XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 673 utakmica za dan
Subota, 10 Oktobar 2015

Fudbal

10.10.2015 15:00 Donji Srem 1 : 0 ČSK Pivara
10.10.2015 15:00 Inđija 0 : 0 Loznica
10.10.2015 15:00 Radnički 1923 1 : 1 Sloboda
10.10.2015 15:00 Bačka (BP) 4 : 3 Napredak
10.10.2015 15:00 Kolubara 2 : 0 Proleter
10.10.2015 15:00 Zemun 0 : 0 Dinamo
10.10.2015 14:30 Sindjelić 1 : 0 BSK Borča
10.10.2015 15:00 Vlasenica 7 : 1 Sloboda (MG)
10.10.2015 15:00 Tekstilac 3 : 0 Leotar
10.10.2015 15:00 Krupa 2 : 1 Zvijezda 09
10.10.2015 15:00 Mladost 4 : 1 Drina HE
10.10.2015 15:00 Borac 1 : 1 Sutjeska
10.10.2015 15:00 Sloboda (NG) 1 : 0 Kozara
10.10.2015 15:00 Modriča 3 : 0 Željezničar
10.10.2015 15:00 Laktaši 0 : 3 Mladost (DS)
10.10.2015 15:00 Sloga (D) 4 : 1 Sloga (S)
10.10.2015 15:00 Ljubić 2 : 4 Omarska
10.10.2015 15:00 Glasinac 2011 0 : 0 Rudar
10.10.2015 15:00 Lokomotiva 1 : 3 Podrinje
10.10.2015 15:00 Napredak 3 : 0 Mladost (R)
10.10.2015 15:00 OFK Lauš 4 : 1 Budućnost
10.10.2015 15:00 Lijevče 5 : 0 Gomjenica
10.10.2015 15:00 FSA 2 : 0 Progres
10.10.2015 15:00 OFK Brdo 0 : 0 Karanovac
10.10.2015 15:00 Polet 1926 3 : 1 Crvena zvijezda
10.10.2015 15:00 OFK Pridjel 1 : 1 Trebava
10.10.2015 15:00 Guber 3 : 0 Lokanj
10.10.2015 15:00 Bratstvo 3 : 3 OFK Trnovica
10.10.2015 15:00 Tamaris 1 : 2 Borac (Š)
10.10.2015 15:00 Sloga-Nektar 1 : 4 Čelinac
10.10.2015 15:00 Mladost 3 : 2 Gorica
10.10.2015 15:00 Sloga 94 4 : 4 Priboj
10.10.2015 15:00 Radnik 3 : 0 Željezničar
10.10.2015 15:00 Romanovci 2 : 3 Bratstvo
10.10.2015 15:30 Jablanica 4 : 3 Romanovci
10.10.2015 15:00 Radnički (S) 5 : 1 Timočanin
10.10.2015 15:00 Timok 3 : 1 Ozren
10.10.2015 15:00 Radnički (P) 1 : 0 Radan
10.10.2015 15:00 Trstenik PPT 0 : 0 Moravac Orion
10.10.2015 15:00 Dunav 4 : 0 OFK Bor
10.10.2015 15:00 Sloga (D) 3 : 1 Sinđelić
10.10.2015 15:00 Dolina 0 : 1 Radnički (NP)
10.10.2015 15:00 Senta 0 : 0 Cement
10.10.2015 15:00 TSC 0 : 1 Sloga
10.10.2015 15:00 Omladinac 0 : 1 Odžaci
10.10.2015 15:00 Bačka 1901 2 : 1 Dunav
10.10.2015 15:00 Vršac 0 : 1 Banat
10.10.2015 15:00 Radnički (SM) 1 : 0 Radnički (Š)
10.10.2015 14:30 IMT 4 : 2 IMR
10.10.2015 10:00 BASK 2 : 1 Srem
10.10.2015 14:30 Sopot 4 : 3 Turbina
10.10.2015 14:30 Teleoptik 2 : 1 Dorćol
10.10.2015 11:00 GSP Polet 2 : 1 Budućnost
10.10.2015 14:30 Radnički (NB) 2 : 1 Crvena zvezda
10.10.2015 14:30 Šumadija (A) 2 : 1 Polet (LJ)
10.10.2015 14:30 Smederevo 1924 0 : 1 Železničar
10.10.2015 14:30 FAP 1 : 2 Budućnost Krušik 2014
10.10.2015 14:30 Mokra Gora 2 : 0 Sloga (K)
10.10.2015 14:30 Jedinstvo 1 : 1 Zvižd
10.10.2015 14:30 Mačva 2 : 0 Šumadija 1903
10.10.2015 14:30 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Mihajlovac 1934
10.10.2015 14:30 Sloga (P) 2 : 2 Karađorđe
10.10.2015 15:00 Kosanica 2 : 0 Sloga (Ć)
10.10.2015 15:00 Žitorađa 1 : 1 Rembas
10.10.2015 15:00 SFS Borac 1 : 2 FUD
10.10.2015 15:00 Brodoremont 5 : 3 Radnički (L)
10.10.2015 15:00 Balkanski 2 : 0 Vranjska Banja
10.10.2015 15:00 Lužnica 6 : 1 Jedinstvo (P)
10.10.2015 15:00 Nebeski Andjeli 1 : 3 Pusta Reka
10.10.2015 15:00 Budućnost (O) 3 : 2 Ropotovo
10.10.2015 15:00 Sloboda 3 : 0 ŽAK
10.10.2015 15:00 Sloga 3 : 1 Jedinstvo (NB)
10.10.2015 15:00 Mladost (L) 2 : 0 Proleter (BK)
10.10.2015 15:00 Radnički Zrenjanin 2 : 0 Radnički (K)
10.10.2015 15:00 Jedinstvo (BK) 4 : 1 Slavia
10.10.2015 15:00 Radnički (S) 1 : 0 Kozara
10.10.2015 15:00 OFK Vrbas 5 : 0 Tekstilac
10.10.2015 15:00 Srbobran 2 : 0 Radnički (S)
10.10.2015 15:00 Polet (S) 0 : 3 Bratstvo 1946
10.10.2015 15:00 ŽAK 1 : 0 Bečej 1918
10.10.2015 15:00 Sloga (Č) 5 : 0 OFK Mladost APA
10.10.2015 15:00 Slavija 1 : 1 LSK Laćarak
10.10.2015 15:00 Jedinstvo (SP) 5 : 1 Sloga
10.10.2015 15:00 Jugović 0 : 0 Budućnost (SN)
10.10.2015 15:00 ŽSK 3 : 0 Crvena Zvezda
10.10.2015 15:00 Mladost (BJ) 3 : 4 Borac
10.10.2015 14:30 Lokomotiva 1 : 1 Torlak
10.10.2015 14:30 Morava 3 : 0 VGSK
10.10.2015 14:30 GFK Jasenica 1911 5 : 1 Sloga
10.10.2015 14:30 Rudar 2 : 2 Proleter
10.10.2015 14:30 Budućnost 0 : 1 Polimlje
10.10.2015 14:30 Radnički (V) 2 : 0 OFK Osečina
10.10.2015 14:30 Ovčar 2 : 1 Slavija (K)
10.10.2015 14:30 Takovo 3 : 0 Trepča
10.10.2015 15:00 Polet 1 : 2 Real
10.10.2015 15:00 Trbunje 3 : 0 Borac
10.10.2015 15:30 Morava 3 : 1 Naša krila 1936
10.10.2015 15:30 Polet 3 : 1 Jedinstvo (B)
10.10.2015 15:30 Mladost 1976 (Bilj.) 2 : 2 Mladost (Batuš.)
10.10.2015 15:30 Poreč 4 : 0 Deli Jovan
10.10.2015 15:30 Rudna Glava 4 : 3 Branik
10.10.2015 15:00 Rudar 1 : 1 Omladinac
10.10.2015 15:00 Midžor 1 : 3 BSK
10.10.2015 15:00 Mladost (S) 3 : 2 Svrljiška Topla
10.10.2015 15:30 Spartak 4 : 3 Tanasko Rajić
10.10.2015 15:30 Zvezda 4 : 0 Gnjilan
10.10.2015 15:30 Mladost 0 : 3 Vladimir Durković
10.10.2015 14:00 Biljači 3 : 0 Levosoje
10.10.2015 14:00 Mladost (S) 2 : 2 Trešnjevka
10.10.2015 14:00 OFK Alakince 4 : 0 Čelik
10.10.2015 14:00 Pčinja 3 : 1 Corrotica
10.10.2015 14:00 Levosoje Talenat 0 : 0 Vihor
10.10.2015 15:00 Vulkan 3 : 0 Aluminjum
10.10.2015 15:00 Palilulac 2 : 2 OFK Niš
10.10.2015 15:00 Dinamo 1945 9 : 0 Mladost (V)
10.10.2015 15:00 Jedinstvo Stević 1 : 1 Crvena zvezda
10.10.2015 15:00 Naftagas 1 : 2 Polet
10.10.2015 15:00 Banat 1 : 0 Proleter 2006
10.10.2015 15:00 Kikinda 1909 1 : 0 Mladost
10.10.2015 15:00 Napredak 0 : 2 Begej
10.10.2015 15:00 Borac Aleksandrovo 2 : 3 Crvena zvezda
10.10.2015 15:00 Bilećanin 4 : 0 Krajina
10.10.2015 15:00 Radnički 1911 1 : 5 Vojvodina 1928
10.10.2015 15:00 Roham 2 : 4 Zadrugar
10.10.2015 15:00 Radnički 1918 0 : 3 Mladost
10.10.2015 15:00 Njegoš 3 : 2 Radnički 1905
10.10.2015 15:00 Obilić 4 : 1 Panonija IM Topola
10.10.2015 15:00 Krivaja 6 : 1 Eđšeg
10.10.2015 15:00 Preporod 2 : 1 Tornjoš
10.10.2015 15:30 Sloven 3 : 0 Partizan
10.10.2015 15:30 Podrinje 3 : 0 Rudar
10.10.2015 Hercegovac 2 : 2 Miletić
10.10.2015 Jedinstvo 0 : 0 Budućnost
10.10.2015 Titel 2 : 0 Sutjeska
10.10.2015 15:00 Index 1 : 0 Omladinac
10.10.2015 15:00 OFK Futog 5 : 0 Železničar
10.10.2015 15:00 OFK Sirig 1 : 0 Šajkaš 1908
10.10.2015 15:00 Fruškogorski partizan 2 : 2 Mladost
10.10.2015 15:00 Jedinstvo 3 : 2 Proleter
10.10.2015 15:00 Petrovaradin 3 : 0 Susek
10.10.2015 15:00 Sofeks 3 : 0 TSK
10.10.2015 14:30 TEK Sloga 5 : 2 Polet
10.10.2015 14:30 Napredak 7 : 0 OFK Borac
10.10.2015 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 0 Banja
10.10.2015 14:30 Kosmaj 2 : 2 Dunavac
10.10.2015 14:30 Avala 1939 3 : 2 Mladenovac
10.10.2015 14:30 Šumadinac 2 : 1 Vitlina-Bokanja
10.10.2015 15:30 Soko 5 : 3 Jasen
10.10.2015 15:30 Čajetina 1 : 0 Polet
10.10.2015 15:30 Crnokosa 7 : 0 Napredak
10.10.2015 15:00 Mačva 2005 1 : 2 Drina
10.10.2015 15:00 Jadar 2 : 1 Lipolist
10.10.2015 15:30 Kolubara 1 : 5 OFK Divci
10.10.2015 15:30 Junior Novo Naselje 1 : 0 ZSK
10.10.2015 15:30 Trlić 3 : 2 Kačer
10.10.2015 15:30 Tulari 3 : 1 Tešnjar
10.10.2015 15:30 Polet 1 : 3 Banjani
10.10.2015 15:30 Mladost 4 : 3 Pepeljevac
10.10.2015 15:30 Radnički 1 : 0 Mataruge
10.10.2015 15:30 Goč 0 : 3 Ibar
10.10.2015 Sitnica 1 : 0 Čaglavica
10.10.2015 Gračanica 1 : 1 Radnički
10.10.2015 15:30 Backovac Junajted 0 : 3 Slatina
10.10.2015 15:30 Miokovci 2 : 1 Majdan
10.10.2015 15:30 Napredak 1 : 2 Lunjevica
10.10.2015 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Omladinac
10.10.2015 15:30 Spartak 4 : 5 Mladost
10.10.2015 14:30 Supska 1 : 1 Javor
10.10.2015 14:30 Rudar (SR) 3 : 2 Napredak (Sv)
10.10.2015 15:30 Varvarin 1 : 4 OFK Gnjila
10.10.2015 15:30 Sokolovi 6 : 1 Bukovica
10.10.2015 15:30 Jedinstvo 1936 3 : 2 Dvorane
10.10.2015 15:30 Čarapan 5 : 3 Borac
10.10.2015 15:30 Sloga 1 : 2 Sebečevac
10.10.2015 15:00 OFK Sloga 1 : 2 Polet
10.10.2015 15:00 OFK Rutevac 1908 0 : 6 Borac
10.10.2015 12:00 Feniks 2012 3 : 3 Planinac 2015
10.10.2015 15:00 OFK Draževac 7 : 1 Napredak 2012
10.10.2015 15:30 Klisura 0 : 3 Pobeda
10.10.2015 15:00 Velika Jasikova 3 : 0 Nacional
10.10.2015 15:00 Kastrum 1 : 3 Graničar
10.10.2015 15:30 Rongo Siti 1 : 0 Jerma
10.10.2015 15:30 Mladost 3 : 0 Sloboda
10.10.2015 15:30 Veliki Suvodol 0 : 3 Pobeda
10.10.2015 15:00 Jedinstvo (Š) 4 : 2 Mladost (B)
10.10.2015 15:00 Sušica 2012 1 : 3 Napredak
10.10.2015 15:00 Dolovo 5 : 1 BSK Bavanište
10.10.2015 15:00 Strela 3 : 0 Omladinac
10.10.2015 15:00 Budućnost 6 : 0 Borac
10.10.2015 15:00 Pobeda 1 : 5 Mika Antić
10.10.2015 15:00 Polet 1 : 2 Omladinac
10.10.2015 15:00 Unirea 2 : 2 Glogonj
10.10.2015 15:00 Rastina 1918 3 : 2 Dinamo
10.10.2015 15:00 KFK Kula 1 : 6 OFK Metalac
10.10.2015 15:00 Bikovo 2 : 5 Elektrovojvodina
10.10.2015 15:00 Dušan Silni 3 : 0 Palić
10.10.2015 15:30 Mitros 6 : 2 Noćaj
10.10.2015 15:00 Centar 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
10.10.2015 14:30 Dunavac 0 : 2 Sveti Stefan
10.10.2015 14:30 Heroj Polet 7 : 0 Rekreativo 011
10.10.2015 14:30 Studenski Grad 2 : 0 Posavac
10.10.2015 Glavaš 3 : 0 Budućnost
10.10.2015 14:30 Žitkovica 0 : 1 Napredak (B)
10.10.2015 14:30 Rade Milošević 4 : 1 Polet
10.10.2015 15:00 OFK Jelen 7 : 2 Mrovska
10.10.2015 15:00 Gučevo 2 : 2 Stolice
10.10.2015 15:00 Čobanče 1 : 1 Jedinstvo
10.10.2015 15:00 Majur 4 : 0 Milicionar
10.10.2015 15:30 Rudar 0 : 2 Stepanje
10.10.2015 15:30 Rubribreza 1 : 4 Radnik
10.10.2015 15:00 OFK Bagremar 4 : 1 Kutlovo
10.10.2015 15:30 Proleter 3 : 1 Grdica
10.10.2015 15:30 Zvezda 1 : 4 Tavnik
10.10.2015 15:30 Kraljevo Hajduk 1 : 3 Mladost
10.10.2015 15:30 Napredak 2 : 2 Borac
10.10.2015 15:30 Lazac 0 : 0 Partizan
10.10.2015 15:30 Magnohrom 5 : 3 Morava
10.10.2015 15:30 Vrnjci 2 : 1 Budućnost
10.10.2015 15:30 Šumadija 1 : 4 Jedinstvo
10.10.2015 14:30 Drugovac 1 : 0 Landol
10.10.2015 14:30 Kolarac 1 : 4 Podunavac
10.10.2015 14:30 Badljevica 2 : 3 Omladinac
10.10.2015 14:30 Petrijevac 1 : 6 Crvena zvezda
10.10.2015 15:00 Bjelica 2 : 1 Dedinje Junajted
10.10.2015 15:00 Čoka 3 : 4 Tisa (P)
10.10.2015 15:00 Brestovac 2 : 1 Slatina 2
10.10.2015 15:00 Gornjane 4 : 3 Šarbanovac 2
10.10.2015 15:00 Zlot2 4 : 3 Nemetali 2
10.10.2015 15:00 AZ Borac 2014 3 : 4 Čegar 2013
10.10.2015 15:30 Jugovići 1 : 1 Baličevac
10.10.2015 15:30 Banaćanin 1 : 3 Arbanasce
10.10.2015 15:30 Sloga 2 : 3 Naisus
10.10.2015 16:00 Hajduk 5 : 1 Jedinstvo 1953
10.10.2015 16:00 Sloboda 2013 1 : 1 Napredak 1976
10.10.2015 16:00 Bukovik 3 : 2 Palilulac
10.10.2015 15:00 Sloboda 1 : 2 Šumadija
10.10.2015 15:00 OFK Burovo 6 : 0 BSK
10.10.2015 15:00 OFK Rogača 2 : 2 Sibnica
10.10.2015 14:30 Planinac 0 : 4 Mladi radnik
10.10.2015 14:30 Beljanica 3 : 0 Zelenika
10.10.2015 14:30 Sindjelić 6 : 2 Resavac
10.10.2015 15:00 Sloboda 1 : 4 Bresje
10.10.2015 15:00 Sindjelić 0 : 3 Sinđelić 1934
10.10.2015 15:00 Mladi Radnik 0 : 3 Jedinstvo
10.10.2015 15:00 Stevka Božurevka 2 : 2 Omladinac
10.10.2015 15:30 Mladost 1 : 2 Stara Čaršija
10.10.2015 15:30 Ušće 5 : 1 Parcane
10.10.2015 15:30 OFK Marenovo 2 : 2 Borac
10.10.2015 15:30 Kostrež 3 : 7 Gradac
10.10.2015 15:00 Badince 3 : 0 Gornje Krajince
10.10.2015 15:00 Radnik 2013 3 : 0 Todorovce
10.10.2015 15:00 Milanovo 1 : 0 Mladost
10.10.2015 15:00 Grdanica 024 4 : 2 Jedinstvo
10.10.2015 15:00 Bratstvo 2 : 0 Moravac
10.10.2015 15:00 Gaj 5 : 4 Solunac
10.10.2015 15:00 Mladost 3 : 0 Naša Krajina
10.10.2015 15:00 Sloga 2 : 0 Janošik
10.10.2015 15:00 Crvena Zvezda 1 : 1 Graničar
10.10.2015 14:30 Omladinac B 4 : 0 Melnica
10.10.2015 14:30 Manastirica 3 : 0 Jedinstvo
10.10.2015 14:30 Vukan 3 : 3 Udarnik 2015
10.10.2015 14:30 Dobrnje 4 : 0 BSK
10.10.2015 14:30 Burovac 0 : 0 Radnik
10.10.2015 14:30 Zabrđe 1936 0 : 2 7. juli
10.10.2015 14:30 Kotlenik 0 : 3 Mladi Radnik
10.10.2015 14:30 Jedinstvo 2 : 1 Omladinac
10.10.2015 14:30 Polet 3 : 4 Partizan
10.10.2015 14:30 ZT Gorovič : Maskar
10.10.2015 14:30 Kralj Petar I 1 : 2 Plaskovac
10.10.2015 14:30 Tulež 4 : 2 Trešnjevica
10.10.2015 15:30 Maovi MH 8 : 0 Grušić
10.10.2015 16:30 Prva Iskra 3 : 1 Jadar 1961
10.10.2015 16:30 TE Gučevo 0 : 1 Rudar
10.10.2015 16:30 Mladost (B) 6 : 2 Sloga
10.10.2015 16:30 Mladost (G) 1 : 4 Hajduk
10.10.2015 16:30 Granit 10 : 0 Mladost (DD)
10.10.2015 16:30 Jelav 1 : 4 Luk
10.10.2015 15:00 Stojan Lazarac 3 : 1 Bair
10.10.2015 15:00 Napredak (BP) 5 : 0 Radnik
10.10.2015 15:00 Šumice 0 : 2 Napredak (MB)
10.10.2015 15:00 Omladinac 0 : 4 Sloboda
10.10.2015 15:30 OFK Letnjikovac 1983 0 : 2 OFK Šabac
10.10.2015 15:30 Culjković 3 : 2 Zadrugar
10.10.2015 15:30 Sloga 2 : 0 Napredak
10.10.2015 15:30 Metaloplastika 1 : 1 Letnjikovac
10.10.2015 15:30 Bane 1931 2 : 0 BSK 2014
10.10.2015 15:30 Mlada krila 5 : 1 Musina reka
10.10.2015 15:30 Bogutovačka Banja 6 : 2 Omladinac
10.10.2015 14:30 Budućnost 0 : 2 OFK Homolje
10.10.2015 10:00 Borac 1 : 3 Jasenovac
10.10.2015 14:30 Zvezda 4 : 2 Mladost
10.10.2015 14:30 Mladost 5 : 3 Udarnik
10.10.2015 14:30 Proleter 1 : 4 Budućnost
10.10.2015 14:30 Jedinstvo 4 : 2 BSK
10.10.2015 14:30 Srednjevo 2 : 1 Pečanica
10.10.2015 14:30 Mladi Borac 0 : 4 Radnički
10.10.2015 14:30 Pek 6 : 3 Sloga
10.10.2015 14:30 Sirakovo 5 : 2 Ram
10.10.2015 14:30 Baštovan 2015 1 : 1 Kumane
10.10.2015 14:30 BSK 2015 3 : 0 Homolje
10.10.2015 14:30 Neresnica 4 : 2 Zvižd Omladinac
10.10.2015 14:30 Radenka 7 : 1 Pobeda
10.10.2015 14:30 Sloga 1 : 3 Budućnost Sena
10.10.2015 15:30 Padež 4 : 0 Vratare
10.10.2015 15:30 Dedina 8 : 1 Srnje
10.10.2015 15:30 Gaglovo : Dušan Ristić
10.10.2015 15:30 Kruševica 1 : 4 Knez Lazar
10.10.2015 Sloga 0 : 2 Borac
10.10.2015 14:00 Mladi Gorani 4 : 1 Baštovan
10.10.2015 14:30 Rekreativo 4 : 4 Barič-Munja
10.10.2015 14:30 Skela 1 : 1 Zadrugar
10.10.2015 14:30 Proleter 4 : 0 Baljevac
10.10.2015 14:30 Roma-Iverić 3 : 2 Draževac-Tornado
10.10.2015 15:00 Petka 1 : 2 Mladi Borac
10.10.2015 14:30 Mladost 2 : 1 Dobra Voda
10.10.2015 Šumadija 1903 2 : 1 Obilić
10.10.2015 Kolibri 2 : 0 Jagodina
10.10.2015 Trijumf 3 : 2 Fruškogorac
10.10.2015 11:00 Karađorđe 1 : 0 Radnički 2013
10.10.2015 13:30 Sloga 036 6 : 1 Bukovička Banja
10.10.2015 Radnički 2012 : Levač
10.10.2015 15:30 Majdanpek 0 : 10 Knjaževac 2015
10.10.2015 15:00 Mladost 2 : 2 Modriča
10.10.2015 15:00 Lokomotiva 1 : 3 Gradina
10.10.2015 15:00 SFK 2000 6 : 0 Radnik Bumerang
10.10.2015 15:00 Mostar 0 : 1 Banjaluka
10.10.2015 16:00 Mladost Poljavnice 4 : 2 Sloga Kakmuž-Petrovo
10.10.2015 16:00 Čelik 6 : 1 Sokolac
10.10.2015 13:00 Čukarički 2 : 3 Partizan
10.10.2015 10:00 Brodarac 1 : 1 Lokomotiva
10.10.2015 12:00 Široki Brijeg 2 : 0 Slavija
10.10.2015 12:00 Rudar Prijedor 0 : 1 Borac
10.10.2015 12:00 Čelik 2 : 0 Radnik
10.10.2015 12:00 Zrinjski 2 : 0 Vitez
10.10.2015 12:00 Sarajevo 0 : 0 Željezničar
10.10.2015 12:00 Travnik 1 : 2 Velež
10.10.2015 12:00 Drina 1 : 1 Mladost
10.10.2015 12:00 Olimpic 3 : 0 Sloboda
10.10.2015 10:00 Vršac 6 : 1 Sloga
10.10.2015 10:00 Proleter 2006 4 : 2 Begej
10.10.2015 10:00 Hajduk Junior 0 : 1 ČSK Pivara
10.10.2015 15:30 Homoljac 2 : 2 Šumadija
10.10.2015 15:30 Železničar Kusadak 2 : 0 Morava
10.10.2015 14:30 Sloboda (U) 1 : 0 Javor
10.10.2015 14:30 Sloga (BB) 1 : 1 Jedinstvo Putevi
10.10.2015 14:30 Budućnost 3 : 0 Metalac (K)
10.10.2015 14:30 Polet 1 : 1 FAP
10.10.2015 14:30 Rudar 1 : 3 Sloga (K)
10.10.2015 15:00 BASK 1 : 0 Sindjelić
10.10.2015 13:00 Jedinstvo 0 : 3 Internacional
10.10.2015 10:00 Policajac 1 : 4 Radnički (O)
10.10.2015 10:00 BSK Borča 2 : 0 Žarkovo
10.10.2015 11:00 Glogonj 2 : 5 Borac (S)
10.10.2015 11:00 Omladinac 4 : 1 Unirea
10.10.2015 10:00 Partizan (U) 13 : 2 C.zvezda
10.10.2015 11:00 Budućnost (A) 5 : 1 Stari Tamiš
10.10.2015 11:00 Partizan (G) 3 : 5 Strela
10.10.2015 10:00 011 0 : 1 IMT
10.10.2015 10:00 OFK Beograd 0 : 0 Zemun
10.10.2015 10:00 Rad 1 : 0 Bežanija
10.10.2015 10:00 Radnički NBG 0 : 2 BSK Borča
10.10.2015 10:00 Internacional 2 : 0 Sinđelić
10.10.2015 10:00 Brodarac 2 : 3 Voždovac
10.10.2015 10:00 BASK 1 : 0 Lokomotiva
10.10.2015 10:00 BSK 1925 1 : 2 Trudbenik
10.10.2015 09:00 IMT 2 : 1 GSP Polet
10.10.2015 10:00 Buducnost 3 : 0 Dunavac Grocka
10.10.2015 10:00 Banja 1 : 1 Zmaj 1953
10.10.2015 11:00 Omladinac 0 : 1 Grafičar
10.10.2015 19:00 011 9 : 0 Torlak
10.10.2015 15:00 Osipaonica 5 : 2 Mladi radnik 1940
10.10.2015 15:00 Sloboda 4 : 4 7. Juli
10.10.2015 15:00 Borac 1932 1 : 2 SASK
10.10.2015 11:00 Bačinac 5 : 1 Šumadija
10.10.2015 17:00 Kom 16 : 0 Cetinje
10.10.2015 17:00 Bratstvo 1 : 1 Dečić
10.10.2015 17:00 Berane 0 : 0 Rudar
10.10.2015 15:00 Zeta 4 : 1 Lovćen
10.10.2015 13:00 OFK Hajduk 6 : 0 Jagodina
10.10.2015 15:00 Čukarički 1 : 0 Partizan
10.10.2015 12:30 Brodarac 1 : 1 Teleoptik
10.10.2015 12:00 Inđija 4 : 0 Radnički (NP)
10.10.2015 12:00 Vojvodina 3 : 1 Radnički (SM)
10.10.2015 12:00 Donji Srem 1 : 4 Petar Puača
10.10.2015 12:00 Železničar 4 : 1 Proleter 2006
10.10.2015 11:00 TSC 4 : 1 Bačka (BP)
10.10.2015 12:30 Borča 2 : 1 Sindjelić
10.10.2015 17:00 BASK 3 : 3 Dominus
10.10.2015 13:00 Bane 1 : 1 Apolon 4
10.10.2015 15:00 Rudar 2 : 1 Junior
10.10.2015 14:30 Tutin 1 : 5 Kiker
10.10.2015 Novi Pazar 0 : 0 Radnički 1923
10.10.2015 08:30 PKB 5 : 0 GSP Polet
10.10.2015 12:00 Radnički Šabački 0 : 1 Senjak
10.10.2015 12:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Železničar
10.10.2015 12:00 Drina 0 : 1 Šampion
10.10.2015 15:30 Petlić 2006 3 : 5 GFK Jasenice 1911
10.10.2015 15:30 AF Đokić 1 : 1 Obilić
10.10.2015 15:30 Sloga (PM) 5 : 1 Smederevo 1924
10.10.2015 11:00 Vinogradar 3 : 1 Tornjoš
10.10.2015 10:00 AFK 3 : 0 Subotica
10.10.2015 12:00 Njerš Ištvan 2 : 2 Obilić
10.10.2015 10:00 Avala 0 : 6 Sremcica
10.10.2015 11:30 Borac 1 : 1 Pinosava
10.10.2015 Mladost (O) 4 : 0 Jugoslavija
10.10.2015 Vršac United 1 : 1 Dinamo 1945
10.10.2015 10:00 Budućnost 5 : 1 Zadrugar
10.10.2015 12:00 OFK Atletiko 1 : 3 POFK Letnjikovac
10.10.2015 12:00 POFK Savacium : Radnički
10.10.2015 12:00 Karađorđe 1 : 5 Mačva 2005
10.10.2015 15:00 Jezero 2 : 2 Rudar
10.10.2015 15:00 Graficar 1 : 0 Dečić
10.10.2015 15:00 Igalo 3 : 4 Brskovo
10.10.2015 15:00 Radnicki 1 : 1 Jedinstvo
10.10.2015 15:00 Budućnost 3 : 0 Grbalj
10.10.2015 15:00 Iskra 5 : 0 Bokelj
10.10.2015 15:00 Sutjeska 4 : 0 Mornar
10.10.2015 15:00 Mladost 3 : 1 OFK Petrovac
10.10.2015 15:00 Zeta 6 : 0 Lovćen
10.10.2015 10:00 Široki Brijeg 4 : 1 Slavija
10.10.2015 10:00 Rudar Prijedor 0 : 0 Borac
10.10.2015 10:00 Čelik 2 : 0 Radnik
10.10.2015 10:00 Zrinjski 5 : 0 Vitez
10.10.2015 10:00 Sarajevo 4 : 1 Željezničar
10.10.2015 10:00 Travnik 0 : 2 Velež
10.10.2015 10:00 Drina 0 : 1 Mladost
10.10.2015 10:00 Olimpic 1 : 0 Sloboda
10.10.2015 Hercegovac 4 : 1 Rudo
10.10.2015 Mladost (R) 1 : 2 Glasinac
10.10.2015 Romanija 2 : 3 Famos
10.10.2015 Velež 2 : 0 Stakorina
10.10.2015 10:00 Inđija 4 : 2 Radnički (NP)
10.10.2015 10:00 Donji Srem 1 : 13 Petar Puača
10.10.2015 09:00 TSC 0 : 5 Bačka (BP)
10.10.2015 10:00 Železničar 1 : 0 Proleter 2006
10.10.2015 11:00 Tutin 1 : 1 Sloga
10.10.2015 14:30 Slavija 1 : 2 Kiker
10.10.2015 11:00 Bane 1 : 2 Pazar Juniors
10.10.2015 Apolon 4 : slobodan tim
10.10.2015 09:30 FSFV 1 : 2 Brodarac
10.10.2015 14:00 Radnički (O) 0 : 1 Zemun
10.10.2015 11:30 Studentski Grad 2 : 0 PKB Kovilovo
10.10.2015 13:00 Budućnost 2 : 1 Proleter
10.10.2015 13:00 Osipaonica 5 : 5 Mladi radnik 1940
10.10.2015 13:00 Sloboda 8 : 2 7. Juli
10.10.2015 13:00 Borac 1932 1 : 1 SASK
10.10.2015 13:00 Sloga 0 : 11 Akademija fudbala Djokić
10.10.2015 13:00 Omladinac 1 : 2 Napredak
10.10.2015 13:00 Udarnik 4 : 4 Jedinstvo
10.10.2015 10:00 Mladi borac 5 : 1 Bresje Superior
10.10.2015 10:00 OFK Osečina 0 : 4 Savacijum
10.10.2015 10:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Železničar
10.10.2015 10:00 Drina 0 : 5 Radnički
10.10.2015 14:30 Zvižd 1 : 2 OŠ Karađorđe 2009
10.10.2015 14:30 Petlić 2006 7 : 0 Cepelin 026
10.10.2015 14:00 Borac P. 1 : 7 Budućnost D.
10.10.2015 09:30 Vranić 8 : 0 Borac O.
10.10.2015 09:30 13.maj 4 : 0 Srem J.
10.10.2015 Radnički (K) 3 : 2 BAK
10.10.2015 Dinamo 1945 2 : 3 Borac
10.10.2015 16:00 Spartak 5 : 0 BSK
10.10.2015 Proleter (BK) 5 : 3 Jedinstvo Stević
10.10.2015 Hajdučica 6 : 2 Vulturul
10.10.2015 Pavliš 1 : 10 Banat
10.10.2015 11:00 Sloga (P) 16 : 0 Jedinstvo (V)
10.10.2015 10:00 Njerš Ištvan 5 : 1 Obilić
10.10.2015 10:00 Proleter (M) 5 : 1 Borac (P)
10.10.2015 Karlsdorf 0 : 5 Vladimirovac
10.10.2015 Omladinac (D) 4 : 2 Vojvodina (S)
10.10.2015 15:30 Beograd 1929 : Hajduk
10.10.2015 12:00 Zvezdara 0 : 7 Palilulac
10.10.2015 09:00 Dorćol 0 : 1 Torlak
10.10.2015 11:00 Šapine 1 : 3 MIP Majdan
10.10.2015 Petar Urošev 2 : 1 Mika Antić
10.10.2015 Borac 10 : 1 Polet
10.10.2015 10:30 Mladost (V) 0 : 0 Tempo
10.10.2015 10:00 Institut 3 : 0 Radnički NB
10.10.2015 09:00 Zemun B 2 : 1 BSK 1925
10.10.2015 10:00 Prva Iskra 6 : 3 Polet
10.10.2015 10:00 Radnički 3 : 2 Jedinstvo
10.10.2015 10:00 Jedinstvo (Š) : POFK Letnjikovac
10.10.2015 Hercegovac 7 : 0 Rudo
10.10.2015 Mladost (R) 8 : 1 Glasinac
10.10.2015 Velež 1 : 0 Stakorina
10.10.2015 Mladost (G) 2 : 0 Han Pijesak
10.10.2015 10:00 Šumadija 1903 6 : 0 Sloga 036
10.10.2015 14:30 Požega 3 : 2 Jerina
10.10.2015 14:30 Užice : Šabac
10.10.2015 15:30 Radnički 2012 4 : 0 Krstarica
10.10.2015 12:00 Napredak 10 : 0 Rosulja 2014
10.10.2015 14:30 Kikinda 11 : 2 Polet
10.10.2015 10:00 Spartak 0 : 9 Vojvodina
10.10.2015 11:00 Šampion 2013 0 : 12 Crvena zvezda
10.10.2015 11:00 Milutinac : Obilić
10.10.2015 10:00 Mačva (Š) 4 : 4 Rađevac
10.10.2015 10:00 OFK Šabac : Donjošorac
10.10.2015 10:00 OFK Atletiko : POFK Letnjikovac
10.10.2015 10:00 POFK Savacium : Radnički (K)
10.10.2015 10:00 Karađorđe : Mačva 2005
10.10.2015 10:30 Partizan 2 : 0 BSK Borča
10.10.2015 11:30 Radnički Obrenovac 0 : 1 OFK Beograd
10.10.2015 15:00 Brodarac 0 : 2 Čukarički
10.10.2015 10:00 Fer Plej 06 3 : 3 Radnički (NB)
10.10.2015 09:30 Studentski Grad 7 : 0 Budućnost (D)
10.10.2015 08:00 BASK 0 : 3 Ada
10.10.2015 11:30 Internacional 3 : 0 PKB Kovilovo
10.10.2015 15:00 Dorćol 3 : 0 DIF
10.10.2015 09:00 Borac 0 : 1 Sremčica
10.10.2015 13:30 Baćevac 0 : 5 Lokomotiva
10.10.2015 16:45 Brodarac 1947 3 : 2 Hajduk
10.10.2015 10:00 Atakante 3 : 2 OFK Beograd (B)
10.10.2015 10:00 Dunav (VS) 1 : 6 Poštar
10.10.2015 10:00 Spartak '04 0 : 4 TSC
10.10.2015 Kostolac 2008 1 : 7 Petlić
10.10.2015 Jasenica 1911 2 : 0 Presing
10.10.2015 Pinkum 7 : 0 Stari Grad
10.10.2015 Bambi 1 : 2 Sloga
10.10.2015 Đokić 0 : 1 Kolonija
10.10.2015 09:00 Duboko 2 : 4 Feniks
10.10.2015 09:50 Obrenovac 1905 10 : 1 Sloga
10.10.2015 10:40 Radnički 5 : 0 Posavina
10.10.2015 10:00 Kostolac 2008 0 : 7 Petlić
10.10.2015 10:00 Jasenica 1911 0 : 24 Presing
10.10.2015 10:00 Pinkum 4 : 1 Stari Grad
10.10.2015 10:00 Bambi 5 : 0 Sloga
10.10.2015 10:00 Đokić 1 : 0 Kolonija
10.10.2015 16:00 Crveni Orao 4 : 0 BSK
10.10.2015 09:00 Ada 1 : 3 BSK
10.10.2015 10:00 Forza 1 : 0 OLE

Košarka

10.10.2015 17:00 Igokea 71 : 64 Partizan NIS
10.10.2015 19:00 Sutjeska 84 : 73 Metalac Farmakom
10.10.2015 18:00 Vršac 87 : 67 Spartak
10.10.2015 17:00 Smederevo 89 : 65 Sloga
10.10.2015 16:00 Mladost 73 : 75 Vojvodina Srbijagas
10.10.2015 18:00 Tamiš 69 : 88 FMP
10.10.2015 17:00 OKK Beograd 78 : 68 Napredak Rubin
10.10.2015 20:15 Pirot 81 : 83 Dunav
10.10.2015 19:00 Niš 65 : 71 Plana
10.10.2015 18:00 Zlatibor 90 : 98 Proleter
10.10.2015 18:00 Zdravlje Leskovac 83 : 75 Mladost
10.10.2015 15:00 Dynamic BG 78 : 74 Srem
10.10.2015 19:00 Sloboda 80 : 72 Napredak
10.10.2015 18:00 Jablanica 71 : 82 Kuršumlija
10.10.2015 16:30 Jastrebac 61 : 73 Morava
10.10.2015 19:00 Prva Petoletka 72 : 65 Student BB
10.10.2015 18:00 Zekas 75 63 : 79 Priboj
10.10.2015 19:00 Zlatar 75 : 81 Novi Pazar
10.10.2015 15:30 Svilajnac Kompo 93 : 102 Železničar
10.10.2015 19:20 Zvezdara 78 : 69 Slodes
10.10.2015 20:20 Vitez 66 : 91 Torlak Aboca
10.10.2015 18:30 Železničar 82 : 75 Radnički
10.10.2015 19:00 Jedinstvo 89 : 71 Crvenka
10.10.2015 19:00 Hajduk 82 : 99 Akademik
10.10.2015 18:00 LA Basket 70 : 61 Ras
10.10.2015 17:30 Kadet 76 : 61 Sivac
10.10.2015 20:00 Dunav 2014 77 : 60 Sloboda NS
10.10.2015 18:00 Vojvodina NM 114 : 104 Feniks
10.10.2015 18:00 Budućnost 103 : 59 Star Beočin
10.10.2015 18:30 Mladost Veternik 117 : 56 Bagljaš
10.10.2015 17:30 Pink 62 : 85 Vojka
10.10.2015 19:00 Omladinac 67 : 73 Dinamo
10.10.2015 BNS 54 : 85 Nova Pazova
10.10.2015 17:00 Radnički 90 : 105 Vojvodina
10.10.2015 19:30 Kraljevo 51 : 76 Radivoj Korać
10.10.2015 19:00 Bor 32 : 94 Crvena zvezda
10.10.2015 19:30 Vrbas Medela 80 : 48 Vršac
10.10.2015 20:00 Spartak 61 : 53 Student
10.10.2015 18:00 Novosadska ŽKA 67 : 77 Šumadija
10.10.2015 15:30 Proleter 52 : 86 Stara Pazova
10.10.2015 20:30 Bežanija 56 : 83 Karaburma
10.10.2015 19:00 Topolčanka 80 : 51 Jedinstvo
10.10.2015 17:30 Srem 53 : 73 Čelarevo
10.10.2015 20:00 Proleter 023 94 : 58 Jedinstvo 2015
10.10.2015 18:00 Beočin 57 : 50 Basket Star

Odbojka

10.10.2015 19:00 Kneginja Milica Trstenik 0 : 3 Gračanica
10.10.2015 14:00 Tehničar 3 : 0 Zvečan
10.10.2015 18:00 Maglić 3 : 0 Modriča Optima
10.10.2015 18:00 Drina 0 : 3 Jahorina
10.10.2015 18:00 Tempo 3 : 0 Pelagićevo
10.10.2015 18:00 Crvena zvijezda 3 : 1 Majevica
10.10.2015 19:00 Bambi volej 3 : 0 Tajm
10.10.2015 12:00 Lučani 1 : 3 Forma
10.10.2015 15:00 Zlatar 3 : 0 Arilje
10.10.2015 17:45 Libero ČA 1 : 3 Sjenica
10.10.2015 15:00 Stars 2 : 3 Sloboda S
10.10.2015 Raška 0 : 3 Novi Pazar
10.10.2015 13:00 Zvečan 3 : 0 Mokra Gora 2
10.10.2015 18:00 Slavija 3 : 0 Balkana
10.10.2015 18:00 Maglić 3 : 2 HE Drini
10.10.2015 18:00 Glasinac 2 : 3 Jahorina
10.10.2015 18:00 Laktaši 3 : 0 Stakorina
10.10.2015 18:00 Crvena zvijezda 1 : 3 Hercegovac

Rukomet

10.10.2015 19:00 Jugović 21 : 21 Metaloplastika
10.10.2015 18:30 Železničar 1949 26 : 32 Crvena Zvezda
10.10.2015 19:00 Rudar 21 : 26 Požarevac
10.10.2015 20:30 Dinamo 31 : 16 Crvenka
10.10.2015 19:30 Kolubara 25 : 21 Dubočica 54
10.10.2015 17:30 Vrbas 24 : 23 Zlatar
10.10.2015 19:00 Šamot 65 34 : 28 Metalac
10.10.2015 19:00 Banatski Karlovac 34 : 30 Inđija
10.10.2015 20:00 Metalac 29 : 28 Lavovi BP
10.10.2015 19:00 Hercegovina 24 : 20 Kikinda
10.10.2015 18:00 Apatin 26 : 28 Jedinstvo
10.10.2015 19:00 Vranje 1957 33 : 29 ORK Bor
10.10.2015 19:00 Hajduk Veljko 28 : 23 Planinka PV
10.10.2015 19:00 Rembas 22 : 32 BSK Heba
10.10.2015 19:00 Trepča 26 : 38 Priboj
10.10.2015 19:00 Mladost 26 : 25 Metalac
10.10.2015 15:00 Lokomotiva 40 : 33 Prva Petoletka
10.10.2015 19:00 Omladinac 23 : 28 Novi Pazar
10.10.2015 13:30 Bask 29 : 30 Studentski grad
10.10.2015 19:00 Sloga 26 : 23 Sportski Centar Voždovac 2012
10.10.2015 12:00 Partizan 2 33 : 28 Novi Beograd
10.10.2015 20:00 Ub 24 : 28 Sindjelić
10.10.2015 14:00 Rekreativo 24 : 22 Loznica
10.10.2015 20:30 Mladost 39 : 25 Radnički (JT)
10.10.2015 20:00 Jedinstvo 1974 34 : 27 Smederevo
10.10.2015 16:00 Gučevo 31 : 34 Lazarevac
10.10.2015 19:00 Radnički 29 : 23 Paraćin
10.10.2015 18:00 Rudar 25 : 28 Majdanpek
10.10.2015 18:00 Topličanin 2 30 : 25 Pirot
10.10.2015 19:00 Vlasotince 37 : 11 Progres
10.10.2015 20:00 Vojka 27 : 29 ŽSK 2
10.10.2015 19:30 Ruma 28 : 38 Titel
10.10.2015 16:00 Budućnost 44 : 9 Unirea
10.10.2015 19:00 Jabuka 2 17 : 39 Dolovo
10.10.2015 20:00 Somborelektro 36 : 31 Grafičar
10.10.2015 19:00 Rusin 37 : 31 Dalmatinac
10.10.2015 17:00 Vojput 2 44 : 28 Sonta
10.10.2015 16:00 Zrenjanin 29 : 25 Jedinstvo
10.10.2015 18:00 Mladost 34 : 32 Bijeljina
10.10.2015 18:00 Golić Šarić 34 : 22 Hercegovac
10.10.2015 18:00 Drina 31 : 23 Leotar
10.10.2015 18:00 Lokomotiva 38 : 33 Kotor Varoš
10.10.2015 18:00 Hercegovina 25 : 22 Slavija
10.10.2015 18:30 Radnički (S) 20 : 30 Mladost
10.10.2015 16:00 Pančevo 24 : 26 Bor RTB
10.10.2015 18:00 Proleter SP 27 : 27 Požarevac
10.10.2015 18:00 Pirot 26 : 38 Junior
10.10.2015 20:30 Metalac 24 : 31 Topličanin
10.10.2015 20:00 Loznica grad 27 : 25 Radnički BG
10.10.2015 18:30 Avala 33 : 22 Mačva
10.10.2015 13:00 Mladost 14 : 24 Mladi Radnik
10.10.2015 17:00 Radnički 30 : 36 ORK Loznica
10.10.2015 18:00 Ravangrad 26 : 23 Spartak
10.10.2015 18:00 Halas Jožef 24 : 20 Srem
10.10.2015 18:00 Laki 25 : 20 Sloven
10.10.2015 13:00 Prijepolje 38 : 20 Košutnjak
10.10.2015 16:00 Vranje 21 : 31 Knjaževac
10.10.2015 15:00 Radan 27 : 23 Đerdap
10.10.2015 18:00 Dolovo 26 : 18 Mokrin
10.10.2015 17:00 Partizan 34 : 12 Deronje
10.10.2015 16:00 Senta 16 : 11 Apatin
10.10.2015 19:00 Jastrebac 41 : 8 Morava Han
10.10.2015 19:00 Paraćin 14 : 34 Niška Banja
10.10.2015 17:00 Rusin 14 : 30 Sonta
10.10.2015 17:30 Hajduk 16 : 7 Miletić
10.10.2015 20:00 Mira 26 : 22 Bihać
10.10.2015 20:00 Rogatica 20 : 32 Krivaja
10.10.2015 20:00 Zrinjski 23 : 41 Grude
10.10.2015 20:00 Goražde 24 : 24 Izviđač
10.10.2015 20:00 Lokomotiva 31 : 30 Katarina
10.10.2015 20:00 Ilidža 29 : 26 Jedinstvo

Vaterpolo

10.10.2015 18:00 Budva 12 : 9 Nais
10.10.2015 18:00 Jadran ST 13 : 6 VA Cattaro
10.10.2015 19:00 Primorac 16 : 13 Solaris

Futsal

10.10.2015 17:00 Novi Pazar 0 : 2 Kalča Memoris
10.10.2015 17:30 Telep 2 : 5 Forum
10.10.2015 18:00 Tango 2 : 5 Mostar SG
10.10.2015 18:00 Leotar 5 : 1 Čelinac
10.10.2015 18:00 Zrinjski 3 : 4 Brotnjo Premier SK
10.10.2015 18:00 Seljak 5 : 2 Sofić Konjic
10.10.2015 18:00 Jošavka 3 : 10 Centar