XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 771 utakmica za dan
Subota, 17 Oktobar 2015

Fudbal

17.10.2015 15:00 Vojvodina 0 : 2 Radnički (N)
17.10.2015 13:00 Rad 0 : 3 Crvena zvezda
17.10.2015 15:00 ČSK Pivara 0 : 1 BSK Borča
17.10.2015 15:00 Bežanija 0 : 0 Sindjelić
17.10.2015 15:00 Dinamo 1 : 1 Sloga (PM)
17.10.2015 18:00 Napredak 1 : 0 Kolubara
17.10.2015 15:00 Sloboda 2 : 2 Bačka (BP)
17.10.2015 15:00 Loznica 1 : 0 Radnički 1923
17.10.2015 15:00 Donji Srem 1 : 1 Inđija
17.10.2015 15:00 Drina 1 : 2 Sloboda
17.10.2015 15:00 Sarajevo 4 : 1 Velež
17.10.2015 15:00 Čelik 6 : 1 Vitez
17.10.2015 15:00 Rudar 0 : 1 Radnik
17.10.2015 14:30 Kozara 1 : 0 Vlasenica
17.10.2015 14:30 Sutjeska 2 : 2 Sloboda (NG)
17.10.2015 14:30 Drina HE 3 : 1 Borac
17.10.2015 14:30 Zvijezda 09 2 : 2 Mladost
17.10.2015 14:30 Leotar 1 : 0 Krupa
17.10.2015 14:30 Željezničar 1 : 3 Proleter
17.10.2015 14:30 BSK 0 : 1 Jedinstvo (Ž)
17.10.2015 14:30 Sloga (S) 5 : 3 Sloga (T)
17.10.2015 14:30 Modriča 2 : 0 Laktaši
17.10.2015 14:30 Rudar 0 : 3 Famos
17.10.2015 14:30 Jedinstvo (Bč) 6 : 1 Proleter
17.10.2015 14:30 Mladost (G) 3 : 1 Mladost (BS)
17.10.2015 14:30 Podrinje 1 : 0 Ilićka 01
17.10.2015 14:30 Glasinac 2011 2 : 0 Lokomotiva
17.10.2015 14:30 Progres 0 : 2 Dubrave
17.10.2015 14:30 Hajduk 3 : 3 Posavina
17.10.2015 14:30 Trebava 3 : 2 Sloga
17.10.2015 14:30 Partizan 0 : 0 Bratstvo
17.10.2015 14:30 Omladinac 2 : 0 Sloga-Nektar
17.10.2015 14:30 Sloga 13 : 0 Međaši
17.10.2015 15:00 Kalemi 3 : 0 Omladinac
17.10.2015 15:00 BSK 6 : 0 Borac 1975
17.10.2015 15:00 Radnički 3 : 4 Željezničar
17.10.2015 15:00 OFK Zborište 1 : 0 Borac (K)
17.10.2015 15:00 27. Juli 3 : 0 Polet
17.10.2015 15:00 Hajduk 5 : 2 Zadrugar
17.10.2015 15:00 Borac (L) 9 : 1 4. Juli
17.10.2015 15:00 Modran 1 : 2 Mladost
17.10.2015 15:00 OFK Janja 2009 4 : 1 Glogovac
17.10.2015 15:00 Sloga 0 : 3 OFK Batković
17.10.2015 15:00 Drina 4 : 2 Tavna
17.10.2015 15:00 Brodac 1 : 0 VSK
17.10.2015 15:00 Kolektiv 11 : 0 Bjeloševac
17.10.2015 10:30 Buk 4 : 1 Mladen Perić
17.10.2015 10:30 Sava 3 : 0 Sloga
17.10.2015 10:30 Semberija Gaj 0 : 8 Polet
17.10.2015 15:00 Nacional 4 : 2 Ljeskovac
17.10.2015 15:00 Lazarevica 3 : 5 Čengić
17.10.2015 15:00 Polet 1 : 2 Borac
17.10.2015 15:00 Timočanin 1 : 2 Sinđelić
17.10.2015 15:00 OFK Bor 2 : 1 Sloga (D)
17.10.2015 15:00 Jedinstvo (B) 0 : 2 Trstenik PPT
17.10.2015 15:00 Radan 1 : 1 Tabane 1970
17.10.2015 15:00 Ozren 2 : 2 Radnički (P)
17.10.2015 15:00 Radnički (S) 2 : 1 Timok
17.10.2015 15:00 Radnički (NP) 1 : 0 Borac (S)
17.10.2015 15:00 Radnički (Š) 2 : 0 Železničar
17.10.2015 15:00 Banat 3 : 3 Radnički (SM)
17.10.2015 15:00 Odžaci 0 : 0 Bačka 1901
17.10.2015 15:00 Sloga 1 : 1 Omladinac
17.10.2015 15:00 Cement 0 : 1 TSC
17.10.2015 14:30 IMR 3 : 0 Crvena zvezda
17.10.2015 14:30 IMT 0 : 2 BASK
17.10.2015 14:30 Mihajlovac 1934 2 : 0 Sloga (P)
17.10.2015 14:30 Šumadija 1903 1 : 1 Jedinstvo Putevi
17.10.2015 14:30 Sloga (K) 1 : 1 Jedinstvo
17.10.2015 14:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Mokra Gora
17.10.2015 14:30 Železničar 2 : 2 FAP
17.10.2015 14:30 Šumadija (A) 0 : 1 Smederevo 1924
17.10.2015 15:00 Jedinstvo (P) 1 : 0 Kosanica
17.10.2015 15:00 Svrljig 0 : 1 Bukovik
17.10.2015 15:00 Napredak 4 : 1 Bučje
17.10.2015 15:00 Rtanj 2 : 1 Kablovi
17.10.2015 15:00 Vranjska Banja 1 : 0 Ropotovo
17.10.2015 15:00 Pusta Reka 2 : 1 Budućnost (O)
17.10.2015 15:00 Morava 0 : 3 Lužnica
17.10.2015 15:00 Sloga (L) 2 : 0 Budućnost (P)
17.10.2015 15:00 Balkanski 1 : 1 Mladost (M)
17.10.2015 15:00 Budućnost 4 : 1 Radnički (S)
17.10.2015 15:00 Radnički (K) 1 : 2 Jedinstvo (BK)
17.10.2015 15:00 Vršac United 2 : 3 Radnički Zrenjanin
17.10.2015 15:00 Proleter (BK) 3 : 1 Crvena zvezda (RS)
17.10.2015 15:00 Jedinstvo (NB) 2 : 0 Mladost (L)
17.10.2015 15:00 Sloboda 4 : 1 Sloga
17.10.2015 14:00 Bečej 1918 2 : 0 Sloga (Č)
17.10.2015 14:00 Bratstvo 1946 5 : 0 Tavankut
17.10.2015 14:00 Radnički (S) 1 : 1 Zadrugar
17.10.2015 14:00 OFK Vrbas 3 : 2 Tisa (A)
17.10.2015 15:00 Veternik 3 : 1 Borac
17.10.2015 15:00 Crvena Zvezda 3 : 0 Mladost (BJ)
17.10.2015 15:00 Sremac 1 : 1 ŽSK
17.10.2015 15:00 Sloga 1 : 1 Budućnost (G)
17.10.2015 14:30 Torlak 0 : 3 Prva Iskra
17.10.2015 14:30 Balkan 2 : 1 PKB
17.10.2015 14:30 BSK Batajnica 1 : 0 Jedinstvo
17.10.2015 14:30 Sremčica 4 : 2 Borac
17.10.2015 14:30 Lepušnica 3 : 2 Baćevac
17.10.2015 14:30 Zvezdara 2 : 1 Vrčin
17.10.2015 14:30 Lokomotiva 6 : 0 Hajduk
17.10.2015 14:30 Sloga 2 : 1 Rudar
17.10.2015 14:30 Gruža 2 : 1 Šapine
17.10.2015 14:30 VGSK 2 : 2 Homoljac
17.10.2015 14:30 Radnički 1926 0 : 1 Morava
17.10.2015 14:30 Sloga 1940 (BB) 1 : 0 Jedinstvo 1945
17.10.2015 14:30 Spartak 1924 2 : 1 Radnički (V)
17.10.2015 14:30 Jošanica 8 : 1 Trepča
17.10.2015 14:30 Omladinac (NS) 3 : 1 Takovo
17.10.2015 14:30 Sloboda (Č) 2 : 0 Tutin
17.10.2015 14:00 Morava 1918 3 : 2 OFK Tekstilac
17.10.2015 14:30 Blagotin 2 : 1 Trajal
17.10.2015 15:00 Topličanin 7 : 0 Omladinac
17.10.2015 15:30 Koprijan 1975 3 : 4 Palilula
17.10.2015 15:30 Naša krila 1936 2 : 1 Polet
17.10.2015 15:00 Zlot 3 : 1 Rudna Glava
17.10.2015 15:00 BSK 5 : 0 Mladost (S)
17.10.2015 15:00 Rgotina 3 : 1 Midžor
17.10.2015 15:00 Vratarnica 1 : 4 Osnić
17.10.2015 15:00 Vladimir Durković 1 : 0 Jedinstvo
17.10.2015 15:00 Borac 1 : 2 Padež
17.10.2015 15:00 Tanasko Rajić 2 : 1 Zvezda
17.10.2015 14:00 Samolica 7 : 0 Mladost (S)
17.10.2015 14:00 Biljači 1 : 7 Lugina
17.10.2015 14:00 GFK Dubočica 5 : 0 Šumadija
17.10.2015 15:00 Aluminjum 2 : 6 Brzi Brod
17.10.2015 15:00 Partizan (U) 2 : 4 Vojvodina
17.10.2015 15:00 BAK 1 : 1 Borac (S)
17.10.2015 15:00 Polet 5 : 0 Zadrugar
17.10.2015 15:00 Vojvodina 1928 3 : 0 Roham
17.10.2015 15:00 Krajina 2 : 0 Radnički 1911
17.10.2015 15:00 Crvena zvezda 6 : 0 Bilećanin
17.10.2015 15:00 Begej 4 : 2 Borac Aleksandrovo
17.10.2015 15:00 Mladost 4 : 0 Napredak
17.10.2015 15:00 Proleter 2006 3 : 0 Kikinda 1909
17.10.2015 15:00 Naftagas 3 : 0 Banat
17.10.2015 15:00 Graničar (G) 3 : 1 Omladinac (D)
17.10.2015 15:00 Mladost 3 : 1 OFK Šikara
17.10.2015 15:00 Stanišić 5 : 1 Radnički 1918
17.10.2015 14:30 Potisje 1 : 2 Njegoš
17.10.2015 14:30 Jadran 4 : 1 Bajša
17.10.2015 14:30 Tornjoš 2 : 4 Vinogradar
17.10.2015 14:30 Radnički 1905 2 : 3 Obilić
17.10.2015 15:00 Partizan 1 : 2 1. Maj Ruma
17.10.2015 15:00 Rudar 3 : 1 Hrtkovci
17.10.2015 15:00 Sloven 0 : 0 Podrinje
17.10.2015 15:30 Mladost 2 : 0 Hercegovac
17.10.2015 Sutjeska 3 : 0 Tvrdjava
17.10.2015 Budućnost 3 : 1 Stari Grad
17.10.2015 Borac 3 : 1 Jedinstvo
17.10.2015 Hercegovac 2 : 2 Proleter
17.10.2015 Vojvodina 3 : 1 Kulpin
17.10.2015 Tvrdjava 1 : 1 Hajduk
17.10.2015 14:30 Omladinac 5 : 1 TSK
17.10.2015 14:30 Susek 3 : 2 Vinogradar
17.10.2015 14:30 Proleter 1 : 1 Petrovaradin
17.10.2015 14:30 Mladost 0 : 0 Jedinstvo
17.10.2015 14:30 Šajkaš 1908 5 : 1 Fruškogorski partizan
17.10.2015 14:30 Železničar 1 : 4 OFK Sirig
17.10.2015 14:30 Index 3 : 0 OFK Futog
17.10.2015 14:30 Šumadija 0 : 0 Napredak
17.10.2015 14:30 Mladost (C) 3 : 3 TEK Sloga
17.10.2015 14:30 OFK Zabrežje 1 : 1 Borac
17.10.2015 14:30 Mladost (Č) 0 : 4 Budućnost
17.10.2015 14:30 Milutinac 2 : 0 Borac
17.10.2015 14:30 Policajac 0 : 0 Poštar Zvezdara
17.10.2015 15:00 Brodarac 0 : 1 13. maj
17.10.2015 14:30 Mladenovac 1 : 0 Velika Krsna
17.10.2015 14:30 Pinosava 0 : 3 Kosmaj
17.10.2015 Mladi borac 1 : 1 Udarnik
17.10.2015 Bresje Superior 5 : 2 SASK
17.10.2015 14:30 Trgovački 5 : 0 Sloga (Ć)
17.10.2015 14:30 Đerdap 5 : 2 Dizel
17.10.2015 14:30 Polet 3 : 0 Integral
17.10.2015 14:30 Ariljska rampa 2 : 2 Savinac
17.10.2015 14:30 Jasen 6 : 2 Perućac
17.10.2015 15:00 Mladost (PP) 0 : 2 Antimon
17.10.2015 15:00 Sinđelić 2 : 3 Radnički Šabački
17.10.2015 15:30 Joševa 5 : 1 Kolubara
17.10.2015 15:30 Pepeljevac 2 : 1 Sovljak
17.10.2015 15:30 Banjani 2 : 2 Mladost
17.10.2015 15:30 OFK Jabučje 7 : 0 Polet
17.10.2015 15:30 Tešnjar 2 : 0 Tvrdojevac
17.10.2015 15:30 Kačer 0 : 2 Tulari
17.10.2015 15:30 ZSK 2 : 1 Trlić
17.10.2015 15:30 OFK Divci 3 : 1 Junior Novo Naselje
17.10.2015 14:30 Jadran 4 : 1 Borac
17.10.2015 Polet 1 : 0 Sitnica
17.10.2015 Čaglavica 0 : 1 Gračanica
17.10.2015 15:30 Slatina 6 : 1 Mladost
17.10.2015 15:30 Donja Vrbava 3 : 3 Spartak
17.10.2015 15:30 Lunjevica 3 : 1 Jedinstvo
17.10.2015 15:30 Majdan 0 : 2 Napredak
17.10.2015 15:30 Backovac Junajted 2 : 3 Miokovci
17.10.2015 14:00 Radnički 0 : 2 Omladinac
17.10.2015 14:00 Vinorača 2 : 0 Osaonica
17.10.2015 14:30 Kamenorezac 76 4 : 1 Stari Trstenik
17.10.2015 14:30 Varvarin 1 : 0 Polet 57
17.10.2015 14:30 Borac 2 : 2 Sloga
17.10.2015 14:30 Rasina 1 : 2 Kupci
17.10.2015 14:30 Dvorane 3 : 3 Čarapan
17.10.2015 14:30 Budućnost 1 : 2 BSK
17.10.2015 14:30 Bukovica 6 : 5 Jedinstvo 1936
17.10.2015 14:30 Žabare 0 : 1 Sebečevac
17.10.2015 14:30 Kapidžija 2 : 1 Sokolovi
17.10.2015 15:00 Pobeda 1976 1 : 4 Sloga (K)
17.10.2015 15:00 Napredak 2012 1 : 1 Jastrebac (T)
17.10.2015 15:00 Planinac 2015 2 : 2 OFK Draževac
17.10.2015 15:30 Moravac (Č) 4 : 1 Klisura
17.10.2015 15:00 Šljivar 2 : 2 Velika Jasikova
17.10.2015 15:00 Deli Jovan 5 : 2 Lovac
17.10.2015 15:00 Graničar 3 : 0 Kosovo
17.10.2015 15:00 Nacional 5 : 3 Kastrum
17.10.2015 14:00 Marjan MB 4 : 2 Polet
17.10.2015 14:00 Bratstvo 1 : 1 Sušica 2012
17.10.2015 15:00 Omladinac 3 : 3 Kolonija
17.10.2015 15:00 BSK Bavanište 0 : 2 Strela
17.10.2015 15:00 Proleter 1 : 2 Dolovo
17.10.2015 15:00 Mika Antić 0 : 3 Spartak
17.10.2015 15:00 Stari Tamiš 7 : 2 Pobeda
17.10.2015 15:00 Delija 3 : 0 2. Oktobar
17.10.2015 15:00 Jedinstvo 1947 0 : 1 KFK Kula
17.10.2015 15:00 Crvenka 6 : 2 Jedinstvo (R)
17.10.2015 14:30 RFK Novi Sad 1921 11 : 0 Borac
17.10.2015 14:30 Mladost 0 : 1 Dedinje
17.10.2015 Cerovac 2 : 1 Glavaš
17.10.2015 14:30 Polet (V) 5 : 1 Kurjače
17.10.2015 14:30 Jedinstvo (Lj) 1 : 2 Borac (K)
17.10.2015 14:30 Meteor 1 : 1 Mladost Crni Kao
17.10.2015 15:00 Mladost 2013 1 : 0 Rankovac
17.10.2015 15:00 Milicionar 9 : 1 Mladost (MM)
17.10.2015 15:30 Crvena Jabuka 3 : 6 Gunjevac
17.10.2015 15:30 Radnik 6 : 0 Proleter
17.10.2015 15:00 Azbest 0 : 3 OFK Bagremar
17.10.2015 15:00 Grdica 3 : 0 Jedinstvo
17.10.2015 15:00 Budućnost 2 : 0 Šumadija
17.10.2015 15:00 Morava 4 : 0 Vrnjci
17.10.2015 15:00 Partizan 0 : 2 Magnohrom
17.10.2015 15:00 Borac 0 : 0 Lazac
17.10.2015 15:00 Mladost 4 : 2 Napredak
17.10.2015 15:00 Tavnik 1 : 3 Kraljevo Hajduk
17.10.2015 15:00 Proleter 2 : 1 Zvezda
17.10.2015 14:30 Ozremica 1 : 0 Šilopaj
17.10.2015 14:30 Sparta Grabovica 3 : 2 Ozrem PMH
17.10.2015 14:30 Voćar 0 : 3 Gorušica
17.10.2015 15:00 OFK Sikole 1 : 5 Kovilovo
17.10.2015 15:00 Padina 0 : 3 Sloga
17.10.2015 15:30 Baličevac 2 : 1 Banaćanin
17.10.2015 15:00 Rad 2 : 5 Borac
17.10.2015 15:30 Mladost 1 : 1 Omladinac (BL)
17.10.2015 15:30 Napredak 1976 0 : 2 Bukovik
17.10.2015 15:00 Bačka B 0 : 3 Pobeda
17.10.2015 14:30 Barajevo 7 : 1 Beljina
17.10.2015 14:30 Šumadija 0 : 2 OFK Burovo
17.10.2015 15:00 Vojvoda 2 : 2 OFK Rogača
17.10.2015 15:00 Popović 5 : 0 Mladost (G)
17.10.2015 14:30 Vlaška 1950 1 : 4 Napredak
17.10.2015 15:00 OFK Borac 3 : 1 Zemljoradnik
17.10.2015 15:00 Radnik 3 : 1 Vihor
17.10.2015 14:00 Planinac 1 : 2 Resava
17.10.2015 14:30 Bresje 5 : 2 Partizan
17.10.2015 14:30 Sinđelić 1934 3 : 0 Mladi Radnik
17.10.2015 14:30 Vinogradar 3 : 0 Sindjelić
17.10.2015 15:30 Stara Čaršija 2 : 1 Morava
17.10.2015 15:30 Borjak 2013 1 : 1 Mladost
17.10.2015 15:30 Jugovići 2 : 0 Stragari
17.10.2015 14:00 Sloboda 1948 5 : 1 Stevka Božurevka
17.10.2015 14:30 Ušće 2 : 2 OFK Orašje
17.10.2015 14:00 Radnik 2013 2 : 2 Pomoravlje
17.10.2015 14:00 Badince 6 : 3 Veternica
17.10.2015 14:00 Gornje Sinkovce 3 : 1 Moravac
17.10.2015 14:00 Bratstvo 6 : 1 Jedinstvo
17.10.2015 14:00 Grdanica 024 2 : 0 Mladost
17.10.2015 14:00 Milanovo 3 : 1 Turekovac
17.10.2015 15:00 Janošik 2 : 0 Crvena Zvezda
17.10.2015 15:00 Naša Krajina 0 : 5 Sloga
17.10.2015 15:00 Solunac 4 : 0 Mladost
17.10.2015 15:00 Dobrica 10 : 1 Gaj
17.10.2015 14:30 Udarnik 2015 3 : 1 Mladost (L)
17.10.2015 14:30 Mladost (R) 3 : 2 Omladinac B
17.10.2015 14:30 Veliko Laole 0 : 0 Burovac
17.10.2015 14:30 Mladost 5 : 1 Polet
17.10.2015 14:30 Omladinac 4 : 0 Beli Orlovi
17.10.2015 14:30 Mladi Radnik 3 : 1 Jedinstvo
17.10.2015 14:30 Bečevica 2 : 1 Kotlenik
17.10.2015 14:30 Plaskovac 5 : 0 Borac
17.10.2015 14:30 Mladost (J) : ZT Gorovič
17.10.2015 14:30 Venčani 3 : 5 Tulež
17.10.2015 15:00 Jedinstvo 2014 5 : 1 Sloga (R)
17.10.2015 15:00 Pocerina 4 : 2 Volujac
17.10.2015 15:00 OFK Varna 1 : 0 Maovi MH
17.10.2015 16:30 Jadar 1961 2 : 3 Luk
17.10.2015 16:30 Mladost (DD) 4 : 1 Jelav
17.10.2015 16:30 Hajduk 2 : 3 Granit
17.10.2015 16:30 Sloga 3 : 7 Mladost (G)
17.10.2015 16:30 Rudar 2 : 1 Mladost (B)
17.10.2015 16:30 Prva Iskra 4 : 2 TE Gučevo
17.10.2015 15:00 Napredak (MB) 7 : 0 Mladost
17.10.2015 15:00 Stojan Lazarac 1 : 3 Napredak (BP)
17.10.2015 15:00 Letnjikovac 0 : 3 OFK Letnjikovac 1983
17.10.2015 15:00 Napredak 3 : 0 Metaloplastika
17.10.2015 15:00 Zadrugar 1 : 3 Sloga
17.10.2015 Mladost 3 : 0 Ratkovac
17.10.2015 15:00 Kalenić 2 : 1 Čučuge
17.10.2015 15:00 Vrelo Sport 9 : 0 Kolubara
17.10.2015 14:30 OFK Homolje 3 : 0 Best
17.10.2015 14:30 Jasenovac 5 : 0 Zvezda
17.10.2015 14:30 OFK Selište 1 : 3 Borac
17.10.2015 14:30 Pomoravlje 1 : 0 Napredak
17.10.2015 14:30 Budućnost 2 : 1 Jedinstvo
17.10.2015 14:30 Mladost 6 : 4 Proleter
17.10.2015 14:30 Ram 3 : 2 Baštovan 2015
17.10.2015 14:30 Sloga 0 : 0 Sirakovo
17.10.2015 14:30 Radnički 3 : 0 Pek
17.10.2015 14:30 Pečanica 3 : 1 Mladi Borac
17.10.2015 14:30 Dunavac 2 : 1 Srednjevo
17.10.2015 14:30 Budućnost Sena 4 : 0 BSK 2015
17.10.2015 14:30 Pobeda 1 : 9 Sloga
17.10.2015 14:30 Zvižd Omladinac 3 : 1 Radenka
17.10.2015 14:30 Homolje 0 : 3 Neresnica
17.10.2015 14:30 Vitanovac 08 0 : 3 Zmajevac
17.10.2015 15:30 Polet 6 : 3 Jablanica
17.10.2015 14:30 Mladost 2015 1 : 3 Štitari
17.10.2015 15:30 Lipovac 0 : 1 Mladost VPD
17.10.2015 14:30 Knez Lazar 4 : 1 Padež
17.10.2015 14:30 Pepeljevac 1947 3 : 2 Kruševica
17.10.2015 14:30 Dušan Ristić : Konjuh
17.10.2015 14:30 Pasjak 2013 2 : 4 Dedina
17.10.2015 14:30 Proleter 3 : 3 Budućnost
17.10.2015 14:00 Borac 2 : 1 Slavija 1915
17.10.2015 14:30 Baljevac 4 : 1 Roma-Iverić
17.10.2015 14:30 Zadrugar 2 : 1 Proleter
17.10.2015 14:30 Barič-Munja 4 : 2 Skela
17.10.2015 14:30 Sloga 3 : 1 Rekreativo
17.10.2015 14:30 Strmovo 1 : 3 Dimitrije Tucović
17.10.2015 14:30 Mladi Radnik 1 : 1 Petka
17.10.2015 Dobra Voda 6 : 0 Oniks
17.10.2015 14:30 Mornar 0 : 0 Iskra
17.10.2015 Jagodina 2 : 2 Trijumf
17.10.2015 Šumadija 1903 1 : 1 Polet
17.10.2015 13:00 Radnički 2013 1 : 0 Sloga 036
17.10.2015 15:00 Metalmania 6 : 3 Rad
17.10.2015 14:30 Sremice 3 : 0 Bačka Žabalj
17.10.2015 Bistrica 021 0 : 0 Radnički 1919
17.10.2015 Knjaževac 2015 : Levač
17.10.2015 11:00 Cvetex 0 : 9 Sjeverna zvijezda
17.10.2015 14:00 Breznica 9 : 0 Lovćen
17.10.2015 15:00 Obilić 0 : 0 Mladost 2015
17.10.2015 15:00 Mostar 2 : 3 Mladost
17.10.2015 15:00 Banjaluka 1 : 6 SFK 2000
17.10.2015 15:00 Radnik Bumerang 2 : 1 Lokomotiva
17.10.2015 15:00 Gradina 3 : 0 Modriča
17.10.2015 16:00 Sloga Kakmuž-Petrovo 6 : 1 Proleter
17.10.2015 16:00 Sokolac 0 : 6 Mladost Poljavnice
17.10.2015 11:00 Partizan 6 : 1 Mačva
17.10.2015 11:00 Borac 0 : 1 Čukarički
17.10.2015 12:00 Olimpic 4 : 2 Široki Brijeg
17.10.2015 12:00 Sloboda 2 : 0 Drina
17.10.2015 12:00 Mladost 1 : 1 Travnik
17.10.2015 12:00 Velež 1 : 1 Sarajevo
17.10.2015 12:00 Željezničar 0 : 1 Zrinjski
17.10.2015 12:00 Vitez 1 : 1 Čelik
17.10.2015 12:00 Radnik 3 : 3 Rudar Prijedor
17.10.2015 12:00 Borac 2 : 1 Slavija
17.10.2015 11:00 Železničar 1 : 2 Radnički
17.10.2015 10:00 Proleter 2006 2 : 0 Vršac
17.10.2015 10:00 Bačka 1901 2 : 3 TSC
17.10.2015 10:00 Hajduk Junior 0 : 1 Spartak
17.10.2015 14:30 Javor 2 : 1 Sloga (P)
17.10.2015 14:30 Sloga (K) 3 : 1 Sloboda (Č)
17.10.2015 14:30 Mladost 3 : 2 Metalac (GM)
17.10.2015 11:00 Metalac (K) 2 : 1 Polet
17.10.2015 14:30 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Budućnost
17.10.2015 14:30 Sloboda (U) 1 : 2 Sloga (BB)
17.10.2015 11:00 BASK 1 : 3 Brodarac 2
17.10.2015 11:00 Jedinstvo 0 : 2 Sindjelić
17.10.2015 11:30 Zemun 2 : 0 Radnički (NB)
17.10.2015 10:00 Bežanija 3 : 1 Kolubara
17.10.2015 11:00 Omladinac 2 : 4 Dolina
17.10.2015 11:00 Unirea 0 : 3 Glogonj
17.10.2015 11:00 Slavija 0 : 6 Borac (S)
17.10.2015 11:00 Stari Tamiš 6 : 3 Partizan (G)
17.10.2015 11:00 Borac (P) 3 : 4 Budućnost (A)
17.10.2015 11:00 Borac (S) 4 : 1 Partizan (U)
17.10.2015 10:00 Sinđelić 4 : 3 Brodarac
17.10.2015 10:00 Zemun 2 : 1 BSK Borča
17.10.2015 10:00 Voždovac 3 : 0 BASK
17.10.2015 10:00 OFK Beograd 6 : 0 Internacional
17.10.2015 10:00 IMT 4 : 1 Radnički NBG
17.10.2015 10:00 Bežanija 0 : 5 011
17.10.2015 10:00 Lokomotiva 1 : 1 Rad
17.10.2015 12:00 Vrcin 0 : 2 IMT
17.10.2015 15:00 Studentski Grad 2 : 1 BSK 1925
17.10.2015 17:15 Brodarac 1947 1 : 3 Srem
17.10.2015 09:30 Trudbenik 3 : 0 Prva Iskra
17.10.2015 11:00 Grafičar 4 : 1 Buducnost
17.10.2015 13:00 Dunavac Grocka 0 : 9 011
17.10.2015 15:00 Milenium 0 : 2 Omladinac
17.10.2015 15:00 7. Juli : Borac 1932
17.10.2015 12:00 Mladi radnik 1940 5 : 1 Sloboda
17.10.2015 15:00 Budućnost 2 : 6 Osipaonica
17.10.2015 15:00 Pobeda 0 : 2 Bačinac
17.10.2015 15:00 Sloga 16 : 1 Omladinac
17.10.2015 11:00 OFK Hajduk 0 : 1 Crvena zvezda
17.10.2015 12:00 Donji Srem 0 : 5 Radnički (SM)
17.10.2015 12:00 Vojvodina 3 : 0 RFK N.S. 1921
17.10.2015 12:00 Indeks 2 : 0 Inđija
17.10.2015 12:00 Železničar 1 : 2 Radnički (Z)
17.10.2015 12:00 Dinamo 1945 2 : 0 Radnički (K)
17.10.2015 12:00 Spartak 6 : 2 Hajduk Junior
17.10.2015 12:00 TSC 2 : 1 Bačka 1901
17.10.2015 11:00 BSK 1925 1 : 0 Radnički
17.10.2015 08:30 Lokomotiva 3 : 0 BASK
17.10.2015 11:00 Borča 0 : 0 Studentski Grad
17.10.2015 Radnički 1923 4 : 0 Nacional
17.10.2015 14:30 Kiker 2 : 0 Novi Pazar
17.10.2015 Junior 5 : 2 Tutin
17.10.2015 12:00 Apolon 4 7 : 1 Rudar
17.10.2015 12:00 GSP Polet 0 : 2 IMT
17.10.2015 14:00 Budućnost 0 : 2 Brodarac 1947
17.10.2015 10:00 Žarkovo 0 : 5 PKB
17.10.2015 12:00 Trudbenik 1 : 1 Balkan
17.10.2015 11:00 Senjak 4 : 1 OFK Šabac
17.10.2015 10:00 Šampion 0 : 3 Loznica
17.10.2015 12:00 Savacium 1 : 1 Mačva
17.10.2015 14:30 Smederevo 1924 2 : 1 Petlić 2006
17.10.2015 14:30 Mihajlovac 1934 5 : 1 Sloga (PM)
17.10.2015 14:30 Obilić 4 : 1 Sloga (B)
17.10.2015 14:30 AF Duljaj 4 : 2 Zvižd
17.10.2015 14:30 GFK Jasenice 1911 2 : 0 Šumadija
17.10.2015 12:00 Njerš Ištvan 0 : 2 Senta
17.10.2015 10:00 AFK 4 : 1 Vinogradar
17.10.2015 14:00 Graficar 0 : 0 Borac
17.10.2015 10:00 Sremcica 3 : 1 Zuce
17.10.2015 19:30 Jedinstvo 2 : 3 Avala
17.10.2015 11:00 Dinamo 1945 0 : 3 Dolina
17.10.2015 Jugoslavija 3 : 2 Vršac United
17.10.2015 Vojvodina 0 : 3 Mladost (O)
17.10.2015 10:00 Budućnost 0 : 2 Jedinstvo
17.10.2015 12:00 Radnički 0 : 2 Karađorđe
17.10.2015 12:00 POFK Letnjikovac 1 : 2 POFK Savacium
17.10.2015 12:00 Donjošorac 3 : 2 OFK Atletiko
17.10.2015 14:30 Lovćen 1 : 2 Mladost
17.10.2015 14:30 OFK Petrovac 0 : 4 Radnicki
17.10.2015 14:30 Mornar 2 : 4 Budućnost
17.10.2015 14:30 Grbalj 1 : 4 Zeta
17.10.2015 14:30 Bokelj 1 : 6 Sutjeska
17.10.2015 14:30 Brskovo 2 : 3 Graficar
17.10.2015 14:30 Dečić 2 : 1 Jezero
17.10.2015 14:30 Jedinstvo 7 : 1 Igalo
17.10.2015 10:00 Olimpic 1 : 1 Široki Brijeg
17.10.2015 10:00 Sloboda 3 : 1 Drina
17.10.2015 10:00 Mladost 3 : 1 Travnik
17.10.2015 10:00 Velež 0 : 1 Sarajevo
17.10.2015 10:00 Željezničar 2 : 0 Zrinjski
17.10.2015 10:00 Vitez 0 : 0 Čelik
17.10.2015 10:00 Radnik 0 : 2 Rudar Prijedor
17.10.2015 10:00 Borac 1 : 0 Slavija
17.10.2015 10:00 Donji Srem 0 : 3 Radnički (SM)
17.10.2015 10:00 Vojvodina 3 : 1 RFK N.S. 1921
17.10.2015 10:00 Indeks 2 : 0 Inđija
17.10.2015 10:00 Spartak 7 : 0 Hajduk Junior
17.10.2015 10:00 TSC 5 : 2 Bačka 1901
17.10.2015 10:00 Železničar 1 : 2 Radnički (Z)
17.10.2015 slobodan tim : Šumadija 1903
17.10.2015 13:30 BSK 0 : 3 FSFV
17.10.2015 15:30 PKB Kovilovo 3 : 2 Bežanija
17.10.2015 10:00 Kolubara 1 : 0 Studentski Grad
17.10.2015 14:00 Zemun 9 : 0 Internacional
17.10.2015 10:00 Radnički (NB) 5 : 3 Radnički (O)
17.10.2015 10:00 Proleter : SASK
17.10.2015 13:00 7. Juli : Borac 1932
17.10.2015 10:00 Mladi radnik 1940 3 : 1 Sloboda
17.10.2015 13:00 Budućnost 2 : 6 Osipaonica
17.10.2015 13:00 Akademija fudbala Djokić 9 : 3 Bresje Superior
17.10.2015 13:00 Jedinstvo 7 : 1 Mladi borac
17.10.2015 10:00 Napredak 3 : 0 Udarnik
17.10.2015 13:00 Sloga 2 : 0 Omladinac
17.10.2015 10:00 Savacijum 3 : 0 Mačva
17.10.2015 10:00 Donjošorac 5 : 0 OFK Osečina
17.10.2015 14:30 Presing 6 : 1 Plana
17.10.2015 14:30 Cepelin 026 1 : 5 Karađorđe (T)
17.10.2015 14:30 Bačinac 1 : 3 Smederevo 1924
17.10.2015 14:30 Sloga (PM) 4 : 0 AF Duljaj
17.10.2015 14:30 OŠ Karađorđe 2009 0 : 6 Obilić
17.10.2015 12:00 Budućnost D. 0 : 6 Institut
17.10.2015 10:00 Srem J. 1 : 0 Vranić
17.10.2015 16:00 IMT 0 : 6 13.maj
17.10.2015 BSK 4 : 4 Proleter (BK)
17.10.2015 10:00 BAK 2 : 4 Dinamo 1945
17.10.2015 Banat 1 : 2 Sloga (P)
17.10.2015 Vršac 10 : 0 Pavliš
17.10.2015 Vulturul 3 : 4 Polet
17.10.2015 Ševac 4 : 2 Hajdučica
17.10.2015 10:00 Njerš Ištvan 1 : 5 Senta
17.10.2015 Vladimirovac 7 : 3 Omladinac (D)
17.10.2015 Borac (P) 0 : 5 Karlsdorf
17.10.2015 10:00 Sloga (BNS) 3 : 5 Proleter (M)
17.10.2015 10:00 Palilulac 5 : 2 Beograd 1929
17.10.2015 11:00 MIP Majdan 3 : 0 Borac
17.10.2015 Slavija 0 : 8 Mika Antić
17.10.2015 Tempo 9 : 0 Petar Urošev
17.10.2015 Polet 1 : 14 Slavija
17.10.2015 Mika Antić 0 : 4 Borac
17.10.2015 10:00 Tisa 5 : 3 Slavija
17.10.2015 10:00 Jedinstvo 8 : 0 Sloga
17.10.2015 12:30 Radnički NB 3 : 3 13. Maj
17.10.2015 12:00 Tempo 1 : 2 Zemun B
17.10.2015 10:00 Jedinstvo 0 : 5 Posavina
17.10.2015 10:00 Skela 2 : 5 Radnički
17.10.2015 10:00 Omladinac 7 : 2 Prva Iskra
17.10.2015 10:00 Belo Polje 5 : 6 Zadrugar
17.10.2015 10:00 Polet 0 : 1 Strelac
17.10.2015 10:00 Mladost (P) 0 : 2 OFK Atletiko
17.10.2015 Han Pijesak 7 : 0 Stakorina
17.10.2015 14:30 Jerina 3 : 3 Trijumf
17.10.2015 14:30 Sloga 036 0 : 4 Požega
17.10.2015 10:00 AS-07 1 : 7 Mačva
17.10.2015 13:00 Levač 3 : 1 Rosulja 2014
17.10.2015 12:00 Kolibri 2 : 0 Knjaževac 2015
17.10.2015 11:00 Mašinac 3 : 0 Lavice Dubočica
17.10.2015 Crvena zvezda : Obilić
17.10.2015 10:00 Rad 2 : 4 Milutinac
17.10.2015 12:00 Šampion 2013 1 : 5 Sloga Radnički
17.10.2015 10:00 Mačva 2005 3 : 0 Akademija RAĐ
17.10.2015 10:00 Radnički (K) : Karađorđe
17.10.2015 10:00 POFK Letnjikovac 1 : 21 POFK Savacium
17.10.2015 10:00 Donjošorac : OFK Atletiko
17.10.2015 10:00 Rađevac 0 : 3 OFK Šabac
17.10.2015 10:00 Čukarički 0 : 1 Kolubara
17.10.2015 11:00 OFK Beograd 1 : 0 Brodarac
17.10.2015 09:30 BSK Borča 2 : 0 Radnički Obrenovac
17.10.2015 09:00 BSK 1925 5 : 1 Studentski Grad
17.10.2015 10:00 Budućnost (D) 1 : 6 Fer Plej 06
17.10.2015 10:00 Sindjelić 2012 0 : 10 Olimpik
17.10.2015 12:00 PKB Kovilovo 3 : 0 BASK
17.10.2015 12:00 DIF 0 : 1 Internacional
17.10.2015 09:00 Sindjelić 3 : 5 Balkan
17.10.2015 11:00 OLE 3 : 0 Dorćol
17.10.2015 11:00 Napredak 7 : 0 Milenium
17.10.2015 15:00 Sremčica 6 : 1 Sećeranac Ada
17.10.2015 12:00 Poštar 2 : 1 Brodarac 1947
17.10.2015 09:00 OFK Beograd (B) 3 : 1 Lokomotiva (B)
17.10.2015 12:00 Bačka 1901 3 : 1 Senta
17.10.2015 10:00 Arena SU 2 : 0 Spartak '04
17.10.2015 Plana 0 : 0 Bambi
17.10.2015 Sloga : Pinkum
17.10.2015 Stari Grad : Jasenica 1911
17.10.2015 Presing 2 : 2 Kostolac 2008
17.10.2015 Petlić 1 : 3 Đokić
17.10.2015 Potisje 4 : 1 Sloga
17.10.2015 Horgoš 1911 8 : 1 Tisa
17.10.2015 12:00 AFK 6 : 1 Tornjoš
17.10.2015 10:00 Plana 4 : 2 Bambi
17.10.2015 10:00 Sloga : Pinkum
17.10.2015 10:00 Stari Grad : Jasenica 1911
17.10.2015 10:00 Presing 4 : 1 Kostolac 2008
17.10.2015 10:00 Petlić 3 : 0 Đokić
17.10.2015 17:30 Altina 1 : 1 Forza
17.10.2015 16:30 BSK 2 : 0 Klub 11

Košarka

17.10.2015 17:00 Cibona 63 : 57 Partizan NIS
17.10.2015 19:00 Krka 70 : 75 Metalac Farmakom
17.10.2015 21:00 Budućnost VOLI 76 : 66 Cedevita
17.10.2015 19:00 Napredak Rubin 83 : 71 Beovuk 72
17.10.2015 19:30 Sloga 62 : 52 Mladost
17.10.2015 20:30 Spartak 74 : 85 Smederevo
17.10.2015 19:00 Borac 96 : 63 Vršac
17.10.2015 20:30 Konstantin 80 : 70 Jagodina
17.10.2015 19:00 Napredak 80 : 85 Pirot
17.10.2015 20:00 Srem 68 : 64 Vojvodina
17.10.2015 19:00 Mladost 65 : 84 Dynamic BG
17.10.2015 19:00 Proleter 94 : 88 Zdravlje Leskovac
17.10.2015 18:00 Plana 79 : 69 Zlatibor
17.10.2015 18:00 Zrinjski 71 : 78 Kakanj
17.10.2015 18:00 Sloboda 86 : 59 Leotar Swisslion
17.10.2015 18:00 Mladost 94 : 83 Radnik BN Basket
17.10.2015 18:00 Bošnjak 77 : 75 Student
17.10.2015 18:30 OKK Junior 84 : 60 Radnik
17.10.2015 19:00 Knjaževac 98 : 48 Dimitrovgrad
17.10.2015 17:30 Sokobanja 82 : 69 Radan
17.10.2015 16:30 Kuršumlija 69 : 60 Jastrebac
17.10.2015 19:00 Crnokosa 114 : 68 Prva Petoletka
17.10.2015 18:00 Klik 86 : 90 Zekas 75
17.10.2015 19:00 Student BB 78 : 93 Ub
17.10.2015 12:00 Torlak Aboca 76 : 52 Grocka
17.10.2015 Slodes 93 : 85 Barajevo
17.10.2015 20:00 Sveti Đorđe 96 : 69 Stara Pazova
17.10.2015 19:00 Akademik 61 : 63 Sloven
17.10.2015 19:00 Topola 91 : 79 Hajduk
17.10.2015 17:00 Vrbas 72 : 69 Kris Kros
17.10.2015 20:00 Crvenka 56 : 103 Futog Tehnomer
17.10.2015 20:00 Radnički 76 : 67 Jedinstvo
17.10.2015 Morava 86 : 61 Čačak 94
17.10.2015 Sloga 65 : 87 Mileševac
17.10.2015 Ras 119 : 67 Zvezda
17.10.2015 16:30 Bagljaš 72 : 87 Kadet
17.10.2015 17:00 Karađorđevo 71 : 93 Budućnost
17.10.2015 17:00 Feniks 88 : 76 Velika Kikinda
17.10.2015 17:30 Sloboda NS 107 : 63 Vojvodina NM
17.10.2015 19:15 Sivac 93 : 103 SO Koš
17.10.2015 19:00 Vojka 69 : 78 Jadran
17.10.2015 19:00 Jedinstvo 78 : 102 Omladinac
17.10.2015 18:00 Sloga (D) 95 : 81 Basket
17.10.2015 Vlasotince 76 : 63 Vukovi Merošina
17.10.2015 Hajduk Veljko 68 : 51 BSK Junior
17.10.2015 Đerdap 77 : 73 Hisar
17.10.2015 Jug 79 : 53 Bor RTB
17.10.2015 Zicer 78 : 70 Mladost
17.10.2015 18:00 Vojvodina 78 : 75 Šumadija
17.10.2015 16:30 Student 83 : 73 Novosadska ŽKA
17.10.2015 17:30 Vršac 65 : 41 Spartak
17.10.2015 19:00 Crvena zvezda 69 : 55 Vrbas Medela
17.10.2015 19:30 Radivoj Korać 103 : 26 Bor
17.10.2015 17:00 Radnički 67 : 60 Kraljevo
17.10.2015 14:30 Mileševac 35 : 94 Ljubovija
17.10.2015 14:00 Actavis academy 97 : 38 Hajduk Veljko
17.10.2015 14:00 Topličanin 2012 26 : 101 Pazar

Odbojka

17.10.2015 17:00 Bavanište 0 : 3 Železničar
17.10.2015 16:00 Jagodina 1 : 3 Kosovska Mitrovica
17.10.2015 19:00 Smederevo Carina 3 : 1 Novi Sad
17.10.2015 19:00 Mladi radnik 3 : 0 Spartak
17.10.2015 18:30 Pirot 2 : 3 SFS Borac
17.10.2015 18:00 Topličanin 3 : 1 Hajduk Veljko
17.10.2015 19:30 Dubočica 3 : 0 Timok
17.10.2015 20:00 Mladost 0 : 3 Toplički Vitezovi
17.10.2015 19:00 FAP Livnica 3 : 2 Gračac
17.10.2015 18:00 Putevi 0 : 3 Napredak 037
17.10.2015 13:00 Partizan 0 : 3 Antena
17.10.2015 20:00 Futog 3 : 1 Mladost-Expans
17.10.2015 19:30 Mladenovac 3 : 2 Karađorđe
17.10.2015 19:00 VGSK 3 : 0 BMR Petlovača 1947
17.10.2015 14:00 Loznica 3 : 0 Rudar
17.10.2015 18:00 Zaslon 3 : 1 Jedinstvo
17.10.2015 16:40 Lucky Star 3 : 2 Šumadija
17.10.2015 Knez Lazar 3 : 0 Zvečan
17.10.2015 14:00 Vranje 3 : 0 Mladost
17.10.2015 14:00 Surdulica 1 : 3 MOK Topličanin 97
17.10.2015 14:00 Topličanin 2 0 : 3 Morava
17.10.2015 Šid 3 : 0 Botafogo
17.10.2015 Novi Sad 2 0 : 3 Sombor
17.10.2015 Dunav Voley 2 3 : 2 Merkur
17.10.2015 Banat 3 : 0 Bečej 2
17.10.2015 Kikinda 3 : 0 Srem Iton 2
17.10.2015 Mladost 3 : 1 Klek Srbijašume 2
17.10.2015 Borac 2 3 : 2 Sloven
17.10.2015 18:00 Pelagićevo 3 : 1 Crvena zvijezda
17.10.2015 18:00 Jahorina 3 : 2 Tempo
17.10.2015 18:00 Modriča Optima 3 : 0 Drina
17.10.2015 18:00 Gradiška 0 : 3 Maglić
17.10.2015 19:00 Železničar 1 : 3 Vizura
17.10.2015 19:00 Jedinstvo (U) 1 : 3 TENT
17.10.2015 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 MD Zrenjanin
17.10.2015 19:00 Valjevo 0 : 3 Futog
17.10.2015 20:00 Milenijum 0 : 3 Student
17.10.2015 15:00 FOK 3 : 1 Smederevo
17.10.2015 20:00 Srem Eaton Tempo 3 : 0 Ivanjica
17.10.2015 19:00 Omladinac 1 : 3 Jedinstvo 2
17.10.2015 17:00 Vršac 0 : 3 Žabalj Volej
17.10.2015 17:00 Putevi Trendteks 0 : 3 Gimnazijalac
17.10.2015 15:00 Mokra Gora 3 : 2 Crnokosa
17.10.2015 18:00 Zlatibor 3 : 1 Trstenik
17.10.2015 17:00 Srbijanka 014 3 : 0 Mali Zvornik
17.10.2015 19:00 Ub 3 : 2 Spartak
17.10.2015 16:00 Zaslon 1 : 3 Lazarevac
17.10.2015 16:00 Mladi Radnik 0 : 3 Roda
17.10.2015 18:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Paraćin
17.10.2015 18:00 Bor 2 : 3 Jagodina
17.10.2015 17:00 Leskovac 98 3 : 0 Surdulica
17.10.2015 18:00 Vranje 3 : 0 Kuršumlija
17.10.2015 Tajm 3 : 1 Sloboda S
17.10.2015 Sjenica 3 : 0 Stars
17.10.2015 Priboj 3 : 0 Libero ČA
17.10.2015 Zlatar 3 : 0 Lotus
17.10.2015 Forma 3 : 0 Arilje
17.10.2015 Bambi volej 3 : 0 Lučani
17.10.2015 12:00 Mladost 3 : 0 Tehničar
17.10.2015 Radan 3 : 1 Pusta Reka
17.10.2015 Vlasina 3 : 0 Leskovac 98 2
17.10.2015 ŽOK Topličanin 0 : 3 Panda
17.10.2015 Topličanin 3 : 1 Morava
17.10.2015 CVS 0 : 3 Volejstars
17.10.2015 Panonija 3 : 0 Apatin
17.10.2015 Subotica 1 : 3 Hajduk
17.10.2015 Banat 2 : 3 Žitište
17.10.2015 Kikinda 1 : 3 MD Zrenjanin 2
17.10.2015 Krajišnik 3 : 0 Volejstars
17.10.2015 Radnički 2 : 3 Klek Srbijašume 2
17.10.2015 Hercegovina 3 : 0 Proleter
17.10.2015 Star 3 : 1 Jedinstvo 3
17.10.2015 Maks 2 : 3 Lavovi 07
17.10.2015 FOK 2 3 : 1 Beočin Metal
17.10.2015 Eaton Srem Tempo 3 3 : 0 Trijumf 2013
17.10.2015 Futog vest 0 : 3 VST
17.10.2015 BiT 2 : 3 NS Volej tim
17.10.2015 Dunav Volej 3 : 2 Partizan
17.10.2015 Slavija 3 : 2 Novi Sad
17.10.2015 NS Tim 3 : 1 Grbić
17.10.2015 NS Volej 2 : 3 Libero
17.10.2015 Lavice 07 2 : 3 Smeč
17.10.2015 18:00 Balkana 0 : 3 Hercegovac
17.10.2015 18:00 Stakorina 3 : 1 Crvena zvijezda
17.10.2015 18:00 Jahorina 2 : 3 Laktaši
17.10.2015 18:00 HE Drini 3 : 0 Glasinac
17.10.2015 18:00 Slavija 2 : 3 Maglić

Rukomet

17.10.2015 19:00 Sloga 23 : 20 Jugović
17.10.2015 17:30 Crvena Zvezda 29 : 24 Rudar
17.10.2015 18:30 Metaloplastika 29 : 27 Morava
17.10.2015 19:00 Zlatar 20 : 38 Šamot 65
17.10.2015 19:00 Dubočica 54 28 : 27 Vrbas
17.10.2015 18:00 Crvenka 30 : 24 Kolubara
17.10.2015 19:00 Mokra Gora 29 : 33 Dinamo
17.10.2015 19:00 Jedinstvo 34 : 24 Crvena zvezda
17.10.2015 19:00 ŽSK 32 : 27 Apatin
17.10.2015 19:00 Inđija 24 : 23 Metalac
17.10.2015 19:00 Bela Palanka 45 : 28 Mladost 1949
17.10.2015 19:00 BSK Heba 27 : 26 Aleksinac
17.10.2015 19:00 Planinka PV 44 : 18 Rembas
17.10.2015 20:00 Novi Pazar 31 : 26 Župa 54
17.10.2015 19:00 Metalac 29 : 34 Lokomotiva
17.10.2015 18:00 Priboj 29 : 22 Arilje
17.10.2015 18:00 PKB 24 : 26 Rekreativo
17.10.2015 17:00 Sindjelić 21 : 21 Mačva
17.10.2015 19:00 Radnički 1958 26 : 30 Mladost TSK
17.10.2015 19:30 Radnički (JT) 39 : 27 Crvenka 2
17.10.2015 17:00 Srem SM 35 : 28 Beočin
17.10.2015 18:30 Radnički 52 : 21 Gučevo
17.10.2015 16:00 Dorćol 26 : 27 Umčari
17.10.2015 20:30 Jedinstvo 1974 29 : 27 Metaloplastika 2
17.10.2015 20:00 Đerdap 26 : 26 Knjaževac
17.10.2015 16:30 Majdanpek 40 : 24 Brestovac
17.10.2015 19:00 Paraćin 32 : 26 Rudar
17.10.2015 16:30 ŽSK 2 30 : 29 Partizan
17.10.2015 19:00 Dolovo 25 : 23 Budućnost
17.10.2015 16:00 Crepaja 10 : 13 Omladinac (I)
17.10.2015 14:00 Radnički 33 : 22 Jabuka 2
17.10.2015 16:00 Omladinac (D) 25 : 22 Glogonj
17.10.2015 14:00 Jedinstvo 26 : 22 Naftagas
17.10.2015 17:00 Partizan 32 : 28 Zrenjanin
17.10.2015 15:45 Osipaonica 21 : 26 Smederevo 2
17.10.2015 Morava 2 27 : 22 Sloga 2
17.10.2015 18:00 Kotor Varoš 21 : 24 Hercegovina
17.10.2015 18:00 Bijeljina 28 : 23 Golić Šarić
17.10.2015 18:00 Kozara Mlijekoprodukt 24 : 26 Mladost
17.10.2015 19:00 Jagodina 28 : 21 Minaqua Vojvodina
17.10.2015 18:00 Sloga 26 : 29 Izvor Bukovička Banja
17.10.2015 18:00 Kikinda 27 : 23 Kučevo
17.10.2015 16:00 Mladi Radnik 36 : 25 Radnički
17.10.2015 15:30 Mačva 32 : 24 Mladost
17.10.2015 21:00 ORK Beograd 31 : 31 Avala
17.10.2015 15:30 Metalac 2015 22 : 39 Loznica grad
17.10.2015 19:30 Vrbas 27 : 12 Ravangrad
17.10.2015 16:00 Napredak 12 10 : 23 Župa
17.10.2015 18:00 Rtanj 31 : 27 Radan
17.10.2015 18:00 Apatin 23 : 24 Mladost
17.10.2015 12:00 Dubočica 24 : 16 Paraćin
17.10.2015 15:00 Mladost 31 : 3 Lehel
17.10.2015 17:00 Rusin 14 : 11 Hajduk
17.10.2015 20:00 Jedinstvo 27 : 22 Mira
17.10.2015 20:00 Katarina 26 : 27 Ilidža
17.10.2015 20:00 Izviđač 34 : 29 Lokomotiva
17.10.2015 20:00 Krivaja 28 : 25 Zrinjski
17.10.2015 20:00 Bihać 38 : 19 Rogatica

Vaterpolo

17.10.2015 19:00 VA Cattaro 5 : 8 Primorac

Futsal

17.10.2015 20:00 Viking 2 : 6 Leteći Holandjanin
17.10.2015 20:00 Apa Futsal 1 : 0 Srbobran
17.10.2015 18:00 Sofić Konjic 7 : 3 Jošavka
17.10.2015 18:00 Kaskada 8 : 9 Seljak
17.10.2015 18:00 Brotnjo Premier SK 1 : 0 Bosna Kompred
17.10.2015 18:00 Čelinac 4 : 4 Zrinjski
17.10.2015 18:00 Tango 3 : 1 Leotar