XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2017 16:30 Napredak 2012 - Polet (R) 2:1
2 02.09.2017 16:30 Napredak 2012 - OFK Napredak 1929 3:2
3 10.09.2017 16:00 Jastrebac - Napredak 2012 0:0
4 16.09.2017 16:00 Napredak 2012 - Ratar 3:0
5 23.09.2017 15:30 OFK Draževac - Napredak 2012 0:4
6 30.09.2017 15:30 Napredak 2012 - Pobeda 1976 3:0
7 08.10.2017 11:00 Gredetin - Napredak 2012 0:3
8 14.10.2017 15:00 Napredak 2012 - Škriljac 1:0
10 28.10.2017 14:30 Napredak 2012 - OFK Sloga 3:1
11 05.11.2017 11:00 Polet (V) - Napredak 2012 0:2
12 11.11.2017 13:30 Napredak 2012 - Jedinstvo (B) 4:1
13 18.11.2017 13:00 Borac - Napredak 2012 1:1
15 02.12.2017 13:00 OFK Rutevac 1908 - Napredak 2012 0:3
16 11.03.2018 11:00 Polet (R) - Napredak 2012 1:2
17 18.03.2018 11:00 OFK Napredak 1929 - Napredak 2012 3:1
18 29.03.2018 15:30 Napredak 2012 - Jastrebac 2:1
19 01.04.2018 11:00 Ratar - Napredak 2012 0:0
20 04.04.2018 16:00 Napredak 2012 - OFK Draževac 4:0
21 07.04.2018 16:00 Pobeda 1976 - Napredak 2012 1:5
22 14.04.2018 16:30 Napredak 2012 - Gredetin 4:1
23 18.04.2018 16:30 Škriljac - Napredak 2012 3:0
25 29.04.2018 16:30 OFK Sloga - Napredak 2012 4:2
26 03.05.2018 17:00 Napredak 2012 - Polet (V) 2:1
27 06.05.2018 11:00 Jedinstvo (B) - Napredak 2012 0:7
28 12.05.2018 17:00 Napredak 2012 - Borac 5:1
30 26.05.2018 17:00 Napredak 2012 - OFK Rutevac 1908 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Nišavska okružna liga OFK Napredak 1929 26 23 2 1 71
2 Prelazi u ligu višeg ranga Nišavska okružna liga Napredak 2012 (-1) 26 20 3 3 62
3 Borac 26 16 5 5 53
4 OFK Sloga (-1) 26 16 3 7 50
5 Polet (R) 26 14 4 8 46
6 Jastrebac 26 12 5 9 41
7 Polet (V) (-2) 26 12 2 12 36
8 OFK Rutevac 1908 (-2) 26 10 2 14 30
9 Škriljac (-1) 26 8 6 12 29
10 OFK Draževac (-1) 26 7 5 14 25
11 Ratar (-1) 26 5 7 14 21
12 Pobeda 1976 26 5 2 19 17
13 Jedinstvo (B) (-1) 26 4 4 18 15
14 Gredetin (-1) 26 2 6 18 11
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu