XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 17:00 Ibar - Borac (A) 0:2
2 28.08.2010 17:00 Grdica - Ibar 2:1
3 05.09.2010 17:00 Ibar - Morava 5:3
4 08.09.2010 16:30 Radnički - Ibar 2:2
5 12.09.2010 16:30 Ibar - Rudar 2:1
6 19.09.2010 16:00 Radnik - Ibar 5:3
7 26.09.2010 16:00 Ibar - Budućnost 0:0
8 29.09.2010 16:00 Karađorđe - Ibar 3:0
9 03.10.2010 15:30 Ibar - Braća Vuković 0:0
10 10.10.2010 15:00 Ibar - Proleter Lasta 3:1
11 16.10.2010 14:30 Goč - Ibar 1:2
12 24.10.2010 14:00 Ibar - Kraljevo Hajduk 2:2
13 31.10.2010 13:00 Magnohrom - Ibar 2:0
14 13.03.2011 15:00 Ibar - Borac (V) 4:0
15 20.03.2011 15:00 Mataruge - Ibar 2:0
16 27.03.2011 15:00 Borac (A) - Ibar 2:0
17 03.04.2011 15:00 Ibar - Grdica 1:1
18 06.04.2011 16:00 Morava - Ibar 4:2
19 10.04.2011 16:00 Ibar - Radnički 1:0
20 17.04.2011 16:00 Rudar - Ibar 2:0
21 24.04.2011 16:30 Ibar - Radnik 4:2
22 27.04.2011 16:30 Budućnost - Ibar 1:1
23 01.05.2011 16:30 Ibar - Karađorđe 2:2
24 08.05.2011 17:00 Braća Vuković - Ibar 2:1
25 15.05.2011 17:00 Proleter Lasta - Ibar 0:3
26 22.05.2011 17:00 Ibar - Goč 3:0
27 28.05.2011 17:30 Kraljevo Hajduk - Ibar 1:2
28 05.06.2011 17:30 Ibar - Magnohrom 3:2
29 12.06.2011 17:30 Borac (V) - Ibar 4:0
30 19.06.2011 17:30 Ibar - Mataruge 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Budućnost 30 18 9 3 63
2 Rudar 30 19 4 7 61
3 Grdica 30 15 9 6 54
4 Karađorđe 30 14 11 5 53
5 Braća Vuković (-3) 30 16 5 9 50
6 Mataruge 30 14 6 10 48
7 Borac (A) 30 15 2 13 47
8 Ibar 30 12 7 11 43
9 Borac (V) 30 10 6 14 36
10 Kraljevo Hajduk 30 10 5 15 35
11 Radnički 30 8 10 12 34
12 Morava 30 9 7 14 34
13 Radnik 30 10 3 17 33
14 Goč (-1) 30 8 7 15 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Kraljevo Magnohrom 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga zbog odustajanja ispada dva ranga niže Proleter Lasta 30 5 3 22 18
1234 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Peksona je podelio utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu