REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Rezultati
Izaberite dan za prikaz rezultata:

Pronađeno ukupno 182 utakmica za dan: Sreda, 18 April 2012


Muškarci - Prva liga Srbije - 23.kolo
16:00 Teleoptik 4:4 Radnički (N)

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Zapad" - 21.kolo
16:00 Železničar 3:2 Radnički Stobeks
16:00 Sloga (P) 1:1 Mačva
16:00 Pobeda 2:0 Sloga (PM)
16:00 Jedinstvo 0:1 Jedinstvo Putevi
16:00 Polet (Lj) 3:0 Šumadija
16:00 Jasenica 1911 1:0 Rudar
16:00 Sloboda (Č) 1:0 Vujić Valjevo
16:00 Sloga (BB) 1:2 Partizan (BB)

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Istok" - 21.kolo
16:00 Borac (B) 1:0 Radnički (S)
16:00 Balkanski 2:1 Trgovački (J)
16:00 Radnik 7:1 Sloga
16:00 Trstenik PPT 3:1 Vlasina
16:00 Dinamo 2:1 Hajduk Veljko
16:00 Kopaonik 5:0 Svrljig
16:00 Car Konstantin 1:1 Radnički (P)
16:00 Timok 3:0 Žitorađa

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Vojvodina" - 21.kolo
16:00 ČSK Pivara 1:0 Zadrugar
16:00 Dolina 1:1 OFK Kikinda
16:00 Vršac 1:1 Senta
16:00 Radnički (Š) 2:1 Bačka Topola
16:00 Palić 2:0 Tekstilac
16:00 Dunav 2:1 Cement
16:00 Radnički (NP) 2:0 Sloga (T)

Muškarci - Srpske lige - Srpska BIP liga "Beograd" - 21.kolo
17:00 Slavija 1:3 Žarkovo
17:00 PKB 3:1 Šumadija
17:00 BASK 1:2 Zemun
17:00 Sindjelić 0:0 Balkan Mirijevo
17:00 Hajduk 3:1 Beograd
17:00 Srem (J) 0:1 Dorćol
17:00 Radnički (O) 1:2 Voždovac
17:00 Kovačevac 0:0 Sopot

Muškarci - Zone - Zona "Morava" - 21.kolo
16:00 Metalac 0:3 Trepča
16:00 Omladinac 4:1 Orlovac
16:00 Takovo 4:2 Polet (T)
16:00 Mokra Gora 2:1 Jošanica
16:00 Tutin 2:1 Vodojaža
16:00 Šumadija 1903 2:0 Bane
16:00 Prijevor 0:0 Partizan

Muškarci - Zone - Zona "Dunav" - 21.kolo
16:00 Sloga (B) 3:1 Homoljac
16:00 Morava 0:1 Seljak
16:00 Železničar 2:1 Karađorđe (T)
16:00 Obilić 0:2 Vrbovac
16:00 Sloga (D) 1:0 Gruža
16:00 Mladi radnik 3:1 Šumadinac
16:00 Borac (Ž) 3:0 Crvena zvezda
16:00 Zvižd 7:0 Borac (VL)

Muškarci - Zone - Zona "Drina" - 21.kolo
16:00 FAP 4:0 Drina
16:00 Radnički 0:0 Krušik
16:00 Sevojno 2:0 OFK Osečina
16:00 Zlatar 2:0 Ribnica
16:00 Loznica 1:0 Polimlje
16:00 Zlatibor 0:1 Sloga (S)
16:00 Miloš Pocerac 0:0 Budućnost
16:00 Jedinstvo 3:2 Zadrugar

Muškarci - Zone - Niška zona - 21.kolo
16:00 Dubočica 1923 6:0 Rudar Alpos
16:00 BSK Bujanovac 1:0 Vučje
16:00 SFK Moravac (P) 2:0 Morava
16:00 Palilulac 2:3 Pusta Reka
16:00 Zaplanjac 3:0 Kosanica
16:00 Moravac Orion (M) 5:0 Pukovac
16:00 Moravica 2:2 Sloga (L)

Muškarci - Zone - Pomoravsko-Timočka zona - 21.kolo
16:00 Napredak 4:2 Rembas
16:00 Dunav 3:0 Juhor
16:00 Jedinstvo (P) 2:0 Timočanin
16:00 Župa 2:0 FUD
16:00 Majdanpek 3:0 Kablovi
16:00 Đerdap 0:1 Morava (Ć)
16:00 SFS Borac 3:0 Ozren
16:00 Slatina 3:2 Pepeljevac

Muškarci - Zone - Vojvođanska liga "Istok" - 22.kolo
16:00 Jedinstvo (BK) 3:2 Kozara
16:00 Dinamo 10:0 Obilić
16:00 Borac 4:0 AFK Ada
16:00 Bačka 1901 6:1 Bačka (P)
16:00 Vojvodina 2:1 Radnički (Z)
16:00 Kolonija 2:2 Budućnost
16:00 Sloboda 0:1 Radnički (B)
16:00 Jedinstvo (NB) 3:1 Proleter

Muškarci - Zone - Vojvodjanska liga "Zapad" - 22.kolo
16:00 Budućnost (M) 2:1 Mladost (T)
16:00 Radnički (SM) 1:1 Obilić
16:00 1. Maj 1:0 Omladinac (NB)
16:00 Bačka (BP) 2:1 Stanišić
16:00 Borac (NS) 3:1 Polet (S)
16:00 Crvena Zvezda 1:0 Index
16:00 Jugović 0:0 Jedinstvo (SP)
16:00 Mladost (BP) 2:1 Sloga (E)

Muškarci - Zone - Beogradska BIP zona - 20.kolo
17:00 Posavac Tišma 1:1 Sremčica

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga - 20.kolo
16:00 Banja 5:0 Junkovac
16:00 Marjan 3:0 Bokanja
16:00 Aranđelovac 1:0 Beli orlovi
16:00 Karađorđe 4:0 Sloga
16:00 Rača Popović 1:1 Vinča
16:00 Borac 2:0 Partizan
16:00 Šumadija 2:2 Lokomotiva
16:00 Šumadinac (S) 1:3 Šumadinac (N)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kolubarska okružna liga - 20.kolo
16:00 Banjani 4:3 Sovljak
16:00 Radnik 2:2 Mladost
16:00 OFK Jabučje 2:1 Proleter
16:00 Milenko Pavlović 2:0 OFK Divci
16:00 Kačer 6:0 Ribnikar
16:00 Brežđe 1:1 ZSK
16:00 Brezovica 0:2 Tulari
16:00 Rubribreza 3:1 Trlić

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zlatiborska okružna liga - 20.kolo
15:00 Zlatibor voda 1:0 Ariljska Rampa
15:00 Napredak 0:4 Višesava
15:00 Budućnost 0:2 Omladinac
15:00 Bioska 2:1 Luna Avijatičar
15:00 Jedinstvo 1:1 GP Zlatibor
15:00 Sečica 2:2 Jasen
15:00 Polet 0:0 Železničar
15:00 Crnokosa 4:4 Perućac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga - 20.kolo
16:30 Crvena zastava 1:1 Budućnost (P)
16:30 Omladinac 0:2 Rudar
16:30 Sloboda 0:0 Proleter
16:30 Jedinstvo 4:3 Mramor
16:30 Aluminjum 1:6 Vrtište
16:30 Budućnost (PK) 4:4 Delijski Vis
16:30 OFK Niš 0:0 Brzi Brod
16:30 Mladost 3:1 Radnički

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pčinjska okružna liga - 25.kolo
15:00 Bukuroca 3:0 Vranjska Banja
15:00 Alakince 1:2 Mladost (B)
15:00 Kondiva 3:2 Nebeski Andjeli

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pomoravska okružna liga - 21.kolo
17:00 Istok 63 1:1 Vinogradar
17:00 Mladost (K) 0:2 Lugomir
17:00 Napredak (S) 0:5 Levač
17:00 Jedinstvo 4:3 Morava
17:00 Napredak (Z) 0:4 Mladost (J)
17:00 Budućnost 1:1 Vinorača
17:00 Dragocvet 4:1 Sindjelic
17:00 Sloga 2:2 Kušiljevo

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica - 21.kolo
16:30 Čantavir 0:3 Potisje
16:30 Tavankut 4:3 Bačka
16:30 Sloboda 0:3 Jadran
16:30 Čoka 2:1 Panonija IM Topola
16:30 Bajša 4:1 Tisa
16:30 Njegoš 2:2 Vinogradar
16:30 Subotica 0:1 Proleter
16:30 Preporod 3:5 Krivaja

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Niška liga - 20.kolo
16:30 Koca 0:3 Čegar
16:30 Secanica 0:1 Mladost
16:30 Mladost (DM) 0:0 Supovac
16:30 Stevan Nešticki 2:1 Moravac
16:30 Morava 3:1 Morava

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kraljeva - 19.kolo
16:30 Progorelica 2:7 Miločajac

Muškarci - Opštinske lige - Treća Beogradska BIP liga Grupa "B" - 16.kolo
19:00 Olimpija 0:1 BUSK

Kadeti - PFL Subotica - 21.kolo
14:30 Čantavir 0:1 Potisje
14:30 Tavankut 4:1 Bačka
14:30 Sloboda 4:0 Jadran
14:30 Čoka 2:4 Panonija IM Topola
14:30 Bajša 0:0 Tisa
14:30 Njegoš 0:3 Vinogradar
14:30 Subotica 2:1 Proleter
14:30 Preporod 4:1 Krivaja

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Боћа Правиловић 0 | 0
II futsal liga Vojvodina U Vrbasu je domaći sastav do nogu potukao kmf Kikindu sa 14:1 (8:0). Leteći Holanđanin je dominirao od prvog sudijskog zvižduka, strelci su bili za Holanđane: Predrag Perović u 4 i 22, Samardžić Davor u 5 i 40, Dražen Arvaji u 9 i 34, Stjepović Zoran u 11 i 12, Novaković Miroslav u 14, Govedarica Vasilj u 16 i 17, Đukiš Miloš u 26 i 27, i Peković Nemanja u 28.minutu. Obraz gostiju je spasio Kukić Bojan u 35.minutu kada je objektiva vrbaška publika gromkim aplauzom nagradila ovaj počasni pogodak.
Rambo 1 | 0
U potpunosti se slažem sa tobom gru3 o tome sam i ja govorio prošle nedelje.
Branislav 0 | 0
odbojka superliga Mladi radnik - Novi Pazar junior 3:1 (22:25, 25:15 25:15 25:18)
bresnica 2 | 0
Nesto se Gaga ucutao,nema ga posle danasnje utakmice!?
gru3 3 | 2
RUDAR - JEDINSTVO Ub 2:2(0:0) Gosti su poveli posle jedne greške domaćeg igrača. Jedinstvo postiže autogol za 1:1 i od tog momenta Rudar je mnogo bolja ekipa. Veoma brzo Rudar vodi sa 2:1. Sudija utakmice ne vidi penal za Rudar posle namernog igranja rukom gostujućeg igrača u svom kaznenom prostoru. 6 minuta pre kraja sudija dosudjuje penal za goste posle jednog obostranog remplanja dva igrača i rezultat je 2:2. Ko prati Jedinstvo zna koliko je penala u ovom prvenstvu dosudjeno za njih...Rudar igra dobro ali šta to vredi...Jedinstvo je slabija ekipa od Loznice, Budućnosti, Rudara i Lajkovca ali mnogobrojni penali su ih doveli tu gde jesu...
Zoro 0 | 0
Brica režiser, preplivao Lepenicu
n.janackovic 0 | 0
hvala gos sinisa na ispravci kod mladosti i sloge pozdrav
Garinca 0 | 0
Nacin na koji smo izgubili mec je neverovatan, Surdulicani nisu presli centar cestito ceo mec a dobili su ga, Backa kuci vec hronicno neefikasna, tri zicera smo propustili i sijaset prilika
zoro 1 | 0
ponovo cirkus u Batočini,Brica i kompanija ponovo haraju
patriota 1 | 1
Izgubio Kuzmanovic u Vladimirovcu, jel moguce:)? hahahahha
Postavite komentar