09.04
16:00
Železničar
Borac (S)
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Železničar | 3 : 0 | Borac (S) |
09.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Radnički 1923
1
1
|
09.04.2017 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
09.04
15:30
Jošanica
Železničar
2
0
|
09.04.2017 15:30 | Jošanica | 2 : 0 | Železničar |
09.04
16:00
Moravac Orion
Jedinstvo (P)
0
1
|
09.04.2017 16:00 | Moravac Orion | 0 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
09.04
16:00
Temnić 1924
Radnički (S)
2
2
|
09.04.2017 16:00 | Temnić 1924 | 2 : 2 | Radnički (S) | |||||
09.04
16:00
Radan
Timok
0
0
|
09.04.2017 16:00 | Radan | 0 : 0 | Timok | |||||
09.04
11:00
Car Konstantin
Trstenik PPT
2
0
|
09.04.2017 11:00 | Car Konstantin | 2 : 0 | Trstenik PPT |
09.04
16:00
BSK Batajnica
Teleoptik
2
0
|
09.04.2017 16:00 | BSK Batajnica | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
09.04
11:00
Žarkovo
BASK
1
0
|
09.04.2017 11:00 | Žarkovo | 1 : 0 | BASK | |||||
09.04
11:00
Grafičar
Brodarac 1947
2
1
|
09.04.2017 11:00 | Grafičar | 2 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
09.04
16:00
Stepojevac Vaga
Prva Iskra
2
2
|
09.04.2017 16:00 | Stepojevac Vaga | 2 : 2 | Prva Iskra | |||||
09.04
11:00
Radnički (NB)
Dorćol
2
1
|
09.04.2017 11:00 | Radnički (NB) | 2 : 1 | Dorćol |
09.04
16:00
Mladost (T)
OFK Vrbas
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Mladost (T) | 2 : 0 | OFK Vrbas | |||||
09.04
16:00
Zadrugar
Tavankut
0
3
|
09.04.2017 16:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Tavankut | |||||
09.04
16:00
Budućnost (G)
Radnički (S)
4
0
|
09.04.2017 16:00 | Budućnost (G) | 4 : 0 | Radnički (S) | |||||
09.04
16:00
Tekstilac
Subotica
2
3
|
09.04.2017 16:00 | Tekstilac | 2 : 3 | Subotica |
09.04
16:00
ŽAK
Dinamo 1945
0
2
|
09.04.2017 16:00 | ŽAK | 0 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
09.04
16:00
Slavia
Vojvodina 1928
0
3
|
09.04.2017 16:00 | Slavia | 0 : 3 | Vojvodina 1928 | |||||
09.04
16:00
Polet (N)
Jedinstvo (BK)
2
2
|
09.04.2017 16:00 | Polet (N) | 2 : 2 | Jedinstvo (BK) |
09.04
10:00
Kabel
LSK Laćarak
3
0
|
09.04.2017 10:00 | Kabel | 3 : 0 | LSK Laćarak | |||||
09.04
16:00
Kupinovo
ŽSK
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Kupinovo | 2 : 1 | ŽSK | |||||
09.04
16:00
Hajduk (B)
Sremac Vojka
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Hajduk (B) | 3 : 2 | Sremac Vojka | |||||
09.04
16:00
Borac
Index
2
3
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 2 : 3 | Index | |||||
09.04
10:00
Sofeks
Mladost (BJ)
0
0
|
09.04.2017 10:00 | Sofeks | 0 : 0 | Mladost (BJ) |
09.04
15:30
Ovčar
Tutin
0
0
|
09.04.2017 15:30 | Ovčar | 0 : 0 | Tutin | |||||
09.04
15:30
Karađorđe
Orlovac
1
2
|
09.04.2017 15:30 | Karađorđe | 1 : 2 | Orlovac |
09.04
15:30
Borac 1932
Šumadija (T)
0
2
|
09.04.2017 15:30 | Borac 1932 | 0 : 2 | Šumadija (T) | |||||
09.04
15:30
Proleter
Mladi radnik 1940
4
2
|
09.04.2017 15:30 | Proleter | 4 : 2 | Mladi radnik 1940 | |||||
09.04
15:30
RSK
Zvižd
2
1
|
09.04.2017 15:30 | RSK | 2 : 1 | Zvižd | |||||
09.04
15:30
Morava
Gruža
0
0
|
09.04.2017 15:30 | Morava | 0 : 0 | Gruža | |||||
09.04
15:30
Petar Dobrnjac
Radnički 1926
0
1
|
09.04.2017 15:30 | Petar Dobrnjac | 0 : 1 | Radnički 1926 | |||||
09.04
15:30
Homoljac
Napredak
1
1
|
09.04.2017 15:30 | Homoljac | 1 : 1 | Napredak |
09.04
15:30
OFK Divci
Sevojno
1
0
|
09.04.2017 15:30 | OFK Divci | 1 : 0 | Sevojno | |||||
09.04
15:30
Drina
Jedinstvo (Ub)
0
1
|
09.04.2017 15:30 | Drina | 0 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
09.04
15:30
Sloga (S)
Ribnica
1
0
|
09.04.2017 15:30 | Sloga (S) | 1 : 0 | Ribnica | |||||
09.04
15:30
OFK Osečina
Radjevac
0
0
|
09.04.2017 15:30 | OFK Osečina | 0 : 0 | Radjevac | |||||
09.04
15:30
Polimlje
Provo
1
1
|
09.04.2017 15:30 | Polimlje | 1 : 1 | Provo | |||||
09.04
15:30
Radnički Stobex
Jedinstvo 1945
2
0
|
09.04.2017 15:30 | Radnički Stobex | 2 : 0 | Jedinstvo 1945 |
09.04
16:00
Malošište
BSK
0
1
|
09.04.2017 16:00 | Malošište | 0 : 1 | BSK | |||||
09.04
16:00
Zaplanjac
Napredak
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Zaplanjac | 3 : 2 | Napredak | |||||
09.04
16:00
Bukovik
Svrljig
0
0
|
09.04.2017 16:00 | Bukovik | 0 : 0 | Svrljig | |||||
09.04
16:00
Timočanin
Moravica
4
2
|
09.04.2017 16:00 | Timočanin | 4 : 2 | Moravica | |||||
09.04
16:00
Rtanj
Brodoremont
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Rtanj | 3 : 0 | Brodoremont |
09.04
16:00
Poljoprivrednik
Morava 1918
2
2
|
09.04.2017 16:00 | Poljoprivrednik | 2 : 2 | Morava 1918 | |||||
09.04
16:00
Trajal
OFK Lugomir
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Trajal | 2 : 0 | OFK Lugomir | |||||
09.04
16:00
Žitorađa
OFK Topličanin
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Žitorađa | 1 : 1 | OFK Topličanin | |||||
09.04
16:00
Sloga
Kopaonik
3
3
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 3 : 3 | Kopaonik | |||||
09.04
16:00
Juhor
Župa
2
4
|
09.04.2017 16:00 | Juhor | 2 : 4 | Župa | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo
Levač
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Levač | |||||
09.04
16:00
Rembas
Bošnjane
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Rembas | 1 : 1 | Bošnjane |
09.04
16:00
Morava (VH)
Sloga (L)
1
0
|
09.04.2017 16:00 | Morava (VH) | 1 : 0 | Sloga (L) | |||||
09.04
16:00
Budućnost (P)
OFK Brzi Brod
5
1
|
09.04.2017 16:00 | Budućnost (P) | 5 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
09.04
15:00
Ropotovo
Mladost (M)
0
3
|
09.04.2017 15:00 | Ropotovo | 0 : 3 | Mladost (M) |
09.04
16:00
Vrčin
Jedinstvo
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Vrčin | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:00
Turbina
Borac (L)
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Turbina | 1 : 2 | Borac (L) | |||||
09.04
16:00
Budućnost
Torlak
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | Torlak | |||||
09.04
11:00
Hajduk
PKB Padinska Skela
1
0
|
09.04.2017 11:00 | Hajduk | 1 : 0 | PKB Padinska Skela |
09.04
16:30
Preporod
Njegoš
0
3
|
09.04.2017 16:30 | Preporod | 0 : 3 | Njegoš | |||||
09.04
16:30
Proleter (RS)
Krivaja
4
0
|
09.04.2017 16:30 | Proleter (RS) | 4 : 0 | Krivaja | |||||
09.04
16:30
Senta
Eđšeg
6
1
|
09.04.2017 16:30 | Senta | 6 : 1 | Eđšeg | |||||
09.04
16:30
Bajša
Panonija IM Topola
3
0
|
09.04.2017 16:30 | Bajša | 3 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
09.04
16:30
Napredak
Čantavir
3
1
|
09.04.2017 16:30 | Napredak | 3 : 1 | Čantavir | |||||
09.04
16:30
Jadran (F)
Vinogradar
2
0
|
09.04.2017 16:30 | Jadran (F) | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
09.04
16:30
Sutjeska
Obilić
0
1
|
09.04.2017 16:30 | Sutjeska | 0 : 1 | Obilić |
09.04
16:00
Hajduk Junior
Polet (S)
5
1
|
09.04.2017 16:00 | Hajduk Junior | 5 : 1 | Polet (S) | |||||
09.04
16:00
Terekveš
OFK Šikara
5
0
|
09.04.2017 16:00 | Terekveš | 5 : 0 | OFK Šikara | |||||
09.04
16:00
Stari Grad
Mladost (K)
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Stari Grad | 3 : 0 | Mladost (K) | |||||
09.04
16:00
Hercegovac
Lipar
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Hercegovac | 2 : 1 | Lipar | |||||
09.04
16:00
Budućnost
Mladost (BP)
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Mladost (BP) | |||||
09.04
16:00
Borac (BG)
Rusin
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Borac (BG) | 2 : 1 | Rusin | |||||
09.04
16:00
BSK
Krila Krajine
0
2
|
09.04.2017 16:00 | BSK | 0 : 2 | Krila Krajine |
09.04
16:00
Partizan (G)
BAK
2
2
|
09.04.2017 16:00 | Partizan (G) | 2 : 2 | BAK | |||||
09.04
16:00
Crvena zvezda
Mladost (O)
2
5
|
09.04.2017 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 5 | Mladost (O) | |||||
09.04
16:00
Vojvodina (S)
Polet
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Vojvodina (S) | 3 : 0 | Polet | |||||
09.04
16:00
Vojvodina (C)
Vulturul
1
0
|
09.04.2017 16:00 | Vojvodina (C) | 1 : 0 | Vulturul | |||||
09.04
16:00
Budućnost (A)
Sloga (BNS)
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Budućnost (A) | 1 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
09.04
16:00
Jugoslavija
Strela
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Jugoslavija | 2 : 0 | Strela |
09.04
16:00
C. Zvezda (RS)
Naftagas (B)
5
1
|
09.04.2017 16:00 | C. Zvezda (RS) | 5 : 1 | Naftagas (B) | |||||
09.04
16:00
Banat
Naftagas (E)
2
2
|
09.04.2017 16:00 | Banat | 2 : 2 | Naftagas (E) | |||||
09.04
16:00
Omladinac
Lehel
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Lehel | |||||
09.04
16:00
Borac
C. Zvezda (VS)
6
2
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 6 : 2 | C. Zvezda (VS) |
09.04
16:00
Hrtkovci
Sloven
7
4
|
09.04.2017 16:00 | Hrtkovci | 7 : 4 | Sloven | |||||
09.04
16:00
Sloboda
Jadran
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Jadran | |||||
09.04
16:00
Budućnost
Podrinje
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Podrinje | |||||
09.04
16:00
Borac
Napredak
1
0
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 1 : 0 | Napredak | |||||
09.04
16:00
Donji Petrovci
Hajduk
0
2
|
09.04.2017 16:00 | Donji Petrovci | 0 : 2 | Hajduk |
09.04
16:30
Vinogradar
Jedinstvo
3
2
|
09.04.2017 16:30 | Vinogradar | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:30
Miletić
TSK
0
2
|
09.04.2017 16:30 | Miletić | 0 : 2 | TSK | |||||
09.04
16:30
Bačka
Borac
1
2
|
09.04.2017 16:30 | Bačka | 1 : 2 | Borac | |||||
09.04
16:30
Titel
Petrovaradin
0
4
|
09.04.2017 16:30 | Titel | 0 : 4 | Petrovaradin |
09.04
16:30
Mataruge
Real
2
2
|
09.04.2017 16:30 | Mataruge | 2 : 2 | Real | |||||
09.04
16:30
Borac
Proleter
0
5
|
09.04.2017 16:30 | Borac | 0 : 5 | Proleter | |||||
09.04
16:30
Stubal
Goč
1
4
|
09.04.2017 16:30 | Stubal | 1 : 4 | Goč | |||||
09.04
16:30
Radnik
Ribnica
2
1
|
09.04.2017 16:30 | Radnik | 2 : 1 | Ribnica | |||||
09.04
16:30
Polet
Ibar
2
1
|
09.04.2017 16:30 | Polet | 2 : 1 | Ibar | |||||
09.04
16:30
OFK Ras
Granit
1
0
|
09.04.2017 16:30 | OFK Ras | 1 : 0 | Granit |
09.04
16:00
Budućnost
Partizan
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Partizan | |||||
09.04
16:00
Sloboda
Šumadinac
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Šumadinac | |||||
09.04
16:00
Sloga D
Ćava
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Sloga D | 1 : 2 | Ćava | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo
Šumadija 1934
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
09.04
16:00
Kolonija
Vodojaža
0
2
|
09.04.2017 16:00 | Kolonija | 0 : 2 | Vodojaža | |||||
09.04
16:00
Mladost
Kutlovo
0
3
|
09.04.2017 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Kutlovo | |||||
09.04
16:00
Borac
Srbija
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 2 : 1 | Srbija |
09.04
15:30
Polet (T)
Spartak
0
0
|
09.04.2017 15:30 | Polet (T) | 0 : 0 | Spartak | |||||
09.04
15:30
Mladost (P)
Donja Vrbava
2
2
|
09.04.2017 15:30 | Mladost (P) | 2 : 2 | Donja Vrbava | |||||
09.04
15:30
Prijevor
Omladinac (Z)
1
2
|
09.04.2017 15:30 | Prijevor | 1 : 2 | Omladinac (Z) | |||||
09.04
15:30
Ozrem PMH
Parmenac
0
6
|
09.04.2017 15:30 | Ozrem PMH | 0 : 6 | Parmenac | |||||
09.04
15:30
Backovac Junajted
Jedinstvo (K)
4
1
|
09.04.2017 15:30 | Backovac Junajted | 4 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
09.04
15:30
Jedinstvo (GG)
Lunjevica
2
1
|
09.04.2017 15:30 | Jedinstvo (GG) | 2 : 1 | Lunjevica | |||||
09.04
15:30
Zadrugar
Napredak
2
1
|
09.04.2017 15:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Napredak |
09.04
15:30
Omladinac
SASK
0
3
|
09.04.2017 15:30 | Omladinac | 0 : 3 | SASK | |||||
09.04
15:30
Sloga
Mladi borac
0
3
|
09.04.2017 15:30 | Sloga | 0 : 3 | Mladi borac | |||||
09.04
15:30
Sloboda
Cerovac 2013
2
1
|
09.04.2017 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Cerovac 2013 | |||||
09.04
15:30
Bresje Superior
Crvena zvezda
3
2
|
09.04.2017 15:30 | Bresje Superior | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
09.04
15:30
Pobeda
Osipaonica
1
2
|
09.04.2017 15:30 | Pobeda | 1 : 2 | Osipaonica | |||||
09.04
15:30
7. Juli
Budućnost
2
1
|
09.04.2017 15:30 | 7. Juli | 2 : 1 | Budućnost | |||||
09.04
15:30
Polet
Udarnik
1
1
|
09.04.2017 15:30 | Polet | 1 : 1 | Udarnik |
09.04
15:30
Prvi srpski ustanak
Omladinac
2
1
|
09.04.2017 15:30 | Prvi srpski ustanak | 2 : 1 | Omladinac | |||||
09.04
15:30
Borac
OFK Aranđelovac
5
0
|
09.04.2017 15:30 | Borac | 5 : 0 | OFK Aranđelovac | |||||
09.04
10:00
Vitlina-Bokanja
BSK
1
1
|
09.04.2017 10:00 | Vitlina-Bokanja | 1 : 1 | BSK | |||||
09.04
15:30
Proleter 1976
Lokomotiva
7
0
|
09.04.2017 15:30 | Proleter 1976 | 7 : 0 | Lokomotiva | |||||
09.04
15:30
Vinča
Junkovac
2
0
|
09.04.2017 15:30 | Vinča | 2 : 0 | Junkovac | |||||
09.04
15:30
Banja 1957
Trnava
2
2
|
09.04.2017 15:30 | Banja 1957 | 2 : 2 | Trnava |
09.04
15:30
Rudar (Kr)
Budućnost (V)
0
0
|
09.04.2017 15:30 | Rudar (Kr) | 0 : 0 | Budućnost (V) | |||||
09.04
15:30
Napredak 1936
Trgovački
2
1
|
09.04.2017 15:30 | Napredak 1936 | 2 : 1 | Trgovački | |||||
09.04
15:30
Mladost (B)
Rudar 2001
1
2
|
09.04.2017 15:30 | Mladost (B) | 1 : 2 | Rudar 2001 | |||||
09.04
15:30
Mlava (ML)
Radnik (S)
3
1
|
09.04.2017 15:30 | Mlava (ML) | 3 : 1 | Radnik (S) | |||||
09.04
15:30
Krilaš
Rudar (S)
1
4
|
09.04.2017 15:30 | Krilaš | 1 : 4 | Rudar (S) |
09.04
16:30
Borac (L)
Antimon
3
1
|
09.04.2017 16:30 | Borac (L) | 3 : 1 | Antimon | |||||
09.04
16:30
Jevremovac
Hajduk Stanko
2
0
|
09.04.2017 16:30 | Jevremovac | 2 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
09.04
16:30
Mladost (P)
Mačva 2005
2
1
|
09.04.2017 16:30 | Mladost (P) | 2 : 1 | Mačva 2005 | |||||
09.04
16:30
Mladost (PP)
Majur
2
1
|
09.04.2017 16:30 | Mladost (PP) | 2 : 1 | Majur | |||||
09.04
16:30
Podrinje
Mladi Borac
2
1
|
09.04.2017 16:30 | Podrinje | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
09.04
16:30
Jedinstvo
Borac (V)
5
2
|
09.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 5 : 2 | Borac (V) |
09.04
15:30
Iskra
Junior Novo Naselje
5
2
|
09.04.2017 15:30 | Iskra | 5 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
09.04
15:30
Joševa
Brezovica
0
4
|
09.04.2017 15:30 | Joševa | 0 : 4 | Brezovica | |||||
09.04
15:30
ZSK
Mladost
0
0
|
09.04.2017 15:30 | ZSK | 0 : 0 | Mladost | |||||
09.04
15:30
Tvrdojevac
Tulari
0
3
|
09.04.2017 15:30 | Tvrdojevac | 0 : 3 | Tulari | |||||
09.04
15:30
Sovljak
Kačer
0
0
|
09.04.2017 15:30 | Sovljak | 0 : 0 | Kačer | |||||
09.04
15:30
Trlić
Tešnjar
2
0
|
09.04.2017 15:30 | Trlić | 2 : 0 | Tešnjar |
09.04
13:00
Ariljska rampa
Crnokosa
0
0
|
09.04.2017 13:00 | Ariljska rampa | 0 : 0 | Crnokosa | |||||
09.04
15:00
Ježevica
Polet
1
2
|
09.04.2017 15:00 | Ježevica | 1 : 2 | Polet | |||||
09.04
15:00
Perućac
Prvi partizan
1
3
|
09.04.2017 15:00 | Perućac | 1 : 3 | Prvi partizan | |||||
09.04
15:00
Jasen
Višesava
2
2
|
09.04.2017 15:00 | Jasen | 2 : 2 | Višesava | |||||
09.04
15:00
Budućnost
Savinac
3
0
|
09.04.2017 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Savinac | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (K)
Železničar
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo (K) | 3 : 2 | Železničar |
09.04
16:00
Branik
Brestovac
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Branik | 3 : 1 | Brestovac | |||||
09.04
11:00
Sloga
Čubra
2
0
|
09.04.2017 11:00 | Sloga | 2 : 0 | Čubra | |||||
09.04
16:00
Radnički
Rudna Glava
4
1
|
09.04.2017 16:00 | Radnički | 4 : 1 | Rudna Glava | |||||
09.04
16:00
Deli Jovan
BSK
7
1
|
09.04.2017 16:00 | Deli Jovan | 7 : 1 | BSK | |||||
09.04
16:00
Nemetali
Slatina
0
2
|
09.04.2017 16:00 | Nemetali | 0 : 2 | Slatina |
09.04
16:00
Moravac (ZT)
Crvena Zvezda
3
3
|
09.04.2017 16:00 | Moravac (ZT) | 3 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
09.04
16:00
Rudar Alpos
Radnički 1924
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Rudar Alpos | 3 : 1 | Radnički 1924 | |||||
09.04
16:00
Morava (Ž)
Mladost 1976
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Morava (Ž) | 3 : 1 | Mladost 1976 | |||||
09.04
16:00
Rasovača
Doljevac 1971
5
1
|
09.04.2017 16:00 | Rasovača | 5 : 1 | Doljevac 1971 | |||||
09.04
16:00
Orljane
Mladost (Ba)
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Orljane | 1 : 1 | Mladost (Ba) | |||||
09.04
16:00
Radnički 1947
Naisus 1977
4
2
|
09.04.2017 16:00 | Radnički 1947 | 4 : 2 | Naisus 1977 | |||||
09.04
16:00
Naša krila
Jedinstvo GVD
7
0
|
09.04.2017 16:00 | Naša krila | 7 : 0 | Jedinstvo GVD |
09.04
Radnički (L)
Omladinac
6
1
|
09.04.2017 | Radnički (L) | 6 : 1 | Omladinac | |||||
09.04
16:00
OFK Knjaz
Sloga
2
0
|
09.04.2017 16:00 | OFK Knjaz | 2 : 0 | Sloga | |||||
09.04
16:00
Graničar
Malinik
2
4
|
09.04.2017 16:00 | Graničar | 2 : 4 | Malinik | |||||
09.04
OFK Grlište
Kablovi
1
2
|
09.04.2017 | OFK Grlište | 1 : 2 | Kablovi | |||||
09.04
16:00
Bučje Topla
Trebič
1
3
|
09.04.2017 16:00 | Bučje Topla | 1 : 3 | Trebič | |||||
09.04
ŠSK
Midžor
5
1
|
09.04.2017 | ŠSK | 5 : 1 | Midžor | |||||
09.04
Osnić
Rudar (G)
2
1
|
09.04.2017 | Osnić | 2 : 1 | Rudar (G) | |||||
09.04
16:30
Vratarnica
Rgotina
0
2
|
09.04.2017 16:30 | Vratarnica | 0 : 2 | Rgotina |
09.04
16:30
Budućnost
Juhor
3
2
|
09.04.2017 16:30 | Budućnost | 3 : 2 | Juhor | |||||
09.04
16:30
Morava
Bratstvo
3
3
|
09.04.2017 16:30 | Morava | 3 : 3 | Bratstvo | |||||
09.04
16:30
Resavac
Kušiljevo
2
1
|
09.04.2017 16:30 | Resavac | 2 : 1 | Kušiljevo | |||||
09.04
16:30
OFK Batinac
Mladost (J)
1
2
|
09.04.2017 16:30 | OFK Batinac | 1 : 2 | Mladost (J) | |||||
09.04
16:30
OFK Bratstvo
OFK Tekstilac
3
0
|
09.04.2017 16:30 | OFK Bratstvo | 3 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
09.04
16:30
Napredak (Z)
Dragocvet
2
3
|
09.04.2017 16:30 | Napredak (Z) | 2 : 3 | Dragocvet | |||||
09.04
16:30
Partizan
Napredak (D)
3
1
|
09.04.2017 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Napredak (D) |
09.04
16:00
Šanac
Kupci
4
1
|
09.04.2017 16:00 | Šanac | 4 : 1 | Kupci | |||||
09.04
16:00
Mladi radnik
Jastrebac
1
4
|
09.04.2017 16:00 | Mladi radnik | 1 : 4 | Jastrebac | |||||
09.04
16:00
Parunovac
Vinogradar
4
2
|
09.04.2017 16:00 | Parunovac | 4 : 2 | Vinogradar | |||||
09.04
16:00
FUD
13. April
1
3
|
09.04.2017 16:00 | FUD | 1 : 3 | 13. April | |||||
09.04
16:00
Mačkovac
Sloga
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Mačkovac | 2 : 0 | Sloga |
09.04
Jastreb
Dobrič
0
3
|
09.04.2017 | Jastreb | 0 : 3 | Dobrič | |||||
09.04
16:00
Jastrebac
Trbunje
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Jastrebac | 3 : 1 | Trbunje |
09.04
16:00
Vulkan
Crvena zastava
2
3
|
09.04.2017 16:00 | Vulkan | 2 : 3 | Crvena zastava | |||||
09.04
16:00
Sloga 1948
Palilulac
5
2
|
09.04.2017 16:00 | Sloga 1948 | 5 : 2 | Palilulac | |||||
09.04
16:00
Mladost
OFK Niš
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Mladost | 1 : 1 | OFK Niš | |||||
09.04
16:00
Vrtište
Aluminijum
1
0
|
09.04.2017 16:00 | Vrtište | 1 : 0 | Aluminijum | |||||
09.04
16:00
Rudar
Morava
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Rudar | 3 : 1 | Morava | |||||
09.04
16:00
Proleter (M)
Budućnost
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Proleter (M) | 2 : 1 | Budućnost |
09.04
16:00
Gnjilan
Zadrugar
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Gnjilan | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
09.04
16:00
Mladost (PR)
Zvezda
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Mladost (PR) | 3 : 0 | Zvezda |
09.04
16:00
Jablanica
Jedinstvo (GS)
4
1
|
09.04.2017 16:00 | Jablanica | 4 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
09.04
16:00
Železničar
Radnički (P)
4
2
|
09.04.2017 16:00 | Železničar | 4 : 2 | Radnički (P) | |||||
09.04
16:00
Polet
Progres
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Polet | 2 : 1 | Progres | |||||
09.04
16:00
Vučje
Umac
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Vučje | 1 : 1 | Umac | |||||
09.04
16:00
Plantaža
Zloćudovo
0
0
|
09.04.2017 16:00 | Plantaža | 0 : 0 | Zloćudovo | |||||
09.04
16:00
Mladi Borac
Sloga
2
5
|
09.04.2017 16:00 | Mladi Borac | 2 : 5 | Sloga | |||||
09.04
16:00
Brza
Čekmin
4
1
|
09.04.2017 16:00 | Brza | 4 : 1 | Čekmin | |||||
09.04
16:00
Kumarevo 65
Jedinstvo (Š)
4
1
|
09.04.2017 16:00 | Kumarevo 65 | 4 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
09.04
16:00
Omladinac (DS)
Bobište
4
1
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac (DS) | 4 : 1 | Bobište |
09.04
Čelik
Pavlovac
3
1
|
09.04.2017 | Čelik | 3 : 1 | Pavlovac | |||||
09.04
Ternoci
Crnotince
7
2
|
09.04.2017 | Ternoci | 7 : 2 | Crnotince | |||||
09.04
Lugina
Trešnjevka
2
2
|
09.04.2017 | Lugina | 2 : 2 | Trešnjevka | |||||
09.04
Vihor
BSK Bujanovac
7
0
|
09.04.2017 | Vihor | 7 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
09.04
Mladost (B)
Levosoje
2
0
|
09.04.2017 | Mladost (B) | 2 : 0 | Levosoje |
09.04
16:00
Rudar 1969
Glama
4
6
|
09.04.2017 16:00 | Rudar 1969 | 4 : 6 | Glama | |||||
09.04
16:00
Morava
Mineralac
2
3
|
09.04.2017 16:00 | Morava | 2 : 3 | Mineralac |
09.04
Ugljare
Gračanica
2
0
|
09.04.2017 | Ugljare | 2 : 0 | Gračanica | |||||
09.04
Radnički
Čaglavica
0
3
|
09.04.2017 | Radnički | 0 : 3 | Čaglavica |
09.04
16:00
Borac
Šumadinac
1
3
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 1 : 3 | Šumadinac | |||||
09.04
16:00
Poštar Zvezdara
Institut
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Poštar Zvezdara | 3 : 0 | Institut | |||||
09.04
16:00
Komgrap
13. Maj Zemun
1
3
|
09.04.2017 16:00 | Komgrap | 1 : 3 | 13. Maj Zemun | |||||
09.04
16:00
Lepušnica
Dunav
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Lepušnica | 2 : 1 | Dunav | |||||
09.04
16:00
Banja
PKB Kovilovo
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Banja | 1 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
09.04
10:00
Brodarac
Zmaj 1953
4
0
|
09.04.2017 10:00 | Brodarac | 4 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
09.04
16:00
Mladi proleter
Sinđelić 2012
1
4
|
09.04.2017 16:00 | Mladi proleter | 1 : 4 | Sinđelić 2012 |
09.04
16:00
Mladost (B)
Polet
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Polet | |||||
09.04
16:00
Strelac
Mladost (C)
0
3
|
09.04.2017 16:00 | Strelac | 0 : 3 | Mladost (C) | |||||
09.04
10:00
Radnički
Rušanj
3
0
|
09.04.2017 10:00 | Radnički | 3 : 0 | Rušanj | |||||
09.04
16:00
BSK
Barajevo
3
0
|
09.04.2017 16:00 | BSK | 3 : 0 | Barajevo |
09.04
10:00
Selo Mladenovac
Mladenovac
4
2
|
09.04.2017 10:00 | Selo Mladenovac | 4 : 2 | Mladenovac | |||||
09.04
16:00
Ropočevo
Pudarci
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Ropočevo | 1 : 1 | Pudarci | |||||
09.04
16:00
Mladost
Kovačevac
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Kovačevac | |||||
09.04
16:00
Velika Krsna
Dunavac
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Velika Krsna | 1 : 1 | Dunavac | |||||
09.04
16:00
Hajduk
Kosmaj
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Hajduk | 2 : 0 | Kosmaj |
09.04
16:30
Supska
Napredak (S)
3
1
|
09.04.2017 16:30 | Supska | 3 : 1 | Napredak (S) | |||||
09.04
16:30
Istok 63
Šumadija
4
2
|
09.04.2017 16:30 | Istok 63 | 4 : 2 | Šumadija | |||||
09.04
16:30
15. Avgust 1950
Moravac
3
1
|
09.04.2017 16:30 | 15. Avgust 1950 | 3 : 1 | Moravac | |||||
09.04
16:30
Omladinski
Mladost (S)
0
2
|
09.04.2017 16:30 | Omladinski | 0 : 2 | Mladost (S) | |||||
09.04
16:30
Javor
Zemljoradnik
0
0
|
09.04.2017 16:30 | Javor | 0 : 0 | Zemljoradnik |
09.04
16:30
Sloga
Šumadinac
3
4
|
09.04.2017 16:30 | Sloga | 3 : 4 | Šumadinac | |||||
09.04
16:30
Kupinovac
Vinorača
2
1
|
09.04.2017 16:30 | Kupinovac | 2 : 1 | Vinorača | |||||
09.04
16:30
Osaonica
Ursule
4
0
|
09.04.2017 16:30 | Osaonica | 4 : 0 | Ursule | |||||
09.04
16:30
Mladost (D)
Morava
5
1
|
09.04.2017 16:30 | Mladost (D) | 5 : 1 | Morava | |||||
09.04
16:30
Mladi radnik
Zenit
3
1
|
09.04.2017 16:30 | Mladi radnik | 3 : 1 | Zenit | |||||
09.04
16:30
Mladost (G)
Mladost (K)
4
1
|
09.04.2017 16:30 | Mladost (G) | 4 : 1 | Mladost (K) | |||||
09.04
16:30
Sinđelić 1934
Kolare
0
4
|
09.04.2017 16:30 | Sinđelić 1934 | 0 : 4 | Kolare |
09.04
16:30
Pobeda 1976
Polet (V)
1
9
|
09.04.2017 16:30 | Pobeda 1976 | 1 : 9 | Polet (V) | |||||
09.04
11:00
Napredak 2012
Borac
2
2
|
09.04.2017 11:00 | Napredak 2012 | 2 : 2 | Borac | |||||
09.04
11:00
Ratar
Polet (R)
1
1
|
09.04.2017 11:00 | Ratar | 1 : 1 | Polet (R) |
09.04
16:00
Sloga
Palilulac
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Palilulac | |||||
09.04
16:00
Sloboda 2013
Hajduk
3
5
|
09.04.2017 16:00 | Sloboda 2013 | 3 : 5 | Hajduk | |||||
09.04
13:30
Bukovik
Slemen
2
1
|
09.04.2017 13:30 | Bukovik | 2 : 1 | Slemen | |||||
09.04
16:00
Rtanj
Pobeda
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Rtanj | 2 : 0 | Pobeda |
09.04
16:00
Gradac
Mladost (DL)
4
1
|
09.04.2017 16:00 | Gradac | 4 : 1 | Mladost (DL) | |||||
09.04
16:00
Šumadija
Real
4
0
|
09.04.2017 16:00 | Šumadija | 4 : 0 | Real | |||||
09.04
16:00
Sloboda (DB)
Napredak
9
1
|
09.04.2017 16:00 | Sloboda (DB) | 9 : 1 | Napredak | |||||
09.04
16:00
Atletiko
Mladost (B)
2
3
|
09.04.2017 16:00 | Atletiko | 2 : 3 | Mladost (B) | |||||
09.04
16:00
Mladost (V)
Milanovo
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Mladost (V) | 3 : 0 | Milanovo | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (G)
OFK Morava
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | OFK Morava | |||||
09.04
16:00
Sušica 2012
Lemind
5
1
|
09.04.2017 16:00 | Sušica 2012 | 5 : 1 | Lemind | |||||
09.04
16:00
Marjan MB
BSK
0
3
|
09.04.2017 16:00 | Marjan MB | 0 : 3 | BSK |
09.04
16:00
BUSK
Petrovčić
3
0
|
09.04.2017 16:00 | BUSK | 3 : 0 | Petrovčić | |||||
09.04
16:00
Busije
Posavac Tišma
4
0
|
09.04.2017 16:00 | Busije | 4 : 0 | Posavac Tišma | |||||
09.04
16:00
Rekreativo 011
Šećeranac Ada
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Rekreativo 011 | 2 : 0 | Šećeranac Ada | |||||
09.04
16:00
Atakante
Studenski Grad
1
3
|
09.04.2017 16:00 | Atakante | 1 : 3 | Studenski Grad |
09.04
16:30
Bratstvo
Žednik
1
1
|
09.04.2017 16:30 | Bratstvo | 1 : 1 | Žednik | |||||
09.04
16:30
Đurđin
Bikovo
3
0
|
09.04.2017 16:30 | Đurđin | 3 : 0 | Bikovo | |||||
09.04
16:30
Udarnik Višnjevac
Palić
1
4
|
09.04.2017 16:30 | Udarnik Višnjevac | 1 : 4 | Palić | |||||
09.04
16:30
Lokomotiva
Elektrovojvodina
1
1
|
09.04.2017 16:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
09.04
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Solid
3
1
|
09.04.2017 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 3 : 1 | Solid |
09.04
16:00
Iskra
Tomislavci
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Iskra | 2 : 1 | Tomislavci | |||||
09.04
16:00
Pobeda
Mladost
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Pobeda | 2 : 1 | Mladost | |||||
09.04
16:00
Budućnost
Jedinstvo
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:00
Mladost Radost
Vojvodina
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Mladost Radost | 2 : 1 | Vojvodina |
09.04
16:30
AFK
Čoka
2
0
|
09.04.2017 16:30 | AFK | 2 : 0 | Čoka | |||||
09.04
16:30
Šampion
Jedinstvo (M)
6
0
|
09.04.2017 16:30 | Šampion | 6 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
09.04
16:30
Tromedja
Graničar
7
3
|
09.04.2017 16:30 | Tromedja | 7 : 3 | Graničar | |||||
09.04
16:30
Tisa
Hajduk
1
4
|
09.04.2017 16:30 | Tisa | 1 : 4 | Hajduk | |||||
09.04
16:30
Horgoš 1911
Sloga
2
0
|
09.04.2017 16:30 | Horgoš 1911 | 2 : 0 | Sloga |
09.04
16:00
Graničar (R)
Dunav
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Graničar (R) | 2 : 1 | Dunav | |||||
09.04
16:00
Omladinac (B)
Radnički 1918
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac (B) | 1 : 1 | Radnički 1918 | |||||
09.04
16:00
Hajduk (S)
Stanišić
0
2
|
09.04.2017 16:00 | Hajduk (S) | 0 : 2 | Stanišić | |||||
09.04
16:00
Aleksa Šantić
Kula
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Aleksa Šantić | 3 : 1 | Kula |
09.04
16:00
Soko
Kulpin
0
3
|
09.04.2017 16:00 | Soko | 0 : 3 | Kulpin | |||||
09.04
16:00
Krivanj
Maglić
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Krivanj | 3 : 2 | Maglić | |||||
09.04
16:00
Naša Zvezda
Tvrdjava
1
0
|
09.04.2017 16:00 | Naša Zvezda | 1 : 0 | Tvrdjava | |||||
09.04
16:00
Borac
Neštin
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 1 : 2 | Neštin | |||||
09.04
16:00
Budućnost
Vojvodina
0
3
|
09.04.2017 16:00 | Budućnost | 0 : 3 | Vojvodina |
09.04
16:00
Banat
Borac (VS)
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Banat | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
09.04
16:00
Vojvodina (CC)
Ratar
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Vojvodina (CC) | 2 : 1 | Ratar | |||||
09.04
16:00
Karaš (K)
Radnički 1927
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Karaš (K) | 2 : 1 | Radnički 1927 | |||||
09.04
16:00
Hajdučica
Dobrica
5
0
|
09.04.2017 16:00 | Hajdučica | 5 : 0 | Dobrica | |||||
09.04
16:00
Ševac
Dunav
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Ševac | 3 : 2 | Dunav | |||||
09.04
16:00
Partizan (K)
Vladimirovac
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Partizan (K) | 3 : 2 | Vladimirovac | |||||
09.04
16:00
Borac (VG)
Potporanj
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Borac (VG) | 3 : 2 | Potporanj |
09.04
16:00
Tempo
Pobeda
5
0
|
09.04.2017 16:00 | Tempo | 5 : 0 | Pobeda | |||||
09.04
16:00
Mladost
Unirea
1
0
|
09.04.2017 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Unirea | |||||
09.04
16:00
Omladinac 1927
Glogonj
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac 1927 | 2 : 1 | Glogonj | |||||
09.04
16:00
Polet
Radnički (B)
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Polet | 2 : 0 | Radnički (B) |
09.04
16:00
Kolonija
Proleter
0
7
|
09.04.2017 16:00 | Kolonija | 0 : 7 | Proleter | |||||
09.04
16:00
Budućnost (BB)
Jedinstvo
8
2
|
09.04.2017 16:00 | Budućnost (BB) | 8 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:00
BSK Bavanište
Borac
6
1
|
09.04.2017 16:00 | BSK Bavanište | 6 : 1 | Borac | |||||
09.04
16:00
Stari Tamiš
Omladinac (D)
0
2
|
09.04.2017 16:00 | Stari Tamiš | 0 : 2 | Omladinac (D) |
09.04
16:00
Omladinac
OFK Gradnulica
4
0
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac | 4 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
09.04
16:00
Zlatica
Zadrugar
0
1
|
09.04.2017 16:00 | Zlatica | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
09.04
16:00
OFK Klek
Radnički 1911
0
1
|
09.04.2017 16:00 | OFK Klek | 0 : 1 | Radnički 1911 | |||||
09.04
16:00
ASK
ŽFK Banat
4
3
|
09.04.2017 16:00 | ASK | 4 : 3 | ŽFK Banat | |||||
09.04
16:00
MSK
Potisje
1
1
|
09.04.2017 16:00 | MSK | 1 : 1 | Potisje | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo
Rusanda
0
2
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Rusanda |
09.04
16:00
Borac (I)
Vojvodina (NM)
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Borac (I) | 2 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
09.04
16:00
Vojvodina (B)
Terekves
2
3
|
09.04.2017 16:00 | Vojvodina (B) | 2 : 3 | Terekves | |||||
09.04
16:00
Napredak (Č)
Bega
2
2
|
09.04.2017 16:00 | Napredak (Č) | 2 : 2 | Bega | |||||
09.04
16:00
2. Oktobar
Roham
7
0
|
09.04.2017 16:00 | 2. Oktobar | 7 : 0 | Roham | |||||
09.04
16:00
1.Oktobar
Proleter
2
1
|
09.04.2017 16:00 | 1.Oktobar | 2 : 1 | Proleter |
09.04
16:00
Mladost
Fruškogorac
1
0
|
09.04.2017 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Fruškogorac | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (M)
PSK Putinci
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 2 | PSK Putinci | |||||
09.04
16:00
OFK Zeka Buljubaša
OFK Brestač
4
1
|
09.04.2017 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 4 : 1 | OFK Brestač | |||||
09.04
16:00
Borac
Graničar (O)
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 3 : 1 | Graničar (O) | |||||
09.04
16:00
Obilić 1993
Železničar
2
8
|
09.04.2017 16:00 | Obilić 1993 | 2 : 8 | Železničar | |||||
09.04
16:00
Sloga
Jedinstvo (P)
5
0
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 5 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
09.04
16:00
Napredak
Hajduk
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Hajduk |
09.04
16:30
Susek
Železničar
1
4
|
09.04.2017 16:30 | Susek | 1 : 4 | Železničar | |||||
09.04
16:30
Fruškogorac
Jedinstvo
2
0
|
09.04.2017 16:30 | Fruškogorac | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:30
Borac
Moskva
1
1
|
09.04.2017 16:30 | Borac | 1 : 1 | Moskva |
09.04
16:30
Mladost (V)
Mlada krila
1
0
|
09.04.2017 16:30 | Mladost (V) | 1 : 0 | Mlada krila | |||||
09.04
16:30
Lazac
Napredak (G)
1
1
|
09.04.2017 16:30 | Lazac | 1 : 1 | Napredak (G) | |||||
09.04
16:30
Popovići
Zvezda
1
3
|
09.04.2017 16:30 | Popovići | 1 : 3 | Zvezda | |||||
09.04
16:30
Tavnik
Kraljevo Hajduk
4
3
|
09.04.2017 16:30 | Tavnik | 4 : 3 | Kraljevo Hajduk | |||||
09.04
16:30
Metalac
Grdica
3
3
|
09.04.2017 16:30 | Metalac | 3 : 3 | Grdica | |||||
09.04
16:30
Partizan
Gruža
0
5
|
09.04.2017 16:30 | Partizan | 0 : 5 | Gruža | |||||
09.04
16:30
Budućnost (K)
Borac (A)
2
0
|
09.04.2017 16:30 | Budućnost (K) | 2 : 0 | Borac (A) |
09.04
16:00
Maršić
Zastava
2
3
|
09.04.2017 16:00 | Maršić | 2 : 3 | Zastava | |||||
09.04
16:00
OFK Žeželj
Divostin
3
3
|
09.04.2017 16:00 | OFK Žeželj | 3 : 3 | Divostin | |||||
09.04
16:00
Hajduk
Seljak
0
2
|
09.04.2017 16:00 | Hajduk | 0 : 2 | Seljak | |||||
09.04
16:00
Azbest
21. oktobar
4
6
|
09.04.2017 16:00 | Azbest | 4 : 6 | 21. oktobar | |||||
09.04
16:00
Korićani
Kremenac
6
0
|
09.04.2017 16:00 | Korićani | 6 : 0 | Kremenac |
09.04
Lugovi
Prijatelji
3
0
|
09.04.2017 | Lugovi | 3 : 0 | Prijatelji | |||||
09.04
Morava (M)
Čačak 94
2
1
|
09.04.2017 | Morava (M) | 2 : 1 | Čačak 94 | |||||
09.04
Kej
Gavrilo Princip
1
1
|
09.04.2017 | Kej | 1 : 1 | Gavrilo Princip | |||||
09.04
Vujan
Malba
1
2
|
09.04.2017 | Vujan | 1 : 2 | Malba | |||||
09.04
Planinac
Budućnost
3
0
|
09.04.2017 | Planinac | 3 : 0 | Budućnost | |||||
09.04
Morava (K)
Rudar
1
0
|
09.04.2017 | Morava (K) | 1 : 0 | Rudar |
09.04
16:00
Vrelo
Voćar
2
5
|
09.04.2017 16:00 | Vrelo | 2 : 5 | Voćar | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo
Jelica
6
0
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Jelica | |||||
09.04
16:00
Gradina
Sloga
1
3
|
09.04.2017 16:00 | Gradina | 1 : 3 | Sloga | |||||
09.04
16:00
Prilike
Dedinje Junajted
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Prilike | 3 : 1 | Dedinje Junajted |
09.04
16:00
Jablanica
Sparta
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Jablanica | 3 : 1 | Sparta | |||||
09.04
16:00
Omladinac
Velereč 94
1
3
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac | 1 : 3 | Velereč 94 | |||||
09.04
16:00
Mladost 09
Ozremica
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Mladost 09 | 1 : 2 | Ozremica | |||||
09.04
16:00
Šumadija
Šilopaj
4
0
|
09.04.2017 16:00 | Šumadija | 4 : 0 | Šilopaj |
09.04
15:30
Budućnost
Vrbovac
0
2
|
09.04.2017 15:30 | Budućnost | 0 : 2 | Vrbovac | |||||
09.04
15:30
Jezava
Vučak
3
0
|
09.04.2017 15:30 | Jezava | 3 : 0 | Vučak | |||||
09.04
15:30
OFK Slavija
Hajduk Veljko 1934
7
0
|
09.04.2017 15:30 | OFK Slavija | 7 : 0 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
09.04
15:30
Skobalj
Železničar
2
2
|
09.04.2017 15:30 | Skobalj | 2 : 2 | Železničar |
09.04
15:30
Drugovac
Kolarac
4
1
|
09.04.2017 15:30 | Drugovac | 4 : 1 | Kolarac | |||||
09.04
15:30
Badljevica
Landol
1
3
|
09.04.2017 15:30 | Badljevica | 1 : 3 | Landol | |||||
09.04
15:30
Petrijevac
Omladinac
1
2
|
09.04.2017 15:30 | Petrijevac | 1 : 2 | Omladinac |
09.04
Udarnik
Radnik
1
2
|
09.04.2017 | Udarnik | 1 : 2 | Radnik |
09.04
15:30
Ranilović
Šamot
2
2
|
09.04.2017 15:30 | Ranilović | 2 : 2 | Šamot | |||||
09.04
15:30
Sloga
Kopljari
1
2
|
09.04.2017 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Kopljari | |||||
09.04
15:30
Šumadinac (N)
Jasenica
4
0
|
09.04.2017 15:30 | Šumadinac (N) | 4 : 0 | Jasenica | |||||
09.04
15:30
Žabare
B 2000
0
3
|
09.04.2017 15:30 | Žabare | 0 : 3 | B 2000 | |||||
09.04
15:30
Plaskovac
Šumadinac (S)
4
3
|
09.04.2017 15:30 | Plaskovac | 4 : 3 | Šumadinac (S) | |||||
09.04
15:30
Mladi rudar
Brezovac
1
1
|
09.04.2017 15:30 | Mladi rudar | 1 : 1 | Brezovac | |||||
09.04
15:30
Partizan
Budućnost
14
0
|
09.04.2017 15:30 | Partizan | 14 : 0 | Budućnost |
09.04
15:30
Udarnik
Mladost MG
4
2
|
09.04.2017 15:30 | Udarnik | 4 : 2 | Mladost MG | |||||
09.04
15:30
Kotlenik
Sloga (M)
2
2
|
09.04.2017 15:30 | Kotlenik | 2 : 2 | Sloga (M) | |||||
09.04
10:00
Karađorđe
Bare
0
3
|
09.04.2017 10:00 | Karađorđe | 0 : 3 | Bare | |||||
09.04
15:30
Pobeda (S)
Pobeda (Đ)
1
0
|
09.04.2017 15:30 | Pobeda (S) | 1 : 0 | Pobeda (Đ) | |||||
09.04
15:30
Grivac
BSK
1
3
|
09.04.2017 15:30 | Grivac | 1 : 3 | BSK | |||||
09.04
15:30
Mladost (R)
Crvena zvezda
4
0
|
09.04.2017 15:30 | Mladost (R) | 4 : 0 | Crvena zvezda |
09.04
15:30
Omladinac (S)
Napredak (S)
0
2
|
09.04.2017 15:30 | Omladinac (S) | 0 : 2 | Napredak (S) | |||||
09.04
15:30
Integral
Dragoš
3
2
|
09.04.2017 15:30 | Integral | 3 : 2 | Dragoš | |||||
09.04
15:30
Stig (MC)
Rade Milošević
2
1
|
09.04.2017 15:30 | Stig (MC) | 2 : 1 | Rade Milošević | |||||
09.04
15:30
Sloga 1952
BSK
1
3
|
09.04.2017 15:30 | Sloga 1952 | 1 : 3 | BSK | |||||
09.04
15:30
Bata Bulić
Zadrugar (T)
1
4
|
09.04.2017 15:30 | Bata Bulić | 1 : 4 | Zadrugar (T) |
09.04
15:30
Kurjače
Radnički (P)
2
1
|
09.04.2017 15:30 | Kurjače | 2 : 1 | Radnički (P) | |||||
09.04
15:30
Dunavac (P)
Sloga (Ć)
5
2
|
09.04.2017 15:30 | Dunavac (P) | 5 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
09.04
15:30
Železničar
Jedinstvo (LJ)
2
3
|
09.04.2017 15:30 | Železničar | 2 : 3 | Jedinstvo (LJ) | |||||
09.04
15:30
Žika Marković Uča
Obilić
2
0
|
09.04.2017 15:30 | Žika Marković Uča | 2 : 0 | Obilić | |||||
09.04
15:30
Desine
Jedinstvo (D)
4
0
|
09.04.2017 15:30 | Desine | 4 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
09.04
15:30
Napredak (P)
Napredak 1934
0
0
|
09.04.2017 15:30 | Napredak (P) | 0 : 0 | Napredak 1934 |
09.04
16:30
Gorki
Proleter
6
0
|
09.04.2017 16:30 | Gorki | 6 : 0 | Proleter | |||||
09.04
16:30
Cer
Budućnost (PD)
4
5
|
09.04.2017 16:30 | Cer | 4 : 5 | Budućnost (PD) | |||||
09.04
16:30
Sloga (B)
Duško
1
2
|
09.04.2017 16:30 | Sloga (B) | 1 : 2 | Duško | |||||
09.04
16:30
Omladinac
Mladost (MM)
3
3
|
09.04.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 3 | Mladost (MM) |
09.04
16:30
Vlašić
OFK Jelen
3
1
|
09.04.2017 16:30 | Vlašić | 3 : 1 | OFK Jelen | |||||
09.04
16:30
Miloš Pocerac 2013
Mladost 2013
5
2
|
09.04.2017 16:30 | Miloš Pocerac 2013 | 5 : 2 | Mladost 2013 | |||||
09.04
16:30
Karađorđe
Radnički (К)
4
2
|
09.04.2017 16:30 | Karađorđe | 4 : 2 | Radnički (К) | |||||
09.04
16:30
Varna 012
Trešnjevka
0
3
|
09.04.2017 16:30 | Varna 012 | 0 : 3 | Trešnjevka | |||||
09.04
16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Šipurske Livade
1
2
|
09.04.2017 16:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 2 | Šipurske Livade | |||||
09.04
16:30
Rankovac
Cerić
1
6
|
09.04.2017 16:30 | Rankovac | 1 : 6 | Cerić | |||||
09.04
16:30
Dobrava
Torpedo
2
3
|
09.04.2017 16:30 | Dobrava | 2 : 3 | Torpedo |
09.04
16:30
7. Juli
Jedinstvo (Z)
2
3
|
09.04.2017 16:30 | 7. Juli | 2 : 3 | Jedinstvo (Z) | |||||
09.04
16:30
Mladost (DD)
Stolice
3
2
|
09.04.2017 16:30 | Mladost (DD) | 3 : 2 | Stolice | |||||
09.04
16:30
Prva Iskra
Gučevo
3
2
|
09.04.2017 16:30 | Prva Iskra | 3 : 2 | Gučevo | |||||
09.04
16:30
Borac (K)
Sloga (LŠ)
2
2
|
09.04.2017 16:30 | Borac (K) | 2 : 2 | Sloga (LŠ) | |||||
09.04
16:30
Sloga (S)
Vidojevica
1
4
|
09.04.2017 16:30 | Sloga (S) | 1 : 4 | Vidojevica | |||||
09.04
16:30
Cerova
Velika Reka
0
2
|
09.04.2017 16:30 | Cerova | 0 : 2 | Velika Reka |
09.04
15:30
Dimitrije Tucović
OFK Paljuvi
4
1
|
09.04.2017 15:30 | Dimitrije Tucović | 4 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
09.04
15:30
OFK Stublenica
Polet (T)
3
4
|
09.04.2017 15:30 | OFK Stublenica | 3 : 4 | Polet (T) |
09.04
15:30
Polet
Liplje
1
2
|
09.04.2017 15:30 | Polet | 1 : 2 | Liplje | |||||
09.04
15:30
Mladost
Kotešica
3
5
|
09.04.2017 15:30 | Mladost | 3 : 5 | Kotešica | |||||
09.04
15:30
Komanice
Popadić
1
1
|
09.04.2017 15:30 | Komanice | 1 : 1 | Popadić | |||||
09.04
15:30
Rajac
Borac
4
1
|
09.04.2017 15:30 | Rajac | 4 : 1 | Borac | |||||
09.04
11:00
Jadar 2013
Kolubara 2
4
2
|
09.04.2017 11:00 | Jadar 2013 | 4 : 2 | Kolubara 2 | |||||
09.04
15:30
Milenko Pavlović
OFK Brđanac
4
2
|
09.04.2017 15:30 | Milenko Pavlović | 4 : 2 | OFK Brđanac |
09.04
16:00
Bakionica
Glumač
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Bakionica | 2 : 1 | Glumač | |||||
09.04
16:00
Trešnjica
Gorobilje
4
1
|
09.04.2017 16:00 | Trešnjica | 4 : 1 | Gorobilje | |||||
09.04
13:00
Pobeda
Lauš
1
3
|
09.04.2017 13:00 | Pobeda | 1 : 3 | Lauš | |||||
09.04
16:00
Sečica
Avijatičar
1
3
|
09.04.2017 16:00 | Sečica | 1 : 3 | Avijatičar | |||||
09.04
16:00
Napredak
Borac
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Borac | |||||
09.04
13:00
Dobrinjac
Omladinac
0
2
|
09.04.2017 13:00 | Dobrinjac | 0 : 2 | Omladinac | |||||
09.04
13:00
Plavi Tok
Duškovci
0
2
|
09.04.2017 13:00 | Plavi Tok | 0 : 2 | Duškovci |
09.04
16:00
Napredak
Kladušnica
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Kladušnica | |||||
09.04
16:00
Egeta
Omladinac
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Egeta | 3 : 2 | Omladinac | |||||
09.04
16:00
Pontes
Rtkovo
4
1
|
09.04.2017 16:00 | Pontes | 4 : 1 | Rtkovo | |||||
09.04
16:00
Lovćen
Velika Vrbica
10
2
|
09.04.2017 16:00 | Lovćen | 10 : 2 | Velika Vrbica | |||||
09.04
16:00
Koča Andjelković
Milutinovac
7
3
|
09.04.2017 16:00 | Koča Andjelković | 7 : 3 | Milutinovac |
09.04
16:00
Kovilovo
Urovica
0
1
|
09.04.2017 16:00 | Kovilovo | 0 : 1 | Urovica | |||||
09.04
16:00
Polet
Slatina
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Polet | 1 : 2 | Slatina | |||||
09.04
16:00
Rečka
Graničar
2
2
|
09.04.2017 16:00 | Rečka | 2 : 2 | Graničar |
09.04
11:00
Čarapan
Sloga
2
6
|
09.04.2017 11:00 | Čarapan | 2 : 6 | Sloga | |||||
09.04
11:00
Žabare
Rasina
3
1
|
09.04.2017 11:00 | Žabare | 3 : 1 | Rasina | |||||
09.04
16:00
Borac
Gornji Stepoš
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 3 : 1 | Gornji Stepoš | |||||
09.04
11:00
Bukovica
BSK
7
0
|
09.04.2017 11:00 | Bukovica | 7 : 0 | BSK | |||||
09.04
16:00
Dedina
Mladost VPD
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Dedina | 3 : 2 | Mladost VPD | |||||
09.04
16:00
Kapidžija
Knez Lazar
0
4
|
09.04.2017 16:00 | Kapidžija | 0 : 4 | Knez Lazar |
09.04
16:00
Polet 57
Varvarin
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Polet 57 | 1 : 1 | Varvarin | |||||
09.04
16:00
Sloga
Donji Kopaonik
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Donji Kopaonik | |||||
09.04
16:00
Rubin (DS)
Omladinac
5
0
|
09.04.2017 16:00 | Rubin (DS) | 5 : 0 | Omladinac | |||||
09.04
16:00
Borac
Beli Orlovi
6
0
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 6 : 0 | Beli Orlovi |
09.04
16:00
Minel
Mladost
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Minel | 3 : 1 | Mladost | |||||
09.04
16:00
Sveti Stefan
Heroj Polet
3
4
|
09.04.2017 16:00 | Sveti Stefan | 3 : 4 | Heroj Polet | |||||
09.04
16:00
Dunavac
Pinosava
0
1
|
09.04.2017 16:00 | Dunavac | 0 : 1 | Pinosava | |||||
09.04
16:00
Pionir
Podunavac
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Pionir | 3 : 1 | Podunavac | |||||
09.04
16:00
Poštar
Crvenka
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Poštar | 2 : 1 | Crvenka |
09.04
11:00
Mladost (MI)
Vis
3
2
|
09.04.2017 11:00 | Mladost (MI) | 3 : 2 | Vis | |||||
09.04
13:30
OFK Slatina
Stojnik
0
3
|
09.04.2017 13:30 | OFK Slatina | 0 : 3 | Stojnik | |||||
09.04
16:00
OFK Rogača
Popović
5
0
|
09.04.2017 16:00 | OFK Rogača | 5 : 0 | Popović |
09.04
16:00
Sloga
Sloboda
4
2
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 4 : 2 | Sloboda | |||||
09.04
16:00
Željuša
Pobeda
7
1
|
09.04.2017 16:00 | Željuša | 7 : 1 | Pobeda | |||||
09.04
16:00
Veliki Suvodol
Lokomotiva
1
3
|
09.04.2017 16:00 | Veliki Suvodol | 1 : 3 | Lokomotiva |
09.04
16:00
Omladinac
Sečanica
3
3
|
09.04.2017 16:00 | Omladinac | 3 : 3 | Sečanica | |||||
09.04
16:00
Durlan Siti
Supovac
0
0
|
09.04.2017 16:00 | Durlan Siti | 0 : 0 | Supovac | |||||
09.04
16:00
Čegar 1946
Mladost
0
2
|
09.04.2017 16:00 | Čegar 1946 | 0 : 2 | Mladost | |||||
09.04
16:00
Stevan Nešticki
Morava 1949
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Stevan Nešticki | 3 : 2 | Morava 1949 | |||||
09.04
16:00
Čegar 2013
Delijski Vis
5
2
|
09.04.2017 16:00 | Čegar 2013 | 5 : 2 | Delijski Vis |
09.04
16:00
Marina Kutina
Knežica
0
2
|
09.04.2017 16:00 | Marina Kutina | 0 : 2 | Knežica | |||||
09.04
16:00
Elid
Toplica
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Elid | 3 : 0 | Toplica | |||||
09.04
11:00
10. februar
Moravac
2
8
|
09.04.2017 11:00 | 10. februar | 2 : 8 | Moravac |
09.04
16:00
Dinamo 1923
Telečka
6
1
|
09.04.2017 16:00 | Dinamo 1923 | 6 : 1 | Telečka | |||||
09.04
16:00
Panonija
Sport
2
0
|
09.04.2017 16:00 | Panonija | 2 : 0 | Sport | |||||
09.04
16:00
KFK Kula
OFK Metalac
3
0
|
09.04.2017 16:00 | KFK Kula | 3 : 0 | OFK Metalac | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (R)
Partizan
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo (R) | 1 : 2 | Partizan |
09.04
16:30
Sloga Trgošped
Mrovska
0
3
|
09.04.2017 16:30 | Sloga Trgošped | 0 : 3 | Mrovska | |||||
09.04
16:30
Petrovac 74
Mladost (Z)
2
1
|
09.04.2017 16:30 | Petrovac 74 | 2 : 1 | Mladost (Z) | |||||
09.04
16:30
Skupljen 2013
Polet
1
1
|
09.04.2017 16:30 | Skupljen 2013 | 1 : 1 | Polet | |||||
09.04
16:30
Provo 2015
Mladost (B)
3
5
|
09.04.2017 16:30 | Provo 2015 | 3 : 5 | Mladost (B) | |||||
09.04
16:30
Hajduk
Sloga (R)
10
1
|
09.04.2017 16:30 | Hajduk | 10 : 1 | Sloga (R) | |||||
09.04
11:00
Verko
Sloga 1949
0
1
|
09.04.2017 11:00 | Verko | 0 : 1 | Sloga 1949 | |||||
09.04
11:00
Dragojevac
Jedinstvo 2014
5
2
|
09.04.2017 11:00 | Dragojevac | 5 : 2 | Jedinstvo 2014 |
09.04
16:00
Tisa 1933
Proleter
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Tisa 1933 | 1 : 1 | Proleter | |||||
09.04
16:00
Borac
Mladost
3
1
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 3 : 1 | Mladost | |||||
09.04
16:00
Partizan
KSK Konak 1926
2
5
|
09.04.2017 16:00 | Partizan | 2 : 5 | KSK Konak 1926 | |||||
09.04
16:00
Sloga
Tamiš
0
0
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Tamiš |
09.04
16:00
Krtinska
Borac
1
3
|
09.04.2017 16:00 | Krtinska | 1 : 3 | Borac | |||||
09.04
16:00
Zvezda
Belo Polje
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Zvezda | 2 : 1 | Belo Polje | |||||
09.04
16:00
Ljubinić
Duboko
0
2
|
09.04.2017 16:00 | Ljubinić | 0 : 2 | Duboko | |||||
09.04
16:00
Partizan
Rekreativo
0
1
|
09.04.2017 16:00 | Partizan | 0 : 1 | Rekreativo | |||||
09.04
16:00
Sloga
Omladinac
0
1
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 0 : 1 | Omladinac | |||||
09.04
16:00
Rvati
Posavina
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Rvati | 1 : 2 | Posavina |
09.04
15:30
OFK Povlen
Dupljaj
5
0
|
09.04.2017 15:30 | OFK Povlen | 5 : 0 | Dupljaj | |||||
09.04
15:30
Sloga Gorić
Rakac Stave
0
2
|
09.04.2017 15:30 | Sloga Gorić | 0 : 2 | Rakac Stave | |||||
09.04
15:30
Lukavac
Beloševac
3
0
|
09.04.2017 15:30 | Lukavac | 3 : 0 | Beloševac | |||||
09.04
11:00
Mladi radnik
Mali korak
3
1
|
09.04.2017 11:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Mali korak | |||||
09.04
12:30
Paune
Žabari
0
2
|
09.04.2017 12:30 | Paune | 0 : 2 | Žabari | |||||
09.04
11:00
Bujačić
Gradac Pričević
2
0
|
09.04.2017 11:00 | Bujačić | 2 : 0 | Gradac Pričević | |||||
09.04
15:30
Dupljaj 2016
Zadrugar
1
0
|
09.04.2017 15:30 | Dupljaj 2016 | 1 : 0 | Zadrugar |
09.04
11:00
Doljane Meševo
Mudrakovac
3
4
|
09.04.2017 11:00 | Doljane Meševo | 3 : 4 | Mudrakovac | |||||
09.04
11:00
Zdravinje
Polet (K)
7
0
|
09.04.2017 11:00 | Zdravinje | 7 : 0 | Polet (K) | |||||
09.04
11:00
Polet (Š)
Zmajevac
2
3
|
09.04.2017 11:00 | Polet (Š) | 2 : 3 | Zmajevac | |||||
09.04
11:00
Grkljane
Mladost 2015
7
4
|
09.04.2017 11:00 | Grkljane | 7 : 4 | Mladost 2015 |
09.04
16:00
Kruševica
Srnje
2
2
|
09.04.2017 16:00 | Kruševica | 2 : 2 | Srnje | |||||
09.04
16:00
Konjuh
Vratare
7
0
|
09.04.2017 16:00 | Konjuh | 7 : 0 | Vratare | |||||
09.04
16:00
Globoder
Pasjak 2013
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Globoder | 2 : 1 | Pasjak 2013 | |||||
09.04
16:00
Meševo
Gaglovo
1
0
|
09.04.2017 16:00 | Meševo | 1 : 0 | Gaglovo |
09.04
11:00
Rudar 1973
Nomanica
1
1
|
09.04.2017 11:00 | Rudar 1973 | 1 : 1 | Nomanica |
09.04
11:00
B.S.K.
Borac
1
2
|
09.04.2017 11:00 | B.S.K. | 1 : 2 | Borac |
09.04
11:00
Melnica
Vukan
1
0
|
09.04.2017 11:00 | Melnica | 1 : 0 | Vukan | |||||
09.04
11:00
Mladost (L)
Udarnik 2015
7
0
|
09.04.2017 11:00 | Mladost (L) | 7 : 0 | Udarnik 2015 |
09.04
17:00
OFK Radnički
Sloga
1
0
|
09.04.2017 17:00 | OFK Radnički | 1 : 0 | Sloga | |||||
09.04
17:00
Rudar
Budućnost (D)
1
3
|
09.04.2017 17:00 | Rudar | 1 : 3 | Budućnost (D) | |||||
09.04
17:00
Polet
Mladost (Č)
2
1
|
09.04.2017 17:00 | Polet | 2 : 1 | Mladost (Č) | |||||
09.04
17:00
Bistrica
Borac (A)
3
0
|
09.04.2017 17:00 | Bistrica | 3 : 0 | Borac (A) | |||||
09.04
17:00
Mladi Borac
BSK
4
2
|
09.04.2017 17:00 | Mladi Borac | 4 : 2 | BSK |
09.04
12:30
Proleter
Toplica
0
14
|
09.04.2017 12:30 | Proleter | 0 : 14 | Toplica | |||||
09.04
15:30
Gornji Mušić
Paštrić
3
3
|
09.04.2017 15:30 | Gornji Mušić | 3 : 3 | Paštrić | |||||
09.04
15:30
Orao
Stari drugari
1
3
|
09.04.2017 15:30 | Orao | 1 : 3 | Stari drugari | |||||
09.04
15:30
Gornji Lajkovac
Babajić
3
2
|
09.04.2017 15:30 | Gornji Lajkovac | 3 : 2 | Babajić | |||||
09.04
12:30
Tolić
Mladost
2
7
|
09.04.2017 12:30 | Tolić | 2 : 7 | Mladost |
09.04
15:30
Sloga (L)
Dunav
1
2
|
09.04.2017 15:30 | Sloga (L) | 1 : 2 | Dunav | |||||
09.04
15:30
Ljubičevo
Metalac
1
3
|
09.04.2017 15:30 | Ljubičevo | 1 : 3 | Metalac | |||||
09.04
15:30
Proleter 1932
Sopot
4
1
|
09.04.2017 15:30 | Proleter 1932 | 4 : 1 | Sopot |
09.04
15:30
Vihor
Vojvoda Milenko
5
2
|
09.04.2017 15:30 | Vihor | 5 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
09.04
15:30
Zemljoradnik 1932
Sloga (Dr)
2
4
|
09.04.2017 15:30 | Zemljoradnik 1932 | 2 : 4 | Sloga (Dr) | |||||
09.04
15:30
Pobeda (SK)
Beli Orao
4
0
|
09.04.2017 15:30 | Pobeda (SK) | 4 : 0 | Beli Orao | |||||
09.04
15:30
Mlava (B)
Napredak (B)
0
1
|
09.04.2017 15:30 | Mlava (B) | 0 : 1 | Napredak (B) |
09.04
16:30
Morava
Hajduk
1
5
|
09.04.2017 16:30 | Morava | 1 : 5 | Hajduk | |||||
09.04
16:30
Napredak
Omladinac
3
1
|
09.04.2017 16:30 | Napredak | 3 : 1 | Omladinac | |||||
09.04
16:30
Mladost
Jedinstvo
0
2
|
09.04.2017 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:30
Partizan
Belica
1
3
|
09.04.2017 16:30 | Partizan | 1 : 3 | Belica | |||||
09.04
16:30
Trnava
OFK Borac
3
1
|
09.04.2017 16:30 | Trnava | 3 : 1 | OFK Borac |
09.04
16:30
Resava
Mladi radnik
6
0
|
09.04.2017 16:30 | Resava | 6 : 0 | Mladi radnik | |||||
09.04
16:30
Zelenika
Mladi borac
1
1
|
09.04.2017 16:30 | Zelenika | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
09.04
16:30
Resavac
Beljanica
1
4
|
09.04.2017 16:30 | Resavac | 1 : 4 | Beljanica |
09.04
16:00
Janošik
Graničar
0
0
|
09.04.2017 16:00 | Janošik | 0 : 0 | Graničar |
09.04
16:00
Topoljak
Omladinac
4
2
|
09.04.2017 16:00 | Topoljak | 4 : 2 | Omladinac | |||||
09.04
16:00
Vinogradar
Rujišnik
0
1
|
09.04.2017 16:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Rujišnik |
09.04
15:30
OFK Takovo
Vrelo
1
2
|
09.04.2017 15:30 | OFK Takovo | 1 : 2 | Vrelo | |||||
09.04
15:30
Omladinac
Jedinstvo
5
1
|
09.04.2017 15:30 | Omladinac | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.04
15:30
Kolubara
Brgule
3
0
|
09.04.2017 15:30 | Kolubara | 3 : 0 | Brgule |
09.04
13:00
Pambukovica
Murgaš 2012
3
2
|
09.04.2017 13:00 | Pambukovica | 3 : 2 | Murgaš 2012 | |||||
09.04
11:00
Sloga
Čučuge
1
2
|
09.04.2017 11:00 | Sloga | 1 : 2 | Čučuge | |||||
09.04
15:30
Dokmir
Zvizdar 2012
2
2
|
09.04.2017 15:30 | Dokmir | 2 : 2 | Zvizdar 2012 |
09.04
16:30
Napredak
Heroj
1
0
|
09.04.2017 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Heroj | |||||
09.04
16:30
Budućnost
Mladost
2
4
|
09.04.2017 16:30 | Budućnost | 2 : 4 | Mladost | |||||
09.04
16:30
ISK Izvor
OFK Juhor 2016
1
0
|
09.04.2017 16:30 | ISK Izvor | 1 : 0 | OFK Juhor 2016 | |||||
09.04
16:30
Popovac
Donja Mutnica
1
1
|
09.04.2017 16:30 | Popovac | 1 : 1 | Donja Mutnica | |||||
09.04
16:30
Sloboda
Razvitak
2
1
|
09.04.2017 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Razvitak | |||||
09.04
16:30
Polet
Radnik
4
3
|
09.04.2017 16:30 | Polet | 4 : 3 | Radnik |
09.04
Sloga
Mladost (DB)
1
2
|
09.04.2017 | Sloga | 1 : 2 | Mladost (DB) | |||||
09.04
Rudar
Hajduk
3
0
|
09.04.2017 | Rudar | 3 : 0 | Hajduk | |||||
09.04
Mladost (B)
Jelav
3
0
|
09.04.2017 | Mladost (B) | 3 : 0 | Jelav |
09.04
16:30
Vrnjci
Jedinstvo
3
4
|
09.04.2017 16:30 | Vrnjci | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:30
Mladost 1981
Lasta
1
2
|
09.04.2017 16:30 | Mladost 1981 | 1 : 2 | Lasta | |||||
09.04
16:30
Miločajac
Šumadija
5
1
|
09.04.2017 16:30 | Miločajac | 5 : 1 | Šumadija | |||||
09.04
16:30
Kablar
Jovo Kursula
0
3
|
09.04.2017 16:30 | Kablar | 0 : 3 | Jovo Kursula | |||||
09.04
16:30
Stara Čaršija
Zgodačica
0
2
|
09.04.2017 16:30 | Stara Čaršija | 0 : 2 | Zgodačica |
09.04
13:30
BSK 2014
Omladinac
0
2
|
09.04.2017 13:30 | BSK 2014 | 0 : 2 | Omladinac | |||||
09.04
16:30
Studen Vitez
Mineral 2015
1
2
|
09.04.2017 16:30 | Studen Vitez | 1 : 2 | Mineral 2015 | |||||
09.04
16:30
Progorelica
Morava
3
1
|
09.04.2017 16:30 | Progorelica | 3 : 1 | Morava | |||||
09.04
16:30
Budućnost
Bane 1931
1
3
|
09.04.2017 16:30 | Budućnost | 1 : 3 | Bane 1931 |
09.04
11:00
Budućnost MI
Mladost (R)
2
2
|
09.04.2017 11:00 | Budućnost MI | 2 : 2 | Mladost (R) | |||||
09.04
11:00
Radoje Domanović
Borac
4
1
|
09.04.2017 11:00 | Radoje Domanović | 4 : 1 | Borac | |||||
09.04
11:00
Krćevac 04
Maskar
6
0
|
09.04.2017 11:00 | Krćevac 04 | 6 : 0 | Maskar |
09.04
16:00
Sloven
Donji Srem 2015
0
4
|
09.04.2017 16:00 | Sloven | 0 : 4 | Donji Srem 2015 | |||||
09.04
16:00
Vitez
Sremac
1
6
|
09.04.2017 16:00 | Vitez | 1 : 6 | Sremac | |||||
09.04
16:00
Mladost
Kameni
2
1
|
09.04.2017 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Kameni | |||||
09.04
16:00
Srem
Hajduk
1
0
|
09.04.2017 16:00 | Srem | 1 : 0 | Hajduk | |||||
09.04
16:00
Šumar
Lovac
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Šumar | 1 : 1 | Lovac |
09.04
10:00
Beli Orlovi
Partizan
0
4
|
09.04.2017 10:00 | Beli Orlovi | 0 : 4 | Partizan | |||||
09.04
10:00
Jedinstvo
Mladost(P)
3
0
|
09.04.2017 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost(P) |
09.04
16:00
OFK Bačka 1945
Proleter
1
1
|
09.04.2017 16:00 | OFK Bačka 1945 | 1 : 1 | Proleter | |||||
09.04
16:00
Bačka
Mladost
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Bačka | 3 : 0 | Mladost | |||||
09.04
16:00
Bački Hajduk
Sloga
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Bački Hajduk | 1 : 2 | Sloga | |||||
09.04
16:00
Borac
Slavija
8
1
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 8 : 1 | Slavija |
09.04
11:00
Mladost
Radnik
3
1
|
09.04.2017 11:00 | Mladost | 3 : 1 | Radnik | |||||
09.04
11:00
Stojan Lazarac
Šumice
0
3
|
09.04.2017 11:00 | Stojan Lazarac | 0 : 3 | Šumice |
09.04
15:30
Pečanica
Ram
3
2
|
09.04.2017 15:30 | Pečanica | 3 : 2 | Ram | |||||
09.04
15:30
Baštovan 2015
Pek
3
0
|
09.04.2017 15:30 | Baštovan 2015 | 3 : 0 | Pek | |||||
09.04
15:30
Sloga-TOP
Mirko Tomić
6
1
|
09.04.2017 15:30 | Sloga-TOP | 6 : 1 | Mirko Tomić | |||||
09.04
15:30
Srednjevo
Dunavac 1929
1
1
|
09.04.2017 15:30 | Srednjevo | 1 : 1 | Dunavac 1929 | |||||
09.04
15:30
Kumane
Stiški Kurjak
2
0
|
09.04.2017 15:30 | Kumane | 2 : 0 | Stiški Kurjak | |||||
09.04
15:30
Sirakovo
Mladi Borac
4
2
|
09.04.2017 15:30 | Sirakovo | 4 : 2 | Mladi Borac |
09.04
16:00
27. Oktobar
Graničar
1
5
|
09.04.2017 16:00 | 27. Oktobar | 1 : 5 | Graničar | |||||
09.04
16:00
S.V.Radnički
Sloga
4
1
|
09.04.2017 16:00 | S.V.Radnički | 4 : 1 | Sloga | |||||
09.04
16:00
Planinac
Sremac
1
2
|
09.04.2017 16:00 | Planinac | 1 : 2 | Sremac | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (R)
Fruškogorac
3
4
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 4 | Fruškogorac | |||||
09.04
16:00
Polet
Jedinstvo
4
1
|
09.04.2017 16:00 | Polet | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.04
16:00
Vojvodina
Fruška Gora
1
0
|
09.04.2017 16:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Fruška Gora | |||||
09.04
16:00
Car Uroš
Borac
6
0
|
09.04.2017 16:00 | Car Uroš | 6 : 0 | Borac |
09.04
16:00
Jednota
Borac
2
2
|
09.04.2017 16:00 | Jednota | 2 : 2 | Borac | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo
Omladinac
5
1
|
09.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Omladinac | |||||
09.04
16:00
Napredak
OFK Bingula
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Napredak | 3 : 0 | OFK Bingula | |||||
09.04
16:00
OFK Bačinci
Graničar
3
1
|
09.04.2017 16:00 | OFK Bačinci | 3 : 1 | Graničar | |||||
09.04
16:00
OFK Bikić
Sremac
8
2
|
09.04.2017 16:00 | OFK Bikić | 8 : 2 | Sremac |
09.04
16:00
ČSK 1939
Borac (J)
1
5
|
09.04.2017 16:00 | ČSK 1939 | 1 : 5 | Borac (J) | |||||
09.04
16:00
Krušedol
Sloga (K)
0
2
|
09.04.2017 16:00 | Krušedol | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
09.04
16:00
Polet
Dunav
7
0
|
09.04.2017 16:00 | Polet | 7 : 0 | Dunav | |||||
09.04
16:00
Sloga (M)
Fruškogorac
4
2
|
09.04.2017 16:00 | Sloga (M) | 4 : 2 | Fruškogorac |
09.04
11:00
Volujac
Mladost (S)
2
1
|
09.04.2017 11:00 | Volujac | 2 : 1 | Mladost (S) | |||||
09.04
11:00
Zablaće
Maovi MH
0
4
|
09.04.2017 11:00 | Zablaće | 0 : 4 | Maovi MH |
09.04
16:00
Sloga
Borac
4
0
|
09.04.2017 16:00 | Sloga | 4 : 0 | Borac | |||||
09.04
16:00
Napredak
Kosmajac
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Kosmajac | |||||
09.04
16:00
Šumadija 1962
Omladinac
8
0
|
09.04.2017 16:00 | Šumadija 1962 | 8 : 0 | Omladinac | |||||
09.04
16:00
Vlaška 1950
Rabrovac
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Vlaška 1950 | 3 : 0 | Rabrovac | |||||
09.04
16:00
Šepšin
OFK Student
2
2
|
09.04.2017 16:00 | Šepšin | 2 : 2 | OFK Student |
09.04
11:00
Korman
Borac BTG
2
0
|
09.04.2017 11:00 | Korman | 2 : 0 | Borac BTG | |||||
09.04
11:00
Jedinstvo
Sava
2
6
|
09.04.2017 11:00 | Jedinstvo | 2 : 6 | Sava | |||||
09.04
11:00
Mladost
Pričinović
1
2
|
09.04.2017 11:00 | Mladost | 1 : 2 | Pričinović |
09.04
OFK Orašje
Parcane
1
2
|
09.04.2017 | OFK Orašje | 1 : 2 | Parcane |
09.04
16:30
Grabovica
Čobanče
|
09.04.2017 16:30 | Grabovica | : | Čobanče | |||||
09.04
16:30
Crnča
Selanac
0
0
|
09.04.2017 16:30 | Crnča | 0 : 0 | Selanac | |||||
09.04
16:30
Vrhpolje
Sloga DB
6
2
|
09.04.2017 16:30 | Vrhpolje | 6 : 2 | Sloga DB |
09.04
15:30
Električar
Mrčkovac
1
2
|
09.04.2017 15:30 | Električar | 1 : 2 | Mrčkovac | |||||
09.04
15:30
Borac 2016
OFK Braničevo
1
1
|
09.04.2017 15:30 | Borac 2016 | 1 : 1 | OFK Braničevo | |||||
09.04
15:30
Polet
Žitkovica
1
1
|
09.04.2017 15:30 | Polet | 1 : 1 | Žitkovica | |||||
09.04
15:30
Mladost 1970
OFK Vinci
5
0
|
09.04.2017 15:30 | Mladost 1970 | 5 : 0 | OFK Vinci |
09.04
15:30
Mladost
Karađorđe
1
0
|
09.04.2017 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
09.04
15:30
Mladost
Badnjevac
|
09.04.2017 15:30 | Mladost | : | Badnjevac |
09.04
Sloga
Ratkovac
1
8
|
09.04.2017 | Sloga | 1 : 8 | Ratkovac |
09.04
16:30
Sloboda
Oniks
6
0
|
09.04.2017 16:30 | Sloboda | 6 : 0 | Oniks |
09.04
12:30
Rojkovac
Skela
5
1
|
09.04.2017 12:30 | Rojkovac | 5 : 1 | Skela | |||||
09.04
11:00
Roma
Munja
1
2
|
09.04.2017 11:00 | Roma | 1 : 2 | Munja |
09.04
17:00
Lazarevac
Proleter
4
4
|
09.04.2017 17:00 | Lazarevac | 4 : 4 | Proleter | |||||
09.04
17:00
Strmovo
Vreoci
2
3
|
09.04.2017 17:00 | Strmovo | 2 : 3 | Vreoci | |||||
09.04
17:00
Dimitrije Tucović
Mladi Radnik
1
4
|
09.04.2017 17:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 4 | Mladi Radnik |
09.04
15:00
Berane
Jezero
0
0
|
09.04.2017 15:00 | Berane | 0 : 0 | Jezero | |||||
09.04
15:00
Cetinje
Otrant Olympic
0
3
|
09.04.2017 15:00 | Cetinje | 0 : 3 | Otrant Olympic | |||||
09.04
15:00
Radnički
Kom
2
6
|
09.04.2017 15:00 | Radnički | 2 : 6 | Kom | |||||
09.04
15:00
Igalo
Ibar
1
0
|
09.04.2017 15:00 | Igalo | 1 : 0 | Ibar | |||||
09.04
15:00
Čelik
Bratstvo
1
2
|
09.04.2017 15:00 | Čelik | 1 : 2 | Bratstvo |
09.04
16:00
Fair Play
Brskovo
0
7
|
09.04.2017 16:00 | Fair Play | 0 : 7 | Brskovo | |||||
09.04
16:00
Petnjica
OFK Borac
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Petnjica | 1 : 1 | OFK Borac |
09.04
16:00
Ribnica
Zabjelo
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Ribnica | 1 : 1 | Zabjelo | |||||
09.04
16:30
Crvena stijena
OFK Mladost 1970
0
2
|
09.04.2017 16:30 | Crvena stijena | 0 : 2 | OFK Mladost 1970 |
09.04
17:00
Borac
Napredak
0
1
|
09.04.2017 17:00 | Borac | 0 : 1 | Napredak | |||||
09.04
17:00
Rad
Crvena zvezda
0
4
|
09.04.2017 17:00 | Rad | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
09.04
17:00
Spartak ŽK
Metalac
0
0
|
09.04.2017 17:00 | Spartak ŽK | 0 : 0 | Metalac | |||||
09.04
17:00
Čukarički
Mladost
1
1
|
09.04.2017 17:00 | Čukarički | 1 : 1 | Mladost | |||||
09.04
17:00
Javor Matis
Voždovac
0
1
|
09.04.2017 17:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Voždovac | |||||
09.04
17:00
Vojvodina
Radnički (N)
1
1
|
09.04.2017 17:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Radnički (N) | |||||
09.04
17:00
OFK Bačka
Novi Pazar
1
0
|
09.04.2017 17:00 | OFK Bačka | 1 : 0 | Novi Pazar |
09.04
15:30
Zemun
Radnički
4
0
|
09.04.2017 15:30 | Zemun | 4 : 0 | Radnički | |||||
09.04
15:30
Sloboda
Kolubara
3
1
|
09.04.2017 15:30 | Sloboda | 3 : 1 | Kolubara | |||||
09.04
16:00
Bežanija
BSK Borča
1
1
|
09.04.2017 16:00 | Bežanija | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
09.04
15:30
Budućnost
OFK Beograd
2
1
|
09.04.2017 15:30 | Budućnost | 2 : 1 | OFK Beograd |
09.04
17:00
Everton
Leicester
4
2
|
09.04.2017 17:00 | Everton | 4 : 2 | Leicester | |||||
09.04
14:30
Sunderland
Manchester Utd
0
3
|
09.04.2017 14:30 | Sunderland | 0 : 3 | Manchester Utd |
09.04
15:30
Hertha BSC
Augsburg
2
0
|
09.04.2017 15:30 | Hertha BSC | 2 : 0 | Augsburg | |||||
09.04
17:30
Ingolstadt
Darmstadt 98
3
2
|
09.04.2017 17:30 | Ingolstadt | 3 : 2 | Darmstadt 98 |
09.04
12:30
Sampdoria
Fiorentina
2
2
|
09.04.2017 12:30 | Sampdoria | 2 : 2 | Fiorentina | |||||
09.04
15:00
Udinese
Genoa
3
0
|
09.04.2017 15:00 | Udinese | 3 : 0 | Genoa | |||||
09.04
15:00
Crotone
Internazionale
2
1
|
09.04.2017 15:00 | Crotone | 2 : 1 | Internazionale | |||||
09.04
20:45
Lazio
Napoli
0
3
|
09.04.2017 20:45 | Lazio | 0 : 3 | Napoli | |||||
09.04
15:00
Milan
Palermo
4
0
|
09.04.2017 15:00 | Milan | 4 : 0 | Palermo | |||||
09.04
15:00
Bologna
Roma
0
3
|
09.04.2017 15:00 | Bologna | 0 : 3 | Roma | |||||
09.04
15:00
Cagliari
Torino
2
3
|
09.04.2017 15:00 | Cagliari | 2 : 3 | Torino |
09.04
17:00
Saint-Étienne
Nantes
1
1
|
09.04.2017 17:00 | Saint-Étienne | 1 : 1 | Nantes | |||||
09.04
21:00
PSG
Guingamp
4
0
|
09.04.2017 21:00 | PSG | 4 : 0 | Guingamp | |||||
09.04
15:00
Toulouse
Marseille
0
0
|
09.04.2017 15:00 | Toulouse | 0 : 0 | Marseille |
09.04
16:15
Celta Vigo
Eibar
0
2
|
09.04.2017 16:15 | Celta Vigo | 0 : 2 | Eibar | |||||
09.04
20:45
Las Palmas
Betis
4
1
|
09.04.2017 20:45 | Las Palmas | 4 : 1 | Betis | |||||
09.04
18:30
Osasuna
Leganés
2
1
|
09.04.2017 18:30 | Osasuna | 2 : 1 | Leganés | |||||
09.04
12:00
Granada
Valencia
1
3
|
09.04.2017 12:00 | Granada | 1 : 3 | Valencia |
09.04
16:00
Radnički 1919
Metalmania
2
3
|
09.04.2017 16:00 | Radnički 1919 | 2 : 3 | Metalmania |
09.04
13:00
Jagodina
Radnički (V)
0
2
|
09.04.2017 13:00 | Jagodina | 0 : 2 | Radnički (V) | |||||
09.04
11:00
Mačva
Rad
2
6
|
09.04.2017 11:00 | Mačva | 2 : 6 | Rad |
09.04
14:00
Vojvodina
Bačka (BP)
0
0
|
09.04.2017 14:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Bačka (BP) | |||||
09.04
10:00
TSC
Inđija
3
2
|
09.04.2017 10:00 | TSC | 3 : 2 | Inđija |
09.04
12:00
Indeks
Proleter
0
4
|
09.04.2017 12:00 | Indeks | 0 : 4 | Proleter | |||||
09.04
10:00
Radnički (SM)
Veternik
3
2
|
09.04.2017 10:00 | Radnički (SM) | 3 : 2 | Veternik | |||||
09.04
10:00
Radnički (NP)
OFK Hajduk
4
1
|
09.04.2017 10:00 | Radnički (NP) | 4 : 1 | OFK Hajduk |
09.04
10:00
Begej
Vršac
0
3
|
09.04.2017 10:00 | Begej | 0 : 3 | Vršac | |||||
09.04
10:00
Jedinstvo
Omladinac
2
2
|
09.04.2017 10:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Omladinac |
09.04
10:00
ČSK Pivara
Njerš Ištvan
6
1
|
09.04.2017 10:00 | ČSK Pivara | 6 : 1 | Njerš Ištvan |
09.04
13:00
Novi Pazar
Sloga (K)
5
1
|
09.04.2017 13:00 | Novi Pazar | 5 : 1 | Sloga (K) |
09.04
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Radnički Stobex
|
09.04.2017 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | : | Radnički Stobex | |||||
09.04
10:00
Loznica
Savacijum
|
09.04.2017 10:00 | Loznica | : | Savacijum |
09.04
11:00
IMT
BSK Borča
1
4
|
09.04.2017 11:00 | IMT | 1 : 4 | BSK Borča | |||||
09.04
10:00
Balkan
Žarkovo
9
0
|
09.04.2017 10:00 | Balkan | 9 : 0 | Žarkovo | |||||
09.04
12:00
Sindjelic
BASK
3
3
|
09.04.2017 12:00 | Sindjelic | 3 : 3 | BASK |
09.04
17:00
PKB
011
0
2
|
09.04.2017 17:00 | PKB | 0 : 2 | 011 |
09.04
16:30
Novi Beograd
Vinča
2
3
|
09.04.2017 16:30 | Novi Beograd | 2 : 3 | Vinča |
09.04
11:30
Lokomotiva MK
Studenski Grad MK
9
1
|
09.04.2017 11:30 | Lokomotiva MK | 9 : 1 | Studenski Grad MK |
09.04
11:00
Zuce MK
Crvena zvezda MML MK
2
3
|
09.04.2017 11:00 | Zuce MK | 2 : 3 | Crvena zvezda MML MK |
09.04
15:30
Jagodina
Novi Pazar
1
2
|
09.04.2017 15:30 | Jagodina | 1 : 2 | Novi Pazar |
09.04
12:00
Vojvodina
TSC
4
1
|
09.04.2017 12:00 | Vojvodina | 4 : 1 | TSC | |||||
09.04
12:00
Spartak
Radnički (Zr)
4
0
|
09.04.2017 12:00 | Spartak | 4 : 0 | Radnički (Zr) |
09.04
12:00
Vršac
Vršac United
8
3
|
09.04.2017 12:00 | Vršac | 8 : 3 | Vršac United |
09.04
12:00
Bečej 1918
Hajduk junior
3
1
|
09.04.2017 12:00 | Bečej 1918 | 3 : 1 | Hajduk junior |
09.04
12:00
Apolon
Radnički 1923
2
2
|
09.04.2017 12:00 | Apolon | 2 : 2 | Radnički 1923 | |||||
09.04
15:30
Mokra Gora
Jošanica
0
1
|
09.04.2017 15:30 | Mokra Gora | 0 : 1 | Jošanica |
09.04
12:00
OFK Šabac
Donjošorac Sunrise
2
1
|
09.04.2017 12:00 | OFK Šabac | 2 : 1 | Donjošorac Sunrise | |||||
09.04
12:00
Mačva (Š)
Mačva 2005
4
0
|
09.04.2017 12:00 | Mačva (Š) | 4 : 0 | Mačva 2005 |
09.04
14:00
Internacional
Radnički (O)
3
4
|
09.04.2017 14:00 | Internacional | 3 : 4 | Radnički (O) |
09.04
10:00
Mladi borac
Bresje Superior
|
09.04.2017 10:00 | Mladi borac | : | Bresje Superior |
09.04
Rudar
Napredak
3
0
|
09.04.2017 | Rudar | 3 : 0 | Napredak | |||||
09.04
1. Maj
Donji Petrovci
3
0
|
09.04.2017 | 1. Maj | 3 : 0 | Donji Petrovci | |||||
09.04
Partizan
Hrtkovci
4
2
|
09.04.2017 | Partizan | 4 : 2 | Hrtkovci |
09.04
10:00
Vinogradar
Bačka 1901
0
7
|
09.04.2017 10:00 | Vinogradar | 0 : 7 | Bačka 1901 |
09.04
10:00
Polet
Ševac
3
1
|
09.04.2017 10:00 | Polet | 3 : 1 | Ševac |
09.04
13:00
Prva Iskra
Zadrugar
6
0
|
09.04.2017 13:00 | Prva Iskra | 6 : 0 | Zadrugar |
09.04
15:00
Graficar
Hajduk
1
1
|
09.04.2017 15:00 | Graficar | 1 : 1 | Hajduk | |||||
09.04
13:00
OFK Balkan
IMT
1
1
|
09.04.2017 13:00 | OFK Balkan | 1 : 1 | IMT | |||||
09.04
10:00
Avala 1939
Vinca
1
3
|
09.04.2017 10:00 | Avala 1939 | 1 : 3 | Vinca | |||||
09.04
11:00
Beograd 1929
Žarkovo
3
2
|
09.04.2017 11:00 | Beograd 1929 | 3 : 2 | Žarkovo |
09.04
10:00
OLE
Palilulac
5
0
|
09.04.2017 10:00 | OLE | 5 : 0 | Palilulac | |||||
09.04
11:00
Torlak
Postar 1930
1
2
|
09.04.2017 11:00 | Torlak | 1 : 2 | Postar 1930 |
09.04
10:00
Voždovac MK
Rad MK
2
3
|
09.04.2017 10:00 | Voždovac MK | 2 : 3 | Rad MK | |||||
09.04
11:00
OFK Beograd MK
Teleoptik MK
1
1
|
09.04.2017 11:00 | OFK Beograd MK | 1 : 1 | Teleoptik MK | |||||
09.04
13:00
011 MK
BASK MK
4
0
|
09.04.2017 13:00 | 011 MK | 4 : 0 | BASK MK | |||||
09.04
10:00
Studentski grad MK
Zemun MK
0
0
|
09.04.2017 10:00 | Studentski grad MK | 0 : 0 | Zemun MK |
09.04
14:00
Novi Beograd MK
OFK Zabrežje MK
2
1
|
09.04.2017 14:00 | Novi Beograd MK | 2 : 1 | OFK Zabrežje MK |
09.04
12:30
Petar Puača
Železničar
4
1
|
09.04.2017 12:30 | Petar Puača | 4 : 1 | Železničar | |||||
09.04
10:00
Vojvodina
CFK
4
0
|
09.04.2017 10:00 | Vojvodina | 4 : 0 | CFK | |||||
09.04
10:00
Spartak
Proleter 2006
4
1
|
09.04.2017 10:00 | Spartak | 4 : 1 | Proleter 2006 |
09.04
10:00
Srem
Novi Sad 1921
3
1
|
09.04.2017 10:00 | Srem | 3 : 1 | Novi Sad 1921 |
09.04
10:00
Kikinda 1909
Radnički (K)
6
2
|
09.04.2017 10:00 | Kikinda 1909 | 6 : 2 | Radnički (K) | |||||
09.04
10:00
Vršac
Bečkerek 023
3
1
|
09.04.2017 10:00 | Vršac | 3 : 1 | Bečkerek 023 | |||||
09.04
10:00
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
1
4
|
09.04.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 4 | Radnički (Zr) |
09.04
10:00
Bačka 1901
TSC
2
12
|
09.04.2017 10:00 | Bačka 1901 | 2 : 12 | TSC | |||||
09.04
10:00
Bečej 1918
Hajduk junior
3
1
|
09.04.2017 10:00 | Bečej 1918 | 3 : 1 | Hajduk junior |
09.04
11:00
Bane
Sport Klub 99
0
0
|
09.04.2017 11:00 | Bane | 0 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
09.04
12:00
Apolon 4
Pazar Juniors
4
0
|
09.04.2017 12:00 | Apolon 4 | 4 : 0 | Pazar Juniors | |||||
09.04
15:00
Apolon
AS
3
2
|
09.04.2017 15:00 | Apolon | 3 : 2 | AS | |||||
09.04
11:00
Novi Pazar
Kiker
2
5
|
09.04.2017 11:00 | Novi Pazar | 2 : 5 | Kiker | |||||
09.04
11:00
Šumadija 1903
Radnički 1923
3
0
|
09.04.2017 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | Radnički 1923 | |||||
09.04
13:00
Sloga (K)
Jošanica
5
1
|
09.04.2017 13:00 | Sloga (K) | 5 : 1 | Jošanica |
09.04
10:00
Omladinac 2014
Ribnica
4
2
|
09.04.2017 10:00 | Omladinac 2014 | 4 : 2 | Ribnica | |||||
09.04
10:00
OFK Šabac
Donjošorac Sunrise
5
2
|
09.04.2017 10:00 | OFK Šabac | 5 : 2 | Donjošorac Sunrise | |||||
09.04
10:00
Mačva (Š)
Mačva 2005
3
1
|
09.04.2017 10:00 | Mačva (Š) | 3 : 1 | Mačva 2005 |
09.04
10:30
Zemun
FSFV
6
0
|
09.04.2017 10:30 | Zemun | 6 : 0 | FSFV | |||||
09.04
18:00
011
Rad
3
4
|
09.04.2017 18:00 | 011 | 3 : 4 | Rad | |||||
09.04
13:00
Vozdovac
OFK Beograd
1
1
|
09.04.2017 13:00 | Vozdovac | 1 : 1 | OFK Beograd |
09.04
11:00
Kolonija
Budućnost
7
1
|
09.04.2017 11:00 | Kolonija | 7 : 1 | Budućnost |
09.04
11:00
Jedinstvo Stević
Spartak 1911
4
2
|
09.04.2017 11:00 | Jedinstvo Stević | 4 : 2 | Spartak 1911 |
09.04
10:00
Partizan
Vršac united
2
0
|
09.04.2017 10:00 | Partizan | 2 : 0 | Vršac united | |||||
09.04
10:00
Sloga
Banat
2
0
|
09.04.2017 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Banat |
09.04
10:00
Pobeda
Posavina
2
1
|
09.04.2017 10:00 | Pobeda | 2 : 1 | Posavina |
09.04
14:00
Trepča
OFK National AG
0
5
|
09.04.2017 14:00 | Trepča | 0 : 5 | OFK National AG | |||||
09.04
10:30
Rudar
ND 2011
0
1
|
09.04.2017 10:30 | Rudar | 0 : 1 | ND 2011 |
09.04
10:00
Lola
Buducnost
4
2
|
09.04.2017 10:00 | Lola | 4 : 2 | Buducnost | |||||
09.04
10:00
Institut
Graficar
4
1
|
09.04.2017 10:00 | Institut | 4 : 1 | Graficar | |||||
09.04
13:00
Zuce
GSP Polet
5
2
|
09.04.2017 13:00 | Zuce | 5 : 2 | GSP Polet | |||||
09.04
09:00
Dorcol
13. Maj
2
0
|
09.04.2017 09:00 | Dorcol | 2 : 0 | 13. Maj |
09.04
10:00
Banja
Rakovica
4
0
|
09.04.2017 10:00 | Banja | 4 : 0 | Rakovica | |||||
09.04
17:00
Hajduk
Postar 1930
5
4
|
09.04.2017 17:00 | Hajduk | 5 : 4 | Postar 1930 |
09.04
10:00
Radnički
Radnički NB
2
2
|
09.04.2017 10:00 | Radnički | 2 : 2 | Radnički NB | |||||
09.04
09:00
Lokomotiva
Internacional
1
2
|
09.04.2017 09:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Internacional | |||||
09.04
09:00
Sindjelic
Bežanija
2
1
|
09.04.2017 09:00 | Sindjelic | 2 : 1 | Bežanija |
09.04
10:00
Sopot
Seceranac Ada
1
1
|
09.04.2017 10:00 | Sopot | 1 : 1 | Seceranac Ada |
09.04
08:30
Zemun MK
OFK Beograd MK
1
0
|
09.04.2017 08:30 | Zemun MK | 1 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
09.04
10:00
BSK Borča MK
Čukarički MK
0
3
|
09.04.2017 10:00 | BSK Borča MK | 0 : 3 | Čukarički MK | |||||
09.04
10:00
Partizan MK
Crvena zvezda MK
3
2
|
09.04.2017 10:00 | Partizan MK | 3 : 2 | Crvena zvezda MK |
09.04
11:00
Petlić MK
Ada MK
2
7
|
09.04.2017 11:00 | Petlić MK | 2 : 7 | Ada MK | |||||
09.04
12:00
Boleč MK
Sinđelić MK
4
0
|
09.04.2017 12:00 | Boleč MK | 4 : 0 | Sinđelić MK |
09.04
14:30
PKB MK
Lokomotiva MK
0
6
|
09.04.2017 14:30 | PKB MK | 0 : 6 | Lokomotiva MK |
09.04
Morava
Lavice Dubočica
0
2
|
09.04.2017 | Morava | 0 : 2 | Lavice Dubočica | |||||
09.04
Krstarica
Knjaževac 2015
1
0
|
09.04.2017 | Krstarica | 1 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
09.04
Jagodina
Majdanpek
9
0
|
09.04.2017 | Jagodina | 9 : 0 | Majdanpek |
09.04
12:00
Bačka 1901
TSC
0
6
|
09.04.2017 12:00 | Bačka 1901 | 0 : 6 | TSC | |||||
09.04
10:00
Spartak
Vinogradar
6
0
|
09.04.2017 10:00 | Spartak | 6 : 0 | Vinogradar |
09.04
10:00
Partizan
Zabrezje
0
4
|
09.04.2017 10:00 | Partizan | 0 : 4 | Zabrezje |
09.04
10:00
Jedinstvo
Omladinac
6
2
|
09.04.2017 10:00 | Jedinstvo | 6 : 2 | Omladinac | |||||
09.04
10:00
Skela
Zadrugar
3
1
|
09.04.2017 10:00 | Skela | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
09.04
10:00
Buducnost
Sloga
11
0
|
09.04.2017 10:00 | Buducnost | 11 : 0 | Sloga |
09.04
16:00
Trepča
OFK National AG
0
9
|
09.04.2017 16:00 | Trepča | 0 : 9 | OFK National AG |
09.04
12:00
Rudar
Sočanica
3
2
|
09.04.2017 12:00 | Rudar | 3 : 2 | Sočanica |
09.04
Sloga
Senta
1
2
|
09.04.2017 | Sloga | 1 : 2 | Senta | |||||
09.04
Horgoš 1911
Potisje
5
1
|
09.04.2017 | Horgoš 1911 | 5 : 1 | Potisje | |||||
09.04
Kevi
Njerš Ištvan
0
6
|
09.04.2017 | Kevi | 0 : 6 | Njerš Ištvan |
09.04
09:00
Atakante
Zvezdara
6
0
|
09.04.2017 09:00 | Atakante | 6 : 0 | Zvezdara | |||||
09.04
14:30
Sindjelic
Lepusnica
8
0
|
09.04.2017 14:30 | Sindjelic | 8 : 0 | Lepusnica | |||||
09.04
14:00
IMT B
OLE
5
12
|
09.04.2017 14:00 | IMT B | 5 : 12 | OLE |
09.04
11:00
Radnicki NB
BSK 1925 B
3
2
|
09.04.2017 11:00 | Radnicki NB | 3 : 2 | BSK 1925 B | |||||
09.04
14:00
Torlak
Brodarac 1947
2
0
|
09.04.2017 14:00 | Torlak | 2 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
09.04
10:00
Zmaj 1953
Zemun B
3
10
|
09.04.2017 10:00 | Zmaj 1953 | 3 : 10 | Zemun B |
09.04
20:30
Kris Kros
Topola
95
85
|
09.04.2017 20:30 | Kris Kros | 95 : 85 | Topola | |||||
09.04
20:00
Jedinstvo
Stara Pazova
98
75
|
09.04.2017 20:00 | Jedinstvo | 98 : 75 | Stara Pazova | |||||
09.04
18:00
Crvenka
Sveti Đorđe
83
87
|
09.04.2017 18:00 | Crvenka | 83 : 87 | Sveti Đorđe |
09.04
16:30
Mileševac
Zlatar
70
88
|
09.04.2017 16:30 | Mileševac | 70 : 88 | Zlatar | |||||
09.04
18:00
Železničar
Priboj
110
63
|
09.04.2017 18:00 | Železničar | 110 : 63 | Priboj |
09.04
19:15
Mladost
Radan
93
72
|
09.04.2017 19:15 | Mladost | 93 : 72 | Radan | |||||
09.04
16:00
Vlasotince
Jablanica
61
94
|
09.04.2017 16:00 | Vlasotince | 61 : 94 | Jablanica |
09.04
17:00
Žitko Basket
Zemun
76
97
|
09.04.2017 17:00 | Žitko Basket | 76 : 97 | Zemun |
09.04
13:00
Tisa
Sivac
89
83
|
09.04.2017 13:00 | Tisa | 89 : 83 | Sivac | |||||
09.04
16:30
Mladost Veternik
Sloboda NS
75
80
|
09.04.2017 16:30 | Mladost Veternik | 75 : 80 | Sloboda NS |
09.04
19:00
Jadran
Jedinstvo
106
70
|
09.04.2017 19:00 | Jadran | 106 : 70 | Jedinstvo |
09.04
13:00
Paraćin
Basket
112
71
|
09.04.2017 13:00 | Paraćin | 112 : 71 | Basket | |||||
09.04
17:30
Sloga (PM)
Bane
72
60
|
09.04.2017 17:30 | Sloga (PM) | 72 : 60 | Bane | |||||
09.04
18:00
Stragari
Trepča
74
63
|
09.04.2017 18:00 | Stragari | 74 : 63 | Trepča |
09.04
17:20
Cerak
BASK
67
104
|
09.04.2017 17:20 | Cerak | 67 : 104 | BASK |
09.04
20:00
Smederevo 1953
Dynamic BG
78
98
|
09.04.2017 20:00 | Smederevo 1953 | 78 : 98 | Dynamic BG |
09.04
14:00
Ljubovija
Bor
56
62
|
09.04.2017 14:00 | Ljubovija | 56 : 62 | Bor | |||||
09.04
16:00
Duga
Radnički 2016
75
56
|
09.04.2017 16:00 | Duga | 75 : 56 | Radnički 2016 | |||||
09.04
12:30
Gimnazijalac
Loznica
77
64
|
09.04.2017 12:30 | Gimnazijalac | 77 : 64 | Loznica |
09.04
18:00
Beočin
Proleter
70
65
|
09.04.2017 18:00 | Beočin | 70 : 65 | Proleter | |||||
09.04
16:00
Srbobran
Radnički
71
76
|
09.04.2017 16:00 | Srbobran | 71 : 76 | Radnički |
09.04
16:40
Lucky Star
Loznica
3
1
|
09.04.2017 16:40 | Lucky Star | 3 : 1 | Loznica | |||||
09.04
16:00
Šumadija
Rudar
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Šumadija | 3 : 2 | Rudar |
09.04
20:00
Gračac
Knez Lazar
1
3
|
09.04.2017 20:00 | Gračac | 1 : 3 | Knez Lazar | |||||
09.04
18:00
Arilje
Ribnica 2
3
0
|
09.04.2017 18:00 | Arilje | 3 : 0 | Ribnica 2 | |||||
09.04
12:00
Lotus
Novi Pazar 2
0
3
|
09.04.2017 12:00 | Lotus | 0 : 3 | Novi Pazar 2 | |||||
09.04
13:30
Partizan
Putevi
3
1
|
09.04.2017 13:30 | Partizan | 3 : 1 | Putevi |
09.04
17:00
Banat
Šid
3
0
|
09.04.2017 17:00 | Banat | 3 : 0 | Šid |
09.04
18:00
Topličanin
MOK Topličanin 97
3
0
|
09.04.2017 18:00 | Topličanin | 3 : 0 | MOK Topličanin 97 | |||||
09.04
15:00
Desetka
Mladost
3
1
|
09.04.2017 15:00 | Desetka | 3 : 1 | Mladost | |||||
09.04
16:00
Borac
Vranje
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Borac | 3 : 0 | Vranje | |||||
09.04
15:30
Pirot
Hajduk Veljko
3
1
|
09.04.2017 15:30 | Pirot | 3 : 1 | Hajduk Veljko |
09.04
20:00
Toplički Vitezovi
FAP Livnica
3
2
|
09.04.2017 20:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 2 | FAP Livnica |
09.04
19:00
Dubočica
Metalac Takovo
3
0
|
09.04.2017 19:00 | Dubočica | 3 : 0 | Metalac Takovo | |||||
09.04
19:00
Srem Iton
Bečej
3
0
|
09.04.2017 19:00 | Srem Iton | 3 : 0 | Bečej |
09.04
16:00
Ekonomac
Bambi volej
3
2
|
09.04.2017 16:00 | Ekonomac | 3 : 2 | Bambi volej |
09.04
17:00
Desetka
Stampedo
3
0
|
09.04.2017 17:00 | Desetka | 3 : 0 | Stampedo |
09.04
17:00
Ruma
Panonija
3
1
|
09.04.2017 17:00 | Ruma | 3 : 1 | Panonija |
09.04
16:00
Lazarevac
Zaslon
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Lazarevac | 3 : 0 | Zaslon |
09.04
13:00
Tehničar
Ribnica
3
1
|
09.04.2017 13:00 | Tehničar | 3 : 1 | Ribnica | |||||
09.04
16:00
Srbijanka 014
Mali Zvornik
3
0
|
09.04.2017 16:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Mali Zvornik | |||||
09.04
18:30
Fortuna plus
Smeč 5
3
0
|
09.04.2017 18:30 | Fortuna plus | 3 : 0 | Smeč 5 |
09.04
17:15
Beograd
Smederevo
3
2
|
09.04.2017 17:15 | Beograd | 3 : 2 | Smederevo | |||||
09.04
17:00
Leskovac 98
FOK
3
1
|
09.04.2017 17:00 | Leskovac 98 | 3 : 1 | FOK |
09.04
18:00
Žabalj Volej
Millennium
0
3
|
09.04.2017 18:00 | Žabalj Volej | 0 : 3 | Millennium | |||||
09.04
16:00
Sterija
Ub
1
3
|
09.04.2017 16:00 | Sterija | 1 : 3 | Ub | |||||
09.04
17:00
Jagodina
Student
3
1
|
09.04.2017 17:00 | Jagodina | 3 : 1 | Student | |||||
09.04
15:00
Borac (Č)
Spartak (LJ)
2
3
|
09.04.2017 15:00 | Borac (Č) | 2 : 3 | Spartak (LJ) |
09.04
17:30
Srem Sm
ŽSK
23
24
|
09.04.2017 17:30 | Srem Sm | 23 : 24 | ŽSK | |||||
09.04
18:00
Vrbas
Mladost
36
26
|
09.04.2017 18:00 | Vrbas | 36 : 26 | Mladost | |||||
09.04
20:00
Sivac
Banatski Karlovac
31
33
|
09.04.2017 20:00 | Sivac | 31 : 33 | Banatski Karlovac |
09.04
20:00
Novi Beograd
Metalac
37
28
|
09.04.2017 20:00 | Novi Beograd | 37 : 28 | Metalac | |||||
09.04
19:00
Jedinstvo 1974
Rekreativo
19
22
|
09.04.2017 19:00 | Jedinstvo 1974 | 19 : 22 | Rekreativo | |||||
09.04
18:00
Studentski grad
Mačva
21
27
|
09.04.2017 18:00 | Studentski grad | 21 : 27 | Mačva |
09.04
14:30
Hisar
Planinka
22
38
|
09.04.2017 14:30 | Hisar | 22 : 38 | Planinka | |||||
09.04
19:00
Vlasotince
Jagodina
28
23
|
09.04.2017 19:00 | Vlasotince | 28 : 23 | Jagodina | |||||
09.04
18:30
ORK Bor
BSK Heba
25
31
|
09.04.2017 18:30 | ORK Bor | 25 : 31 | BSK Heba |
09.04
18:00
Mladost
Arilje
27
25
|
09.04.2017 18:00 | Mladost | 27 : 25 | Arilje | |||||
09.04
20:00
Beli andjeo
Lokomotiva
22
20
|
09.04.2017 20:00 | Beli andjeo | 22 : 20 | Lokomotiva |
09.04
17:00
Vladimirovac
Slavija
26
22
|
09.04.2017 17:00 | Vladimirovac | 26 : 22 | Slavija | |||||
09.04
16:00
Putinci
Dolovo
25
27
|
09.04.2017 16:00 | Putinci | 25 : 27 | Dolovo |
09.04
19:00
Metaloplastika 2
Prva Iskra Barič
40
31
|
09.04.2017 19:00 | Metaloplastika 2 | 40 : 31 | Prva Iskra Barič | |||||
09.04
15:30
Beograd
Ub
34
31
|
09.04.2017 15:30 | Beograd | 34 : 31 | Ub | |||||
09.04
17:00
Smederevo
Lazarevac
25
20
|
09.04.2017 17:00 | Smederevo | 25 : 20 | Lazarevac |
09.04
18:00
Progres
Morava
41
25
|
09.04.2017 18:00 | Progres | 41 : 25 | Morava | |||||
09.04
19:00
Morava 84
Pirot
26
30
|
09.04.2017 19:00 | Morava 84 | 26 : 30 | Pirot |
09.04
18:00
Zlatar 2
Hidroelektrana
30
22
|
09.04.2017 18:00 | Zlatar 2 | 30 : 22 | Hidroelektrana | |||||
09.04
19:00
Sjenica
Užice
37
23
|
09.04.2017 19:00 | Sjenica | 37 : 23 | Užice | |||||
09.04
14:00
Sloga
Omladinac
30
28
|
09.04.2017 14:00 | Sloga | 30 : 28 | Omladinac |
09.04
18:00
Prigrevica
Somborelektro
29
29
|
09.04.2017 18:00 | Prigrevica | 29 : 29 | Somborelektro | |||||
09.04
19:00
Vojput 2
Sombor
37
25
|
09.04.2017 19:00 | Vojput 2 | 37 : 25 | Sombor |
09.04
17:00
Unirea
Omladinac (D)
24
19
|
09.04.2017 17:00 | Unirea | 24 : 19 | Omladinac (D) | |||||
09.04
16:30
Omladinac (I)
Gaj
31
16
|
09.04.2017 16:30 | Omladinac (I) | 31 : 16 | Gaj |
09.04
16:30
Nova Pazova
Hajduk
39
27
|
09.04.2017 16:30 | Nova Pazova | 39 : 27 | Hajduk | |||||
09.04
17:00
Radnički
Ruma
36
16
|
09.04.2017 17:00 | Radnički | 36 : 16 | Ruma |
09.04
19:00
Inđija
Mokra Gora
23
23
|
09.04.2017 19:00 | Inđija | 23 : 23 | Mokra Gora |
09.04
20:00
Petrovac
ORK Loznica
19
15
|
09.04.2017 20:00 | Petrovac | 19 : 15 | ORK Loznica | |||||
09.04
17:00
Metalac 2015
Radnički
24
32
|
09.04.2017 17:00 | Metalac 2015 | 24 : 32 | Radnički |
09.04
20:00
Topličanin
Mladost
27
21
|
09.04.2017 20:00 | Topličanin | 27 : 21 | Mladost |
09.04
12:15
Bekament Bukovička Banja 2
Metalac AD
37
14
|
09.04.2017 12:15 | Bekament Bukovička Banja 2 | 37 : 14 | Metalac AD | |||||
09.04
19:30
Napredak 12
Košutnjak
44
12
|
09.04.2017 19:30 | Napredak 12 | 44 : 12 | Košutnjak | |||||
09.04
20:00
Čačak
Prijepolje
24
39
|
09.04.2017 20:00 | Čačak | 24 : 39 | Prijepolje |
09.04
18:30
Halas Jožef
Spartak
19
18
|
09.04.2017 18:30 | Halas Jožef | 19 : 18 | Spartak | |||||
09.04
19:30
Srem
Radnički
46
14
|
09.04.2017 19:30 | Srem | 46 : 14 | Radnički | |||||
09.04
19:30
Partizan
Sloven
22
30
|
09.04.2017 19:30 | Partizan | 22 : 30 | Sloven |
09.04
19:30
Mokrin
Apatin
33
17
|
09.04.2017 19:30 | Mokrin | 33 : 17 | Apatin |
09.04
13:00
Niška Banja
Vlasotince
19
22
|
09.04.2017 13:00 | Niška Banja | 19 : 22 | Vlasotince |
09.04
20:00
Župa
Minaqua Vojvodina
22
31
|
09.04.2017 20:00 | Župa | 22 : 31 | Minaqua Vojvodina | |||||
09.04
16:00
Požarevac
Pančevo
24
29
|
09.04.2017 16:00 | Požarevac | 24 : 29 | Pančevo | |||||
09.04
18:00
Metalac
Mladi radnik
20
30
|
09.04.2017 18:00 | Metalac | 20 : 30 | Mladi radnik | |||||
09.04
19:00
Mladost (NP)
Voždovac 1955
23
20
|
09.04.2017 19:00 | Mladost (NP) | 23 : 20 | Voždovac 1955 |
09.04
19:30
Forum
Srbobran
11
0
|
09.04.2017 19:30 | Forum | 11 : 0 | Srbobran | |||||
09.04
19:00
Hajduk
International
3
4
|
09.04.2017 19:00 | Hajduk | 3 : 4 | International | |||||
09.04
19:00
Viking
Apa Futsal
10
1
|
09.04.2017 19:00 | Viking | 10 : 1 | Apa Futsal | |||||
09.04
19:00
Kraljevićevo
Bečej 2003
4
3
|
09.04.2017 19:00 | Kraljevićevo | 4 : 3 | Bečej 2003 |
09.04
20:30
Partenon
Mašinac
0
5
|
09.04.2017 20:30 | Partenon | 0 : 5 | Mašinac | |||||
09.04
18:00
Raška
RB
2
4
|
09.04.2017 18:00 | Raška | 2 : 4 | RB |
09.04
19:00
Zlatar 033
Bezbednost 192
3
0
|
09.04.2017 19:00 | Zlatar 033 | 3 : 0 | Bezbednost 192 | |||||
09.04
18:00
92
Kosjerić
0
3
|
09.04.2017 18:00 | 92 | 0 : 3 | Kosjerić |
09.04
18:15
Intelektualac
Srpska BGD
3
4
|
09.04.2017 18:15 | Intelektualac | 3 : 4 | Srpska BGD | |||||
09.04
22:30
Banjica
Gročanski
2
5
|
09.04.2017 22:30 | Banjica | 2 : 5 | Gročanski |
09.04
17:00
Indians 2013
Kikinda
5
0
|
09.04.2017 17:00 | Indians 2013 | 5 : 0 | Kikinda |
09.04
16:30
As
Zufo
3
8
|
09.04.2017 16:30 | As | 3 : 8 | Zufo |
09.04
12:30
Car Dušan Silni
Soko
8
60
|
09.04.2017 12:30 | Car Dušan Silni | 8 : 60 | Soko | |||||
09.04
15:00
Morava Gepardi
Radnički (NB)
10
50
|
09.04.2017 15:00 | Morava Gepardi | 10 : 50 | Radnički (NB) |
09.04
15:00
Celtis Sombor
Blue Dragons Beograd
6
32
|
09.04.2017 15:00 | Celtis Sombor | 6 : 32 | Blue Dragons Beograd | |||||
09.04
15:00
Sirmium Legionaries SM
Panthers Pančevo
46
27
|
09.04.2017 15:00 | Sirmium Legionaries SM | 46 : 27 | Panthers Pančevo |
09.04
15:00
Royal Crowns Kraljevo
Hawks Obrenovac
28
0
|
09.04.2017 15:00 | Royal Crowns Kraljevo | 28 : 0 | Hawks Obrenovac | |||||
09.04
13:00
Smederevo Bedemi
Imperatori Niš
28
8
|
09.04.2017 13:00 | Smederevo Bedemi | 28 : 8 | Imperatori Niš |