REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Rezultati
Izaberite dan za prikaz rezultata:

Pronađeno ukupno 182 utakmica za dan: Sreda, 18 April 2012


Muškarci - Prva liga Srbije - 23.kolo
16:00 Teleoptik 4:4 Radnički (N)

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Zapad" - 21.kolo
16:00 Železničar 3:2 Radnički Stobeks
16:00 Sloga (P) 1:1 Mačva
16:00 Pobeda 2:0 Sloga (PM)
16:00 Jedinstvo 0:1 Jedinstvo Putevi
16:00 Polet (Lj) 3:0 Šumadija
16:00 Jasenica 1911 1:0 Rudar
16:00 Sloboda (Č) 1:0 Vujić Valjevo
16:00 Sloga (BB) 1:2 Partizan (BB)

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Istok" - 21.kolo
16:00 Borac (B) 1:0 Radnički (S)
16:00 Balkanski 2:1 Trgovački (J)
16:00 Radnik 7:1 Sloga
16:00 Trstenik PPT 3:1 Vlasina
16:00 Dinamo 2:1 Hajduk Veljko
16:00 Kopaonik 5:0 Svrljig
16:00 Car Konstantin 1:1 Radnički (P)
16:00 Timok 3:0 Žitorađa

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Vojvodina" - 21.kolo
16:00 ČSK Pivara 1:0 Zadrugar
16:00 Dolina 1:1 OFK Kikinda
16:00 Vršac 1:1 Senta
16:00 Radnički (Š) 2:1 Bačka Topola
16:00 Palić 2:0 Tekstilac
16:00 Dunav 2:1 Cement
16:00 Radnički (NP) 2:0 Sloga (T)

Muškarci - Srpske lige - Srpska BIP liga "Beograd" - 21.kolo
17:00 Slavija 1:3 Žarkovo
17:00 PKB 3:1 Šumadija
17:00 BASK 1:2 Zemun
17:00 Sindjelić 0:0 Balkan Mirijevo
17:00 Hajduk 3:1 Beograd
17:00 Srem (J) 0:1 Dorćol
17:00 Radnički (O) 1:2 Voždovac
17:00 Kovačevac 0:0 Sopot

Muškarci - Zone - Zona "Morava" - 21.kolo
16:00 Metalac 0:3 Trepča
16:00 Omladinac 4:1 Orlovac
16:00 Takovo 4:2 Polet (T)
16:00 Mokra Gora 2:1 Jošanica
16:00 Tutin 2:1 Vodojaža
16:00 Šumadija 1903 2:0 Bane
16:00 Prijevor 0:0 Partizan

Muškarci - Zone - Zona "Dunav" - 21.kolo
16:00 Sloga (B) 3:1 Homoljac
16:00 Morava 0:1 Seljak
16:00 Železničar 2:1 Karađorđe (T)
16:00 Obilić 0:2 Vrbovac
16:00 Sloga (D) 1:0 Gruža
16:00 Mladi radnik 3:1 Šumadinac
16:00 Borac (Ž) 3:0 Crvena zvezda
16:00 Zvižd 7:0 Borac (VL)

Muškarci - Zone - Zona "Drina" - 21.kolo
16:00 FAP 4:0 Drina
16:00 Radnički 0:0 Krušik
16:00 Sevojno 2:0 OFK Osečina
16:00 Zlatar 2:0 Ribnica
16:00 Loznica 1:0 Polimlje
16:00 Zlatibor 0:1 Sloga (S)
16:00 Miloš Pocerac 0:0 Budućnost
16:00 Jedinstvo 3:2 Zadrugar

Muškarci - Zone - Niška zona - 21.kolo
16:00 Dubočica 1923 6:0 Rudar Alpos
16:00 BSK Bujanovac 1:0 Vučje
16:00 SFK Moravac (P) 2:0 Morava
16:00 Palilulac 2:3 Pusta Reka
16:00 Zaplanjac 3:0 Kosanica
16:00 Moravac Orion (M) 5:0 Pukovac
16:00 Moravica 2:2 Sloga (L)

Muškarci - Zone - Pomoravsko-Timočka zona - 21.kolo
16:00 Napredak 4:2 Rembas
16:00 Dunav 3:0 Juhor
16:00 Jedinstvo (P) 2:0 Timočanin
16:00 Župa 2:0 FUD
16:00 Majdanpek 3:0 Kablovi
16:00 Đerdap 0:1 Morava (Ć)
16:00 SFS Borac 3:0 Ozren
16:00 Slatina 3:2 Pepeljevac

Muškarci - Zone - Vojvođanska liga "Istok" - 22.kolo
16:00 Jedinstvo (BK) 3:2 Kozara
16:00 Dinamo 10:0 Obilić
16:00 Borac 4:0 AFK Ada
16:00 Bačka 1901 6:1 Bačka (P)
16:00 Vojvodina 2:1 Radnički (Z)
16:00 Kolonija 2:2 Budućnost
16:00 Sloboda 0:1 Radnički (B)
16:00 Jedinstvo (NB) 3:1 Proleter

Muškarci - Zone - Vojvodjanska liga "Zapad" - 22.kolo
16:00 Budućnost (M) 2:1 Mladost (T)
16:00 Radnički (SM) 1:1 Obilić
16:00 1. Maj 1:0 Omladinac (NB)
16:00 Bačka (BP) 2:1 Stanišić
16:00 Borac (NS) 3:1 Polet (S)
16:00 Crvena Zvezda 1:0 Index
16:00 Jugović 0:0 Jedinstvo (SP)
16:00 Mladost (BP) 2:1 Sloga (E)

Muškarci - Zone - Beogradska BIP zona - 20.kolo
17:00 Posavac Tišma 1:1 Sremčica

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga - 20.kolo
16:00 Banja 5:0 Junkovac
16:00 Marjan 3:0 Bokanja
16:00 Aranđelovac 1:0 Beli orlovi
16:00 Karađorđe 4:0 Sloga
16:00 Rača Popović 1:1 Vinča
16:00 Borac 2:0 Partizan
16:00 Šumadija 2:2 Lokomotiva
16:00 Šumadinac (S) 1:3 Šumadinac (N)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Kolubarska okružna liga - 20.kolo
16:00 Banjani 4:3 Sovljak
16:00 Radnik 2:2 Mladost
16:00 OFK Jabučje 2:1 Proleter
16:00 Milenko Pavlović 2:0 OFK Divci
16:00 Kačer 6:0 Ribnikar
16:00 Brežđe 1:1 ZSK
16:00 Brezovica 0:2 Tulari
16:00 Rubribreza 3:1 Trlić

Muškarci - Okružne lige - PFL - Zlatiborska okružna liga - 20.kolo
15:00 Zlatibor voda 1:0 Ariljska Rampa
15:00 Napredak 0:4 Višesava
15:00 Budućnost 0:2 Omladinac
15:00 Bioska 2:1 Luna Avijatičar
15:00 Jedinstvo 1:1 GP Zlatibor
15:00 Sečica 2:2 Jasen
15:00 Polet 0:0 Železničar
15:00 Crnokosa 4:4 Perućac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga - 20.kolo
16:30 Crvena zastava 1:1 Budućnost (P)
16:30 Omladinac 0:2 Rudar
16:30 Sloboda 0:0 Proleter
16:30 Jedinstvo 4:3 Mramor
16:30 Aluminjum 1:6 Vrtište
16:30 Budućnost (PK) 4:4 Delijski Vis
16:30 OFK Niš 0:0 Brzi Brod
16:30 Mladost 3:1 Radnički

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pčinjska okružna liga - 25.kolo
15:00 Bukuroca 3:0 Vranjska Banja
15:00 Alakince 1:2 Mladost (B)
15:00 Kondiva 3:2 Nebeski Andjeli

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pomoravska okružna liga - 21.kolo
17:00 Istok 63 1:1 Vinogradar
17:00 Mladost (K) 0:2 Lugomir
17:00 Napredak (S) 0:5 Levač
17:00 Jedinstvo 4:3 Morava
17:00 Napredak (Z) 0:4 Mladost (J)
17:00 Budućnost 1:1 Vinorača
17:00 Dragocvet 4:1 Sindjelic
17:00 Sloga 2:2 Kušiljevo

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica - 21.kolo
16:30 Čantavir 0:3 Potisje
16:30 Tavankut 4:3 Bačka
16:30 Sloboda 0:3 Jadran
16:30 Čoka 2:1 Panonija IM Topola
16:30 Bajša 4:1 Tisa
16:30 Njegoš 2:2 Vinogradar
16:30 Subotica 0:1 Proleter
16:30 Preporod 3:5 Krivaja

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Niška liga - 20.kolo
16:30 Koca 0:3 Čegar
16:30 Secanica 0:1 Mladost
16:30 Mladost (DM) 0:0 Supovac
16:30 Stevan Nešticki 2:1 Moravac
16:30 Morava 3:1 Morava

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kraljeva - 19.kolo
16:30 Progorelica 2:7 Miločajac

Muškarci - Opštinske lige - Treća Beogradska BIP liga Grupa "B" - 16.kolo
19:00 Olimpija 0:1 BUSK

Kadeti - PFL Subotica - 21.kolo
14:30 Čantavir 0:1 Potisje
14:30 Tavankut 4:1 Bačka
14:30 Sloboda 4:0 Jadran
14:30 Čoka 2:4 Panonija IM Topola
14:30 Bajša 0:0 Tisa
14:30 Njegoš 0:3 Vinogradar
14:30 Subotica 2:1 Proleter
14:30 Preporod 4:1 Krivaja

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
tri za tri 6 | 2
ne znam o cemu nikolic prica i uporno pominje ZAPADNU SRBIJU , o navodnom komentaru utakmice RUDAR - MACVA ... koliko znam a znam puno , u tom savezu rade ljudi profesionalci kao sto su : RADE POPOVIC , KURCUBIC NENAD , MALAJAC ... i oni pricaju slucajnim prolaznicima o tome ... pa nije to autobuska stanica ili svratiste ... mora da se zna sta je i ko je MACVA i SABAC ... grad sa 70.000 stanovnika treba da igra po mesnim zajednicama ( uz duzno postovanje klubovima kao sto su MIHAILOVAC , PARTIZAN B.B. , SAPINE ...) , MACVA je vise puta imala "otpor" , ako se vratimo malo u nazad utakmica u kragujevcu i sudije burojevica iz cacka ... neka mi neko navede bar jedan klub da je bio prvi a da nije "imao vetar u ledja" .... treba samo biti realan i ne gledati navijacki , trenutno je MACVA najkvalitetnija ekipa na zapadu ako se uporedi sa lajkovcem i ljubicem ( obe ekipe sam gledao 5-6 puta u ovoj sezoni , kuci i na strani ) , najvise je pokazala . a odmah iza je ekipa LOZNICE koja igra prolece odlicno , a propust od jesenas je tesko nadoknaditi... TO JE SAMO MOJE MISLJENJE , OBZIROM NA MOJE " skromno " FUDBALSKO ZNANJE , STO NE MORA DA ZNACI DA SAM U PRAVU ....
Petrovac na Mlavi 6 | 2
Mislim da ne treba deliti drugu ligu, ali slažem se sa onim koji je rekao da druga liga (PLS) treba da bude plaćena, odnosno da budu pokriveni troškovi. Nešto slično kao što je sad Super liga. A da se Super liga podigne na veći finansijski nivo. Prihod od kladionica nije loša ideja. Zamislite samo DVA DINARA od svakog tiketa da se ravnomerno deli recimo 65% na superligaše i 35% na prvoligaše! Aj malo i matematike. Ako se u Srbiji odigra 5 miliona tiketa nedeljno to je 10 mil. dinara! Ili 6,5 za JSL i 3,5 mil za PLS. Kad se podeli sa 16 i pomnoži sa 4 (nedelje u mesecu), lako se vidi da bi superligaši bili bogatiji za 14.000 evra mesečno a drugoligaši za 7.500 evra! U tom slučaju bi bilo smisla igrati drugu ligu, a sa toliko novca naša druga liga bi bila bolja od pola prvih liga iz okruženja!
Rakic 6 | 0
@Nikolic Prijatelju zasto onda ne kazes da je predsednik saveza Macvanog okruga zavrsio loznici utakmicu u belosevcu,covek koji govori utakNica,umesto utakMica,dovoljno govori o toj personi.
šone 2 | 0
evo sajta za direktan prenos nizih liga svih sportova u srbiji http://sportuzivo.tv/
SLOGAKV 1 | 1
@ Lepi Dzoni Iskreno nisam nijednu na strani ali sam zato gledao 4 utakmice kod kuce,sto moras priznati i nije lose s obzirom da zivim u Londonu (Engleska UK)
Milos M 4 | 2
Slavija - Mokra gora trenutan rezultat 2-0
Nikolic 4 | 4
za radovanje :Ja ne lupam samo iznosim tacne informacije i to iz "Saveza Zapadne Srbije " !!!! Svi Ljudi to znaju da je "Namesteno" i to je to , a da se igrala utakmica "Posteno" Rudar bi to dobio ,al posto ne juri prvo mesto "prepusta 3 boda" Macvi koja svake godine juri prvo mesto , a nikad nemaju kvalitet za visi rang !!! Posto su vam 2 kluba u dosadasnjim utakmicama pustali ili ti prepustali bodove (Milsim na Seljak i Rudar ), dokazite se Protiv Mocnog Poleta i dobite ih na njihovom terenu !!! Pa pricajte da ste za visi rang !!!
POBEDA - BELOSEVAC 7 | 4
DOMINIRAJ: http://sumadijapress.co.rs/fudbal-belosevcanima-ugodno-pod-bukuljom/
glas navijaca 4 | 1
sta li zamislja ovaj samozvani trener trepce nikolic?! ne zna covek nista, da sastavi recenicu jednu, o njegovoj pismenosti ne treba trositi reci. kad ga slusa covek rekao bi da je murinjo licno. bije i vredja protivnicke igrace. psuje majku tursku igracima tutina. takvima nije mesto u fudbalu. grobar fudbalskog kluba. oterao mnoge igrace. sto pre ode iz kluba bice bolje za igrace i nas navijace.
Lepi Dzoni 3 | 1
@SLOGA KV, budi posten prvo prema sebi pa onda ovde prema svima nama ovde pa nam odgovori koliko si puta ove polusezone isao na gostovanje svoga voljenog kluba o SVOM trosku ?
Postavite komentar
srbijasport.bet