XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Provo - Sloga (P) 2:2
2 26.08.2017 17:00 Šumadija 1903 - Provo 0:1
3 03.09.2017 16:30 Provo - Jedinstvo Putevi 2:1
4 09.09.2017 16:30 Zlatibor - Provo 1:1
5 13.09.2017 16:00 Provo - Tutin 2:2
6 17.09.2017 16:00 Železničar - Provo 0:0
7 24.09.2017 16:00 Provo - Polet 3:1
8 30.09.2017 15:30 Šumadija (A) - Provo 2:0
9 08.10.2017 15:30 Provo - Karađorđe 4:0
10 11.10.2017 15:00 Smederevo 1924 - Provo 2:1
11 15.10.2017 14:30 Provo - Jedinstvo (Ub) 1:1
12 21.10.2017 14:30 FAP - Provo 0:0
13 29.10.2017 13:30 Provo - Loznica 2:2
14 05.11.2017 13:30 Provo - Mladi radnik 1926 1:0
15 11.11.2017 13:00 Mokra Gora - Provo 0:0
16 19.11.2017 13:00 Provo - Proleter Mihajlovac 3:0
17 25.11.2017 13:00 Budućnost Krušik 2014 - Provo 1:1
18 10.03.2018 14:00 Sloga (P) - Provo 3:1
19 18.03.2018 14:30 Provo - Šumadija 1903 0:2
20 01.04.2018 11:00 Jedinstvo Putevi - Provo 0:2
21 04.04.2018 15:30 Provo - Zlatibor 1:0
22 07.04.2018 15:30 Tutin - Provo 0:3
23 15.04.2018 15:30 Provo - Železničar 2:1
24 22.04.2018 11:00 Polet - Provo 0:1
25 29.04.2018 16:00 Provo - Šumadija (A) 1:1
26 02.05.2018 16:00 Karađorđe - Provo 2:0
27 06.05.2018 16:30 Provo - Smederevo 1924 2:0
28 13.05.2018 16:30 Jedinstvo (Ub) - Provo 4:0
29 20.05.2018 17:00 Provo - FAP 1:3
30 26.05.2018 17:00 Loznica - Provo 2:1
31 30.05.2018 17:00 Mladi radnik 1926 - Provo 1:1
32 03.06.2018 17:30 Provo - Mokra Gora 1:0
33 10.06.2018 17:30 Proleter Mihajlovac - Provo 0:3
34 13.06.2018 17:30 Provo - Budućnost Krušik 2014 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zlatibor 34 25 5 4 80
2 Sloga (P) 34 24 8 2 80
3 Smederevo 1924 34 19 7 8 64
4 Jedinstvo (Ub) 34 18 6 10 60
5 Šumadija (A) 34 18 6 10 60
6 Provo 34 14 11 9 53
7 Budućnost Krušik 2014 34 14 5 15 47
8 Mladi radnik 1926 34 12 10 12 46
9 Polet 34 11 12 11 45
10 FAP 34 11 7 16 40
11 Mokra Gora 34 10 10 14 40
12 Proleter Mihajlovac 34 11 7 16 40
13 Tutin 34 10 10 14 40
14 Loznica 34 10 9 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 34 9 9 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 34 8 7 19 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 34 7 6 21 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 34 4 7 23 18