Omladinci Inđije efikasni u proveri sa sremskoligašem
Pomoćni teren kod železničke stanice je bio domaćin trening utakmici omladinaca Inđije i sremskoligaša Železničara. Po izuzetno toplom vremenu malobrojni gledaoci su mogli da vide jednu pre svega zanimljivu, ali i efikasnu utakmicu. Za Železničar je to bila prva trening utakmica i trener Slobodan Marković sigurno ne može u ovom trenutku da bude zadovoljan viđenim na terenu. Sa druge strane Miroslav Blanuša je sigurno zadovoljniji igrom svog tima posle dva vezana poraza, pre svega sa efikasnošću. Na kraju meča je bilo, 4:1 za omladinski sastav Inđije. Strelci: Ostojić, Krstić dva gola i Nenenzić - Inđija i Đurić autogol za Železničar.
Inđija: Vojvodić, Gardinovački, Đurić, Mrđa, Brtka, Dubajić, Krstić, Vučković, Gečaj, Živković, Ostojić. Igrali su još: Grković, Kostić, Stanojević, Nenezić, Arsić, Puzić, Radanović, Ilić, Stjepavčević, Ćalić, Kropmić.
Železničar: Svešnjiković, Jovanović, Katanić, Bulatović, Dimitrijević, Branković, Miladinović, Krunić, Knežević, Dukić, Marković. Igrali su još: Batalo, Rašić.
| Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod |
|
1
|
Inđija
Inđija
|
10 | 8 | 0 | 2 |
24
|
|
2
|
Vojvodina
Novi Sad
|
10 | 5 | 4 | 1 |
19
|
|
3
|
Radnički (Zr)
Zrenjanin
|
10 | 5 | 2 | 3 |
17
|
|
4
|
Dinamo 1945
Pančevo
|
10 | 4 | 0 | 6 |
12
|
|
5
|
TSC
Bačka Topola
|
10 | 3 | 2 | 5 |
11
|
|
6
|
Bačka (BP)
Bačka Palanka
|
10 | 0 | 2 | 8 |
2
|