XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2020 17:00 Dunav - Vojvodina 1928 3:0
2 22.08.2020 17:00 OFK Stari Grad - Dunav 3:0
3 26.08.2020 17:00 Dunav - Omladinac 1:2
4 29.08.2020 16:30 OFK Vršac - Dunav 2:0
5 06.09.2020 16:30 Dunav - Bačka 1901 1:2
6 12.09.2020 16:00 Hajduk 1912 - Dunav 1:1
7 16.09.2020 16:00 Dunav - 1. Maj Ruma 1:1
8 20.09.2020 16:00 Dunav - Sloga (Č) 1:0
9 26.09.2020 15:30 Sloboda - Dunav 0:0
10 04.10.2020 15:30 Dunav - Borac 1:2
11 07.10.2020 15:30 Dinamo 1945 - Dunav 3:1
12 11.10.2020 15:00 Dunav - Tisa 1:4
13 17.10.2020 15:00 Mladost (NS) - Dunav 8:0
14 25.10.2020 14:00 Dunav - Feniks 1995 2:3
15 31.10.2020 14:00 Radnički (Zr) - Dunav 5:0
16 08.11.2020 13:00 Dunav - Bečej 1918 0:0
17 15.11.2020 13:00 Jedinstvo (SP) - Dunav 2:0
18 22.11.2020 13:00 Dunav - Radnički 1912 0:4
19 28.11.2020 13:00 Kozara - Dunav 6:1
20 07.03.2021 14:30 Vojvodina 1928 - Dunav 0:0
21 14.03.2021 14:30 Dunav - OFK Stari Grad 0:0
22 17.03.2021 15:00 Omladinac - Dunav 4:1
23 21.03.2021 15:00 Dunav - OFK Vršac 1:0
24 27.03.2021 15:00 Bačka 1901 - Dunav 1:3
25 31.03.2021 16:00 Dunav - Hajduk 1912 1:2
26 03.04.2021 16:00 1. Maj Ruma - Dunav 3:0
27 10.04.2021 16:00 Sloga (Č) - Dunav 0:1
28 14.04.2021 16:00 Dunav - Sloboda 0:1
29 18.04.2021 16:30 Borac - Dunav
30 25.04.2021 16:30 Dunav - Dinamo 1945
31 28.04.2021 16:30 Tisa - Dunav
32 02.05.2021 16:30 Dunav - Mladost (NS)
33 08.05.2021 17:00 Feniks 1995 - Dunav
34 16.05.2021 17:00 Dunav - Radnički (Zr)
35 19.05.2021 17:00 Bečej 1918 - Dunav
36 23.05.2021 17:00 Dunav - Jedinstvo (SP)
37 29.05.2021 17:30 Radnički 1912 - Dunav
38 05.06.2021 17:30 Dunav - Kozara
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Mladost (NS) 29 22 4 3 70
2 Radnički 1912 29 17 7 5 58
3 OFK Vršac 29 17 6 6 57
4 Bečej 1918 29 15 4 10 49
5 Borac 28 15 3 10 48
6 1. Maj Ruma 29 12 10 7 46
7 Omladinac 29 11 12 6 45
8 Tisa 28 13 5 10 44
9 Feniks 1995 29 12 8 9 44
10 Radnički (Zr) 29 12 7 10 43
11 Dinamo 1945 29 13 3 13 42
12 Hajduk 1912 29 12 5 12 41
13 OFK Stari Grad 29 11 6 12 39
14 Jedinstvo (SP) 29 9 10 10 37
15 Sloga (Č) 29 7 7 15 28
16 Bačka 1901 28 7 5 16 26
17 Kozara 29 7 4 18 25
18 Sloboda 29 6 7 16 25
19 Dunav 28 5 6 17 21
20 Vojvodina 1928 29 2 7 20 13
1234456515151515 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
1234456515151515 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Licmi je podelio utakmicu
Licmi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nedzad i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Johnny88 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu