Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 153 utakmica za dan
Sreda, 12 April 2017

Fudbal

12.04.2017 16:00 Radnički (Zr) 2 : 1 Omladinac
12.04.2017 16:00 Crvena zvezda (NS) 5 : 0 Radnički (SM)
12.04.2017 16:00 Radnički (NP) 2 : 2 Železničar
12.04.2017 16:00 Borac (S) 0 : 0 Bačka 1901
12.04.2017 16:00 Dunav 2 : 1 Bratstvo 1946
12.04.2017 16:00 Vršac 1 : 0 Radnički (Š)
12.04.2017 16:00 Cement 0 : 0 Sloga
12.04.2017 15:30 Sloga (P) 2 : 1 Smederevo 1924
12.04.2017 15:30 FAP 0 : 0 Šumadija 1903
12.04.2017 15:30 Mokra Gora 1 : 0 Jošanica
12.04.2017 15:30 Železničar 1 : 2 Karađorđe (T)
12.04.2017 15:30 Šapine 1 : 1 Jedinstvo Putevi
12.04.2017 15:30 Radnički 1923 3 : 1 Loznica
12.04.2017 15:30 Mihajlovac 1934 1 : 3 Zlatibor (Č)
12.04.2017 15:30 Polet (LJ) 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
12.04.2017 16:00 Car Konstantin 3 : 1 Moravac Orion
12.04.2017 16:00 Trstenik PPT 2 : 1 Radan
12.04.2017 16:00 Timok 0 : 0 OFK Sinđelić
12.04.2017 16:00 Sloga (D) 0 : 0 Ozren
12.04.2017 16:00 Vlasina 1 : 3 Jedinstvo (B)
12.04.2017 16:00 Pukovac 3 : 0 Dunav
12.04.2017 16:00 Tabane 1970 1 : 3 Temnić 1924
12.04.2017 16:00 Radnički (S) 2 : 1 Jedinstvo (P)
12.04.2017 16:00 Prva Iskra 1 : 2 Radnički (O)
12.04.2017 16:00 Crvena Zvezda 0 : 1 IMT
12.04.2017 16:00 Brodarac 1947 5 : 1 Sopot
12.04.2017 16:00 GSP Polet 2 : 1 Žarkovo
12.04.2017 16:00 BASK 0 : 2 Teleoptik
12.04.2017 16:00 Tekstilac 1 : 0 Polet (K)
12.04.2017 16:00 Subotica 3 : 2 Budućnost (G)
12.04.2017 16:00 Radnički (S) 2 : 1 Potisje
12.04.2017 16:00 Tisa (A) 4 : 2 Zadrugar
12.04.2017 16:00 Tavankut 2 : 1 Mladost (T)
12.04.2017 16:00 OFK Vrbas 0 : 2 Sloga (Č)
12.04.2017 16:00 Bečej 1918 3 : 0 Mladost APA
12.04.2017 16:00 Srbobran 2 : 1 Bačka (P)
12.04.2017 16:00 Radnički (S) 0 : 4 Budućnost (SC)
12.04.2017 16:00 Sloboda 1 : 0 Polet (N)
12.04.2017 16:00 Jedinstvo (BK) 4 : 2 Vršac united
12.04.2017 16:00 Sloga 2 : 2 Radnički (K)
12.04.2017 16:00 Dolina 3 : 2 Slavia
12.04.2017 16:00 Vojvodina 1928 2 : 1 ŽAK
12.04.2017 16:00 Dinamo 1945 1 : 2 Kozara
12.04.2017 16:00 Jedinstvo (NB) 3 : 0 Proleter (BK)
12.04.2017 10:00 Sofeks 0 : 0 Kabel
12.04.2017 16:00 Mladost (BJ) 5 : 0 Slavija
12.04.2017 16:00 Hajduk 1925 Podunavac 1 : 0 Borac
12.04.2017 10:00 Index 3 : 1 Hajduk (B)
12.04.2017 16:00 Sremac Vojka 1 : 2 Jedinstvo (SP)
12.04.2017 16:00 Hajduk (Č) 3 : 1 Kupinovo
12.04.2017 16:00 ŽSK 4 : 2 Veternik
12.04.2017 16:00 Sloga 1 : 1 LSK Laćarak
12.04.2017 16:00 Rtanj 6 : 0 Malošište
12.04.2017 16:00 Brodoremont 5 : 1 OFK Bor
12.04.2017 16:00 Hajduk Veljko 0 : 1 Timočanin
12.04.2017 16:00 Moravica 1 : 3 Bukovik
12.04.2017 16:00 Svrljig 2 : 0 Zaplanjac
12.04.2017 16:00 Napredak 0 : 3 Majdanpek
12.04.2017 16:00 Šarbanovac 1 : 1 BSK
12.04.2017 16:00 Rembas 2 : 1 SFS Borac
12.04.2017 16:00 Bošnjane 3 : 2 Jedinstvo
12.04.2017 16:00 Levač 3 : 0 Juhor
12.04.2017 16:00 Župa 1 : 1 Sloga
12.04.2017 16:00 Kopaonik 7 : 0 Žitorađa
12.04.2017 16:00 OFK Topličanin 0 : 1 Trajal
12.04.2017 16:00 OFK Lugomir 4 : 2 Poljoprivrednik
12.04.2017 16:00 Morava 1918 4 : 1 OFK Kosanica
12.04.2017 16:00 GFK Dubočica 3 : 0 Morava (VH)
12.04.2017 16:00 Jedinstvo (GM) 3 : 2 Budućnost (O)
12.04.2017 16:00 Pusta reka 2 : 2 Nebeski andjeli
12.04.2017 16:00 Vranjska Banja 1 : 1 Jedinstvo (P)
12.04.2017 16:00 Balkanski 3 : 0 Ropotovo
12.04.2017 16:00 Mladost (M) 1 : 1 Lužnica
12.04.2017 16:00 Pčinja 1 : 0 Budućnost (P)
12.04.2017 16:00 OFK Brzi Brod 2 : 1 Sloga (L)
12.04.2017 16:30 Real 1 : 2 Omladinac
12.04.2017 16:30 Novi Pazar 1928 1 : 1 OFK Ras
12.04.2017 16:30 Granit 2 : 2 Polet
12.04.2017 16:30 Ibar 2 : 0 Rudar
12.04.2017 16:30 Magnohrom 1 : 1 Radnik
12.04.2017 16:30 Ribnica 3 : 3 Stubal
12.04.2017 16:30 Goč 3 : 0 Borac
12.04.2017 16:30 Proleter 3 : 0 Mataruge
12.04.2017 16:00 Partizan 1 : 2 Borac
12.04.2017 16:00 Srbija 0 : 3 Mladost
12.04.2017 16:00 Kutlovo 1 : 3 Jadran
12.04.2017 16:00 Vodojaža 5 : 0 Jedinstvo
12.04.2017 16:00 Šumadija 1934 0 : 4 Sloga D
12.04.2017 16:00 Ćava 3 : 0 Sloboda
12.04.2017 16:00 Šumadinac 4 : 3 Budućnost
12.04.2017 15:30 Omladinac 2 : 2 OFK Šatornja
12.04.2017 15:30 Trnava 2 : 3 Vinča
12.04.2017 15:30 Junkovac 2 : 5 Proleter 1976
12.04.2017 15:30 Lokomotiva 6 : 0 Vitlina-Bokanja
12.04.2017 15:30 BSK 1 : 0 Borac
12.04.2017 15:30 ŽSK 1 : 1 Prvi srpski ustanak
12.04.2017 15:30 Junior Novo Naselje 1 : 4 Trlić
12.04.2017 15:30 Tešnjar 0 : 3 Sovljak
12.04.2017 15:30 Kačer 1 : 0 Tvrdojevac
12.04.2017 15:30 Tulari 3 : 2 ZSK
12.04.2017 15:30 Mladost 3 : 2 Joševa
12.04.2017 15:30 Brezovica 2 : 2 Radnik
12.04.2017 15:30 Banjani 0 : 2 OFK Jabučje
12.04.2017 15:30 Pepeljevac 3 : 2 Iskra
12.04.2017 16:00 Omladinac (D) 5 : 0 Crvenka
12.04.2017 13:30 Crvena zvezda 3 : 0 Obilić
12.04.2017 17:00 Rad 10 : 0 Jagodina
12.04.2017 11:00 Savacijum : Železničar
12.04.2017 10:00 Radnički Stobex : Loznica
12.04.2017 11:00 Radnički Šabački : Budućnost-Krušik 2014
12.04.2017 Šapine 1 : 3 Karadjordje
12.04.2017 VGSK 2 : 1 Radnički 1926
12.04.2017 Šumadija 3 : 1 Smederevo 1924
12.04.2017 16:00 Mladi borac 1 : 4 Morava
12.04.2017 Homoljac 3 : 3 Sloga 33
12.04.2017 12:00 Vrbas 3 : 1 Radnički (S)
12.04.2017 16:00 Sloga (K) 10 : 1 Mokra Gora
12.04.2017 10:30 Radnički 1923 2 : 3 Apolon 4
12.04.2017 11:00 Žarkovo 4 : 2 GSP Polet
12.04.2017 10:00 CFK 2 : 0 Spartak
12.04.2017 10:00 Vrbas 1 : 4 Radnički (S)
12.04.2017 13:00 Sport Klub 99 3 : 0 Tutin
12.04.2017 16:00 OFK Osečina 0 : 1 Jedinstvo
12.04.2017 16:00 Železničar 4 : 2 Savacijum
12.04.2017 16:00 Loznica 2 : 3 Mačva (Š)
12.04.2017 16:00 Mačva 2005 2 : 6 OFK Šabac
12.04.2017 16:00 Donjošorac Sunrise 0 : 2 Budućnost-Krušik 2014
12.04.2017 16:00 Radnički (V) 1 : 0 Omladinac 2014
12.04.2017 16:00 Ribnica 1 : 0 Drina

Košarka

12.04.2017 19:00 Spartak 85 : 70 Napredak Rubin
12.04.2017 19:00 Borac 83 : 57 Sloga
12.04.2017 19:30 Konstantin 79 : 85 Smederevo 1953
12.04.2017 19:00 Dynamic BG 99 : 93 Beovuk 72
12.04.2017 18:00 Dunav 98 : 87 Metalac
12.04.2017 20:00 Tamiš 69 : 80 Vršac
12.04.2017 20:00 Dunav 2014 86 : 78 Kris Kros
12.04.2017 20:30 Sveti Đorđe 77 : 70 Radnički
12.04.2017 19:00 Student 108 : 90 Crnokosa
12.04.2017 21:15 Eko Sport 81 : 74 Zvezdara
12.04.2017 16:00 Karaburma 96 : 41 Srbobran

Odbojka

Polufinale
12.04.2017 18:00 Ivanjica 3 : 0 Jagodina

Rukomet

12.04.2017 18:00 Dinamo 30 : 27 Šamot 65
12.04.2017 18:00 Crvena zvezda 32 : 32 Vojvodina
12.04.2017 16:30 Spartak Vojput 31 : 25 Sloga
12.04.2017 18:30 Metaloplastika 30 : 24 Jugović
12.04.2017 19:30 Požarevac 28 : 25 Morava
12.04.2017 19:30 Dalmatinac 32 : 40 Apatin
12.04.2017 20:00 Ub 26 : 18 Lazarevac
12.04.2017 20:00 Kikinda 21 : 24 Bor RTB
12.04.2017 20:30 Rtanj 31 : 36 Naisa 2