XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.08.2020 18:00 Čukarički - Mladost (L) 1:0
2 08.08.2020 11:00 Mladost (L) - Radnički (N) 5:1
3 12.08.2020 17:00 Radnički 1923 - Mladost (L) 0:1
4 15.08.2020 11:00 Mladost (L) - Vojvodina 0:1
5 22.08.2020 17:30 Partizan - Mladost (L) 1:2
6 26.08.2020 11:00 Mladost (L) - OFK Beograd 4:1
7 30.08.2020 11:00 Brodarac - Mladost (L) 1:0
8 06.09.2020 11:00 Mladost (L) - Napredak 1:1
9 13.09.2020 11:00 TSC - Mladost (L) 0:1
10 20.09.2020 16:00 Mladost (L) - RFK Novi Sad 1921 7:0
11 26.09.2020 11:30 Internacional - Mladost (L) 0:0
12 04.10.2020 11:00 Mladost (L) - Trayal 3:0
13 10.10.2020 13:00 Voždovac - Mladost (L) 1:2
14 18.10.2020 12:00 Mladost (L) - Rad 3:1
15 24.10.2020 12:00 IMT - Mladost (L) 1:2
16 28.10.2020 13:00 Radnički (NB) - Mladost (L) 1:3
17 31.10.2020 11:00 Mladost (L) - Spartak ŽK 1:0
18 08.11.2020 11:00 RFK Grafičar - Mladost (L) 2:3
19 14.11.2020 12:00 Mladost (L) - Crvena zvezda 0:2
20 22.11.2020 11:00 Mladost (L) - Čukarički 3:1
21 29.11.2020 11:00 Radnički (N) - Mladost (L) 2:1
22 07.12.2020 13:00 Mladost (L) - Radnički 1923 1:0
23 07.03.2021 13:00 Vojvodina - Mladost (L) 5:0
24 13.03.2021 13:00 Mladost (L) - Partizan 4:2
25 20.03.2021 11:30 OFK Beograd - Mladost (L) 1:1
26 28.03.2021 13:00 Mladost (L) - Brodarac 0:1
27 04.04.2021 11:00 Napredak - Mladost (L) 1:0
28 11.04.2021 13:00 Mladost (L) - TSC 2:0
29 14.04.2021 13:00 RFK Novi Sad 1921 - Mladost (L) 1:4
30 17.04.2021 15:00 Mladost (L) - Internacional 0:0
31 24.04.2021 13:00 Trayal - Mladost (L) 0:3
32 28.04.2021 16:30 Mladost (L) - Voždovac 5:2
33 01.05.2021 11:00 Rad - Mladost (L) 0:4
34 05.05.2021 11:00 Mladost (L) - IMT 3:2
35 09.05.2021 11:00 Mladost (L) - Radnički (NB) 1:3
36 15.05.2021 11:00 Spartak ŽK - Mladost (L) 1:3
37 22.05.2021 11:00 Mladost (L) - RFK Grafičar 4:2
38 26.05.2021 15:00 Crvena zvezda - Mladost (L) 1:3
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Crvena zvezda 38 26 8 4 86
2 Partizan 38 26 5 7 83
3 Vojvodina 38 25 8 5 83
4 Brodarac 38 25 4 9 79
5 Čukarički 38 25 4 9 79
6 Mladost (L) 38 25 4 9 79
7 Voždovac 38 16 8 14 56
8 Rad 38 16 8 14 56
9 RFK Grafičar 38 17 5 16 56
10 TSC 38 15 8 15 53
11 Spartak ŽK 38 15 5 18 50
12 OFK Beograd 38 13 7 18 46
13 IMT 38 12 9 17 45
14 Radnički 1923 38 13 6 19 45
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Napredak 38 11 10 17 43
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Radnički (NB) 38 12 7 19 43
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Radnički (N) 38 9 7 22 34
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Internacional 38 9 5 24 32
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine RFK Novi Sad 1921 38 2 8 28 14
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Trayal 38 3 4 31 13
Dragankv i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu
Dragankv i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Vlada455 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fk Polet je tipovao utakmicu