XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:00 RSK - Sloga (K) 0:3
2 25.08.2019 16:30 Sušica - RSK 2:1
3 28.08.2019 16:30 RSK - Trepča 1:1
4 01.09.2019 16:30 Jošanica - RSK 1:1
5 08.09.2019 16:00 RSK - Sloga 33 0:3
6 11.09.2019 16:00 Mladi radnik 1926 - RSK 1:0
7 15.09.2019 15:30 RSK - Proleter Mihajlovac 3:1
8 21.09.2019 19:00 Borac 1926 - RSK 4:0
9 29.09.2019 15:00 RSK - Šumadija (A) 5:1
10 05.10.2019 15:00 Tutin - RSK 5:1
11 13.10.2019 14:30 RSK - Mokra Gora 2:1
12 19.10.2019 14:30 Takovo - RSK 0:4
13 27.10.2019 13:30 RSK - Budućnost Krušik 2014 0:2
14 03.11.2019 13:30 RSK - Jedinstvo 3:4
15 09.11.2019 13:00 Loznica - RSK 1:0
16 17.11.2019 13:00 RSK - Mačva 1929 2:1
17 23.11.2019 13:00 Sloga (P) - RSK 2:0
18 07.03.2020 14:00 Sloga (K) - RSK 2:0
19 15.03.2020 14:30 RSK - Sušica 1:1
20 21.03.2020 14:30 Trepča - RSK
21 29.03.2020 15:30 RSK - Jošanica
22 04.04.2020 15:30 Sloga 33 - RSK
23 08.04.2020 15:30 RSK - Mladi radnik 1926
24 12.04.2020 15:30 Proleter Mihajlovac - RSK
25 19.04.2020 16:00 RSK - Borac 1926
26 25.04.2020 16:00 Šumadija (A) - RSK
27 29.04.2020 16:00 RSK - Tutin
28 02.05.2020 16:30 Mokra Gora - RSK
29 10.05.2020 16:30 RSK - Takovo
30 16.05.2020 17:00 Budućnost Krušik 2014 - RSK
31 Jedinstvo - RSK
32 RSK - Loznica
33 Mačva 1929 - RSK
34 RSK - Sloga (P)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borac 1926 19 16 2 1 50
2 Sloga (P) 19 11 3 5 36
3 Budućnost Krušik 2014 19 10 6 3 36
4 Jedinstvo 19 11 2 6 35
5 Sloga 33 19 10 2 7 32
6 Tutin 19 9 4 6 31
7 Loznica 19 9 4 6 31
8 Sušica 19 9 3 7 30
9 Trepča 19 8 5 6 29
10 Jošanica (-1) 18 8 4 6 27
11 Sloga (K) 19 6 4 9 22
12 Takovo 19 6 1 12 19
13 Proleter Mihajlovac 19 5 3 11 18
14 RSK 19 5 3 11 18
15 Mačva 1929 19 4 5 10 17
16 Mladi radnik 1926 19 4 5 10 17
17 Šumadija (A) 19 4 4 11 16
18 Mokra Gora 18 3 4 11 13
E. Janković je kreirao novo takmičenje
Mika007 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Makso9 je tipovao utakmicu
Boki55555 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
mubeblue je tipovao utakmicu