XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2022 11:00 Popadić - Jadar 2013 4:0
2 28.08.2022 11:00 Jadar 2013 - Kotešica 2:1
3 04.09.2022 11:00 Rakac Stave - Jadar 2013 2:1
4 11.09.2022 11:00 Jadar 2013 - Kolubara 2 2:8
5 18.09.2022 11:00 Ribnikar - Jadar 2013 1:2
6 25.09.2022 11:00 Jadar 2013 - Stari drugari 2:5
7 02.10.2022 11:00 Milenko Pavlović - Jadar 2013 2:3
8 09.10.2022 11:00 ZSK - Jadar 2013 1:0
9 16.10.2022 11:00 Jadar 2013 - Napredak 0:2
10 23.10.2022 11:00 Polet - Jadar 2013 3:4
11 30.10.2022 11:00 Jadar 2013 - Junior Novo Naselje 1:3
12 06.11.2022 11:00 Tešnjar - Jadar 2013 1:0
13 13.11.2022 10:00 Jadar 2013 - Mali korak 1:4
14 19.03.2023 11:00 Jadar 2013 - Popadić 1:1
15 26.03.2023 11:00 Kotešica - Jadar 2013 0:0
16 02.04.2023 11:00 Jadar 2013 - Rakac Stave 1:1
17 09.04.2023 11:00 Kolubara 2 - Jadar 2013 7:2
18 17.04.2023 16:00 Jadar 2013 - Ribnikar 5:2
19 23.04.2023 11:00 Stari drugari - Jadar 2013 2:2
20 30.04.2023 11:00 Jadar 2013 - Milenko Pavlović 2:1
21 07.05.2023 11:00 Jadar 2013 - ZSK 4:2
22 14.05.2023 11:00 Napredak - Jadar 2013 4:2
23 21.05.2023 11:00 Jadar 2013 - Polet 1:0
24 27.05.2023 17:00 Junior Novo Naselje - Jadar 2013 5:0
25 04.06.2023 11:00 Jadar 2013 - Tešnjar 3:2
26 11.06.2023 11:00 Mali korak - Jadar 2013 4:2
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubarska okružna liga Junior Novo Naselje 26 21 3 2 66
2 Napredak 26 17 6 3 57
3 Tešnjar 26 16 4 6 52
4 Stari drugari 26 14 7 5 49
5 Kolubara 2 26 14 3 9 45
6 Polet 26 13 4 9 43
7 Popadić 26 11 4 11 37
8 Jadar 2013 26 9 4 13 31
9 ZSK 26 9 4 13 31
10 Milenko Pavlović 26 9 1 16 28
11 Mali korak 26 7 4 15 25
12 Kotešica 26 7 3 16 24
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Valjeva Rakac Stave 26 5 4 17 19
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Valjeva Ribnikar 26 4 1 21 13
Milosfbi je ocenio igrača
Ako je potreban golman nekoj ekipi za fubal taj sam. Visok sam 192 cm trenirao sam fubal od 6- 20god pa sam pauzirao 2 god zbog povrede. Branio sam za klubove: 1. Glasinac Sokolac 2. Radnik Bijeljina 3. Sloga G.Crnjelovo 4. Jednistvo Brodac