XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2020 17:00 Svetlost - Žitorađa 0:2
2 22.08.2020 16:30 Žitorađa - Dobrič 3:0
3 30.08.2020 16:30 Jedinstvo (GS) - Žitorađa 2:3
4 06.09.2020 16:00 Žitorađa - Vranjska Banja 1:1
5 12.09.2020 16:00 OFK Kosanica - Žitorađa 2:1
7 27.09.2020 15:30 Alakince - Žitorađa 1:0
8 04.10.2020 15:00 Žitorađa - Pusta Reka 3:1
9 10.10.2020 15:00 Budućnost - Žitorađa 3:0
10 17.10.2020 15:00 Gracko - Žitorađa 0:3
11 25.10.2020 14:00 Žitorađa - Sloga 0:0
12 01.11.2020 13:30 Jedinstvo (G) - Žitorađa 3:2
13 08.11.2020 13:30 Žitorađa - Nebeski Andjeli 2:1
14 15.11.2020 13:00 Čekmin - Žitorađa 2:1
15 22.11.2020 13:00 Žitorađa - Jablanica 1:1
16 07.03.2021 14:00 Žitorađa - Svetlost 2:1
17 14.03.2021 14:00 Dobrič - Žitorađa 1:0
18 21.03.2021 15:00 Žitorađa - Jedinstvo (GS) 1:2
19 28.03.2021 15:00 Vranjska Banja - Žitorađa 2:0
20 07.04.2021 16:00 Žitorađa - OFK Kosanica 2:1
22 14.04.2021 16:00 Žitorađa - Alakince 4:3
23 17.04.2021 16:30 Pusta Reka - Žitorađa 3:1
24 25.04.2021 16:30 Žitorađa - Budućnost 6:3
25 01.05.2021 13:00 Žitorađa - Gracko 4:0
26 08.05.2021 17:00 Sloga - Žitorađa
27 16.05.2021 17:00 Žitorađa - Jedinstvo (G)
28 22.05.2021 17:00 Nebeski Andjeli - Žitorađa
29 30.05.2021 17:30 Žitorađa - Čekmin
30 06.06.2021 17:30 Jablanica - Žitorađa
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sloga 23 16 6 1 54
2 Alakince 23 14 5 4 47
3 Pusta Reka 23 12 3 8 39
4 Jablanica 24 10 8 6 38
5 Svetlost 24 10 6 8 36
6 Žitorađa (-1) 23 11 3 9 35
7 Nebeski Andjeli 23 9 8 6 35
8 Jedinstvo (GS) 24 11 2 11 35
9 Budućnost 23 10 4 9 34
10 Vranjska Banja 24 8 7 9 31
11 Čekmin 23 9 2 12 29
12 OFK Kosanica 23 7 6 10 27
13 Jedinstvo (G) 23 8 2 13 26
14 Dobrič 24 4 2 18 14
15 Gracko 23 2 4 17 10
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu