XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.08.2020 13:00 Napredak - TSC 1:1
2 08.08.2020 11:00 Mačva - TSC 1:1
3 12.08.2020 17:00 TSC - Apolon 4 2:0
4 16.08.2020 15:30 Internacional - TSC 2:1
5 22.08.2020 17:00 TSC - Real Niš 4:4
6 26.08.2020 10:00 OFK Vršac - TSC 5:2
7 29.08.2020 15:30 TSC - Rad 5:6
8 05.09.2020 17:00 Teleoptik - TSC 2:2
9 13.09.2020 11:00 TSC - Mladost (L) 2:2
10 19.09.2020 10:00 Spartak ŽK - TSC 4:1
11 26.09.2020 11:00 TSC - RFK Grafičar 2:7
12 03.10.2020 14:00 Crvena zvezda - TSC 2:0
13 10.10.2020 15:00 TSC - Čukarički 0:2
14 18.10.2020 12:00 Radnički (N) - TSC 0:1
15 24.10.2020 14:00 TSC - Zemun 0:2
16 28.10.2020 11:00 Vojvodina - TSC 2:0
17 01.11.2020 11:00 TSC - Partizan 0:3
18 07.11.2020 13:00 Kiker - TSC 4:2
19 15.11.2020 13:00 TSC - Brodarac 3:2
20 28.02.2021 12:00 TSC - Napredak 1:2
21 28.11.2020 13:00 TSC - Mačva 4:3
22 03.03.2021 11:00 Apolon 4 - TSC 1:0
23 06.03.2021 15:00 TSC - Internacional 3:0
24 13.03.2021 11:00 Real Niš - TSC 3:1
25 20.03.2021 14:00 TSC - OFK Vršac 2:1
26 27.03.2021 11:00 Rad - TSC 2:0
27 03.04.2021 14:00 TSC - Teleoptik 3:1
28 11.04.2021 11:00 Mladost (L) - TSC 4:1
29 14.04.2021 17:00 TSC - Spartak ŽK 1:0
30 17.04.2021 17:00 RFK Grafičar - TSC 2:2
31 24.04.2021 12:00 TSC - Crvena zvezda 2:6
32 28.04.2021 13:00 Čukarički - TSC 8:3
33 01.05.2021 16:00 TSC - Radnički (N) 0:2
34 05.05.2021 13:00 Zemun - TSC 5:1
35 09.05.2021 13:00 TSC - Vojvodina 1:5
36 16.05.2021 13:30 Partizan - TSC 5:0
37 22.05.2021 13:00 TSC - Kiker 3:3
38 29.05.2021 13:30 Brodarac - TSC 3:2
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Partizan 38 33 4 1 103
2 Vojvodina 38 30 5 3 95
3 Čukarički 38 29 4 5 91
4 Crvena zvezda 38 27 6 5 87
5 RFK Grafičar 38 20 6 12 66
6 Zemun 38 18 6 14 60
7 Brodarac 38 18 6 14 60
8 Mladost (L) 38 18 5 15 59
9 Kiker 38 15 9 14 54
10 Rad 38 16 5 17 53
11 Spartak ŽK 38 16 3 19 51
12 Teleoptik 38 13 7 18 46
13 Radnički (N) 38 13 4 21 43
14 Napredak 38 13 4 21 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Jug" OFK Vršac 38 12 3 23 39
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kadetska liga Vojvodine "Sever" TSC 38 8 7 23 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga I Kadetska liga FSRIS Real Niš 38 8 6 24 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Apolon 4 38 8 5 25 29
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Internacional 38 7 5 26 26
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Kadetska liga FSRZS Mačva 38 5 6 27 21
Parčetić Strahinja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
vucko019 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Strahinja Milovic je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje