XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2009 Mladost - ZSK 2:1
2 30.08.2009 ZSK - Sovljak 1:4
3 02.09.2009 Tulari - ZSK 3:1
4 06.09.2009 ZSK - Tešnjar 4:0
5 13.09.2009 Mladi radnik - ZSK 1:0
6 16.09.2009 ZSK - Brežđe 2:0
7 20.09.2009 Ribnikar - ZSK 3:1
8 27.09.2009 ZSK - Brezovica 3:2
9 03.10.2009 Banjani - ZSK 2:1
10 11.10.2009 ZSK - Kačer 2:0
11 18.10.2009 Vrujci - ZSK 5:0
12 25.10.2009 Rajac - ZSK 2:2
13 01.11.2009 ZSK - Dimitrije Tucović 3:1
14 07.11.2009 Zadrugar - ZSK 1:0
15 15.11.2009 ZSK - OFK Jabučje 2:3
16 21.03.2010 15:00 ZSK - Mladost 4:0
17 28.03.2010 15:00 Sovljak - ZSK 4:0
18 31.03.2010 15:00 ZSK - Tulari 2:1
19 04.04.2010 15:30 Tešnjar - ZSK 0:2
20 11.04.2010 15:30 ZSK - Mladi radnik 1:1
21 14.04.2010 15:30 Brežđe - ZSK 1:0
22 18.04.2010 16:00 ZSK - Ribnikar 3:0
23 25.04.2010 16:00 Brezovica - ZSK 1:1
24 02.05.2010 16:00 ZSK - Banjani 1:0
25 08.05.2010 16:30 Kačer - ZSK 0:0
26 16.05.2010 16:30 ZSK - Vrujci 1:4
27 23.05.2010 16:30 ZSK - Rajac 3:2
28 29.05.2010 17:00 Dimitrije Tucović - ZSK 4:1
29 06.06.2010 17:00 ZSK - Zadrugar 0:0
30 12.06.2010 17:00 OFK Jabučje - ZSK 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Drina" Zadrugar 30 25 3 2 78
2 Vrujci 30 24 4 2 76
3 Tulari 30 15 5 10 50
4 Sovljak 30 15 5 10 50
5 Banjani 30 12 8 10 44
6 Kačer 30 12 7 11 43
7 Dimitrije Tucović 30 12 7 11 43
8 Ribnikar 30 13 4 13 43
9 Brezovica 30 12 6 12 42
10 Mladost 30 12 6 12 42
11 ZSK 30 12 5 13 41
12 OFK Jabučje 30 13 2 15 41
13 Brežđe 30 9 5 16 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Ljig-Mionica Rajac 30 8 6 16 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva opštinska liga Valjevo Tešnjar 30 3 3 24 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Valjevo Mladi radnik (-3) 30 3 4 23 10
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu