XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Šumadija (A) - Železničar 1:0
2 27.08.2017 11:00 Polet - Šumadija (A) 1:1
3 02.09.2017 16:30 Šumadija (A) - Loznica 3:1
4 09.09.2017 16:30 Šumadija (A) - Karađorđe 3:3
5 13.09.2017 16:00 Smederevo 1924 - Šumadija (A) 1:0
6 16.09.2017 16:00 Šumadija (A) - Jedinstvo (Ub) 0:1
7 23.09.2017 16:00 FAP - Šumadija (A) 0:2
8 30.09.2017 15:30 Šumadija (A) - Provo 2:0
9 07.10.2017 15:30 Mladi radnik 1926 - Šumadija (A) 1:1
10 11.10.2017 15:00 Šumadija (A) - Mokra Gora 4:0
11 15.10.2017 14:30 Proleter Mihajlovac - Šumadija (A) 1:1
12 21.10.2017 14:30 Šumadija (A) - Budućnost Krušik 2014 2:0
13 28.10.2017 13:30 Sloga (P) - Šumadija (A) 2:1
14 04.11.2017 13:30 Šumadija (A) - Šumadija 1903 2:0
15 12.11.2017 11:00 Jedinstvo Putevi - Šumadija (A) 0:1
16 18.11.2017 13:00 Šumadija (A) - Zlatibor 2:1
17 26.11.2017 13:00 Tutin - Šumadija (A) 0:4
18 11.03.2018 14:00 Železničar - Šumadija (A) 0:0
19 17.03.2018 14:30 Šumadija (A) - Polet 0:1
20 31.03.2018 15:30 Loznica - Šumadija (A) 0:2
21 04.04.2018 15:30 Karađorđe - Šumadija (A) 0:1
22 07.04.2018 15:30 Šumadija (A) - Smederevo 1924 3:1
23 15.04.2018 15:30 Jedinstvo (Ub) - Šumadija (A) 1:0
24 21.04.2018 16:00 Šumadija (A) - FAP 1:0
25 29.04.2018 16:00 Provo - Šumadija (A) 1:1
26 02.05.2018 16:00 Šumadija (A) - Mladi radnik 1926 4:0
27 05.05.2018 16:30 Mokra Gora - Šumadija (A) 1:0
28 12.05.2018 16:30 Šumadija (A) - Proleter Mihajlovac 1:0
29 19.05.2018 17:00 Budućnost Krušik 2014 - Šumadija (A) 4:2
30 26.05.2018 17:00 Šumadija (A) - Sloga (P) 0:2
31 30.05.2018 17:00 Šumadija 1903 - Šumadija (A) 2:1
32 02.06.2018 17:30 Šumadija (A) - Jedinstvo Putevi 5:1
33 10.06.2018 17:30 Zlatibor - Šumadija (A) 3:2
34 13.06.2018 17:30 Šumadija (A) - Tutin 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zlatibor 34 25 5 4 80
2 Sloga (P) 34 24 8 2 80
3 Smederevo 1924 34 19 7 8 64
4 Jedinstvo (Ub) 34 18 6 10 60
5 Šumadija (A) 34 18 6 10 60
6 Provo 34 14 11 9 53
7 Budućnost Krušik 2014 34 14 5 15 47
8 Mladi radnik 1926 34 12 10 12 46
9 Polet 34 11 12 11 45
10 FAP 34 11 7 16 40
11 Mokra Gora 34 10 10 14 40
12 Proleter Mihajlovac 34 11 7 16 40
13 Tutin 34 10 10 14 40
14 Loznica 34 10 9 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 34 9 9 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 34 8 7 19 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 34 7 6 21 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 34 4 7 23 18