XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2021 17:00 Sloboda - OFK Napredak 2:1
2 28.08.2021 16:30 VGSK - Sloboda 6:2
3 05.09.2021 16:30 Sloboda - Mladi borac 1:2
4 12.09.2021 16:00 Đerdap - Sloboda 0:2
5 18.09.2021 16:00 Sloboda - OFK Mihajlovac 0:3
6 22.09.2021 15:30 Sloga 33 - Sloboda 2:0
7 25.09.2021 15:30 Sloboda - Rudar (S) 2:0
8 03.10.2021 15:00 Pomoravlje 1946 - Sloboda 2:0
9 09.10.2021 15:00 Sloboda - Karađorđe 2:2
10 16.10.2021 14:30 Morava - Sloboda 2:2
11 23.10.2021 13:30 Sloboda - OFK Aranđelovac 1979 2:1
12 30.10.2021 13:30 Rudar 2001 - Sloboda 1:0
13 06.11.2021 13:00 Sloboda - Sloga (B) 6:1
14 13.11.2021 13:00 Sloboda - Grizli ML 2:0
15 20.11.2021 13:00 Å umadija - Sloboda 0:3
16 13.03.2022 14:30 OFK Napredak - Sloboda 0:0
17 19.03.2022 14:30 Sloboda - VGSK 0:1
18 26.03.2022 15:30 Mladi borac - Sloboda 1:2
19 02.04.2022 15:30 Sloboda - Đerdap 1:2
20 10.04.2022 15:30 OFK Mihajlovac - Sloboda 2:1
21 16.04.2022 16:00 Sloboda - Sloga 33 1:1
22 20.04.2022 16:00 Rudar (S) - Sloboda 0:3
23 23.04.2022 16:00 Sloboda - Pomoravlje 1946 2:1
24 30.04.2022 16:30 Karađorđe - Sloboda 2:0
25 07.05.2022 16:30 Sloboda - Morava 3:0
26 15.05.2022 17:00 OFK Aranđelovac 1979 - Sloboda 1:0
27 21.05.2022 17:00 Sloboda - Rudar 2001 3:0
28 29.05.2022 17:30 Sloga (B) - Sloboda 2:1
29 05.06.2022 17:30 Grizli ML - Sloboda 1:6
30 12.06.2022 17:30 Sloboda - Å umadija 0:1
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu viŔeg ranga Srpska liga Zapad OFK Mihajlovac 30 26 2 2 80
2 Pomoravlje 1946 30 19 1 10 58
3 VGSK 30 17 2 11 53
4 Sloga (B) 30 14 5 11 47
5 Morava 30 13 6 11 45
6 Karađorđe 30 13 6 11 45
7 Sloga 33 30 14 2 14 44
8 Đerdap 30 14 2 14 44
9 Rudar (S) (-2) 30 15 1 14 44
10 Sloboda 30 13 4 13 43
11 Å umadija 30 13 4 13 43
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga OFK Napredak 30 14 1 15 43
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska okružna liga OFK Aranđelovac 1979 30 11 5 14 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska okružna liga Grizli ML 30 10 4 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Rudar 2001 30 5 2 23 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mladi borac 30 3 5 22 14
Draca je postavio sliku
Baraž za popunu Područne lige Sombor: FK Radnički Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)