KK Goč osvojio IBC turnir u Vrnjačkoj Banji: Dominacija u U15 kategorij

Mladi košarkaši Goča uspešni na internacionalnom IBC turniru - foto: Dragan IvanovićMladi košarkaši Goča uspešni na internacionalnom IBC turniru - foto: Dragan Ivanović

Na internacionalnom IBC košarkaškom turniru za mlađe kategorije, održanom u Hali sportova u Vrnjačkoj Banji, ekipa KK Goč iz Vrnjačke Banje ostvarila je izuzetan uspeh - osvojeno je prvo mesto u kategoriji U15. U konkurenciji timova iz Srbije, Crne Gore, Slovenije i Makedonije, kao i ekipa jakih klubova iz velikih gradova, mladi košarkaši KK Goča pokazali su kvalitet, borbenost i timski duh koji ih je doveo do samog vrha.

Posebno treba istaći vredan i predan rad trenera sa decom, koji je temelj ovog uspeha i razvoja mladih igrača. U trenutku kada KK Goč prolazi kroz jedan od najizazovnijih perioda od svog osnivanja, ova pobeda je došla u pravi čas, kažu u ovom klubu. Poseban pečat ovom uspehu dali su Strahinja Stevanović, koji je poneo titulu MVP igrača u kategoriji U15, i Bogdan Mihajlović, koji je izabran za najboljeg plejmejkera turnira, čime su potvrdili kvalitet koji se godinama gradi u ovom klubu.

Treneri Zoran Beloica i Aco Popadić, igrači: Bogdan Mihajlović, Strahinja Stevanović, Marko Miodragović, Stefan Milošević, Luka Pavlović, Pavle Pavlović, Dimitrije Đolić, Vojin Cvetljanin. Rezultati se već vide, a biće ih još, a ovo nije samo pobeda na ovom turniru, to je i dokaz da i iz male sredine kao što je Vrnjačka Banja dolaze veliki rezultati. Želimo im i mi sve najbolje.