XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 07.09.2011 12:00 Vojvodina - Crvenka 3:0
2 27.08.2011 12:00 Inđija - Crvenka 0:2
3 31.08.2011 12:00 Crvenka - Dinamo 3:0
4 04.09.2011 12:00 Bačka (BP) - Crvenka 2:3
5 11.09.2011 12:00 Crvenka - Vršac 2:1
6 18.09.2011 12:00 Kikinda - Crvenka 0:3
7 25.09.2011 12:00 Crvenka - Bačka Topola 0:1
8 02.10.2011 12:00 Bečej - Crvenka 4:1
9 09.10.2011 12:00 Crvenka - Radnički (S) 4:2
10 16.10.2011 12:00 Spartak ZV - Crvenka 2:0
11 21.10.2011 12:00 Crvenka - Banat 2:3
12 30.10.2011 12:00 Radnički (NP) - Crvenka 1:1
13 06.11.2011 12:00 Crvenka - Novi Sad 0:5
14 13.11.2011 12:00 ČSK Pivara - Crvenka 3:1
15 20.11.2011 12:00 Crvenka - Hajduk 2:2
16 18.03.2012 12:00 Crvenka - Vojvodina 0:1
17 25.03.2012 12:00 Crvenka - Inđija 0:2
18 01.04.2012 12:00 Dinamo - Crvenka 3:2
19 08.04.2012 12:00 Crvenka - Bačka (BP) 3:0
20 11.04.2012 12:00 Vršac - Crvenka 2:1
21 16.04.2012 14:00 Crvenka - Kikinda 1:1
22 22.04.2012 12:00 Bačka Topola - Crvenka 0:0
23 29.04.2012 12:00 Crvenka - Bečej 1:1
24 06.05.2012 12:00 Radnički (S) - Crvenka 2:0
25 13.05.2012 12:00 Crvenka - Spartak ZV 1:3
26 20.05.2012 12:00 Banat - Crvenka 0:1
27 27.05.2012 12:00 Crvenka - Radnički (NP) 3:2
28 03.06.2012 12:00 Novi Sad - Crvenka 4:1
29 10.06.2012 12:00 Crvenka - ČSK Pivara 0:7
30 16.06.2012 12:00 Hajduk - Crvenka 7:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kadetska liga Srbije ČSK Pivara 30 24 3 3 75
2 Vojvodina 30 24 3 3 75
3 Spartak ZV 30 21 4 5 67
4 Banat 30 17 6 7 57
5 Novi Sad 30 17 4 9 55
6 Inđija 30 16 3 11 51
7 Hajduk 30 14 4 12 46
8 Radnički (S) 30 12 6 12 42
9 Dinamo (-2) 30 13 4 13 41
10 Vršac 30 10 5 15 35
11 Bačka Topola 30 9 6 15 33
12 Crvenka 30 9 5 16 32
13 Radnički (NP) 30 6 10 14 28
14 Bečej 30 7 6 17 27
15 Bačka (BP) (-1) 30 2 3 25 8
16 Kikinda 30 2 2 26 8

СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu