XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Karađorđe - Tutin 0:1
2 27.08.2017 17:00 Tutin - Smederevo 1924 2:2
3 03.09.2017 16:30 Jedinstvo (Ub) - Tutin 2:0
4 10.09.2017 16:30 Tutin - FAP 1:0
5 13.09.2017 16:00 Provo - Tutin 2:2
6 17.09.2017 16:00 Tutin - Mladi radnik 1926 2:3
7 23.09.2017 16:00 Mokra Gora - Tutin 3:0
8 01.10.2017 15:30 Tutin - Proleter Mihajlovac 0:0
9 07.10.2017 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Tutin 3:1
10 11.10.2017 15:00 Tutin - Sloga (P) 0:1
11 14.10.2017 14:30 Šumadija 1903 - Tutin 1:1
12 22.10.2017 14:30 Tutin - Jedinstvo Putevi 1:1
13 28.10.2017 13:30 Zlatibor - Tutin 0:2
14 04.11.2017 13:30 Loznica - Tutin 0:0
15 12.11.2017 13:00 Tutin - Železničar 1:2
16 19.11.2017 11:00 Polet - Tutin 2:1
17 26.11.2017 13:00 Tutin - Šumadija (A) 0:4
18 10.03.2018 14:00 Tutin - Karađorđe 2:0
19 18.03.2018 14:30 Smederevo 1924 - Tutin 1:3
20 31.03.2018 15:30 Tutin - Jedinstvo (Ub) 0:1
21 04.04.2018 15:30 FAP - Tutin 4:2
22 07.04.2018 15:30 Tutin - Provo 0:3
23 14.04.2018 15:30 Mladi radnik 1926 - Tutin 1:1
24 21.04.2018 16:00 Tutin - Mokra Gora 0:0
25 29.04.2018 16:00 Proleter Mihajlovac - Tutin 0:2
26 02.05.2018 16:00 Tutin - Budućnost Krušik 2014 3:0
27 05.05.2018 16:30 Sloga (P) - Tutin 2:1
28 12.05.2018 16:30 Tutin - Šumadija 1903 1:0
29 20.05.2018 11:00 Jedinstvo Putevi - Tutin 0:3
30 26.05.2018 17:00 Tutin - Zlatibor 1:3
31 30.05.2018 17:00 Tutin - Loznica 3:0
32 03.06.2018 17:30 Železničar - Tutin 0:0
33 10.06.2018 17:30 Tutin - Polet 2:2
34 13.06.2018 17:30 Šumadija (A) - Tutin 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zlatibor 34 25 5 4 80
2 Sloga (P) 34 24 8 2 80
3 Smederevo 1924 34 19 7 8 64
4 Jedinstvo (Ub) 34 18 6 10 60
5 Šumadija (A) 34 18 6 10 60
6 Provo 34 14 11 9 53
7 Budućnost Krušik 2014 34 14 5 15 47
8 Mladi radnik 1926 34 12 10 12 46
9 Polet 34 11 12 11 45
10 FAP 34 11 7 16 40
11 Mokra Gora 34 10 10 14 40
12 Proleter Mihajlovac 34 11 7 16 40
13 Tutin 34 10 10 14 40
14 Loznica 34 10 9 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 34 9 9 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 34 8 7 19 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 34 7 6 21 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 34 4 7 23 18