XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Moravac - Zemljoradnik 0:0
2 26.08.2018 16:30 Zemljoradnik - Naisus 1977 6:1
3 02.09.2018 16:30 Palilula - Zemljoradnik 0:6
4 09.09.2018 16:00 Zemljoradnik - Crvena zvezda 6:0
5 15.09.2018 16:00 Napredak 2012 - Zemljoradnik 0:1
6 23.09.2018 15:30 Zemljoradnik - Mladost (B) 1:1
8 03.10.2018 15:00 Sloga - Zemljoradnik 3:1
9 07.10.2018 15:00 Zemljoradnik - Elid 3:2
10 14.10.2018 15:00 Moravac - Zemljoradnik 0:2
11 21.10.2018 14:30 Zemljoradnik - Padina 4:0
12 28.10.2018 14:00 Radnički 1947 - Zemljoradnik 0:3
13 04.11.2018 13:30 Zemljoradnik - Doljevac 3:1
14 10.11.2018 13:30 Morava (Ž) - Zemljoradnik 1:0
15 18.11.2018 13:00 Zemljoradnik - OFK Napredak 1929 4:0
16 25.11.2018 13:00 Radnički 1924 - Zemljoradnik 0:2
17 02.12.2018 12:30 Zemljoradnik - Rasovača 4:1
18 10.03.2019 15:00 Zemljoradnik - Moravac 2:0
19 17.03.2019 15:00 Naisus 1977 - Zemljoradnik 1:4
20 24.03.2019 15:30 Zemljoradnik - Palilula 2:1
21 31.03.2019 16:00 Crvena zvezda - Zemljoradnik 2:3
22 07.04.2019 16:00 Zemljoradnik - Napredak 2012 5:1
23 10.04.2019 16:00 Mladost (B) - Zemljoradnik 3:1
25 20.04.2019 16:30 Zemljoradnik - Sloga 8:0
26 28.04.2019 16:30 Elid - Zemljoradnik 0:6
27 05.05.2019 16:30 Zemljoradnik - Moravac 3:0
28 12.05.2019 16:30 Padina - Zemljoradnik 0:6
29 19.05.2019 17:00 Zemljoradnik - Radnički 1947 8:0
30 22.05.2019 17:00 Doljevac - Zemljoradnik 1:3
31 26.05.2019 17:00 Zemljoradnik - Morava (Ž) 1:0
32 01.06.2019 17:30 OFK Napredak 1929 - Zemljoradnik 0:3
33 09.06.2019 17:30 Zemljoradnik - Radnički 1924 3:0
34 16.06.2019 17:30 Rasovača - Zemljoradnik 1:1
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Zemljoradnik 32 26 3 3 81
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Morava (Ž) 32 26 2 4 80
3 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" OFK Napredak 1929 32 26 0 6 78
4 Rasovača 32 24 3 5 75
5 Mladost (B) (-2) 32 21 2 9 63
6 Moravac 32 17 5 10 56
7 Naisus 1977 32 15 4 13 49
8 Doljevac 32 13 2 17 41
9 Palilula 32 12 3 17 39
10 Radnički 1947 (-2) 32 11 7 14 38
11 Radnički 1924 (-1) 32 11 5 16 37
12 Moravac 32 10 5 17 35
13 Sloga 32 9 3 20 30
14 Elid 32 7 6 19 27
15 Napredak 2012 (-1) 32 8 3 21 26
16 Padina 32 4 4 24 16
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksinac Crvena zvezda (-1) 32 2 3 27 8
igorerak i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Boban968 se registrovao
M.Zdravkovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Xabi94 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu