XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2020 12:00 Proleter 2006 - Radnički (SM) 3:1
2 22.08.2020 10:00 Proleter 2006 - Podrinje 4:4
3 29.08.2020 12:00 OFK Vršac - Proleter 2006 3:2
4 05.09.2020 10:00 Proleter 2006 - Radnički (NP) 3:1
5 12.09.2020 12:00 Index - Proleter 2006 1:1
6 19.09.2020 10:00 Proleter 2006 - Železničar 2:0
7 26.09.2020 12:00 Vojvodina - Proleter 2006 4:0
8 03.10.2020 10:00 Proleter 2006 - Dinamo 1945 0:1
9 11.10.2020 12:00 Inđija - Proleter 2006 1:1
10 17.10.2020 09:30 Proleter 2006 - Omladinac 2:0
11 24.10.2020 09:00 Radnički (Zr) - Proleter 2006 2:0
12 01.11.2020 12:00 Radnički (SM) - Proleter 2006 0:0
13 08.11.2020 12:00 Podrinje - Proleter 2006 7:2
14 10.11.2020 12:00 Proleter 2006 - OFK Vršac 2:1
15 15.11.2020 11:00 Radnički (NP) - Proleter 2006 1:1
16 21.11.2020 10:00 Proleter 2006 - Index 0:1
17 13.03.2021 13:00 Železničar - Proleter 2006 1:1
18 21.03.2021 12:00 Proleter 2006 - Vojvodina 0:0
19 27.03.2021 12:00 Dinamo 1945 - Proleter 2006 3:1
20 03.04.2021 12:00 Proleter 2006 - Inđija 2:3
21 11.04.2021 12:00 Omladinac - Proleter 2006 2:1
22 16.04.2021 17:00 Proleter 2006 - Radnički (Zr) 0:3
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 22 19 2 1 59
2 Doigravanje (Play Off) Radnički (Zr) 22 19 1 2 58
3 Doigravanje (Play Off) Dinamo 1945 22 12 3 7 39
4 Doigravanje (Play Off) Inđija 22 12 3 7 39
5 Play Out Radnički (SM) 22 9 4 9 31
6 Play Out Železničar 22 8 5 9 29
7 Play Out OFK Vršac 22 9 2 11 29
8 Play Out Index (-1) 22 7 3 12 23
9 Play Out Proleter 2006 22 5 7 10 22
10 Play Out Podrinje 22 6 2 14 20
11 Play Out Omladinac 22 6 1 15 19
12 Play Out Radnički (NP) 22 1 5 16 8
Parčetić Strahinja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
vucko019 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Strahinja Milovic je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje