XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2023 10:00 Inđija - Sloven 8:0
2 19.08.2023 10:00 Sloven - Radnički (SM) 0:1
3 26.08.2023 10:00 Vojvodina - Sloven 6:1
4 30.08.2023 13:00 Spartak ŽK - Sloven 2:1
5 02.09.2023 10:00 Sloven - Mladost (L) 3:1
6 10.09.2023 11:30 ODR - Sloven 4:3
7 17.09.2023 10:00 Sloven - TSC 0:7
8 24.09.2023 09:00 Kabel - Sloven 3:1
9 30.09.2023 10:00 Sloven - Ravangrad 2018 1:0
10 07.10.2023 12:00 Petrika - Sloven 2:1
11 15.10.2023 12:00 Sloven - Železničar 2:2
12 21.10.2023 10:00 Sloven - Inđija 1:1
13 28.10.2023 12:00 Radnički (SM) - Sloven 1:0
14 04.11.2023 10:00 Sloven - Vojvodina 0:3
15 14.11.2023 12:00 Sloven - Spartak ŽK 0:1
16 19.11.2023 13:00 Mladost (L) - Sloven 5:0
17 25.11.2023 10:00 Sloven - ODR 2:2
18 02.12.2023 12:00 TSC - Sloven 7:0
19 10.03.2024 10:00 Sloven - Kabel 0:1
20 16.03.2024 12:00 Ravangrad 2018 - Sloven 4:1
21 24.03.2024 12:00 Sloven - Petrika 1:4
22 30.03.2024 17:00 Železničar - Sloven 4:2
23 06.04.2024 10:00 Vojvodina - Sloven 9:0
24 13.04.2024 10:00 Sloven - Inđija 3:1
25 20.04.2024 11:00 TSC - Sloven 10:1
26 27.04.2024 11:30 Sloven - Ravangrad 2018 2:1
27 06.05.2024 12:00 Petrika - Sloven 5:2
28 11.05.2024 11:00 Sloven - Spartak ŽK 1:0
29 19.05.2024 10:00 ODR - Sloven 1:1
30 23.05.2024 16:00 Sloven - Železničar
31 01.06.2024 Radnički (SM) - Sloven
32 08.06.2024 Sloven - Mladost (L)
33 12.06.2024 Kabel - Sloven
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Vojvodina 29 25 2 2 77
2 TSC 29 24 3 2 75
3 Petrika 29 18 6 5 60
4 ODR 29 10 9 10 39
5 Inđija 29 12 2 15 38
6 Kabel 29 11 4 14 37
7 Železničar 29 10 5 14 35
8 Spartak ŽK 29 7 10 12 31
9 Ravangrad 2018 29 7 8 14 29
10 Radnički (SM) 29 8 4 17 28
11 Mladost (L) (-1) 29 6 5 18 22
12 Sloven 29 5 4 20 19
3.4
8
3.3
3
Golman
2.8
1
Odbrana
1.8
Vezni red
2.9
Vezni red
3.2
Napad
3.3
Golman
2.5
Vezni red
Odbrana
2.3
Milosfbi je ocenio igrača
Ako je potreban golman nekoj ekipi za fubal taj sam. Visok sam 192 cm trenirao sam fubal od 6- 20god pa sam pauzirao 2 god zbog povrede. Branio sam za klubove: 1. Glasinac Sokolac 2. Radnik Bijeljina 3. Sloga G.Crnjelovo 4. Jednistvo Brodac