XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2020 17:00 Jedinstvo (GM) - Bukovik 1:0
2 23.08.2020 16:30 Rudar - Jedinstvo (GM) 3:5
3 30.08.2020 16:30 Jedinstvo (GM) - Delijski Vis 3:0
4 06.09.2020 16:00 Pukovac - Jedinstvo (GM) 0:0
6 20.09.2020 15:30 Naisus 1977 - Jedinstvo (GM) 3:5
8 04.10.2020 15:00 Malošište - Jedinstvo (GM) 4:1
9 11.10.2020 15:00 Jedinstvo (GM) - OFK Brzi Brod 1:1
10 18.10.2020 15:00 Morava - Jedinstvo (GM) 1:1
11 25.10.2020 14:00 Jedinstvo (GM) - OFK Niš 3:1
12 31.10.2020 13:30 OFK Napredak 1929 - Jedinstvo (GM) 1:3
13 08.11.2020 13:30 Jedinstvo (GM) - Zemljoradnik 4:3
14 15.11.2020 13:00 Orljane - Jedinstvo (GM) 2:2
15 22.11.2020 13:00 Jedinstvo (GM) - Naša krila 1936 2:0
16 07.03.2021 14:00 Bukovik - Jedinstvo (GM) 0:3
17 14.03.2021 14:00 Jedinstvo (GM) - Rudar 3:1
18 31.03.2021 16:00 Delijski Vis - Jedinstvo (GM) 1:2
19 28.03.2021 15:00 Jedinstvo (GM) - Pukovac 1:1
21 11.04.2021 16:00 Jedinstvo (GM) - Naisus 1977 10:0
23 18.04.2021 16:30 Jedinstvo (GM) - Malošište
24 25.04.2021 16:30 OFK Brzi Brod - Jedinstvo (GM)
25 02.05.2021 16:30 Jedinstvo (GM) - Morava
26 09.05.2021 17:00 OFK Niš - Jedinstvo (GM)
27 16.05.2021 17:00 Jedinstvo (GM) - OFK Napredak 1929
28 23.05.2021 17:00 Zemljoradnik - Jedinstvo (GM)
29 30.05.2021 17:30 Jedinstvo (GM) - Orljane
30 06.06.2021 17:30 Naša krila 1936 - Jedinstvo (GM)
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 OFK Brzi Brod 19 13 6 0 45
2 Pukovac 20 13 6 1 45
3 Jedinstvo (GM) 18 12 5 1 41
4 Delijski Vis 20 11 4 5 37
5 Naša krila 1936 20 10 5 5 35
6 Morava 19 8 5 6 29
7 OFK Napredak 1929 19 8 1 10 25
8 Malošište 20 7 3 10 24
9 OFK Niš 19 5 5 9 20
10 Bukovik 19 6 2 11 20
11 Orljane 18 6 1 11 19
12 Rudar 19 5 2 12 17
13 Zemljoradnik 18 5 2 11 17
14 Naisus 1977 20 1 1 18 4
Badza98 je podelio utakmicu
jvladica74 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nikolaelezz i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nikolaelezz i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Nikolaelezz i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Nikolaelezz i još 5 korisnika su tipovali utakmicu