XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Jedinstvo (Ub) - Jedinstvo Putevi 1:0
2 26.08.2017 17:00 Zlatibor - Jedinstvo (Ub) 1:0
3 03.09.2017 16:30 Jedinstvo (Ub) - Tutin 2:0
4 10.09.2017 16:30 Železničar - Jedinstvo (Ub) 2:0
5 13.09.2017 16:00 Jedinstvo (Ub) - Polet 1:1
6 16.09.2017 16:00 Šumadija (A) - Jedinstvo (Ub) 0:1
7 24.09.2017 16:00 Jedinstvo (Ub) - Karađorđe 2:0
8 01.10.2017 15:30 Smederevo 1924 - Jedinstvo (Ub) 1:0
9 08.10.2017 15:30 Jedinstvo (Ub) - Loznica 1:0
10 11.10.2017 15:00 Jedinstvo (Ub) - FAP 1:2
11 15.10.2017 14:30 Provo - Jedinstvo (Ub) 1:1
12 22.10.2017 14:30 Jedinstvo (Ub) - Mladi radnik 1926 2:0
13 28.10.2017 13:30 Mokra Gora - Jedinstvo (Ub) 0:3
14 05.11.2017 13:30 Jedinstvo (Ub) - Proleter Mihajlovac 1:0
15 11.11.2017 13:00 Budućnost Krušik 2014 - Jedinstvo (Ub) 1:1
16 19.11.2017 13:00 Jedinstvo (Ub) - Sloga (P) 1:0
17 25.11.2017 13:00 Šumadija 1903 - Jedinstvo (Ub) 0:0
18 11.03.2018 11:00 Jedinstvo Putevi - Jedinstvo (Ub) 1:0
19 18.03.2018 14:30 Jedinstvo (Ub) - Zlatibor 0:2
20 31.03.2018 15:30 Tutin - Jedinstvo (Ub) 0:1
21 04.04.2018 15:30 Jedinstvo (Ub) - Železničar 2:1
22 08.04.2018 11:00 Polet - Jedinstvo (Ub) 3:1
23 15.04.2018 15:30 Jedinstvo (Ub) - Šumadija (A) 1:0
24 21.04.2018 16:00 Karađorđe - Jedinstvo (Ub) 1:2
25 29.04.2018 16:00 Jedinstvo (Ub) - Smederevo 1924 1:1
26 02.05.2018 16:00 Loznica - Jedinstvo (Ub) 1:4
27 05.05.2018 16:30 FAP - Jedinstvo (Ub) 2:1
28 13.05.2018 16:30 Jedinstvo (Ub) - Provo 4:0
29 19.05.2018 17:00 Mladi radnik 1926 - Jedinstvo (Ub) 1:1
30 27.05.2018 17:00 Jedinstvo (Ub) - Mokra Gora 1:0
31 30.05.2018 17:00 Proleter Mihajlovac - Jedinstvo (Ub) 1:0
32 03.06.2018 17:30 Jedinstvo (Ub) - Budućnost Krušik 2014 1:0
33 10.06.2018 17:30 Sloga (P) - Jedinstvo (Ub) 2:1
34 13.06.2018 17:30 Jedinstvo (Ub) - Šumadija 1903 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zlatibor 34 25 5 4 80
2 Sloga (P) 34 24 8 2 80
3 Smederevo 1924 34 19 7 8 64
4 Jedinstvo (Ub) 34 18 6 10 60
5 Šumadija (A) 34 18 6 10 60
6 Provo 34 14 11 9 53
7 Budućnost Krušik 2014 34 14 5 15 47
8 Mladi radnik 1926 34 12 10 12 46
9 Polet 34 11 12 11 45
10 FAP 34 11 7 16 40
11 Mokra Gora 34 10 10 14 40
12 Proleter Mihajlovac 34 11 7 16 40
13 Tutin 34 10 10 14 40
14 Loznica 34 10 9 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 34 9 9 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 34 8 7 19 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 34 7 6 21 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 34 4 7 23 18