XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 724 utakmica za dan
Subota, 18 Oktobar 2014

Fudbal

18.10.2014 19:00 Novi Pazar 1 : 0 Spartak
18.10.2014 15:00 Voždovac 1 : 0 Jagodina
18.10.2014 19:00 Partizan 1 : 0 Crvena zvezda
18.10.2014 15:00 Donji Srem 1 : 2 Mladost
18.10.2014 15:00 Čukarički 4 : 1 Radnički 1923
18.10.2014 15:00 Radnik 2 : 1 BSK Borča
18.10.2014 15:00 Bežanija 1 : 0 Sloga (K)
18.10.2014 15:00 Sloga (PM) 2 : 0 Moravac Orion
18.10.2014 15:00 Proleter 1 : 0 Sloboda
18.10.2014 15:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Kolubara
18.10.2014 15:00 Sindjelić 1 : 1 Metalac (GM)
18.10.2014 15:00 Mačva 1 : 0 Inđija
18.10.2014 15:00 Javor Matis 1 : 1 Bačka (BP)
18.10.2014 14:30 Loznica 4 : 0 Budućnost Krušik 2014
18.10.2014 15:00 Pobeda 4 : 2 Rudar
18.10.2014 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Zvižd
18.10.2014 15:00 Smederevo 1924 4 : 1 Karađorđe
18.10.2014 14:30 Šumadija 3 : 1 GFK Jasenica 1911
18.10.2014 15:00 Železničar 2 : 1 Polet
18.10.2014 15:00 Jošanica 0 : 1 Sloga (P)
18.10.2014 15:00 Ozren 0 : 0 Radnički (P)
18.10.2014 15:00 Trstenik PPT 2 : 0 Hajduk Veljko
18.10.2014 15:00 OFK Bor 2 : 0 Sinđelić
18.10.2014 15:00 Timok 2 : 0 Dinamo
18.10.2014 15:00 Đerdap 2 : 1 Tabane 1970
18.10.2014 15:00 Radnički (S) 1 : 0 Radan
18.10.2014 15:00 Dinamo 1 : 0 Sloga
18.10.2014 15:00 ČSK Pivara 1 : 0 Banat
18.10.2014 15:00 Radnički (SM) 0 : 0 Radnički (Š)
18.10.2014 15:00 Radnički (S) 1 : 1 Radnički (NP)
18.10.2014 15:00 Tekstilac 1 : 2 Vršac
18.10.2014 14:30 Brodarac 1947 3 : 1 Teleoptik
18.10.2014 11:00 GSP Polet 3 : 1 Turbina
18.10.2014 14:30 Sopot 1 : 1 Radnički (O)
18.10.2014 14:30 Zemun 2 : 0 IMT
18.10.2014 14:30 IM Rakovica 0 : 0 Srem
18.10.2014 14:30 Takovo 1 : 0 Mokra Gora
18.10.2014 14:30 Partizan 2 : 1 Slavija
18.10.2014 14:30 Omladinac 3 : 1 Rudar (Bresnica)
18.10.2014 14:30 Metalac 4 : 1 Dragačevo
18.10.2014 14:30 Morava 3 : 1 Napredak
18.10.2014 14:30 Gruža 1 : 0 Sloga (B)
18.10.2014 14:30 Sevojno 0 : 1 FAP
18.10.2014 14:30 Ribnica 0 : 1 Zadrugar
18.10.2014 14:30 Radjevac 0 : 1 Zlatibor
18.10.2014 14:30 Radnički (V) 1 : 1 Sloga 1940
18.10.2014 15:00 Jedinstvo 5 : 1 Juhor
18.10.2014 15:00 Žitorađa 1 : 1 Jedinstvo (M)
18.10.2014 15:00 Dunav 6 : 2 Rudar (P)
18.10.2014 15:00 Rudar (B) 2 : 0 BSK Bogovina
18.10.2014 15:00 Nemetali 0 : 11 Svrljig
18.10.2014 15:00 Rtanj 1 : 2 Kablovi
18.10.2014 15:00 Napredak 2 : 3 Bučje
18.10.2014 15:00 Lužnica 4 : 1 Ropotovo
18.10.2014 15:00 SFK Morava 2 : 0 Pusta Reka
18.10.2014 15:00 SFK Moravac 0 : 0 Jedinstvo (B)
18.10.2014 15:00 Nebeski andjeli 2 : 0 BSK Bujanovac
18.10.2014 15:00 Sloga 1 : 0 Jablanica
18.10.2014 15:00 Jugović 3 : 3 Hajduk
18.10.2014 15:00 Omladinac 3 : 0 ŽSK
18.10.2014 15:00 Mladost 3 : 0 Kupinovo
18.10.2014 15:00 Sremac Vojka 1 : 1 Crvena zvezda
18.10.2014 15:00 ŽAK 0 : 3 OFK Odžaci
18.10.2014 15:00 OFK Vrbas 1 : 3 TSC
18.10.2014 15:00 Srbobran 2 : 3 Subotica
18.10.2014 15:00 Jadran 2 : 1 Polet
18.10.2014 15:00 Borac 3 : 2 Bačka (P)
18.10.2014 15:00 Radnički (S) 3 : 1 Jedinstvo (NB)
18.10.2014 15:00 Vršac United 2 : 1 Borac (Starčevo)
18.10.2014 15:00 Radnički (K) 4 : 0 Budućnost
18.10.2014 15:00 Jedinstvo (BK) 1 : 2 Železničar
18.10.2014 15:00 Sloboda 1 : 1 OFK Kikinda
18.10.2014 15:00 Mladost (L) 3 : 3 Proleter
18.10.2014 15:00 Sloga 1 : 3 Crvena Zvezda (RS)
18.10.2014 14:30 Radnički (NB) 1 : 3 Železničar
18.10.2014 14:30 Lokomotiva 1 : 2 Balkan Mirijevo
18.10.2014 15:00 Gruža 1 : 0 OFK Ras
18.10.2014 15:00 Jadran 2 : 0 Sloboda
18.10.2014 14:30 Budućnost 7 : 1 Prvi partizan
18.10.2014 14:30 Pepeljevac 1 : 3 Spartak 1924
18.10.2014 14:30 Banjani 5 : 2 Sovljak
18.10.2014 14:30 OFK Jabučje 5 : 1 ZSK
18.10.2014 14:30 Rubribreza 2 : 0 Junior Novo Naselje
18.10.2014 15:00 Sindjelić 1 : 2 Antimon
18.10.2014 14:30 Polet (SD) 1 : 1 Radnički 1926
18.10.2014 15:00 Glavaš 1 : 1 Budućnost (R)
18.10.2014 14:00 OFK Tekstilac 1 : 2 Budućnost
18.10.2014 14:00 Morava 1918 3 : 0 Sloga (DV)
18.10.2014 15:00 Jug Bogdan 3 : 5 Jastrebac
18.10.2014 15:00 Trbunje 1 : 7 Omladinac
18.10.2014 15:00 Polet 3 : 0 Borac
18.10.2014 15:00 Topličanin 0 : 0 Svetlost
18.10.2014 14:30 Blagotin 2 : 2 Jedinstvo 1936
18.10.2014 15:00 Tvrdjava 2 : 0 Obilić
18.10.2014 15:00 Proleter 3 : 2 Mladost
18.10.2014 14:30 Šajkaš 1908 1 : 0 Susek
18.10.2014 14:30 OFK Futog 2 : 3 Veternik
18.10.2014 14:30 Sofeks 4 : 0 Tatra
18.10.2014 14:30 OFK Slavija 3 : 0 TSK
18.10.2014 1. Maj 0 : 1 Sremac Graničar 1924
18.10.2014 Partizan 2 : 1 Hrtkovci
18.10.2014 14:30 Sloga 4 : 0 Njegoš
18.10.2014 14:30 Obilić 2 : 0 Proleter
18.10.2014 14:30 Panonija IM Topola 2 : 1 Bajša
18.10.2014 14:30 Krivaja 2 : 1 Bačka
18.10.2014 14:30 Olimpija 3 : 1 Čoka
18.10.2014 14:00 Graničar (G) 1 : 6 Sloga
18.10.2014 14:00 Mladost 2 : 1 Stanišić
18.10.2014 15:00 BAK 3 : 2 Partizan (G)
18.10.2014 15:00 Omladinac (D) 1 : 2 Radnički (B)
18.10.2014 15:00 Krajina 2 : 1 Vojvodina (B)
18.10.2014 15:00 Naftagas 7 : 0 Radnički 1911
18.10.2014 15:00 Bilećanin 3 : 0 Vojvodina (NM)
18.10.2014 11:00 Komgrap 2 : 1 Dunav-Sv.Stefan
18.10.2014 11:00 Poštar Zvezdara 2 : 2 Policajac
18.10.2014 14:30 Napredak (M) 4 : 1 Mladost (Č)
18.10.2014 14:30 Vinča 2 : 0 Velika Krsna
18.10.2014 15:00 Naisus 2 : 3 Koprijan 1975
18.10.2014 15:00 Knežica 3 : 5 Naša krila 1936
18.10.2014 15:00 Palilula 0 : 2 Mladost (B)
18.10.2014 15:00 Zaplanjac 4 : 2 Rasovača
18.10.2014 15:00 OFK Brza 4 : 2 Budućnost
18.10.2014 15:00 Spartak 3 : 0 Željuša
18.10.2014 15:00 Rudna Glava 2 : 1 Zlot
18.10.2014 15:00 Aluminjum 4 : 3 OFK Brzi Brod
18.10.2014 15:00 Vratarnica 0 : 2 Rudar
18.10.2014 15:00 Rgotina 5 : 1 Svrljiška topla
18.10.2014 15:00 Midžor 6 : 2 Malinik
18.10.2014 15:00 Levosoje Talenat 0 : 7 Trešnjevka
18.10.2014 15:00 Pčinja 5 : 1 Pavlovac
18.10.2014 14:30 Polet 2 : 1 Ugljare
18.10.2014 14:30 Sitnica 1 : 0 Čaglavica
18.10.2014 15:00 Partizan (U) 5 : 2 Ševac
18.10.2014 14:00 Ursule 2 : 0 Partizan
18.10.2014 Železničar 4 : 0 ČSK 1939
18.10.2014 Podrinje 3 : 1 Sloga
18.10.2014 14:00 Crvenka 0 : 2 Partizan
18.10.2014 14:00 Jedinstvo 1947 5 : 2 Rastina 1918
18.10.2014 14:00 Radnički 1918 1 : 1 Dinamo
18.10.2014 15:00 Čibukovac 4 : 1 Morava (M)
18.10.2014 Sušica 2012 1 : 4 Bratstvo
18.10.2014 15:00 Milicionar 7 : 2 Gorki
18.10.2014 15:00 Železničar 1 : 2 Omladinac
18.10.2014 15:00 Centar 0 : 2 Čenej
18.10.2014 15:00 Polet (V) 1 : 2 Pobeda 1976
18.10.2014 15:00 Jastrebac 2 : 3 Polet (R)
18.10.2014 15:30 Delija 3 : 0 Napredak
18.10.2014 14:30 Ranilović 6 : 2 Radoje Domanović
18.10.2014 14:30 Trnava 3 : 1 B 2000
18.10.2014 14:30 Hercegovac 5 : 1 Bačka
18.10.2014 14:30 Žitkovica 3 : 3 Dizel
18.10.2014 14:30 Gornji Mušić 4 : 2 Proleter
18.10.2014 14:30 Studenski Grad 1 : 0 Obilić
18.10.2014 14:30 Pionir 3 : 1 Sparta
18.10.2014 15:00 Ratkovac 2 : 2 Sloga
18.10.2014 15:00 Mladost 2 : 2 Strmovo 1968
18.10.2014 15:00 Lajkovac 1 : 1 Nepričava
18.10.2014 14:30 Mladi rudar 2 : 2 Ozrem PMH
18.10.2014 14:30 Avala 1939 10 : 0 Hajduk
18.10.2014 14:30 Partizan 1 : 2 Heroj Polet
18.10.2014 15:00 Jerma 7 : 0 Mladost
18.10.2014 15:00 Zvezda 8 : 0 Veliki Suvodol
18.10.2014 14:30 Dušan Silni 1 : 2 Čantavir
18.10.2014 14:30 Rudar 0 : 2 Dimitrije Tucović
18.10.2014 14:30 Kalenić 1 : 4 Crvena Jabuka
18.10.2014 15:00 Graničar 3 : 1 Polet 1959
18.10.2014 15:00 Šljivar 1 : 4 Grlište
18.10.2014 15:00 Kastrum 7 : 4 Nacional
18.10.2014 14:30 Bjelica 4 : 0 Vrelo
18.10.2014 15:00 Grkinja 4 : 0 Mekiš
18.10.2014 15:00 Doljevac 1971 2 : 0 Moravac (ZT)
18.10.2014 14:30 Crvena zvezda 1 : 3 Bare
18.10.2014 13:30 OFK Slavija 0 : 14 Borac 1932
18.10.2014 14:30 Omladinac (S) 1 : 3 Kolarac
18.10.2014 15:00 Tomislavci 1 : 0 Sloboda
18.10.2014 15:00 Bukovik 2 : 1 Sloboda 2013
18.10.2014 15:00 Mladost 10 : 0 Rtanj
18.10.2014 15:00 Žika 2013 0 : 2 Petrovac 74
18.10.2014 15:00 Krnule 09 4 : 0 Polet
18.10.2014 15:00 Pocerina 2 : 1 Zablaće
18.10.2014 15:00 Bojić 1 : 1 Rankovac
18.10.2014 11:00 Sinošević 1 : 8 OFK Varna
18.10.2014 14:30 Mladi radnik 5 : 1 Vreoci
18.10.2014 14:30 TEK Sloga 2 : 1 Rudar
18.10.2014 14:30 Šumadija 2 : 5 Sloboda
18.10.2014 14:30 OFK Burovo 5 : 1 BSK
18.10.2014 15:00 Napredak 1 : 2 Badince
18.10.2014 15:00 Jedinstvo 4 : 1 Nomanica
18.10.2014 15:00 Ofk Bratstvo 2 : 2 Jašunja
18.10.2014 15:00 Gornje Krajince 3 : 0 Grdanica 024
18.10.2014 15:00 Milanovo 1 : 1 BSK
18.10.2014 15:00 Veliko Trnjane 0 : 2 Real
18.10.2014 14:30 Vukan 2 : 0 Jedinstvo
18.10.2014 14:30 Bata Bulić 5 : 3 Mladost (L)
18.10.2014 14:30 Melnica 2 : 0 Manastirica
18.10.2014 14:30 Mladost (R) 2 : 1 Brana Paunović
18.10.2014 14:30 Radnik 1 : 2 BSK
18.10.2014 14:30 Omladinac B 0 : 1 Burovac
18.10.2014 14:30 7. juli 2 : 4 Dobrnje
18.10.2014 14:30 Sloga 1952 6 : 1 Laolac
18.10.2014 14:30 Barajevo 4 : 0 OFK Meljak
18.10.2014 15:00 Bogutovačka Banja 1 : 1 Progorelica
18.10.2014 15:00 Mlada krila 1 : 2 Omladinac
18.10.2014 15:00 Stara Čaršija 0 : 2 Borac
18.10.2014 15:00 Jovo Kursula 0 : 0 Miločajac
18.10.2014 14:30 Bresje 4 : 1 Morava (R)
18.10.2014 14:30 Tulež 5 : 2 Brezovac
18.10.2014 14:30 Šamot 3 : 0 Venčani
18.10.2014 15:00 TE Gučevo 10 : 1 Mladost (DD)
18.10.2014 15:00 Granit 0 : 3 Jelav
18.10.2014 15:00 Rudar 3 : 1 Luk
18.10.2014 14:00 Sindjelić 6 : 1 Resava
18.10.2014 17:00 Topoljak 5 : 0 Rujišnik
18.10.2014 13:00 Vrhpolje 3 : 1 Grabovica
18.10.2014 13:00 Sloga (DB) 3 : 6 Crnča
18.10.2014 15:00 Napredak (BP) 1 : 5 Stojan Lazarac
18.10.2014 15:00 Mladost (O) 2 : 3 Omladinac
18.10.2014 15:00 Gaj 4 : 1 Graničar
18.10.2014 15:00 Sloga 3 : 0 Crvena Zvezda
18.10.2014 16:00 Sibnica 0 : 12 Vis
18.10.2014 16:00 OFK Rogača 1 : 0 Rudar 2012
18.10.2014 16:00 Mladost 6 : 3 OFK Slatina
18.10.2014 15:00 Dobrič 1974 1 : 4 Sloga 1980
18.10.2014 15:00 Zadrugar 3 : 1 Culjković
18.10.2014 15:00 Metaloplastika 3 : 1 Maovi
18.10.2014 15:00 POFK Letnjikovac 0 : 2 Torpedo 1924
18.10.2014 15:00 Sloga 0 : 4 Napredak (Š)
18.10.2014 15:00 OFK Jelen 10 : 2 Mladost
18.10.2014 14:30 Budućnost 7 : 1 OFK Selište
18.10.2014 14:30 OFK Homolje 6 : 2 Borac
18.10.2014 14:30 Zadrugar 6 : 0 Jasenovac
18.10.2014 14:30 Best 3 : 0 Laznica
18.10.2014 Gaglovo 3 : 0 Rasinac
18.10.2014 14:30 Globoder 9 : 2 Srnje
18.10.2014 14:30 Lipovac 3 : 1 Pepeljevac 1947
18.10.2014 14:30 Zdravinje 5 : 1 Drugari
18.10.2014 14:30 Trmčari 2 : 7 Bukovica
18.10.2014 14:30 Zmajevac 0 : 1 Polet (Š)
18.10.2014 16:30 Radenka 2 : 1 Neresnica
18.10.2014 14:30 Mladost 3 : 1 OFK Jarmenovci
18.10.2014 14:00 Šumadinac 5 : 4 Goša
18.10.2014 14:30 OFK Mladenovac 7 : 1 Napredak (D)
18.10.2014 15:00 Budućnost 3 : 1 Mladost Virine
18.10.2014 Mladi Radnik 3 : 0 Kotlenik
18.10.2014 Polet 2 : 1 Jedinstvo
18.10.2014 14:30 Bokelj 1 : 1 Berane
18.10.2014 14:30 Grbalj 2 : 0 Sutjeska
18.10.2014 14:30 Lovćen 3 : 1 Mornar
18.10.2014 14:30 Mogren 1 : 3 OFK Petrovac
18.10.2014 14:30 Rudar 0 : 0 Mladost
18.10.2014 15:00 Olimpic 5 : 2 Drina
18.10.2014 16:00 Zrinjski 1 : 1 Sarajevo
18.10.2014 15:00 Radnik 3 : 1 Mladost
18.10.2014 15:00 Vitez 1 : 1 Borac
18.10.2014 15:00 Sloboda 0 : 0 Zvijezda Gradačac
18.10.2014 15:00 Napredak 0 : 0 Drina HE
18.10.2014 15:00 Vlasenica 1 : 0 Podrinje
18.10.2014 15:00 Sloboda (NG) 1 : 1 Tekstilac
18.10.2014 15:00 Leotar 0 : 1 Rudar Prijedor
18.10.2014 15:00 Sutjeska 2 : 0 Mladost
18.10.2014 15:00 Kozara 6 : 1 Proleter
18.10.2014 15:00 Glasinac 2011 2 : 0 Jedinstvo
18.10.2014 15:00 Rudar 4 : 0 Sloga Junajted
18.10.2014 15:00 Ljubić 1 : 2 Omarska
18.10.2014 15:00 Župa Superpetrol 0 : 1 Laktaši
18.10.2014 15:00 BSK 4 : 1 Borac (KD)
18.10.2014 15:00 Modriča 5 : 1 Mineral
18.10.2014 15:00 Borac (Š) 7 : 1 Ozren
18.10.2014 15:00 Karanovac 3 : 0 Gomionica
18.10.2014 15:00 Lauš 2 : 0 Sloga (T)
18.10.2014 15:00 FSA 0 : 0 Mladost (S)
18.10.2014 15:00 Progres 1 : 2 Ravan
18.10.2014 15:00 Brdo 3 : 0 Budućnost
18.10.2014 15:00 Mladost (KV) 2 : 0 Sloga (S)
18.10.2014 15:00 Lijevče 6 : 1 Potkozarje
18.10.2014 15:00 Trebava 4 : 0 Vranjak
18.10.2014 15:00 Polet 1926 2 : 0 Hajduk
18.10.2014 15:00 Bratstvo 2 : 0 Trnovica
18.10.2014 15:00 Srpska Varoš 2 : 3 Jedinstvo (B)
18.10.2014 15:00 Jablanica 1 : 4 Biseri
18.10.2014 15:00 Polet 1 : 0 Jasenica
18.10.2014 15:00 Tabanci 7 : 2 Budućnost (S)
18.10.2014 15:00 Jadar 3 : 0 Srpski Soko
18.10.2014 15:00 Akademac-UIS 0 : 1 Sloboda
18.10.2014 15:00 Sloga 94 6 : 0 Drina Amajlije
18.10.2014 14:30 Strmovo 0 : 2 Sloga
18.10.2014 14:30 Skela 3 : 1 Rekreativo
18.10.2014 14:30 Partizan 3 : 0 Proleter
18.10.2014 14:30 Sloga 3 : 1 Baljevac
18.10.2014 14:30 Zadrugar 1 : 2 Tornado
18.10.2014 14:00 Šumadija 1903 7 : 0 Karađorđe
18.10.2014 15:00 Bačka Žabalj 4 : 2 Metalmania
18.10.2014 11:00 Sremice 0 : 9 Polet
18.10.2014 15:00 Rubin 0 : 4 Obilić
18.10.2014 10:00 Crvena zvezda 2 : 1 Brodarac
18.10.2014 12:00 Borac 3 : 1 Radnički (N)
18.10.2014 10:00 Indeks 0 : 6 Inđija
18.10.2014 10:00 Proleter 2006 2 : 0 OFK Hajduk
18.10.2014 10:00 Vojvodina 3 : 1 Banat
18.10.2014 10:00 Donji Srem 5 : 0 ŽAK
18.10.2014 10:00 Radnički (SM) 0 : 2 ČSK Pivara
18.10.2014 10:00 Proleter (NS) 2 : 1 Radnički (S)
18.10.2014 10:00 Radnički (NP) 3 : 1 Vršac United
18.10.2014 Palilulac 3 : 0 Radnik
18.10.2014 Dinamo 6 : 0 Timok
18.10.2014 14:00 Buducnost 4 : 1 Sloboda
18.10.2014 14:00 Metalac 4 : 0 FAP
18.10.2014 14:00 Sloboda 5 : 2 Javor
18.10.2014 14:00 Sloga 2 : 0 Sumadija
18.10.2014 12:00 Železničar 5 : 6 SASK
18.10.2014 12:00 Mladi radnik 2 : 2 Sloboda
18.10.2014 12:00 Pobeda 1 : 0 Glavaš
18.10.2014 11:00 C.zvezda 5 : 2 Partizan (G)
18.10.2014 13:00 Tvrđava 2 : 1 Obilić
18.10.2014 13:00 Proleter 0 : 2 Mladost
18.10.2014 15:00 Omladinac (O) 0 : 5 Spartak
18.10.2014 15:00 Vojvodina 2 : 0 Glogonj
18.10.2014 12:30 Crvena zvezda 3 : 0 Lunjevac
18.10.2014 10:00 Železničar 2 : 1 Loznica
18.10.2014 13:00 Vitez 1 : 3 Velež
18.10.2014 15:45 Željezničar 10 : 0 Mladost
18.10.2014 12:30 Zrinjski 2 : 1 Travnik
18.10.2014 15:00 Slavija 1 : 1 Čelik
18.10.2014 15:00 Široki Brijeg 2 : 1 Olimpic
18.10.2014 14:30 Kom 1 : 0 Dečić
18.10.2014 14:30 Zeta 3 : 2 Mogren
18.10.2014 14:30 Jedinstvo 0 : 1 Berane
18.10.2014 14:30 Bratstvo 0 : 4 Budućnost
18.10.2014 12:00 Crvena zvezda 2 : 0 Radnički 1923
18.10.2014 14:30 Borac 0 : 2 Radnički (N)
18.10.2014 12:00 TSC 2 : 0 Bačka 1901
18.10.2014 12:00 Vršac 3 : 2 Bečej 1918
18.10.2014 12:00 Radnički (S) 1 : 2 Kikinda
18.10.2014 12:00 Novi Sad 2 : 1 Vrbas
18.10.2014 12:00 Proleter 2006 1 : 3 Vojvodina
18.10.2014 12:00 Mladost Bambi 0 : 0 Indeks
18.10.2014 12:00 OFK Hajduk 0 : 1 Spartak
18.10.2014 12:00 Inđija 2 : 0 Bačka (BP)
18.10.2014 14:00 Rudar 3 : 0 Sloga (PM)
18.10.2014 10:00 Vrnjačka Banja 2 : 3 Šumadija 1903
18.10.2014 11:00 Sloga 3 : 1 Bane
18.10.2014 14:00 AS 1 : 0 Novi Pazar
18.10.2014 14:00 Rudar 1 : 0 Kiker
18.10.2014 15:00 Jedinstvo Stević 1 : 5 Dinamo 1945
18.10.2014 11:00 Dinamo 11 : 1 Omladinac
18.10.2014 11:00 Pazar Juniors 2011 4 : 1 Tutin
18.10.2014 12:00 Loznica 1 : 0 Budućnost Krušik 2014
18.10.2014 Palilulac 2 : 0 Radnik
18.10.2014 Nacional 2 : 3 Napredak
18.10.2014 Topličanin 2 : 1 Radnički (N) 2
18.10.2014 Dinamo 3 : 0 Timok
18.10.2014 Real Niš 0 : 0 Jagodina 2
18.10.2014 Hajduk Veljko 3 : 1 Dubočica 1923
18.10.2014 Moravac Orion 4 : 1 Bor
18.10.2014 Kruševac 0 : 10 Radnički P
18.10.2014 10:00 Srem 4 : 2 Borac Ostružnica
18.10.2014 10:00 BSK 1925 2 : 1 Radnički (O)
18.10.2014 12:30 Bežanija 7 : 2 Železnik Lasta
18.10.2014 10:00 IM Rakovica 8 : 0 Sindjelić 2012
18.10.2014 10:00 Heroj 1925 1 : 2 Zmaj 1953
18.10.2014 12:00 Milenium 6 : 1 Novi Beograd
18.10.2014 12:00 Budućnost (D) 9 : 2 Baćevac
18.10.2014 Mladenovac 4 : 0 Brodarac1947
18.10.2014 Zvezdara 7 : 2 Komgrap
18.10.2014 Palilulac 1 : 3 Balkan
18.10.2014 Trudbenik 3 : 1 Banja
18.10.2014 Studentski Grad 1 : 2 Siti Sport Klub
18.10.2014 PKB Kovilovo 3 : 1 PKB
18.10.2014 11:00 Vitez 1 : 0 Velež
18.10.2014 13:55 Željezničar 7 : 1 Mladost
18.10.2014 10:30 Zrinjski 6 : 1 Travnik
18.10.2014 13:00 Slavija 2 : 2 Čelik
18.10.2014 13:00 Široki Brijeg 3 : 1 Olimpic
18.10.2014 10:00 IM Rakovica 0 : 3 Bežanija
18.10.2014 12:00 Budućnost 3 : 3 Brodarac 1947
18.10.2014 10:00 IMT 1 : 3 Boleč
18.10.2014 10:00 TSC 4 : 0 Bačka 1901
18.10.2014 10:00 Vršac 6 : 0 Bečej 1918
18.10.2014 10:00 Radnički (S) 4 : 0 Kikinda
18.10.2014 10:00 Novi Sad 1 : 5 Vrbas
18.10.2014 10:00 Proleter 2006 2 : 0 FK Vojvodina
18.10.2014 10:00 Mladost Bambi 1 : 1 Indeks
18.10.2014 10:00 OFK Hajduk 3 : 0 Spartak
18.10.2014 10:00 Inđija 3 : 3 Bačka (BP)
18.10.2014 11:00 Kopernikus Železničar 0 : 4 Radnički (N)
18.10.2014 11:00 SFS Borac 5 : 2 Bor
18.10.2014 11:00 Dinamo 0 : 4 Jagodina
18.10.2014 11:00 Timok 2 : 1 Trstenik PPT
18.10.2014 11:00 Hajduk Veljko 6 : 1 Timočanin
18.10.2014 14:00 Mihajlovac 1934 1 : 4 Petlić
18.10.2014 14:00 Semendria 1924 0 : 2 Obilić
18.10.2014 14:00 Rudar 0 : 3 AF Duljaj
18.10.2014 14:00 Presing 6 : 2 Karađorđe
18.10.2014 14:00 Sloga (PM) 5 : 4 Zvižd
18.10.2014 14:00 Pinkum 1 : 3 GFK Jasenica 1911
18.10.2014 14:00 Šumadija 5 : 1 Badnjevac
18.10.2014 10:00 Jedinstvo (BPS) 1 : 6 Potisje
18.10.2014 10:30 Budućnost (A) 2 : 2 Vršac
18.10.2014 10:00 Vladimirovac 7 : 2 Partizan (U)
18.10.2014 10:00 Jugoslavija 8 : 1 Polet
18.10.2014 16:00 Stenli 2 : 4 Vojvodina
18.10.2014 15:00 Proleter (M) 3 : 0 Borac (P)
18.10.2014 10:00 Spartak 4 : 0 Dolina
18.10.2014 10:00 Banat 3 : 1 BSK Bavanište
18.10.2014 10:00 Vršac United 1 : 1 Jedinstvo Stević
18.10.2014 10:00 Železničar 1 : 3 SASK
18.10.2014 10:00 Mladi radnik 9 : 0 Sloboda
18.10.2014 10:00 Pobeda 8 : 1 Glavaš
18.10.2014 10:00 Morava 5 : 0 Jedinstvo
18.10.2014 11:00 Radnički 3 : 0 Sloga
18.10.2014 11:00 Kiker 3 : 2 Apolon 4
18.10.2014 14:00 Senjak 0 : 2 Šampion
18.10.2014 14:00 Savacijum 4 : 0 Šabac
18.10.2014 14:00 Mačva 2005 0 : 4 Loznica
18.10.2014 14:00 Radnički 0 : 0 Jedinstvo
18.10.2014 14:00 Mačva 0 : 2 Budućnost Krušik 2014
18.10.2014 15:00 Mladost (L) 2 : 2 Dragačevo
18.10.2014 15:00 Mladost Radost 1 : 2 Borac 2
18.10.2014 OFK Vlada Dimitrijević 6 : 2 OFK Ras
18.10.2014 11:00 Pazar Juniors 2 : 1 Tutin
18.10.2014 OFK Nacional AG 11 : 0 Granit
18.10.2014 10:00 Jedinstvo : Radnički
18.10.2014 10:00 Borac : Jelen
18.10.2014 10:00 Bambi 3 : 0 Homoljac
18.10.2014 10:00 Avala 1 : 3 PKB Kovilovo
18.10.2014 10:00 Palilulac 0 : 1 Lepušnica
18.10.2014 Turbina 0 : 3 Futsal Kolubara
18.10.2014 Radnički 4 : 1 Kolubara
18.10.2014 Sremcica 0 : 3 Lokomotiva
18.10.2014 16:00 Mačva 3 : 0 Mačvanka
18.10.2014 11:00 Šabac 7 : 1 Gradac
18.10.2014 10:00 Spartak '02 9 : 0 Čoka
18.10.2014 Jedinstvo 2 3 : 3 Zeleznicar
18.10.2014 Budućnost-Krušik 2 14 : 0 Polet
18.10.2014 Omladinac 3 : 0 Sampion
18.10.2014 Jedinstvo 1 3 : 0 Ribnica
18.10.2014 10:00 Radnicki 2 : 2 OFK Osecina
18.10.2014 15:00 Borac 2 2 : 2 Kinder
18.10.2014 15:00 Borac 1 5 : 0 Sloboda
18.10.2014 15:00 Srpski Orlovi 3 : 3 Čačak 94
18.10.2014 15:00 Javor 1 : 1 Kiker
18.10.2014 15:00 Bubamara 2 : 0 Guča
18.10.2014 OFK Vlada Dimitrijević 4 : 2 Kolasin
18.10.2014 Sport Klub 99 0 : 2 Kosmet
18.10.2014 OFK Vlada Dimitrijević 2 : 4 OFK Ras
18.10.2014 BASK 1 : 4 Rad
18.10.2014 Partizan 5 : 0 Teleoptik
18.10.2014 Radnički Obrenovac 0 : 4 Crvena zvezda
18.10.2014 BSK Borča 1 : 2 Čukarički
18.10.2014 Zemun 6 : 0 Bežanija
18.10.2014 OFK Beograd 2 : 0 Voždovac
18.10.2014 Sindjelić 0 : 1 Kolubara
18.10.2014 Budućnost (D) 0 : 6 Fer Plej 06
18.10.2014 Zmaj 1953 1 : 3 Sindjelić 2012
18.10.2014 Srem Jakovo 2 : 1 Brodarac
18.10.2014 13:00 Milutinac 1 : 11 Institut
18.10.2014 BSK 1925 5 : 0 IMT
18.10.2014 Dominus 0 : 0 Ada
18.10.2014 Šumadinac 2 : 4 Tempo
18.10.2014 Studentski Grad 3 : 0 Radnicki (NB)
18.10.2014 Banja 0 : 2 Zvezdara
18.10.2014 Crvena Zvezda MML 0 : 8 Internacional
18.10.2014 Rušanj 2 : 2 Balkan
18.10.2014 Hajduk 5 : 0 Torlak
18.10.2014 Zmajevi 1 : 3 Lepušnica
18.10.2014 Poštar 1 : 2 Atakante
18.10.2014 PKB Kovilovo 6 : 0 GSP Polet
18.10.2014 Napredak 1 : 2 FSFV
18.10.2014 Policajac 0 : 3 Borac
18.10.2014 Sećeranac Ada 7 : 1 Sremčica
18.10.2014 Železničar 4 : 1 Lokomotiva
18.10.2014 Milenium 3 : 1 Resnik
18.10.2014 09:00 Vinča 4 : 5 011 B
18.10.2014 10:00 Boleč 4 : 2 Kosmaj
18.10.2014 15:30 Vrčin 0 : 1 OFK Beograd B
18.10.2014 Loznica 04 1 : 1 Luk
18.10.2014 Loznica 05 8 : 6 Borac (K)
18.10.2014 Jadar (GD) 1 : 1 Sinđelić
18.10.2014 BSK 1925 5 : 0 Vinča
18.10.2014 OFK Beograd 0 : 0 Bežanija
18.10.2014 Fair Play 06 5 : 1 Sity Sport Club
18.10.2014 Rad 2 : 4 Crvena zvezda
18.10.2014 Dominus 2 : 0 Vrčin
18.10.2014 Teleoptik 5 : 0 Voždovac
18.10.2014 Crvena zvezda 3 : 1 Rad
18.10.2014 Fair Play 06 2 : 8 OFK Beograd
18.10.2014 15:30 Vlaška 4 : 3 Crvenka

Košarka

18.10.2014 19:00 Igokea 66 : 53 Krka
18.10.2014 21:00 MZT Skopje 74 : 58 Szolnoki Olaj
18.10.2014 16:00 Jagodina 77 : 87 Konstantin
18.10.2014 19:00 Napredak Rubin 75 : 81 FMP
18.10.2014 19:00 Tamiš 67 : 78 Vojvodina Srbijagas
18.10.2014 18:00 Vršac Swisslion 98 : 75 Sloga
18.10.2014 20:00 Spartak 86 : 76 Smederevo 1953
18.10.2014 19:00 Proleter Naftagas 85 : 82 Zdravlje Leskovac
18.10.2014 15:00 Beovuk 72 87 : 70 Sloboda
18.10.2014 20:00 Srem 72 : 95 Mladost Admiral
18.10.2014 19:00 Mladost (SP) 96 : 93 Plana
18.10.2014 18:00 Kolubara LA 2003 71 : 84 Morava
18.10.2014 15:30 Meridiana 68 : 87 Vojvodina
18.10.2014 18:00 Rađevac 66 : 82 Mileševac
18.10.2014 19:00 Vladimirci 74 : 92 Klik
18.10.2014 13:30 Mionica 0 : 20 Železničar
18.10.2014 18:00 Play off 68 : 76 Radnički VA Bodža
18.10.2014 17:00 Morava 86 : 80 Užice
18.10.2014 16:30 Vitez 2 60 : 92 Surčin Dobanovci
18.10.2014 20:00 Kikinda 59 : 69 Mladost Veternik
18.10.2014 20:00 Karađorđevo 73 : 88 Feniks
18.10.2014 16:15 SO Koš 82 : 81 Sivac
18.10.2014 20:00 Crvenka Dunav 88 : 64 Budućnost
18.10.2014 20:00 Radnički 86 : 70 Vojka
18.10.2014 20:00 Ru koš 64 : 79 Kris Kros
18.10.2014 19:30 Đerdap 20 : 0 BSK Junior
18.10.2014 14:00 Hisar 104 : 67 Vukovi Merošina
18.10.2014 12:00 Radan 76 : 64 Mladost (Z)
18.10.2014 13:00 Zicer 69 : 60 Negotin
18.10.2014 20:00 Ub 81 : 76 Radnički 1950
18.10.2014 18:00 Zlatibor 100 : 71 Prva Petoletka
18.10.2014 19:30 Polet 107 : 79 Sloga (P)
18.10.2014 12:30 Astra 64 : 76 Milan Trivić
18.10.2014 16:00 Borac 57 : 60 Zvezdara
18.10.2014 19:00 Jedinstvo 72 : 46 Hajduk
18.10.2014 19:30 Bor RTB 88 : 93 Jug
18.10.2014 17:00 Sokobanja 78 : 66 OKK Junior
18.10.2014 16:00 Jastrebac 79 : 57 Kuršumlija
18.10.2014 18:00 Prokuplje 73 : 89 Niš Fair playy
18.10.2014 18:00 Dimitrovgrad 70 : 77 Knjaževac
18.10.2014 18:00 Jedinstvo 77 : 68 Lovćen
18.10.2014 18:00 Mornar 67 : 71 Sutjeska
18.10.2014 18:00 Danilovgrad 80 : 77 ABS Primorje
18.10.2014 19:00 Srbobran 53 : 80 Šabac
18.10.2014 15:00 Spartak 64 : 110 Vojvodina
18.10.2014 20:30 Vršac Swisslion 78 : 56 Crvena zvezda
18.10.2014 19:00 Čelarevo 64 : 67 Titel
18.10.2014 16:00 Sivac 55 : 103 Topolčanka
18.10.2014 Loznica 70 : 38 Play Off
18.10.2014 Ljubovija 80 : 64 Karaburma
18.10.2014 Kraljevo 92 : 41 Železničar
18.10.2014 Plej 1 93 : 44 Plej 2
18.10.2014 Mašinac : Sjenica
18.10.2014 Kings 71 : 75 Novi Pazar 2012
18.10.2014 Goč 65 : 31 Stari Ras
18.10.2014 Polet 89 : 39 Bane

Odbojka

18.10.2014 19:00 Mladi radnik 0 : 3 Partizan
18.10.2014 19:00 Spartak 3 : 0 Đerdap
18.10.2014 18:00 Bukovica Putevi 3 : 2 Kosovska Mitrovica
18.10.2014 15:00 Niš 3 : 0 Borac
18.10.2014 19:00 VGSK 2 : 3 Železničar
18.10.2014 18:00 Bosna 0 : 3 Modriča Optima
18.10.2014 17:00 Gacko 3 : 1 Jedinstvo
18.10.2014 17:00 Domaljevac 0 : 3 Mladost
18.10.2014 16:00 Borac m:tel 3 : 2 Kakanj 78
18.10.2014 18:00 Gradiška 3 : 0 Student
18.10.2014 17:00 Majevica 0 : 3 Tempo
18.10.2014 12:00 Antena 3 : 2 Gračac
18.10.2014 15:00 Partizan 3 : 2 FAP Livnica
18.10.2014 14:00 Napredak 037 3 : 0 Brezovica
18.10.2014 16:00 Milenijum 0 : 3 Desetka
18.10.2014 14:00 Timok 3 : 0 Topličanin
18.10.2014 17:00 Dubočica 0 : 3 Jagodina
18.10.2014 16:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Vranje
18.10.2014 17:00 Srem Iton 3 : 2 Mladost
18.10.2014 17:00 Hercegovina 1 : 3 Bavanište
18.10.2014 15:00 Proleter 3 : 1 Stražilovo
18.10.2014 18:00 Futog 3 : 1 Vrbas
18.10.2014 20:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 3 Smederevo Carina
18.10.2014 19:00 Rudar 2 : 3 Šumadija
18.10.2014 19:30 Karađorđe 3 : 0 Roda
18.10.2014 19:00 Jedinstvo (K) 3 : 0 Obrenovac
18.10.2014 11:00 Ribnica 2 3 : 0 Rudar
18.10.2014 17:00 Kulpin 3 : 1 Vojvodina 3
18.10.2014 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Kolubara
18.10.2014 19:00 Crnokosa Artos 3 : 0 Ekonomac
18.10.2014 20:00 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Radnički
18.10.2014 19:00 Valjevo 2 : 3 Futog
18.10.2014 19:00 Sloboda Tuzlafarm 2 : 3 Kula Gradačac
18.10.2014 18:00 Radnik 0 : 3 Bihać Preminger
18.10.2014 19:00 BL Volley 3 : 1 Gacko
18.10.2014 15:00 Stakorina 1 : 3 Maglić
18.10.2014 16:00 Hercegovac 3 : 0 Mladost
18.10.2014 15:00 Slavija 3 : 0 Crvena zvijezda
18.10.2014 17:00 Ivanjica 3 : 1 Tutin
18.10.2014 12:00 Borac 2 : 3 Gimnazijalac
18.10.2014 20:00 Zlatibor 3 : 0 Sloboda S
18.10.2014 18:00 Milenijum 3 : 0 Desetka
18.10.2014 19:00 Leskovac 98 3 : 1 Majdanpek FBC
18.10.2014 18:00 Bor 3 : 0 Mladost
18.10.2014 13:00 Kuršumlija 2 : 3 Student
18.10.2014 14:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Vranje
18.10.2014 16:30 Vrbas 0 : 3 FOK
18.10.2014 17:00 Kikinda 0 : 3 Jedinstvo 2
18.10.2014 16:00 Mladost 3 : 0 Slavija
18.10.2014 14:30 Imlek 3 : 0 Lazarevac
18.10.2014 18:00 Poštar 064 0 : 3 Ub
18.10.2014 15:00 Sterija 2 : 3 As
18.10.2014 13:00 Kraljevo 3 : 1 Mladost
18.10.2014 13:00 Zvečan 3 : 0 Volej stars junior
18.10.2014 16:30 Arilje 3 : 0 Tara 2
18.10.2014 19:00 Bambi volej 3 : 0 Čačak
18.10.2014 18:00 Partizan 3 : 1 Čemp 07
18.10.2014 15:45 Futog vest 3 : 0 BiT
18.10.2014 12:00 NS Tim 3 : 2 NS Volej tim
18.10.2014 15:30 Gox-IN 0 : 3 Panonija
18.10.2014 15:00 Apatin 0 : 3 Merkur
18.10.2014 19:00 CVS 3 : 2 Hajduk
18.10.2014 17:00 Volejstars 0 : 3 Sutjeska
18.10.2014 18:15 Banat 3 : 0 Hercegovina
18.10.2014 19:00 MD Zrenjanin 2 3 : 1 Proleter
18.10.2014 17:00 Žitište 3 : 0 Krajišnik
18.10.2014 18:00 Maks 3 : 1 Jedinstvo 3
18.10.2014 16:00 Eaton Srem Tempo 3 1 : 3 Star
18.10.2014 20:00 Mladost 3 : 0 Beočin Metal
18.10.2014 14:00 Roda 2 1 : 3 Resnik
18.10.2014 16:30 Fenix Čukarički 3 : 1 21. maj
18.10.2014 20:30 Avala 0 : 3 Volleyland
18.10.2014 Smeč 3 : 0 Volejbol 2000
18.10.2014 NS Volej 0 : 3 Libero
18.10.2014 SK Volej 3 : 0 Futog 2
18.10.2014 Slavija 3 : 0 Turija
18.10.2014 Dunav 0 : 3 Omladinac 2
18.10.2014 Sremac 3 : 0 Jedinstvo 4
18.10.2014 Mladost 0 : 3 Mitrovica
18.10.2014 Radinci Volej 3 : 0 Srem 022
18.10.2014 Prvi Tempo 3 : 1 Sloga
18.10.2014 Eaton Srem Tempo 4 3 : 0 Sirmium
18.10.2014 Panonija 3 : 1 Senta
18.10.2014 Boom Volley 1 : 3 Vollejstar
18.10.2014 Čoka 3 : 1 Kikinda 2
18.10.2014 Topola 0 : 3 Subotica
18.10.2014 NIS Spartak 3 1 : 3 Zlatica

Rukomet

18.10.2014 18:00 Spartak Vojput 31 : 24 Planinka Prolom voda
18.10.2014 18:00 Sloga 36 : 22 PKB
18.10.2014 19:00 Vrbas 38 : 25 Napredak
18.10.2014 19:00 Mokra Gora 33 : 30 Zlatar
18.10.2014 19:00 Morava 29 : 24 Jagodina
18.10.2014 19:00 ORK Vlasotince 22 : 27 Jastrebac
18.10.2014 19:00 Mladost 1949 31 : 30 Topličanin
18.10.2014 21:00 Hajduk Veljko 32 : 31 Vranje 1957
18.10.2014 20:30 Metalac 25 : 25 Proleter
18.10.2014 17:00 Vladimirovac 35 : 22 Nova Pazova
18.10.2014 19:00 ŽSK 31 : 23 Hercegovina
18.10.2014 19:00 Banatski Karlovac 34 : 34 Inđija
18.10.2014 18:30 Novi Beograd 27 : 22 Studentski grad
18.10.2014 17:30 Smederevo 22 : 30 Obilić
18.10.2014 17:00 Sindjelić 26 : 21 Sloga
18.10.2014 17:00 Radnički 2 30 : 28 Prva Petoletka
18.10.2014 17:00 Priboj 28 : 25 Mladost
18.10.2014 18:00 Potisje Pleteks 23 : 28 Kikinda
18.10.2014 19:00 Jabuka 33 : 32 Vrbas Karneks 2
18.10.2014 16:00 Pirot 21 : 36 Hisar
18.10.2014 15:30 Metaloplastika 2 35 : 22 Radnički
18.10.2014 18:30 Rudar 27 : 32 Rembas
18.10.2014 15:30 Brestovac 28 : 42 Paraćin
18.10.2014 Đerdap : Mladost 1949 2
18.10.2014 18:00 Župa 54 2 42 : 34 Goč Merkur
18.10.2014 18:00 Karađorđe 23 : 26 Metalac
18.10.2014 Sloga : Knez Lazar 2
18.10.2014 Budućnost 29 : 26 Mladost (O)
18.10.2014 Unirea 32 : 30 Spartak
18.10.2014 Banatski Karlovac : Gaj
18.10.2014 Crepaja 24 : 26 Mladost (V)
18.10.2014 Omladinac (I) 31 : 24 Glogonj
18.10.2014 Omladinac (D) 31 : 36 Dolovo
18.10.2014 19:00 Rusin 32 : 26 Sonta
18.10.2014 16:00 Čonoplja 1947 27 : 25 Graničar (G)
18.10.2014 19:00 Putinci 31 : 25 Partizan
18.10.2014 19:00 Crvena Zvezda 2 35 : 34 Vojvoda Stepa
18.10.2014 Senta : Napredak
18.10.2014 17:00 AS 7 : Udarnik
18.10.2014 17:00 Sloboda 41 : 25 Zrinjski
18.10.2014 19:00 Derventa 34 : 24 Gračanica
18.10.2014 19:00 Konjuh 42 : 31 Krivaja
18.10.2014 18:00 Bosna (S) 29 : 21 Izviđač
18.10.2014 19:00 Čelik 28 : 25 Prijedor
18.10.2014 19:00 Čelinac 38 : 29 Bijeljina
18.10.2014 18:00 Drina 31 : 25 Teslić
18.10.2014 18:00 Mladost 27 : 28 Kotor Varoš
18.10.2014 17:30 Golić Šarić 37 : 24 Hercegovac
18.10.2014 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 31 : 29 Slavija
18.10.2014 18:00 Hercegovina 30 : 23 Leotar
18.10.2014 20:00 Borac m:tel 34 : 32 Radnički
18.10.2014 19:00 Jagodina 28 : 14 Radnički (S)
18.10.2014 19:00 Železničar 32 : 26 Naisa
18.10.2014 20:30 Crvena Zvezda 30 : 41 Minaqua
18.10.2014 19:00 Knjaz Miloš 31 : 26 Proleter SP
18.10.2014 18:00 Medicinar 31 : 33 Kikinda
18.10.2014 17:00 Krivaja 31 : 29 Borac
18.10.2014 19:00 Grude 25 : 24 Ilidža
18.10.2014 19:00 Goražde 30 : 28 Izviđač
18.10.2014 18:00 Sloga 28 : 15 Mladi Radnik
18.10.2014 18:00 Kučevo 27 : 22 Požarevac
18.10.2014 18:00 Loznica grad 28 : 28 ORK Loznica
18.10.2014 20:30 Junior 2 21 : 20 Radnički
18.10.2014 18:00 Apatin 23 : 31 Halas Jožef
18.10.2014 17:00 Pančevo 35 : 22 Vrbas
18.10.2014 18:00 Košutnjak 10 : 42 Knjaz Miloš 2
18.10.2014 Sloga 28 : 37 Župa
18.10.2014 20:30 Čačak 28 : 19 Prijepolje
18.10.2014 17:30 Metalac AD 28 : 22 Napredak 12
18.10.2014 Pirot 23 : 19 Mladost
18.10.2014 Đerdap 18 : 22 Crveni krst
18.10.2014 Jagodina 2 24 : 33 Topličanin
18.10.2014 16:00 Partizan 27 : 22 Naftagas
18.10.2014 16:00 Mladost 33 : 25 Laki
18.10.2014 Vlasotince 20 : 24 Žitorađa
18.10.2014 Remesiana 28 : 14 Paraćin
18.10.2014 Morava Han 23 : 30 Niška Banja
18.10.2014 Jastrebac 19 : 22 Radan
18.10.2014 Naisa 2 34 : 15 Dubočica
18.10.2014 15:00 Lehel 8 : 45 Mladost
18.10.2014 16:00 Senta 78 : 1 Aleksandrovo
18.10.2014 16:00 Rusin 13 : 20 Hajduk
18.10.2014 Odžaci 9 : 34 Mladost 2
18.10.2014 Eret : Temerin 2
18.10.2014 19:00 Radnički 30 : 22 Deronje
18.10.2014 19:40 Cepelin 20 : 27 Klenak 09

Futsal

18.10.2014 19:30 Bečej 5 : 5 Vinter sport
18.10.2014 19:30 Zrinjski 9 : 2 Nevesinje
18.10.2014 18:00 Kaskada 9 : 0 Mostar Stari Grad
18.10.2014 18:00 Seljak 3 : 3 Bosna Kompred
18.10.2014 18:30 Tango Liman 1 : 10 Deus Futsal
18.10.2014 20:00 Tvrdjava 1 : 4 Viking
18.10.2014 18:00 Telep 3 : 1 Apa Futsal

Ragbi 15

18.10.2014 Nada Dalmacija 36 : 27 Magyarok
Mladja i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja je tipovao utakmicu