XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Mokra Gora - Proleter Mihajlovac 0:0
2 26.08.2017 17:00 Loznica - Proleter Mihajlovac 0:2
3 02.09.2017 16:30 Proleter Mihajlovac - Budućnost Krušik 2014 1:0
4 09.09.2017 16:30 Sloga (P) - Proleter Mihajlovac 2:1
5 13.09.2017 16:00 Proleter Mihajlovac - Šumadija 1903 2:0
6 17.09.2017 13:30 Jedinstvo Putevi - Proleter Mihajlovac 1:2
7 23.09.2017 13:00 Proleter Mihajlovac - Zlatibor 0:2
8 01.10.2017 15:30 Tutin - Proleter Mihajlovac 0:0
9 08.10.2017 15:30 Proleter Mihajlovac - Železničar 3:0
10 11.10.2017 11:00 Polet - Proleter Mihajlovac 0:1
11 15.10.2017 14:30 Proleter Mihajlovac - Šumadija (A) 1:1
12 21.10.2017 14:30 Karađorđe - Proleter Mihajlovac 0:1
13 28.10.2017 13:30 Proleter Mihajlovac - Smederevo 1924 0:2
14 05.11.2017 13:30 Jedinstvo (Ub) - Proleter Mihajlovac 1:0
15 11.11.2017 13:00 Proleter Mihajlovac - FAP 4:0
16 19.11.2017 13:00 Provo - Proleter Mihajlovac 3:0
17 25.11.2017 13:00 Proleter Mihajlovac - Mladi radnik 1926 1:2
18 11.03.2018 14:00 Proleter Mihajlovac - Mokra Gora 3:2
19 18.03.2018 14:30 Proleter Mihajlovac - Loznica 1:3
20 31.03.2018 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Proleter Mihajlovac 2:0
21 04.04.2018 15:30 Proleter Mihajlovac - Sloga (P) 0:1
22 07.04.2018 15:30 Šumadija 1903 - Proleter Mihajlovac 0:0
23 15.04.2018 15:30 Proleter Mihajlovac - Jedinstvo Putevi 6:0
24 21.04.2018 16:00 Zlatibor - Proleter Mihajlovac 1:0
25 29.04.2018 16:00 Proleter Mihajlovac - Tutin 0:2
26 02.05.2018 16:00 Železničar - Proleter Mihajlovac 1:1
27 06.05.2018 16:30 Proleter Mihajlovac - Polet 0:0
28 12.05.2018 16:30 Šumadija (A) - Proleter Mihajlovac 1:0
29 19.05.2018 17:00 Proleter Mihajlovac - Karađorđe 2:2
30 27.05.2018 17:00 Smederevo 1924 - Proleter Mihajlovac 4:0
31 30.05.2018 17:00 Proleter Mihajlovac - Jedinstvo (Ub) 1:0
32 03.06.2018 17:30 FAP - Proleter Mihajlovac 2:0
33 10.06.2018 17:30 Proleter Mihajlovac - Provo 0:3
34 13.06.2018 17:30 Mladi radnik 1926 - Proleter Mihajlovac 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zlatibor 34 25 5 4 80
2 Sloga (P) 34 24 8 2 80
3 Smederevo 1924 34 19 7 8 64
4 Jedinstvo (Ub) 34 18 6 10 60
5 Šumadija (A) 34 18 6 10 60
6 Provo 34 14 11 9 53
7 Budućnost Krušik 2014 34 14 5 15 47
8 Mladi radnik 1926 34 12 10 12 46
9 Polet 34 11 12 11 45
10 FAP 34 11 7 16 40
11 Mokra Gora 34 10 10 14 40
12 Proleter Mihajlovac 34 11 7 16 40
13 Tutin 34 10 10 14 40
14 Loznica 34 10 9 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 34 9 9 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 34 8 7 19 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 34 7 6 21 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 34 4 7 23 18