XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.08.2020 18:00 Čukarički - Mladost (L) 1:0
2 08.08.2020 11:00 Mladost (L) - Radnički (N) 5:1
3 12.08.2020 17:00 Radnički 1923 - Mladost (L) 0:1
4 15.08.2020 11:00 Mladost (L) - Vojvodina 0:1
5 22.08.2020 17:30 Partizan - Mladost (L) 1:2
6 26.08.2020 11:00 Mladost (L) - OFK Beograd 4:1
7 30.08.2020 11:00 Brodarac - Mladost (L) 1:0
8 06.09.2020 11:00 Mladost (L) - Napredak 1:1
9 13.09.2020 11:00 TSC - Mladost (L) 0:1
10 20.09.2020 16:00 Mladost (L) - RFK Novi Sad 1921 7:0
11 26.09.2020 11:30 Internacional - Mladost (L) 0:0
12 04.10.2020 11:00 Mladost (L) - Trayal 3:0
13 10.10.2020 13:00 Voždovac - Mladost (L) 1:2
14 18.10.2020 12:00 Mladost (L) - Rad 3:1
15 24.10.2020 12:00 IMT - Mladost (L) 1:2
16 28.10.2020 13:00 Radnički (NB) - Mladost (L) 1:3
17 31.10.2020 11:00 Mladost (L) - Spartak ŽK 1:0
18 08.11.2020 11:00 RFK Grafičar - Mladost (L) 2:3
19 14.11.2020 12:00 Mladost (L) - Crvena zvezda 0:2
20 22.11.2020 11:00 Mladost (L) - Čukarički 3:1
21 29.11.2020 11:00 Radnički (N) - Mladost (L) 2:1
22 07.12.2020 13:00 Mladost (L) - Radnički 1923 1:0
23 07.03.2021 13:00 Vojvodina - Mladost (L) 5:0
24 13.03.2021 13:00 Mladost (L) - Partizan 4:2
25 20.03.2021 11:30 OFK Beograd - Mladost (L) 1:1
26 28.03.2021 13:00 Mladost (L) - Brodarac 0:1
27 04.04.2021 11:00 Napredak - Mladost (L) 1:0
28 11.04.2021 13:00 Mladost (L) - TSC 2:0
29 14.04.2021 13:00 RFK Novi Sad 1921 - Mladost (L) 1:4
30 17.04.2021 15:00 Mladost (L) - Internacional 0:0
31 24.04.2021 13:00 Trayal - Mladost (L) 0:3
32 28.04.2021 16:30 Mladost (L) - Voždovac 5:2
33 01.05.2021 11:00 Rad - Mladost (L) 0:4
34 05.05.2021 11:00 Mladost (L) - IMT 3:2
35 09.05.2021 11:00 Mladost (L) - Radnički (NB) 1:3
36 15.05.2021 11:00 Spartak ŽK - Mladost (L) 1:3
37 22.05.2021 11:00 Mladost (L) - RFK Grafičar 4:2
38 26.05.2021 15:00 Crvena zvezda - Mladost (L) 1:3
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Crvena zvezda 38 26 8 4 86
2 Partizan 38 26 5 7 83
3 Vojvodina 38 25 8 5 83
4 Brodarac 38 25 4 9 79
5 Čukarički 38 25 4 9 79
6 Mladost (L) 38 25 4 9 79
7 Voždovac 38 16 8 14 56
8 Rad 38 16 8 14 56
9 RFK Grafičar 38 17 5 16 56
10 TSC 38 15 8 15 53
11 Spartak ŽK 38 15 5 18 50
12 OFK Beograd 38 13 7 18 46
13 IMT 38 12 9 17 45
14 Radnički 1923 38 13 6 19 45
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Napredak 38 11 10 17 43
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Radnički (NB) 38 12 7 19 43
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Radnički (N) 38 9 7 22 34
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Internacional 38 9 5 24 32
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine RFK Novi Sad 1921 38 2 8 28 14
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Trayal 38 3 4 31 13
Parčetić Strahinja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
vucko019 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Strahinja Milovic je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje