XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2023 17:00 Tisa - OFK Bačka 2:1
2 19.08.2023 17:00 Radnički (Z) - Tisa 1:3
3 27.08.2023 16:30 Tisa - 1. Maj Ruma 5:0
4 02.09.2023 16:30 Železničar (I) - Tisa 1:0
5 10.09.2023 16:00 Tisa - Omladinac 0:1
6 16.09.2023 16:00 Bečej 1918 - Tisa 5:4
7 24.09.2023 15:30 Tisa - Jedinstvo (SP) 2:1
8 30.09.2023 15:30 Hajduk 1912 - Tisa 0:1
9 08.10.2023 15:00 Tisa - Naftagas 1:2
10 14.10.2023 15:00 GFK Sloven - Tisa 1:0
11 22.10.2023 14:30 Tisa - OFK Kikinda 0:1
12 29.10.2023 13:30 Podunavac - Tisa 2:0
13 05.11.2023 13:00 Tisa - Dinamo 1945 0:2
14 12.11.2023 10:00 Kabel - Tisa 2:0
15 19.11.2023 13:00 Tisa - Borac (Š) 1:3
16 02.03.2024 14:30 OFK Bačka - Tisa 2:0
17 10.03.2024 14:30 Tisa - Radnički (Z) 2:4
18 16.03.2024 15:00 1. Maj Ruma - Tisa 1:2
19 24.03.2024 15:00 Tisa - Železničar (I) 1:3
20 31.03.2024 11:00 Omladinac - Tisa 0:3
21 07.04.2024 16:00 Tisa - Bečej 1918 0:2
22 10.04.2024 16:30 Jedinstvo (SP) - Tisa 1:1
23 14.04.2024 16:30 Tisa - Hajduk 1912 2:1
24 20.04.2024 16:30 Naftagas - Tisa 3:4
25 28.04.2024 16:30 Tisa - GFK Sloven 4:3
26 04.05.2024 17:00 OFK Kikinda - Tisa 1:3
27 12.05.2024 17:00 Tisa - Podunavac 1:5
28 19.05.2024 17:00 Dinamo 1945 - Tisa 3:0
29 25.05.2024 17:30 Tisa - Kabel
30 01.06.2024 17:30 Borac (Š) - Tisa
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Železničar (I) 28 16 8 4 56
2 GFK Sloven 28 17 4 7 55
3 Naftagas 28 13 5 10 44
4 Dinamo 1945 28 13 5 10 44
5 Kabel 28 11 9 8 42
6 OFK Kikinda 28 11 9 8 42
7 Omladinac 28 12 6 10 42
8 Radnički (Z) 28 11 9 8 42
9 Podunavac 28 9 11 8 38
10 Borac (Š) 28 11 4 13 37
11 Bečej 1918 28 11 3 14 36
12 Tisa 28 11 1 16 34
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Hajduk 1912 28 8 8 12 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jedinstvo (SP) 28 7 9 12 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga 1. Maj Ruma 28 6 7 15 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Bačka 28 5 6 17 21
Milosfbi je ocenio igrača
Ako je potreban golman nekoj ekipi za fubal taj sam. Visok sam 192 cm trenirao sam fubal od 6- 20god pa sam pauzirao 2 god zbog povrede. Branio sam za klubove: 1. Glasinac Sokolac 2. Radnik Bijeljina 3. Sloga G.Crnjelovo 4. Jednistvo Brodac