XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 27.08.2017 16:30 Gredetin - OFK Sloga 1:1
2 02.09.2017 16:30 OFK Sloga - Škriljac 7:1
4 16.09.2017 16:00 Polet (R) - OFK Sloga 1:2
5 24.09.2017 11:00 OFK Sloga - Polet (V) 6:2
6 01.10.2017 15:30 Jedinstvo (B) - OFK Sloga 2:7
7 08.10.2017 15:00 OFK Sloga - Borac 1:2
9 21.10.2017 15:00 OFK Sloga - OFK Rutevac 1908 2:0
10 28.10.2017 14:30 Napredak 2012 - OFK Sloga 3:1
11 05.11.2017 11:00 OFK Sloga - OFK Napredak 1929 2:3
12 12.11.2017 13:30 Jastrebac - OFK Sloga 3:0
13 19.11.2017 11:00 OFK Sloga - Ratar 3:0
14 26.11.2017 11:00 OFK Draževac - OFK Sloga 0:0
15 03.12.2017 11:00 OFK Sloga - Pobeda 1976 8:1
16 11.03.2018 11:00 OFK Sloga - Gredetin 5:1
17 18.03.2018 15:00 Škriljac - OFK Sloga 0:3
19 01.04.2018 16:00 OFK Sloga - Polet (R) 0:2
20 05.04.2018 16:00 Polet (V) - OFK Sloga 1:4
21 08.04.2018 16:00 OFK Sloga - Jedinstvo (B) 1:2
22 15.04.2018 16:30 Borac - OFK Sloga 0:3
24 22.04.2018 16:30 OFK Rutevac 1908 - OFK Sloga 2:4
25 29.04.2018 16:30 OFK Sloga - Napredak 2012 4:2
26 03.05.2018 17:00 OFK Napredak 1929 - OFK Sloga 3:0
27 16.05.2018 17:00 OFK Sloga - Jastrebac 2:2
28 13.05.2018 17:00 Ratar - OFK Sloga 1:3
29 19.05.2018 17:00 OFK Sloga - OFK Draževac 3:0
30 26.05.2018 17:00 Pobeda 1976 - OFK Sloga 3:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Nišavska okružna liga OFK Napredak 1929 26 23 2 1 71
2 Prelazi u ligu višeg ranga Nišavska okružna liga Napredak 2012 (-1) 26 20 3 3 62
3 Borac 26 16 5 5 53
4 OFK Sloga (-1) 26 16 3 7 50
5 Polet (R) 26 14 4 8 46
6 Jastrebac 26 12 5 9 41
7 Polet (V) (-2) 26 12 2 12 36
8 OFK Rutevac 1908 (-2) 26 10 2 14 30
9 Škriljac (-1) 26 8 6 12 29
10 OFK Draževac (-1) 26 7 5 14 25
11 Ratar (-1) 26 5 7 14 21
12 Pobeda 1976 26 5 2 19 17
13 Jedinstvo (B) (-1) 26 4 4 18 15
14 Gredetin (-1) 26 2 6 18 11
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu