XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Dinamo 1945 - Radnički (NP) 1:1
2 25.08.2018 17:00 Cement - Radnički (NP) 3:0
3 01.09.2018 16:30 Radnički (NP) - Radnički (SM) 0:4
4 08.09.2018 16:30 Bratstvo 1946 - Radnički (NP) 3:0
5 15.09.2018 16:00 Radnički (NP) - Hajduk 1912 0:2
6 19.09.2018 16:00 Bačka 1901 - Radnički (NP) 3:1
7 22.09.2018 16:00 Radnički (NP) - Crvena zvezda 1:2
8 30.09.2018 15:30 Dunav - Radnički (NP) 0:0
9 06.10.2018 15:30 Radnički (NP) - Borac 0:0
10 13.10.2018 15:00 Omladinac - Radnički (NP) 1:0
11 17.10.2018 15:00 Radnički (NP) - Kabel 0:3
12 21.10.2018 15:00 Železničar - Radnički (NP) 3:1
13 27.10.2018 14:00 Radnički (NP) - Radnički (ZR) 3:1
14 03.11.2018 13:30 OFK Vršac - Radnički (NP) 2:0
15 10.11.2018 13:00 Radnički (NP) - Srbobran 2:0
16 17.11.2018 13:00 Mladost - Radnički (NP) 0:0
17 24.11.2018 13:00 Radnički (NP) - ČSK Pivara 1:2
18 09.03.2019 14:30 Radnički (NP) - Dinamo 1945
19 16.03.2019 14:30 Radnički (NP) - Cement
20 23.03.2019 15:00 Radnički (SM) - Radnički (NP)
21 30.03.2019 15:30 Radnički (NP) - Bratstvo 1946
22 03.04.2019 16:00 Hajduk 1912 - Radnički (NP)
23 06.04.2019 16:00 Radnički (NP) - Bačka 1901
24 13.04.2019 16:00 Crvena zvezda - Radnički (NP)
25 20.04.2019 16:00 Radnički (NP) - Dunav
26 24.04.2019 16:30 Borac - Radnički (NP)
27 27.04.2019 16:30 Radnički (NP) - Omladinac
28 05.05.2019 10:00 Kabel - Radnički (NP)
29 11.05.2019 16:30 Radnički (NP) - Železničar
30 15.05.2019 16:30 Radnički (ZR) - Radnički (NP)
31 18.05.2019 16:30 Radnički (NP) - OFK Vršac
32 25.05.2019 16:30 Srbobran - Radnički (NP)
33 01.06.2019 17:00 Radnički (NP) - Mladost
34 08.06.2019 17:00 ČSK Pivara - Radnički (NP)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Hajduk 1912 17 13 3 1 42
2 Kabel 17 13 2 2 41
3 Bratstvo 1946 17 11 4 2 37
4 Omladinac 17 12 1 4 37
5 Železničar 17 9 3 5 30
6 Dinamo 1945 17 7 5 5 26
7 Radnički (ZR) 17 5 10 2 25
8 Radnički (SM) 17 6 4 7 22
9 OFK Vršac 17 6 4 7 22
10 Mladost 17 6 3 8 21
11 Dunav 17 5 4 8 19
12 Bačka 1901 17 6 1 10 19
13 Srbobran 17 5 3 9 18
14 Cement 17 4 5 8 17
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Borac 17 4 3 10 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Crvena zvezda 17 3 4 10 13
17 Prelazi u ligu nižeg ranga ČSK Pivara 17 2 5 10 11
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (NP) 17 2 4 11 10
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu