XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Petar Dobrnjac - VGSK 1:1
2 26.08.2017 17:00 VGSK - Gruža 0:3
3 03.09.2017 16:30 Udarnik - VGSK 1:2
4 09.09.2017 16:30 VGSK - Homoljac 0:2
5 17.09.2017 16:00 Zvižd - VGSK 3:1
6 23.09.2017 16:00 VGSK - Mladi radnik (R) 2:1
7 01.10.2017 15:30 Mladi borac - VGSK 0:1
8 07.10.2017 15:30 VGSK - Sloga 33 0:0
9 15.10.2017 14:30 Šumadija - VGSK 3:2
10 22.10.2017 14:30 Napredak - VGSK 2:2
11 28.10.2017 13:30 VGSK - Rudar 2001 3:1
12 05.11.2017 13:30 Proleter 1976 - VGSK 2:0
13 11.11.2017 13:00 VGSK - Morava (VP) 0:0
14 19.11.2017 13:00 RSK - VGSK 3:1
15 25.11.2017 13:00 VGSK - Borac (Ž) 6:2
16 17.03.2018 14:30 VGSK - Petar Dobrnjac 3:4
17 31.03.2018 15:30 Gruža - VGSK 2:2
18 04.04.2018 15:30 VGSK - Udarnik 2:1
19 08.04.2018 15:30 Homoljac - VGSK 2:1
20 14.04.2018 15:30 VGSK - Zvižd 0:1
21 22.04.2018 16:00 Mladi radnik (R) - VGSK 1:0
22 28.04.2018 16:00 VGSK - Mladi borac 1:1
23 02.05.2018 16:00 Sloga 33 - VGSK 5:2
24 05.05.2018 16:30 VGSK - Šumadija 2:1
25 12.05.2018 16:30 VGSK - Napredak 1:0
26 19.05.2018 17:00 Rudar 2001 - VGSK 0:1
27 26.05.2018 17:00 VGSK - Proleter 1976 3:2
28 30.05.2018 17:00 Morava (VP) - VGSK 1:2
29 03.06.2018 17:30 VGSK - RSK 1:3
30 09.06.2018 17:30 Borac (Ž) - VGSK 2:2
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad RSK 30 21 3 6 66
2 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Proleter 1976 30 19 6 5 63
3 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Sloga 33 30 20 3 7 63
4 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Gruža 30 16 7 7 55
5 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Zvižd 30 14 2 14 44
6 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Udarnik 30 13 5 12 44
7 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Morava (VP) 30 13 4 13 43
8 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Napredak 30 12 7 11 43
9 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Homoljac 30 14 0 16 42
10 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska VGSK 30 11 7 12 40
11 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Petar Dobrnjac 30 12 3 15 39
12 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Mladi borac 30 10 5 15 35
13 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Šumadija 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Rudar 2001 (-1) 30 9 6 15 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mladi radnik (R) (-1) 30 10 2 18 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Borac (Ž) 30 2 4 24 10
igorsabo i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
igorsabo i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
igorsabo i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Bojan991 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bojan991 je tipovao utakmicu
Bojan991 i još 11 korisnika su tipovali utakmicu