REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Rezultati
Izaberite dan za prikaz rezultata:

Pronađeno ukupno 182 utakmica za dan: Sreda, 18 April 2012


Muškarci - Prva liga Srbije - 23.kolo
16:00 Teleoptik 4:4 Radnički (N)

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Zapad" - 21.kolo
16:00 Železničar 3:2 Radnički Stobeks
16:00 Sloga (P) 1:1 Mačva
16:00 Pobeda 2:0 Sloga (PM)
16:00 Jedinstvo 0:1 Jedinstvo Putevi
16:00 Polet (Lj) 3:0 Šumadija
16:00 Jasenica 1911 1:0 Rudar
16:00 Sloboda (Č) 1:0 Vujić Valjevo
16:00 Sloga (BB) 1:2 Partizan (BB)

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Istok" - 21.kolo
16:00 Borac (B) 1:0 Radnički (S)
16:00 Balkanski 2:1 Trgovački (J)
16:00 Radnik 7:1 Sloga
16:00 Trstenik PPT 3:1 Vlasina
16:00 Dinamo 2:1 Hajduk Veljko
16:00 Kopaonik 5:0 Svrljig
16:00 Car Konstantin 1:1 Radnički (P)
16:00 Timok 3:0 Žitorađa

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Vojvodina" - 21.kolo
16:00 ČSK Pivara 1:0 Zadrugar
16:00 Dolina 1:1 OFK Kikinda
16:00 Vršac 1:1 Senta
16:00 Radnički (Š) 2:1 Bačka Topola
16:00 Palić 2:0 Tekstilac
16:00 Dunav 2:1 Cement
16:00 Radnički (NP) 2:0 Sloga (T)

Muškarci - Srpske lige - Srpska BIP liga "Beograd" - 21.kolo
17:00 Slavija 1:3 Žarkovo
17:00 PKB 3:1 Šumadija
17:00 BASK 1:2 Zemun
17:00 Sindjelić 0:0 Balkan Mirijevo
17:00 Hajduk 3:1 Beograd
17:00 Srem (J) 0:1 Dorćol
17:00 Radnički (O) 1:2 Voždovac
17:00 Kovačevac 0:0 Sopot

Muškarci - Zone - Zona "Morava" - 21.kolo
16:00 Metalac 0:3 Trepča
16:00 Omladinac 4:1 Orlovac
16:00 Takovo 4:2 Polet (T)
16:00 Mokra Gora 2:1 Jošanica
16:00 Tutin 2:1 Vodojaža
16:00 Šumadija 1903 2:0 Bane
16:00 Prijevor 0:0 Partizan

Muškarci - Zone - Zona "Dunav" - 21.kolo
16:00 Sloga (B) 3:1 Homoljac
16:00 Morava 0:1 Seljak
16:00 Železničar 2:1 Karađorđe (T)
16:00 Obilić 0:2 Vrbovac
16:00 Sloga (D) 1:0 Gruža
16:00 Mladi radnik 3:1 Šumadinac
16:00 Borac (Ž) 3:0 Crvena zvezda
16:00 Zvižd 7:0 Borac (VL)

Muškarci - Zone - Zona "Drina" - 21.kolo
16:00 FAP 4:0 Drina
16:00 Radnički 0:0 Krušik
16:00 Sevojno 2:0 OFK Osečina
16:00 Zlatar 2:0 Ribnica
16:00 Loznica 1:0 Polimlje
16:00 Zlatibor 0:1 Sloga (S)
16:00 Miloš Pocerac 0:0 Budućnost
16:00 Jedinstvo 3:2 Zadrugar

Muškarci - Zone - Niška zona - 21.kolo
16:00 Dubočica 1923 6:0 Rudar Alpos
16:00 BSK Bujanovac 1:0 Vučje
16:00 SFK Moravac (P) 2:0 Morava
16:00 Palilulac 2:3 Pusta Reka
16:00 Zaplanjac 3:0 Kosanica
16:00 Moravac Orion (M) 5:0 Pukovac
16:00 Moravica 2:2 Sloga (L)

Muškarci - Zone - Pomoravsko-Timočka zona - 21.kolo
16:00 Napredak 4:2 Rembas
16:00 Dunav 3:0 Juhor
16:00 Jedinstvo (P) 2:0 Timočanin
16:00 Župa 2:0 FUD
16:00 Majdanpek 3:0 Kablovi
16:00 Đerdap 0:1 Morava (Ć)
16:00 SFS Borac 3:0 Ozren
16:00 Slatina 3:2 Pepeljevac

Muškarci - Zone - Vojvođanska liga "Istok" - 22.kolo
16:00 Jedinstvo (BK) 3:2 Kozara
16:00 Dinamo 10:0 Obilić
16:00 Borac 4:0 AFK Ada
16:00 Bačka 1901 6:1 Bačka (P)
16:00 Vojvodina 2:1 Radnički (Z)
16:00 Kolonija 2:2 Budućnost
16:00 Sloboda 0:1 Radnički (B)
16:00 Jedinstvo (NB) 3:1 Proleter

Muškarci - Zone - Vojvodjanska liga "Zapad" - 22.kolo
16:00 Budućnost (M) 2:1 Mladost (T)
16:00 Radnički (SM) 1:1 Obilić
16:00 1. Maj 1:0 Omladinac (NB)
16:00 Bačka (BP) 2:1 Stanišić
16:00 Borac (NS) 3:1 Polet (S)
16:00 Crvena Zvezda 1:0 Index
16:00 Jugović 0:0 Jedinstvo (SP)
16:00 Mladost (BP) 2:1 Sloga (E)

Muškarci - Zone - Beogradska BIP zona - 20.kolo
17:00 Posavac Tišma 1:1 Sremčica

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga - 20.kolo
16:00 Banja 5:0 Junkovac
16:00 Marjan 3:0 Bokanja
16:00 Aranđelovac 1:0 Beli orlovi
16:00 Karađorđe 4:0 Sloga
16:00 Rača Popović 1:1 Vinča
16:00 Borac 2:0 Partizan
16:00 Šumadija 2:2 Lokomotiva
16:00 Šumadinac (S) 1:3 Šumadinac (N)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kolubarska okružna liga - 20.kolo
16:00 Banjani 4:3 Sovljak
16:00 Radnik 2:2 Mladost
16:00 OFK Jabučje 2:1 Proleter
16:00 Milenko Pavlović 2:0 OFK Divci
16:00 Kačer 6:0 Ribnikar
16:00 Brežđe 1:1 ZSK
16:00 Brezovica 0:2 Tulari
16:00 Rubribreza 3:1 Trlić

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zlatiborska okružna liga - 20.kolo
15:00 Zlatibor voda 1:0 Ariljska Rampa
15:00 Napredak 0:4 Višesava
15:00 Budućnost 0:2 Omladinac
15:00 Bioska 2:1 Luna Avijatičar
15:00 Jedinstvo 1:1 GP Zlatibor
15:00 Sečica 2:2 Jasen
15:00 Polet 0:0 Železničar
15:00 Crnokosa 4:4 Perućac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga - 20.kolo
16:30 Crvena zastava 1:1 Budućnost (P)
16:30 Omladinac 0:2 Rudar
16:30 Sloboda 0:0 Proleter
16:30 Jedinstvo 4:3 Mramor
16:30 Aluminjum 1:6 Vrtište
16:30 Budućnost (PK) 4:4 Delijski Vis
16:30 OFK Niš 0:0 Brzi Brod
16:30 Mladost 3:1 Radnički

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pčinjska okružna liga - 25.kolo
15:00 Bukuroca 3:0 Vranjska Banja
15:00 Alakince 1:2 Mladost (B)
15:00 Kondiva 3:2 Nebeski Andjeli

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pomoravska okružna liga - 21.kolo
17:00 Istok 63 1:1 Vinogradar
17:00 Mladost (K) 0:2 Lugomir
17:00 Napredak (S) 0:5 Levač
17:00 Jedinstvo 4:3 Morava
17:00 Napredak (Z) 0:4 Mladost (J)
17:00 Budućnost 1:1 Vinorača
17:00 Dragocvet 4:1 Sindjelic
17:00 Sloga 2:2 Kušiljevo

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica - 21.kolo
16:30 Čantavir 0:3 Potisje
16:30 Tavankut 4:3 Bačka
16:30 Sloboda 0:3 Jadran
16:30 Čoka 2:1 Panonija IM Topola
16:30 Bajša 4:1 Tisa
16:30 Njegoš 2:2 Vinogradar
16:30 Subotica 0:1 Proleter
16:30 Preporod 3:5 Krivaja

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Niška liga - 20.kolo
16:30 Koca 0:3 Čegar
16:30 Secanica 0:1 Mladost
16:30 Mladost (DM) 0:0 Supovac
16:30 Stevan Nešticki 2:1 Moravac
16:30 Morava 3:1 Morava

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kraljeva - 19.kolo
16:30 Progorelica 2:7 Miločajac

Muškarci - Opštinske lige - Treća Beogradska BIP liga Grupa "B" - 16.kolo
19:00 Olimpija 0:1 BUSK

Kadeti - PFL Subotica - 21.kolo
14:30 Čantavir 0:1 Potisje
14:30 Tavankut 4:1 Bačka
14:30 Sloboda 4:0 Jadran
14:30 Čoka 2:4 Panonija IM Topola
14:30 Bajša 0:0 Tisa
14:30 Njegoš 0:3 Vinogradar
14:30 Subotica 2:1 Proleter
14:30 Preporod 4:1 Krivaja

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Nikola Borcanac 1 | 0
Pripremna utakmica, BSK Borca - Backa BP 0:2. Golove za goste postigli Sasa Ivkovic i Veljko Trivunovic.
cole 0 | 2
Silno pojačana,motivisana mada zbog većeg broja novajlija čini se još uvek nedovoljno uigrana ekipa Temnića 1924 danas je na svom terenu u prijateljskoj utakmici potpuno zasluženo pobedila ekipu novog srpskoligaša Ozrena iz Soko Banje rezultatom 2:1.Strelac oba gola bio je Sibinović koji opravdava nade koje u njega polažu ljubitelji fudbala iz gradića na Moravi.Utakmici nije prisustvovao veliki broj gledalaca ali je njihov sastav bio takav da se skoro pa može reći da je pola Srbije imalo svoje "delegate" danas u Varvarinu.LJubitelji fudbala s nestrpljenjem očekuju novu proveru Temnića pred start prvenstva u novoj zoni "zapad" polovinom sledećeg meseca i gaje veliku nadu da Temnić ove godine izbori plasman u srpsku ligu.
Kinzi 4 | 0
Na premijeri 16. I 17.avgusta sastaće se : Semendria 1924-Loznica, Šumadija(A)-Jedinstvo, Železničar–Pobeda, Jošanica-Budućnost Krušik 2014, Bane–Rudar, Šumadija 1903-Zvižd, Sloga(P)-Karađorđe, Polet–Jasenica 1911.
zd 0 | 0
Parovi 1 kolo SLZ Semendrija-loznica.sumadija A-jedinstvo.zeleznicar-pobeda,josanica-buducnost krusik.bane-rudar,sumadija K-zvizd,sloga-karadjordje,polet lj-jasenice
ERA 0 | 0
1.kolo Zona-DRINA 16/17.8.2014 Zlatar-FAP,Sloga(S)-Ribnica,Polimlje-Zlatibor,Radjevac-Sevojno,Radnicki(VA)-Radnicki Stobeks,OFK Osecina-Borac,Sloga 1940-Brezovica,Jedinstvo 1945-Zadrugar.
Volim Nis 0 | 0
Prijateljska utakmica: Sindjelic Nis - Palilulac Nis = 0:0
Asafa 0 | 0
Prvo kolo SLI, 16/17 avgust Bor - Ozren, Timok - Trstenik PPT, Djerdao - Timočanin, Radnički (Svilajnac) - Radnički (Pirot), Kopaonik - Sloga (Despotovac), Car Konstantin - Hajduk Veljko, Radan - Sindjelić, Tabane Trgovački - Dinamo
ZONE 2 | 0
Raspored održavanja konferencija i utvrđivanja takmičarskih brojeva za sezonu 2014/2015: Zona "Drina" - 30. jul 2014. Zona "Zapad" - 31. jul 2014. Zona "Dunav" - 31. jul 2014. Zona "Istok" - 1. avgust 2014. Zona "Morava" - 1. avgust 2014. Zonska liga Beograda - 4. avgust 2014. Zona "Jug" - 4. avgust 2014. Bačka zona - nepoznato Banatska zona - nepoznato Novosadsko-sremska zona - nepoznato@
Kinzi 1 | 2
Prijateljske utakmice: ZVIZD (Kucevo) - BASARAC (Misljenovac) 2:0, ZELEZNICAR (Pozarevac) - RSK (Rabrovo) 2:2
lazar 4 | 1
Naravno da ce biti podeljena na dve podrucne,danas su me zvali ljudi iz saveza da me obaveste o svemu Ns i okolina jedna podrucna i druga kao sto si rekao Vrbas, Srbobran ,Becej,Titel,Tabalj,B.Palanka inace sam sekretar u fk "Proleter" Ravno selo...
Postavite komentar
srbijasport.bet