XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.10.2017 19:00 Futog - Klek Srbijašume 3:2
2 22.10.2017 17:00 VA-014 Gorenje - Klek Srbijašume 3:0
3 28.10.2017 19:00 Klek Srbijašume - Jagodina 1:3
4 08.11.2017 19:00 Klek Srbijašume - Kosovska Mitrovica 2:3
5 11.11.2017 19:00 Klek Srbijašume - Napredak 037 2:3
6 17.11.2017 17:00 Borac (St) - Klek Srbijašume 3:0
7 24.11.2017 19:00 Klek Srbijašume - Smederevo Carina 1:3
8 02.12.2017 16:00 Partizan - Klek Srbijašume 3:0
9 10.12.2017 19:00 Klek Srbijašume - Železničar (Bg) 2:3
10 16.12.2017 19:00 VGSK - Klek Srbijašume 2:3
11 23.12.2017 19:00 Klek Srbijašume - Mladenovac 3:2
12 19.01.2018 19:00 Klek Srbijašume - Futog 3:1
13 28.01.2018 19:00 Klek Srbijašume - VA-014 Gorenje 0:3
14 04.02.2018 17:00 Jagodina - Klek Srbijašume 3:1
15 10.02.2018 15:00 Kosovska Mitrovica - Klek Srbijašume 2:3
16 17.02.2018 17:00 Napredak 037 - Klek Srbijašume 2:3
17 25.02.2018 19:00 Klek Srbijašume - Borac (St) 0:3
18 10.03.2018 15:00 Smederevo Carina - Klek Srbijašume 3:1
19 17.03.2018 19:00 Klek Srbijašume - Partizan 1:3
20 25.03.2018 18:00 Železničar (Bg) - Klek Srbijašume 3:1
21 28.03.2018 19:00 Klek Srbijašume - VGSK 1:3
22 31.03.2018 19:00 Mladenovac - Klek Srbijašume 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga VA-014 Gorenje 22 20 2 57
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Partizan 22 18 4 54
3 Borac (St) 22 17 5 51
4 Mladenovac 22 14 8 43
5 Smederevo Carina 22 13 9 38
6 Železničar (Bg) 22 10 12 31
7 Napredak 037 22 10 12 28
8 Kosovska Mitrovica 22 8 14 23
9 Futog 22 7 15 22
10 VGSK 22 6 16 18
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Klek Srbijašume 22 5 17 15
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Jagodina 22 4 18 16
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu