XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:00 Morava - Karađorđe 0:3
2 24.08.2019 16:30 Karađorđe - Pomoravlje 2:2
3 31.08.2019 16:30 Mladi borac - Karađorđe 3:1
4 07.09.2019 16:00 Karađorđe - OFK Napredak 3:0
5 15.09.2019 15:30 Petar Dobrnjac - Karađorđe 3:0
6 21.09.2019 15:30 Karađorđe - Borac 1932 0:0
7 29.09.2019 15:00 OFK Aranđelovac 1979 - Karađorđe 2:1
8 05.10.2019 15:00 Karađorđe - Polet 6:0
9 12.10.2019 14:30 VGSK - Karađorđe 3:1
10 20.10.2019 14:30 Zvižd - Karađorđe 1:1
11 26.10.2019 13:30 Karađorđe - Rudar 3:0
12 03.11.2019 13:30 Udarnik - Karađorđe 0:4
13 09.11.2019 13:00 Karađorđe - Partizan 1945 5:1
14 17.11.2019 13:00 Sloboda - Karađorđe 1:2
15 23.11.2019 13:00 Karađorđe - Sloga 1924 2:0
16 14.03.2020 14:30 Karađorđe - Morava 0:1
17 22.03.2020 14:30 Pomoravlje - Karađorđe
18 28.03.2020 15:30 Karađorđe - Mladi borac
19 05.04.2020 15:30 OFK Napredak - Karađorđe
20 11.04.2020 15:30 Karađorđe - Petar Dobrnjac
21 18.04.2020 16:00 Borac 1932 - Karađorđe
22 25.04.2020 16:00 Karađorđe - OFK Aranđelovac 1979
23 29.04.2020 16:00 Polet - Karađorđe
24 02.05.2020 16:30 Karađorđe - VGSK
25 09.05.2020 16:30 Karađorđe - Zvižd
26 17.05.2020 17:00 Rudar - Karađorđe
27 23.05.2020 17:00 Karađorđe - Udarnik
28 Partizan 1945 - Karađorđe
29 Karađorđe - Sloboda
30 Sloga 1924 - Karađorđe
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Pomoravlje 16 14 2 0 44
2 OFK Aranđelovac 1979 16 11 0 5 33
3 Rudar 16 10 0 6 30
4 Zvižd 16 9 3 4 30
5 OFK Napredak 16 9 2 5 29
6 Petar Dobrnjac 16 9 2 5 29
7 Borac 1932 16 8 5 3 29
8 Karađorđe 16 8 3 5 27
9 Sloga 1924 16 7 0 9 21
10 Sloboda 16 6 2 8 20
11 Udarnik 16 6 1 9 19
12 VGSK 16 4 5 7 17
13 Morava 16 4 3 9 15
14 Mladi borac 16 2 3 11 9
15 Polet 16 2 3 11 9
16 Partizan 1945 16 2 0 14 6
Sport i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sport i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Marko221 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu