Partizan
Mokra Gora
Slavija
Zona Morava - Metalcu ceo plen

Sredinom prvog poluvremena čak dva gola u mrežama oba rivala. Najpre je nakon sjajne asistencije Vukadinovića Milojević efektno savladao golamana Lišanina. Gosti su izjednačili pet minuta kasnije a strelac je bio brzonogi Ristović. U nastavku čak tri lopte u mreži gostiju iz Guče. Milojević je posstigao svoj drugi pogodak posle brzog kontranapada, potom je na asistenciju Vukadinovića strelac bio Erak a tačku na pobedu stavio je Stevanović kada je loptu glavom sproveo u mrežu protivnika.

Duel Zućkovića i Milića foto: Stole

Metalac - Dragačevo 4:1 (1:1)

KRALjEVO Strelci: 1:0 Milojević u 18, 1:1 Ristović u 23. 2:1 Milojević u 58. 3:1 Erak u 81. 4:1 Stevanović u 87. Stadion kod Ložionice. Gledalaca 100. Sudija. Borko Radović (Čačak) 7,5. Žuti kartom: Milić (Metalac). Igrač utakmice Miloš Milojević (Metalac).

Metalac: Košanin 7 (Đorđević -), Stevanović 7, Đokić 7, Jevtović 7, Gvozdenović 7, Milojević 8 (Radulović -), Vukadinović 7,5 (Cvetković -), Erak 7, Milić 7,5, Mijailović 7.

Dragačevo: Lišanin 6, Viđović 6,5, Radović 7, Ivanović 6 (Radičević -), Božić 7, Nedeljković 6,5, Rastović 7, Pajović 7, Pejović 6, Đoković 6 (Slavković -), Zučković 6.