XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:00 Jablanica - Svetlost Badnjevac 4:1
2 24.08.2019 16:30 Morava - Jablanica 4:1
3 01.09.2019 16:30 Jablanica - Pusta Reka 0:3
4 08.09.2019 16:00 Čekmin - Jablanica 6:0
5 15.09.2019 16:00 Jablanica - Bobište 8:2
6 18.09.2019 16:00 Žitorađa - Jablanica 3:2
7 22.09.2019 15:30 Jablanica - Budućnost 1:3
8 28.09.2019 15:30 OFK Kosanica - Jablanica 4:1
9 05.10.2019 15:00 Jablanica - Pčinja 2:4
10 13.10.2019 15:00 Jedinstvo (GS) - Jablanica 4:2
11 20.10.2019 15:00 Jablanica - Jastrebac 2:1
12 23.10.2019 15:00 Nebeski Andjeli - Jablanica 8:0
14 03.11.2019 11:00 Akademija 10 - Jablanica 2:2
15 10.11.2019 13:30 Jablanica - Sloga 0:4
16 17.11.2019 13:00 Jablanica - Vranjska Banja 2:2
17 23.11.2019 13:00 Polet 1980 - Jablanica 1:3
18 11:00 Svetlost Badnjevac - Jablanica
19 Jablanica - Morava
20 Pusta Reka - Jablanica
21 Jablanica - Čekmin
22 Bobište - Jablanica
23 Jablanica - Žitorađa
24 Budućnost - Jablanica
25 Jablanica - OFK Kosanica
26 Pčinja - Jablanica
27 Jablanica - Jedinstvo (GS)
28 Jastrebac - Jablanica
29 Jablanica - Nebeski Andjeli
31 Jablanica - Akademija 10
32 Sloga - Jablanica
33 Vranjska Banja - Jablanica
34 Jablanica - Polet 1980
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Pčinja 16 15 0 1 45
2 Vranjska Banja 16 12 1 3 37
3 OFK Kosanica 16 10 2 4 32
4 Pusta Reka 16 9 4 3 31
5 Sloga 16 9 4 3 31
6 Nebeski Andjeli 16 9 3 4 30
7 Budućnost 16 8 5 3 29
8 Jedinstvo (GS) 16 8 1 7 25
9 Žitorađa 16 6 3 7 21
10 Čekmin (-1) 16 5 5 6 19
11 Morava 16 5 3 8 18
12 Jastrebac 16 4 4 8 16
13 Jablanica 16 4 2 10 14
14 Akademija 10 (-1) 16 4 2 10 13
15 Polet 1980 16 3 2 11 11
16 Svetlost Badnjevac 16 2 2 12 8
17 Bobište (-1) 16 1 1 14 3
Centar za edukaciju fudbalskih trenera FS Srbije i Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštavaju sve kandidate koji pohađaju edukaciju za trenersku UEFA/FSS “B” diplomu u organizaciji FS Beograda, da će se nastava na rezidencijalnim modulima u 2020. godini održati u prostoru SC FSB na Adi Ciganliji u sledećim terminima: Prva grupa: IV rezidencijalni modul 24-28. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 09-12. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 06-09. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 04-06. maj 2020. godine Druga grupa: III rezidencijalni modul 10-13. februar 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) IV rezidencijalni modul 02-05. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) V rezidencijalni modul 16-19. mart 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) VI rezidencijalni modul 20-23. april 2020. godine (početak nastave u 09:00 časova) ISPITNA PROCEDURA 25-28. maj 2020. godine
Organizacija fudbalskih trenera FS Beograda obaveštava sve trenere koji su obnovili svoje istekle licence na seminaru za obnovu trenerskih UEFA “A” i UEFA “B” licenci održanom u SC FSS u Staroj Pazovi 6. i 7. decembra 2019. godine da su nove licence stigle u FS Beograda (Deligradska 27/III). Obnovljene UEFA “A” i UEFA “B” licence mogu se podići u kancelariji Organizacije fudbalskih trenera FS Beograda svakog radnog dana od 09:00 - 15:00 časova.
Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da od 14. januara pa sve do petka 7. februara 2020. godine traje zimski prelazni rok za fudbalere i fudbalerke. Molimo klubove da se strogo pridržavaju Pravilnika o registraciji, statusu i transferu igrača FSS, kao i da vode računa o pravilnom popunjavanju odgovarajuće dokumentacije za registraciju igrača.
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dane123 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu