XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2022 17:30 OFK Alakince - Žitorađa 2:4
2 21.08.2022 17:00 Jablanica - OFK Alakince 4:2
3 28.08.2022 16:30 OFK Alakince - Nebeski Andjeli 2:1
4 03.09.2022 16:30 Pusta Reka - OFK Alakince 6:0
6 18.09.2022 16:00 Mladost 1959 - OFK Alakince 5:1
7 25.09.2022 15:30 OFK Alakince - Gracko 2:1
8 02.10.2022 15:00 Sloga - OFK Alakince 2:1
9 09.10.2022 15:00 OFK Alakince - Radan 0:2
10 15.10.2022 14:30 SFK Morava - OFK Alakince 2:0
11 23.10.2022 14:30 OFK Alakince - Svetlost 1:2
12 02.11.2022 13:30 OFK Alakince - Lugina 3:3
13 06.11.2022 13:30 Jedinstvo - OFK Alakince 5:3
14 13.11.2022 13:00 OFK Alakince - Plantaža 1:2
15 19.11.2022 13:00 OFK Kosanica - OFK Alakince 2:0
16 12.03.2023 15:00 Žitorađa - OFK Alakince 1:0
17 19.03.2023 15:00 OFK Alakince - Jablanica 0:0
18 25.03.2023 15:00 Nebeski Andjeli - OFK Alakince 3:0
19 02.04.2023 16:00 OFK Alakince - Pusta Reka 1:5
21 16.04.2023 16:00 OFK Alakince - Mladost 1959 5:1
22 22.04.2023 16:30 Gracko - OFK Alakince 1:0
23 30.04.2023 16:30 OFK Alakince - Sloga 2:0
24 07.05.2023 16:30 Radan - OFK Alakince 0:0
25 14.05.2023 17:00 OFK Alakince - SFK Morava 2:5
26 17.05.2023 17:00 Svetlost - OFK Alakince 5:0
27 21.05.2023 17:00 Lugina - OFK Alakince 2:4
28 28.05.2023 17:30 OFK Alakince - Jedinstvo 1:2
29 04.06.2023 17:30 Plantaža - OFK Alakince 6:1
30 11.06.2023 17:30 OFK Alakince - OFK Kosanica 2:1
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu viÅ”eg ranga Srpska liga Istok Žitorađa 28 19 2 7 59
2 Sloga 28 16 7 5 55
3 SFK Morava 28 15 8 5 53
4 Pusta Reka 28 16 1 11 49
5 Nebeski Andjeli 28 15 3 10 48
6 Plantaža 28 14 4 10 46
7 Mladost 1959 (-1) 28 12 4 12 39
8 OFK Kosanica 28 12 3 13 39
9 Radan 28 11 5 12 38
10 Jedinstvo 28 11 5 12 38
11 Svetlost 28 11 5 12 38
12 Jablanica 28 9 7 12 34
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Kosovska okružna liga Gracko 28 9 4 15 31
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Pčinjska okružna liga OFK Alakince 28 6 3 19 21
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pčinjska okružna liga Lugina 28 1 5 22 8