XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2020 17:00 Vranjska Banja - Alakince 2:0
2 23.08.2020 16:30 Alakince - OFK Kosanica 1:0
4 06.09.2020 16:00 Gracko - Alakince 0:2
5 13.09.2020 16:00 Alakince - Pusta Reka 1:0
6 19.09.2020 15:30 Budućnost - Alakince 0:0
7 27.09.2020 15:30 Alakince - Žitorađa 1:0
8 03.10.2020 15:00 Sloga - Alakince 3:0
9 11.10.2020 15:00 Alakince - Jedinstvo (G) 5:1
10 17.10.2020 15:00 Nebeski Andjeli - Alakince 1:1
11 25.10.2020 14:00 Alakince - Čekmin 3:0
12 01.11.2020 13:30 Jablanica - Alakince 1:1
13 08.11.2020 13:30 Alakince - Svetlost 5:3
14 15.11.2020 13:00 Dobrič - Alakince 1:4
15 22.11.2020 13:00 Alakince - Jedinstvo (GS) 2:0
16 07.03.2021 14:00 Alakince - Vranjska Banja 2:0
17 13.03.2021 14:00 OFK Kosanica - Alakince 3:3
19 28.03.2021 15:00 Alakince - Gracko 1:0
20 03.04.2021 16:00 Pusta Reka - Alakince 0:4
21 11.04.2021 16:00 Alakince - Budućnost 2:1
22 14.04.2021 16:00 Žitorađa - Alakince 4:3
23 18.04.2021 16:30 Alakince - Sloga 0:2
24 25.04.2021 16:30 Jedinstvo (G) - Alakince 3:4
25 30.04.2021 16:30 Alakince - Nebeski Andjeli 2:2
26 09.05.2021 17:00 Čekmin - Alakince
27 16.05.2021 17:00 Alakince - Jablanica
28 23.05.2021 17:00 Svetlost - Alakince
29 30.05.2021 17:30 Alakince - Dobrič
30 06.06.2021 17:30 Jedinstvo (GS) - Alakince
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sloga 23 16 6 1 54
2 Alakince 23 14 5 4 47
3 Pusta Reka 23 12 3 8 39
4 Jablanica 24 10 8 6 38
5 Svetlost 24 10 6 8 36
6 Žitorađa (-1) 23 11 3 9 35
7 Nebeski Andjeli 23 9 8 6 35
8 Jedinstvo (GS) 24 11 2 11 35
9 Budućnost 23 10 4 9 34
10 Vranjska Banja 24 8 7 9 31
11 Čekmin 23 9 2 12 29
12 OFK Kosanica 23 7 6 10 27
13 Jedinstvo (G) 23 8 2 13 26
14 Dobrič 24 4 2 18 14
15 Gracko 23 2 4 17 10
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu