XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 OFK Napredak 1929 - Padina 3:0
2 26.08.2018 16:30 Radnički 1947 - OFK Napredak 1929 3:0
3 01.09.2018 16:30 OFK Napredak 1929 - Doljevac 2:0
4 08.09.2018 16:00 Morava (Ž) - OFK Napredak 1929 1:2
5 15.09.2018 16:00 OFK Napredak 1929 - Sloga 3:0
6 22.09.2018 15:30 OFK Napredak 1929 - Radnički 1924 3:0
7 29.09.2018 15:30 Rasovača - OFK Napredak 1929 3:0
8 03.10.2018 15:00 OFK Napredak 1929 - Moravac 2:1
9 07.10.2018 15:00 Naisus 1977 - OFK Napredak 1929 3:5
10 13.10.2018 15:00 Palilula - OFK Napredak 1929 0:1
11 20.10.2018 14:30 Crvena zvezda - OFK Napredak 1929 2:3
12 27.10.2018 14:00 OFK Napredak 1929 - Napredak 2012 3:2
13 04.11.2018 13:30 Mladost (B) - OFK Napredak 1929 2:0
15 18.11.2018 13:00 Zemljoradnik - OFK Napredak 1929 4:0
16 24.11.2018 13:00 OFK Napredak 1929 - Elid 3:0
17 02.12.2018 12:30 Moravac - OFK Napredak 1929 2:1
18 09.03.2019 15:00 Padina - OFK Napredak 1929 0:1
19 16.03.2019 15:00 OFK Napredak 1929 - Radnički 1947 3:0
20 23.03.2019 15:30 Doljevac - OFK Napredak 1929 1:2
21 30.03.2019 16:00 OFK Napredak 1929 - Morava (Ž) 1:0
22 06.04.2019 16:00 Sloga - OFK Napredak 1929 0:2
23 10.04.2019 16:00 Radnički 1924 - OFK Napredak 1929 3:4
24 14.04.2019 16:00 OFK Napredak 1929 - Rasovača 1:0
25 21.04.2019 16:30 Moravac - OFK Napredak 1929 1:3
26 27.04.2019 16:30 OFK Napredak 1929 - Naisus 1977 2:1
27 04.05.2019 14:00 OFK Napredak 1929 - Palilula 3:2
28 11.05.2019 16:30 OFK Napredak 1929 - Crvena zvezda 6:4
29 18.05.2019 14:00 Napredak 2012 - OFK Napredak 1929 2:3
30 22.05.2019 17:00 OFK Napredak 1929 - Mladost (B) 2:0
32 01.06.2019 17:30 OFK Napredak 1929 - Zemljoradnik 0:3
33 09.06.2019 17:30 Elid - OFK Napredak 1929 0:3
34 16.06.2019 17:30 OFK Napredak 1929 - Moravac 4:1
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Zemljoradnik 32 26 3 3 81
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Morava (Ž) 32 26 2 4 80
3 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" OFK Napredak 1929 32 26 0 6 78
4 Rasovača 32 24 3 5 75
5 Mladost (B) (-2) 32 21 2 9 63
6 Moravac 32 17 5 10 56
7 Naisus 1977 32 15 4 13 49
8 Doljevac 32 13 2 17 41
9 Palilula 32 12 3 17 39
10 Radnički 1947 (-2) 32 11 7 14 38
11 Radnički 1924 (-1) 32 11 5 16 37
12 Moravac 32 10 5 17 35
13 Sloga 32 9 3 20 30
14 Elid 32 7 6 19 27
15 Napredak 2012 (-1) 32 8 3 21 26
16 Padina 32 4 4 24 16
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksinac Crvena zvezda (-1) 32 2 3 27 8
Dragankv i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu
Dragankv i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Vlada455 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fk Polet je tipovao utakmicu