XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Mladost (B) - Tanasko Rajić 0:2
2 25.08.2018 16:30 Budućnost - Mladost (B) 3:1
3 02.09.2018 16:30 Mladost (B) - OFK Niš 1:2
4 09.09.2018 16:00 Vranjska Banja - Mladost (B) 6:3
5 16.09.2018 16:00 Mladost (B) - Mladost (M) 1:0
6 22.09.2018 15:30 Sloga - Mladost (B) 4:0
7 30.09.2018 15:30 Mladost (B) - Morava 1:2
8 07.10.2018 11:00 Jedinstvo (P) - Mladost (B) 5:0
9 14.10.2018 15:00 Mladost (B) - Vlasina 0:5
10 20.10.2018 15:00 Pusta Reka - Mladost (B) 5:2
11 28.10.2018 14:00 Mladost (B) - Pčinja 1:3
12 03.11.2018 13:30 Balkanski - Mladost (B) 5:1
13 11.11.2018 13:30 Mladost (B) - OFK Brzi Brod 2:0
14 18.11.2018 13:00 Jablanica - Mladost (B) 1:2
15 25.11.2018 13:00 Mladost (B) - Jedinstvo (GS) 0:2
16 10.03.2019 11:00 Tanasko Rajić - Mladost (B) 4:1
17 17.03.2019 15:00 Mladost (B) - Budućnost 0:0
18 24.03.2019 16:00 OFK Niš - Mladost (B) 2:2
19 31.03.2019 16:00 Mladost (B) - Vranjska Banja 1:0
20 07.04.2019 16:00 Mladost (M) - Mladost (B) 1:1
21 10.04.2019 16:00 Mladost (B) - Sloga 1:2
22 13.04.2019 16:00 Morava - Mladost (B) 1:0
23 21.04.2019 16:30 Mladost (B) - Jedinstvo (P) 3:3
24 27.04.2019 16:30 Vlasina - Mladost (B) 2:1
25 05.05.2019 16:30 Mladost (B) - Pusta Reka 1:1
26 11.05.2019 16:30 Pčinja - Mladost (B) 4:2
27 19.05.2019 17:00 Mladost (B) - Balkanski 2:6
28 25.05.2019 17:30 OFK Brzi Brod - Mladost (B) 2:1
29 02.06.2019 17:30 Mladost (B) - Jablanica 2:3
30 09.06.2019 17:30 Jedinstvo (GS) - Mladost (B) 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Vlasina 30 23 4 3 73
2 Pčinja (-1) 30 21 3 6 65
3 Pusta Reka 30 16 6 8 54
4 Beleška: Prelazi u Zonu "Istok" Balkanski 30 15 4 11 49
5 Beleška: Prelazi u Zonu "Centar" OFK Niš 30 13 5 12 44
6 Beleška: Prelazi u Zonu "Centar" OFK Brzi Brod (-1) 30 13 5 12 43
7 Beleška: Prelazi u Zonu "Istok" Jedinstvo (P) 30 12 7 11 43
8 Vranjska Banja 30 13 4 13 43
9 Beleška: Prelazi u Zonu "Centar" Mladost (M) 30 12 6 12 42
10 Jedinstvo (GS) 30 13 3 14 42
11 Morava 30 11 6 13 39
12 Budućnost (-1) 30 12 3 15 38
13 Sloga (-4) 30 11 7 12 36
14 Beleška: Prelazi u Zonu "Istok" Tanasko Rajić 30 5 8 17 23
15 Jablanica (-1) 30 6 4 20 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Pčinjska okružna liga Mladost (B) 30 4 5 21 17