XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2020 12:00 Radnički (NP) - Inđija 2:3
2 23.08.2020 12:00 Omladinac - Radnički (NP) 4:3
3 30.08.2020 12:00 Radnički (NP) - Radnički (Zr) 0:6
4 05.09.2020 10:00 Proleter 2006 - Radnički (NP) 3:1
5 13.09.2020 12:00 Radnički (NP) - Podrinje 3:1
6 20.09.2020 12:00 OFK Vršac - Radnički (NP) 3:1
7 27.09.2020 12:00 Radnički (NP) - Radnički (SM) 0:0
8 04.10.2020 12:00 Radnički (NP) - Index 3:4
9 10.10.2020 10:00 Železničar - Radnički (NP) 5:0
10 18.10.2020 12:00 Radnički (NP) - Vojvodina 0:8
11 24.10.2020 12:00 Dinamo 1945 - Radnički (NP) 2:2
12 01.11.2020 11:00 Inđija - Radnički (NP) 1:0
13 08.11.2020 12:00 Radnički (NP) - Omladinac 0:1
14 11.11.2020 12:00 Radnički (Zr) - Radnički (NP) 3:1
15 15.11.2020 11:00 Radnički (NP) - Proleter 2006 1:1
16 22.11.2020 12:00 Podrinje - Radnički (NP) 2:1
17 15.03.2021 12:00 Radnički (NP) - OFK Vršac 0:0
18 21.03.2021 12:00 Radnički (SM) - Radnički (NP) 3:0
19 27.03.2021 12:00 Index - Radnički (NP) 4:0
20 04.04.2021 12:00 Radnički (NP) - Železničar 1:3
21 11.04.2021 12:00 Vojvodina - Radnički (NP) 4:0
22 18.04.2021 12:00 Radnički (NP) - Dinamo 1945 1:1
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 22 19 2 1 59
2 Doigravanje (Play Off) Radnički (Zr) 22 19 1 2 58
3 Doigravanje (Play Off) Dinamo 1945 22 12 3 7 39
4 Doigravanje (Play Off) Inđija 22 12 3 7 39
5 Play Out Radnički (SM) 22 9 4 9 31
6 Play Out Železničar 22 8 5 9 29
7 Play Out OFK Vršac 22 9 2 11 29
8 Play Out Index (-1) 22 7 3 12 23
9 Play Out Proleter 2006 22 5 7 10 22
10 Play Out Podrinje 22 6 2 14 20
11 Play Out Omladinac 22 6 1 15 19
12 Play Out Radnički (NP) 22 1 5 16 8
Parčetić Strahinja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor je kreirao novo takmičenje
vucko019 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Strahinja Milovic je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje