XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2019 17:00 Sloga 1924 - Rudar 3:0
2 25.08.2019 16:30 Rudar - Morava 3:2
3 01.09.2019 16:30 Pomoravlje - Rudar 4:1
4 08.09.2019 16:00 Rudar - Mladi borac 3:2
5 15.09.2019 15:30 OFK Napredak - Rudar 2:1
6 22.09.2019 15:30 Rudar - Petar Dobrnjac 3:1
7 29.09.2019 15:00 Borac 1932 - Rudar 6:4
8 06.10.2019 15:00 Rudar - OFK Aranđelovac 1979 3:6
9 13.10.2019 14:30 Polet - Rudar 0:1
10 20.10.2019 14:30 Rudar - VGSK 4:0
11 26.10.2019 13:30 Karađorđe - Rudar 3:0
12 03.11.2019 13:30 Zvižd - Rudar 1:2
13 10.11.2019 13:00 Rudar - Udarnik 7:0
14 17.11.2019 13:00 Partizan 1945 - Rudar 1:5
15 24.11.2019 13:00 Rudar - Sloboda 2:0
16 15.03.2020 14:30 Rudar - Sloga 1924 3:0
17 22.03.2020 14:30 Morava - Rudar
18 29.03.2020 15:30 Rudar - Pomoravlje
19 04.04.2020 15:30 Mladi borac - Rudar
20 12.04.2020 15:30 Rudar - OFK Napredak
21 18.04.2020 16:00 Petar Dobrnjac - Rudar
22 26.04.2020 16:00 Rudar - Borac 1932
23 29.04.2020 16:00 OFK Aranđelovac 1979 - Rudar
24 03.05.2020 16:30 Rudar - Polet
25 09.05.2020 16:30 VGSK - Rudar
26 17.05.2020 17:00 Rudar - Karađorđe
27 24.05.2020 17:00 Rudar - Zvižd
28 Udarnik - Rudar
29 Rudar - Partizan 1945
30 Sloboda - Rudar
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Pomoravlje 16 14 2 0 44
2 OFK Aranđelovac 1979 16 11 0 5 33
3 Rudar 16 10 0 6 30
4 Zvižd 16 9 3 4 30
5 OFK Napredak 16 9 2 5 29
6 Petar Dobrnjac 16 9 2 5 29
7 Borac 1932 16 8 5 3 29
8 Karađorđe 16 8 3 5 27
9 Sloga 1924 16 7 0 9 21
10 Sloboda 16 6 2 8 20
11 Udarnik 16 6 1 9 19
12 VGSK 16 4 5 7 17
13 Morava 16 4 3 9 15
14 Mladi borac 16 2 3 11 9
15 Polet 16 2 3 11 9
16 Partizan 1945 16 2 0 14 6
Marko Mickovic je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje
markopetrov je kreirao novo takmičenje
Predrag14 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Predrag14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Predrag14 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Predrag14 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Predrag14 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu