XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2020 17:30 Rusin - Kulpin 5:3
2 23.08.2020 17:00 Kulpin - Budućnost (G) 1:4
3 30.08.2020 17:00 Borac 46 - Kulpin 3:2
4 06.09.2020 16:30 Kulpin - Kordun 6:2
5 09.09.2020 16:30 Budućnost (P) - Kulpin 3:1
6 13.09.2020 16:00 Kulpin - Zadrugar 2:1
7 20.09.2020 16:00 SU Stanišić 1920 - Kulpin 5:1
8 27.09.2020 15:30 Kulpin - Radnički 1918 4:2
9 04.10.2020 15:30 BSK - Kulpin 6:2
10 11.10.2020 15:00 Kulpin - Tvrđava 1:1
11 18.10.2020 15:00 Budućnost (M) - Kulpin 7:1
12 21.10.2020 15:00 Kulpin - Polet 2:0
13 25.10.2020 14:00 Slavija - Kulpin 2:4
14 01.11.2020 13:30 ŽAK - Kulpin 1:3
15 08.11.2020 13:00 Kulpin - Maglić 3:1
16 14.11.2020 13:00 Borac (BG) - Kulpin 6:1
17 22.11.2020 13:00 Kulpin - Omladinac 3:0
18 07.03.2021 14:30 Kulpin - Rusin 1:3
19 14.03.2021 14:30 Budućnost (G) - Kulpin 2:1
20 21.03.2021 15:00 Kulpin - Borac 46 2:0
21 28.03.2021 15:00 Kordun - Kulpin 5:2
22 04.04.2021 16:00 Kulpin - Budućnost (P) 1:1
23 11.04.2021 16:00 Zadrugar - Kulpin 3:2
24 18.04.2021 16:30 Kulpin - SU Stanišić 1920 0:2
25 25.04.2021 16:30 Radnički 1918 - Kulpin 1:1
26 02.05.2021 16:30 Kulpin - BSK 2:0
27 05.05.2021 17:00 Tvrđava - Kulpin 2:1
28 09.05.2021 17:00 Kulpin - Budućnost (M) 2:2
29 12.05.2021 17:00 Polet - Kulpin 3:0
30 16.05.2021 17:00 Kulpin - Slavija 1:0
31 23.05.2021 17:00 Kulpin - ŽAK 2:1
32 30.05.2021 17:30 Maglić - Kulpin 1:3
33 06.06.2021 17:30 Kulpin - Borac (BG) 3:0
34 13.06.2021 17:30 Omladinac - Kulpin 3:1
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever" SU Stanišić 1920 34 25 3 6 78
2 Baraž Budućnost (P) 34 20 4 10 64
3 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (M) 34 15 11 8 56
4 Prelazi u ligu višeg ranga ŽAK 34 15 5 14 50
5 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (G) 34 14 8 12 50
6 Prelazi u ligu višeg ranga Kordun 34 15 5 14 50
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 46 34 15 5 14 50
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1918 34 15 5 14 50
9 Prelazi u ligu višeg ranga Rusin 34 15 4 15 49
10 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (BG) 34 14 7 13 49
11 Prelazi u ligu višeg ranga Polet 34 15 3 16 48
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac Slavija 34 14 4 16 46
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac Kulpin 34 14 4 16 46
14 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Sombor 1. razred Omladinac (-1) 34 12 8 14 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac Tvrđava 34 11 8 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Sombor 1. razred Zadrugar 34 11 7 16 40
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac BSK 34 10 9 15 39
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Bačka Palanka-Bač-Bački Petrovac Maglić 34 4 4 26 16
M. Milanović i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu