XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Mladi radnik 1926 - Budućnost Krušik 2014 0:1
2 26.08.2017 17:00 Sloga (P) - Mladi radnik 1926 2:1
3 02.09.2017 16:30 Mladi radnik 1926 - Šumadija 1903 0:1
4 10.09.2017 11:00 Jedinstvo Putevi - Mladi radnik 1926 1:1
5 13.09.2017 16:00 Mladi radnik 1926 - Zlatibor 0:1
6 17.09.2017 16:00 Tutin - Mladi radnik 1926 2:3
7 23.09.2017 16:00 Mladi radnik 1926 - Železničar 1:0
8 01.10.2017 11:00 Polet - Mladi radnik 1926 1:1
9 07.10.2017 15:30 Mladi radnik 1926 - Šumadija (A) 1:1
10 11.10.2017 15:00 Karađorđe - Mladi radnik 1926 1:2
11 14.10.2017 14:30 Mladi radnik 1926 - Smederevo 1924 0:0
12 22.10.2017 14:30 Jedinstvo (Ub) - Mladi radnik 1926 2:0
13 28.10.2017 13:30 Mladi radnik 1926 - FAP 0:0
14 05.11.2017 13:30 Provo - Mladi radnik 1926 1:0
15 11.11.2017 13:00 Mladi radnik 1926 - Loznica 0:0
16 18.11.2017 13:00 Mladi radnik 1926 - Mokra Gora 2:1
17 25.11.2017 13:00 Proleter Mihajlovac - Mladi radnik 1926 1:2
18 10.03.2018 14:00 Budućnost Krušik 2014 - Mladi radnik 1926 0:1
19 17.03.2018 14:30 Mladi radnik 1926 - Sloga (P) 0:0
20 31.03.2018 15:30 Šumadija 1903 - Mladi radnik 1926 1:2
21 04.04.2018 15:30 Mladi radnik 1926 - Jedinstvo Putevi 2:0
22 07.04.2018 15:30 Zlatibor - Mladi radnik 1926 3:1
23 14.04.2018 15:30 Mladi radnik 1926 - Tutin 1:1
24 22.04.2018 16:00 Železničar - Mladi radnik 1926 1:0
25 28.04.2018 16:00 Mladi radnik 1926 - Polet 1:3
26 02.05.2018 16:00 Šumadija (A) - Mladi radnik 1926 4:0
27 05.05.2018 16:30 Mladi radnik 1926 - Karađorđe 1:0
28 13.05.2018 16:30 Smederevo 1924 - Mladi radnik 1926 0:3
29 19.05.2018 17:00 Mladi radnik 1926 - Jedinstvo (Ub) 1:1
30 26.05.2018 17:00 FAP - Mladi radnik 1926 0:1
31 30.05.2018 17:00 Mladi radnik 1926 - Provo 1:1
32 02.06.2018 17:30 Loznica - Mladi radnik 1926 2:1
33 10.06.2018 17:30 Mokra Gora - Mladi radnik 1926 3:1
34 13.06.2018 17:30 Mladi radnik 1926 - Proleter Mihajlovac 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zlatibor 34 25 5 4 80
2 Sloga (P) 34 24 8 2 80
3 Smederevo 1924 34 19 7 8 64
4 Jedinstvo (Ub) 34 18 6 10 60
5 Šumadija (A) 34 18 6 10 60
6 Provo 34 14 11 9 53
7 Budućnost Krušik 2014 34 14 5 15 47
8 Mladi radnik 1926 34 12 10 12 46
9 Polet 34 11 12 11 45
10 FAP 34 11 7 16 40
11 Mokra Gora 34 10 10 14 40
12 Proleter Mihajlovac 34 11 7 16 40
13 Tutin 34 10 10 14 40
14 Loznica 34 10 9 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 34 9 9 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 34 8 7 19 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 34 7 6 21 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 34 4 7 23 18