XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 452 utakmica za dan: Subota, 19 Novembar 2016

Fudbal

19.11.2016 17:00 Napredak 0 : 1 Crvena zvezda
19.11.2016 13:30 Borac 1 : 2 Metalac
19.11.2016 13:30 Spartak ŽK 0 : 2 Voždovac
19.11.2016 13:30 Čukarički 4 : 1 Radnički (N)
19.11.2016 13:30 Javor Matis 1 : 0 Radnik
19.11.2016 17:00 Vojvodina 3 : 0 Novi Pazar
19.11.2016 15:00 Partizan 1 : 0 Bačka (BP)

19.11.2016 13:00 Mačva 1 : 2 Inđija
19.11.2016 13:00 Sloboda 2 : 2 Bežanija
19.11.2016 13:00 Zemun 3 : 0 Dinamo
19.11.2016 13:00 Proleter 2 : 1 Jagodina
19.11.2016 13:00 Kolubara 3 : 3 OFK Beograd
19.11.2016 13:00 OFK Odžaci 1 : 2 Sindjelić
19.11.2016 13:00 BSK Borča 3 : 2 ČSK Pivara

19.11.2016 18:30 Tottenham 3 : 2 West Ham
19.11.2016 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Manchester City
19.11.2016 16:00 Everton 1 : 1 Swansea
19.11.2016 16:00 Southampton 0 : 0 Liverpool
19.11.2016 16:00 Stoke 0 : 1 Bournemouth
19.11.2016 16:00 Sunderland 3 : 0 Hull
19.11.2016 16:00 Watford 2 : 1 Leicester
19.11.2016 13:30 Manchester Utd 1 : 1 Arsenal

19.11.2016 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 2 Köln
19.11.2016 15:30 Mainz 05 4 : 2 Freiburg
19.11.2016 15:30 Wolfsburg 0 : 1 Schalke 04
19.11.2016 15:30 Augsburg 0 : 0 Hertha BSC
19.11.2016 15:30 Darmstadt 98 0 : 1 Ingolstadt
19.11.2016 18:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Bayern

19.11.2016 15:00 Chievo 1 : 0 Cagliari
19.11.2016 18:00 Udinese 1 : 2 Napoli
19.11.2016 20:45 Juventus 3 : 0 Pescara

19.11.2016 17:00 PSG 2 : 0 Nantes
19.11.2016 20:00 Nancy 1 : 0 Dijon
19.11.2016 20:00 Bastia 1 : 1 Montpellier
19.11.2016 20:00 Toulouse 1 : 2 Metz
19.11.2016 20:00 Rennes 1 : 1 Angers

19.11.2016 13:00 La Coruña 2 : 3 Sevilla
19.11.2016 16:15 Barcelona 0 : 0 Málaga
19.11.2016 18:30 Eibar 1 : 0 Celta Vigo
19.11.2016 20:45 Atlético Madrid 0 : 3 Real Madrid

19.11.2016 13:00 OFK Petrovac 1 : 0 Grbalj
19.11.2016 13:00 Iskra 1 : 2 Jedinstvo
19.11.2016 13:00 Budućnost 5 : 0 Lovćen
19.11.2016 13:00 Dečić 2 : 0 Mladost
19.11.2016 13:00 Rudar 2 : 0 Bokelj
19.11.2016 13:00 Sutjeska 0 : 0 Zeta

19.11.2016 13:00 Blue Star : Crvena stijena

19.11.2016 13:00 Radnički (NP) 0 : 1 Omladinac
19.11.2016 13:00 Crvena zvezda (NS) 3 : 2 Borac (S)
19.11.2016 13:00 Radnički (Zr) 2 : 1 Vršac
19.11.2016 13:00 TSC 3 : 0 Cement
19.11.2016 13:00 Radnički (SM) 2 : 3 Sloga
19.11.2016 13:00 Bačka 1901 0 : 1 Bratstvo 1946

19.11.2016 13:00 Sloga (D) 0 : 3 Moravac Orion
19.11.2016 13:00 Timok 4 : 0 Vlasina
19.11.2016 13:00 Trstenik PPT 4 : 2 Pukovac
19.11.2016 13:00 OFK Sinđelić 1 : 0 Jedinstvo (P)
19.11.2016 13:00 Jedinstvo (B) 2 : 1 Dunav

19.11.2016 13:00 Radnički (NB) 1 : 0 GSP Polet
19.11.2016 13:00 Radnički (O) 1 : 2 Teleoptik
19.11.2016 13:00 IMT 2 : 1 Žarkovo

19.11.2016 13:00 Mokra Gora 1 : 1 Šapine
19.11.2016 13:00 FAP 1 : 1 Radnički 1923
19.11.2016 13:00 Sloga (P) 2 : 1 Mihajlovac 1934
19.11.2016 13:00 Šumadija 1903 3 : 1 Polet (LJ)
19.11.2016 13:00 Jošanica 0 : 1 Budućnost Krušik 2014

19.11.2016 13:00 Radnički (S) 7 : 2 Tavankut
19.11.2016 13:00 Potisje 3 : 0 Bačka (P)

19.11.2016 13:00 Sloga 1 : 4 Budućnost (SC)
19.11.2016 13:00 Jedinstvo (BK) 7 : 1 Dolina
19.11.2016 13:00 Sloboda 1 : 4 Vojvodina 1928
19.11.2016 13:00 Radnički (S) 0 : 3 Dinamo 1945
19.11.2016 13:00 Vršac united 4 : 0 Proleter (BK)
19.11.2016 13:00 Radnički (K) 2 : 0 Kozara

19.11.2016 13:00 Mladost (BJ) 3 : 2 Hajduk (Č)
19.11.2016 13:00 Slavija 1 : 3 Sloga
19.11.2016 13:00 Jedinstvo (SP) 1 : 0 Kupinovo

19.11.2016 13:00 Radnički (K) 1 : 0 Sušica
19.11.2016 13:00 Trepča 3 : 0 Ovčar
19.11.2016 13:00 Slavija 1 : 1 Karađorđe

19.11.2016 13:00 Gruža 4 : 1 Napredak
19.11.2016 13:00 Radnički 1926 1 : 1 Šumadija (A)

19.11.2016 13:00 Spartak 1924 1 : 1 Zadrugar
19.11.2016 13:00 Sevojno 1 : 1 OFK Osečina
19.11.2016 13:00 Radnički (V) 2 : 0 Polimlje
19.11.2016 13:00 Ribnica 0 : 2 Jedinstvo 1945

19.11.2016 13:00 Brodoremont 1 : 0 Napredak
19.11.2016 13:00 Rtanj 5 : 1 Rudar
19.11.2016 13:00 OFK Bor 1 : 2 Šarbanovac
19.11.2016 13:00 Timočanin 0 : 0 BSK

19.11.2016 13:00 Pusta reka 3 : 0 Balkanski
19.11.2016 13:00 GFK Dubočica 1 : 0 Pčinja
19.11.2016 13:00 Nebeski andjeli 1 : 0 Sloga (L)

19.11.2016 13:00 Jedinstvo 1 : 1 Morava 1918
19.11.2016 13:00 Žitorađa 0 : 3 Trajal

19.11.2016 13:00 Balkan Mirijevo 5 : 0 Jedinstvo
19.11.2016 13:00 Milutinac 1 : 0 Avala

19.11.2016 13:00 OFK Tekstilac 3 : 2 Hajduk
19.11.2016 13:00 Resavac 3 : 0 Morava

19.11.2016 13:30 Goč 4 : 0 OFK Ras

19.11.2016 13:00 Proleter (RS) 2 : 3 Bajša
19.11.2016 13:00 Njegoš 1 : 1 Jadran (F)
19.11.2016 13:00 Panonija IM Topola 2 : 2 Vinogradar

19.11.2016 13:00 Rudar 2 : 0 Jadran
19.11.2016 13:00 1. Maj Ruma 6 : 0 Partizan

19.11.2016 13:30 Partizan (U) 1 : 0 Jedinstvo (V)

19.11.2016 13:00 Mladi borac 0 : 0 Udarnik
19.11.2016 13:00 Cerovac 1 : 0 Budućnost

19.11.2016 13:00 Mladost (P) 2 : 0 Sindjelić
19.11.2016 13:00 Radnički Šabački 1 : 2 Jevremovac

19.11.2016 13:00 ŽAK 4 : 0 Mladost (K)

19.11.2016 13:30 Poreč 1 : 0 Branik

19.11.2016 13:00 OFK Futog 6 : 1 Vinogradar
19.11.2016 13:00 Jugović 0 : 0 TSK
19.11.2016 13:00 Šajkaš 1908 3 : 2 Mladost
19.11.2016 13:00 Omladinac 2 : 2 Jedinstvo

19.11.2016 13:00 Bilećanin 0 : 3 OFK Kikinda
19.11.2016 13:00 Krajina 2 : 0 Lehel
19.11.2016 13:00 Begej 10 : 0 Naftagas (B)
19.11.2016 13:00 Mladost (L) 0 : 9 Mladost (BD)

19.11.2016 13:00 Jadran 1 : 1 Budućnost

19.11.2016 13:00 Jedinstvo (Š) 0 : 2 Umac

19.11.2016 13:00 Radnik 1 : 0 Junior Novo Naselje
19.11.2016 13:00 OFK Jabučje 7 : 0 Joševa
19.11.2016 13:00 Pepeljevac 5 : 1 Tvrdojevac
19.11.2016 13:00 Banjani 1 : 2 Sovljak

19.11.2016 13:00 Vulkan 5 : 2 Vrtište
19.11.2016 13:00 Palilulac 1 : 2 Proleter (M)
19.11.2016 13:00 Aluminijum 2 : 6 Proleter (DV)

19.11.2016 13:00 Sloga 33 7 : 0 Trgovački
19.11.2016 13:00 Đerdap 3 : 0 Budućnost (V)
19.11.2016 13:00 Polet (SD) 3 : 1 Napredak 1936

19.11.2016 13:00 Lunjevica 3 : 2 Brezak

19.11.2016 13:00 Blagotin 4 : 0 Parunovac

19.11.2016 13:00 Levosoje 3 : 2 Trešnjevka
19.11.2016 13:00 OFK Alakince 1 : 0 Mladost (S)

19.11.2016 13:30 Mladost : Napredak 1976
19.11.2016 13:30 Bukovik : Slemen

19.11.2016 13:00 Borac 1805 3 : 0 Moravac
19.11.2016 13:00 Rudar Stenjevac 3 : 0 Napredak (S)

19.11.2016 13:00 Zenit 2 : 3 Sloga

19.11.2016 13:00 Dušan Silni 0 : 1 Radnički (К)

19.11.2016 13:00 OFK Draževac 1 : 2 Borac
19.11.2016 13:00 Mladi Radnik 1 : 4 Polet (V)
19.11.2016 13:00 Planinac 2015 3 : 0 Gredetin

19.11.2016 11:00 Velika Reka 5 : 2 Sloga (LŠ)
19.11.2016 13:30 Azbukovica 0 : 3 Gučevo
19.11.2016 13:00 Jadar (S) 2 : 0 Prva Iskra

19.11.2016 13:00 Milicionar 0 : 0 Gorki
19.11.2016 13:00 Torpedo 2 : 1 Cer

19.11.2016 13:00 Marjan MB 2 : 1 Real

19.11.2016 16:30 Popovići 1 : 1 Mlada krila
19.11.2016 16:30 Grdica 2 : 1 Jedinstvo (D)

19.11.2016 13:00 Rudar 2 : 0 Crvena Jabuka
19.11.2016 13:00 Vrelo Sport 3 : 2 Rubribreza

19.11.2016 13:00 Budućnost 1 : 0 Kapidžija
19.11.2016 13:00 Gornji Stepoš 1 : 3 Knez Lazar
19.11.2016 13:00 BSK 2 : 0 Mladost VPD

19.11.2016 13:00 Varvarin 3 : 0 Jugovići

19.11.2016 13:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 0 Bačka
19.11.2016 13:00 Centar 2 : 0 Susek

19.11.2016 13:00 Sloga 2 : 1 AFK
19.11.2016 13:00 Tornjoš 3 : 0 Čoka

19.11.2016 13:00 Omladinac (V) 5 : 4 Kotlenik

19.11.2016 13:00 Sloboda 1 : 5 Mladost
19.11.2016 13:00 Nišavac 2 : 4 Lokomotiva

19.11.2016 13:00 Velika Jasikova 4 : 3 Šljivar
19.11.2016 13:00 Kastrum 0 : 0 Lovac
19.11.2016 13:00 Kosovo 3 : 0 Mladost

19.11.2016 13:30 Moravac (P) 8 : 0 Gornje Krajince
19.11.2016 13:30 ŠFU Derbi 2016 5 : 3 Moravac (G)
19.11.2016 13:30 Todorovce 3 : 1 Mladost
19.11.2016 13:30 Gornje Sinkovce 1 : 3 Radnik 2013

19.11.2016 13:00 Obilić : Sloga Radnički
19.11.2016 13:00 Mašinac Trejs PZP 0 : 3 Crvena zvezda

19.11.2016 11:00 Radnički (P) 5 : 0 Jagodina
19.11.2016 13:00 Crvena zvezda 4 : 2 Radnički (N)
19.11.2016 12:00 Napredak 1 : 0 Vojvodina

19.11.2016 14:00 Jedinstvo : Radnički Stobex
19.11.2016 11:00 Železničar : Radnički Šabački

19.11.2016 09:00 IM Rakovica 1 : 1 Studentski Grad
19.11.2016 13:00 Brodarac 2 1 : 3 Internacional
19.11.2016 13:00 Bežanija 0 : 4 Sindjelic

19.11.2016 10:00 Dinamo 1945 6 : 2 Proleter 2006

19.11.2016 11:00 Jugoslavija 3 : 1 Strela
19.11.2016 11:00 Borac (St) 5 : 2 Polet

19.11.2016 13:30 Crvena zvezda 5 : 0 Moravac Orion
19.11.2016 13:00 Kiker 1 : 2 Novi Pazar
19.11.2016 11:00 Rad 2 : 2 Zemun
19.11.2016 12:00 Studentski Grad 0 : 0 Brodarac
19.11.2016 10:30 Teleoptik 1 : 4 Vojvodina

19.11.2016 13:00 Rad MK 1 : 1 011 MK
19.11.2016 13:00 BASK MK 0 : 1 Sinđelić MK

19.11.2016 10:00 Vojvodina 3 : 1 Borac

19.11.2016 13:00 Dunav 1 : 1 Ševac

19.11.2016 11:00 Tempo 1 : 0 Mladost (O)

19.11.2016 10:00 Strelac 3 : 3 Crvena Zastava

19.11.2016 13:00 Bačinac 3 : 0 Kolonija 11421
19.11.2016 13:00 AF Duljaj 1 : 2 Sloga 33
19.11.2016 13:00 Morava 0 : 7 Plana
19.11.2016 13:00 Petlić 2006 1 : 5 Zvižd
19.11.2016 13:00 Presing 3 : 0 GFK Jasenica 1911
19.11.2016 13:00 Pinkum 2 : 4 Smederevo 1924
19.11.2016 13:00 Cepelin 026 1 : 0 Šumadija

19.11.2016 10:00 Proleter 0 : 3 Arena Su

19.11.2016 11:00 Dinamo 1945 8 : 0 Železničar
19.11.2016 11:00 Borac 0 : 2 Sloga

19.11.2016 Jagodina 18 : 0 Levač

19.11.2016 11:00 Subotica 0 : 0 CFK

19.11.2016 11:00 OFK National AG 3 : 4 OFK AS

19.11.2016 10:00 Donjošorac : OFK Šabac
19.11.2016 10:00 Tamnava 2016 : Mačva 2005
19.11.2016 10:00 POFK Čivija : POFK Letnjikovac
19.11.2016 10:00 Jedinstvo 1945 : Radnički (K)
19.11.2016 10:00 POFK Savacium : Mačva

Košarka

19.11.2016 19:00 Zadar 69 : 76 Partizan NIS
19.11.2016 17:00 Mega Leks 93 : 87 Mornar
19.11.2016 21:00 Krka 72 : 88 Igokea

19.11.2016 19:30 Konstantin 56 : 76 Mladost Admiral
19.11.2016 19:00 Spartak 93 : 74 Dunav
19.11.2016 19:00 Napredak Rubin 69 : 75 Vršac

19.11.2016 18:00 Rtanj 60 : 79 Radnički 1950
19.11.2016 19:00 Futog Tupanjac MD 81 : 85 Sloboda
19.11.2016 20:30 Vojvodina 85 : 71 Napredak Bosphorus

19.11.2016 18:00 Dunav 2014 83 : 64 Sveti Đorđe
19.11.2016 17:00 Akademik 102 : 83 Hajduk
19.11.2016 20:00 Crvenka 71 : 93 Topola
19.11.2016 20:00 Radnički 87 : 80 Jedinstvo

19.11.2016 19:00 KKK Radnički 84 : 60 Železničar
19.11.2016 19:00 Zlatar 75 : 68 Klik

19.11.2016 19:00 Morava 82 : 76 OKK Junior
19.11.2016 15:30 Zdravlje Leskovac 75 : 56 Jablanica
19.11.2016 18:00 Sokobanja 106 : 73 Radan
19.11.2016 20:00 Vlasotince 81 : 87 Prokuplje
19.11.2016 16:30 Kuršumlija 59 : 83 Dimitrovgrad

19.11.2016 16:45 Borac 92 : 86 Ras
19.11.2016 12:15 Torlak 73 : 85 Borča
19.11.2016 13:00 Slodes 66 : 83 LA Basket
19.11.2016 18:00 Žarkovo 91 : 71 Radnički (O)

19.11.2016 18:00 Velika Kikinda 89 : 68 Sloboda NS
19.11.2016 19:00 Odžaci 85 : 58 SO Koš
19.11.2016 12:30 Mladost Veternik 110 : 56 Sivac
19.11.2016 14:00 Budućnost 91 : 67 Petrovgrad

19.11.2016 17:00 BNS 51 : 76 Šimanovci
19.11.2016 19:00 Omladinac 96 : 72 Lokomotiva 2016
19.11.2016 17:10 Vojka 59 : 72 Jedinstvo

19.11.2016 18:00 Mladost 2014 77 : 75 Rađevac

19.11.2016 13:00 Užice 79 : 71 Čačak 94

19.11.2016 16:00 Požarevac 97 : 55 Stari Ras
19.11.2016 13:15 Napredak Junior 92 : 64 Bane
19.11.2016 17:00 Goč 90 : 54 Sloga (PM)

19.11.2016 18:15 BASK 75 : 54 Novi Beograd 7
19.11.2016 14:15 Torlak 2 66 : 87 Eko Sport

19.11.2016 16:30 Zicer 60 : 72 Mladost Vesna
19.11.2016 16:30 Jugbasket 89 : 60 Omladinac 016

19.11.2016 11:00 Užice 39 : 96 Mileševac
19.11.2016 13:00 Prijepolje 23 : 69 Zvečan

19.11.2016 19:30 Topličanin 2012 52 : 67 Actavis academy

19.11.2016 19:00 Srbobran 80 : 63 Hajduk
19.11.2016 18:00 Beočin 102 : 23 Jadran

19.11.2016 Kolubara LA 2013 : MIX
19.11.2016 Železničar 69 : 67 Mladost 014

19.11.2016 15:30 Borac 74 : 82 Mega Bemax
19.11.2016 17:00 Sloga 69 : 74 Vizura Shark
19.11.2016 16:00 Sport's World 68 : 62 Konstantin
19.11.2016 12:30 Zemun 81 : 58 Mladost (Č)
19.11.2016 13:30 Hisar 48 : 100 Crvena zvezda M:TS

19.11.2016 Inter koš 42 : 48 MIX
19.11.2016 Mladost 64 : 93 Železničar

19.11.2016 OKK Šabac : Koceljeva
19.11.2016 Student 014 : LA Basket
19.11.2016 MIX 1 : Mionica
19.11.2016 MIX 2 : Železničar

19.11.2016 Rađevac : MIX 2
19.11.2016 Student 014 : LA Basket
19.11.2016 MIX 1 : Mionica
19.11.2016 Inter koš : Železničar

19.11.2016 Rađevac : Osečina
19.11.2016 Student : Mladost 014
19.11.2016 MIX : Mionica

Odbojka

19.11.2016 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Partizan
19.11.2016 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 1 Ribnica
19.11.2016 17:00 Niš IGM Mladost 3 : 1 Novi Pazar

19.11.2016 18:00 Borac 2 : 3 Mladi radnik
19.11.2016 17:00 Kosovska Mitrovica 3 : 1 FAP Livnica
19.11.2016 19:00 VGSK 0 : 3 VA 014 Gorenje

19.11.2016 18:00 Metalac Takovo 3 : 0 Antena
19.11.2016 16:00 Napredak 037 3 : 2 Timok
19.11.2016 17:00 Bavanište 1 : 3 Bečej
19.11.2016 16:00 Užice 0 : 3 Mladenovac

19.11.2016 19:00 Stig 3 : 0 Karađorđe
19.11.2016 20:00 Loznica 3 : 0 Lucky Star

19.11.2016 Novi Pazar 2 1 : 3 Arilje
19.11.2016 Ribnica 2 3 : 1 Partizan
19.11.2016 Gračac 3 : 0 Lotus
19.11.2016 Putevi 0 : 3 Knez Lazar

19.11.2016 Hercegovina 3 : 1 Mladost-Expans
19.11.2016 Mladost 1 : 3 Dunav Volley
19.11.2016 Šid 3 : 1 Kulpin
19.11.2016 Banat 3 : 1 Vojvodina 2
19.11.2016 Sombor 3 : 2 Proleter
19.11.2016 Botafogo 3 : 2 Kikinda

19.11.2016 Topličanin 3 : 0 Vranje
19.11.2016 Hajduk Veljko 3 : 0 Ozren
19.11.2016 Pirot 3 : 0 Mladost
19.11.2016 SFS Borac 3 : 0 MOK Topličanin 97
19.11.2016 Niš 2 0 : 3 Desetka

19.11.2016 Dunav Stars : Hajduk Veljko 2
19.11.2016 Timok 2 : Knjaževac
19.11.2016 Timok 2 : Hajduk Veljko 2

19.11.2016 19:00 Jedinstvo (U) 0 : 3 Dinamo
19.11.2016 19:00 TENT 3 : 0 MD Zrenjanin
19.11.2016 15:00 Futog 0 : 3 Crvena zvezda

19.11.2016 19:00 Klek Srbijašume 3 : 2 Vranje
19.11.2016 20:00 Leskovac 98 1 : 3 Takovo Zvezda Helios
19.11.2016 20:00 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Roda

19.11.2016 18:00 Sterija 2 : 3 Valjevo
19.11.2016 18:00 Ub 3 : 0 Borac (Č)
19.11.2016 18:00 Ivanjica 3 : 0 Tutin

19.11.2016 16:35 Kralj 2 : 3 Lazarevac
19.11.2016 17:00 Srbijanka 014 3 : 1 Ribnica

19.11.2016 17:00 Šumadija 3 : 0 Mladi Radnik

19.11.2016 Crnokosa 3 : 0 Tehničar
19.11.2016 Mokra Gora 3 : 1 Putevi Trendteks
19.11.2016 Tara 3 : 2 Bambi volej
19.11.2016 Leposavić 0 : 3 Zlatibor
19.11.2016 Trstenik 0 : 3 Ekonomac

19.11.2016 12:00 Topličanin 3 : 2 Stampedo
19.11.2016 18:00 Paraćin 3 : 2 Bor
19.11.2016 19:00 Radan 2 : 3 Desetka

19.11.2016 17:00 Mladost (NP) 3 : 2 Novi Sad
19.11.2016 14:00 Partizan 3 : 0 Mladost (I)
19.11.2016 16:00 Futog vest 3 : 2 Elan Volej
19.11.2016 15:00 Odbojka 013 3 : 1 Apatin

19.11.2016 Mladost 2000 : Ušće
19.11.2016 Gimnazijalac 2 : Župa
19.11.2016 Kraljevo : Sportisimo
19.11.2016 Kopaonik : Napredak 037

19.11.2016 Mokra Gora 2 : Koteks
19.11.2016 Bane : Kosovska Mitrovica
19.11.2016 Zvečan : Volej stars junior
19.11.2016 Raška : Novi Pazar

19.11.2016 Štrand Volej 1 : 3 Dunav Volej
19.11.2016 Slavija 3 : 1 Beočin Metal
19.11.2016 Star 3 : 1 Libero
19.11.2016 Grbić 1 : 3 NS Tim
19.11.2016 NS Volej tim 3 : 0 Lavice 07

19.11.2016 Žitište 3 : 0 Krajišnik
19.11.2016 Banat 3 : 0 Inđija
19.11.2016 Kikinda 3 : 1 Mladost 2
19.11.2016 Bečej 3 : 2 Proleter

19.11.2016 Soko 0 : 3 Blok aut
19.11.2016 Gox-IN 3 : 1 Prvi Tempo
19.11.2016 CVS 0 : 3 Maks
19.11.2016 Hajduk 3 : 0 Trijumf 2013
19.11.2016 Merkur 3 : 0 Sutjeska

19.11.2016 14:00 ŽOK 030 1 : 3 Knjaževac

19.11.2016 Mitrovica 2 0 : 3 Prvi Tempo
19.11.2016 Radinci Volej 3 : 0 Mitrovica
19.11.2016 Sirmium 0 : 3 Sloga

Rukomet

19.11.2016 18:00 Požarevac 26 : 32 Vojvodina
19.11.2016 19:00 Morava 27 : 26 Jugović
19.11.2016 18:30 Metaloplastika 23 : 26 Šamot 65

19.11.2016 17:30 Dubočica 54 32 : 24 Kolubara
19.11.2016 19:00 Mokra Gora 24 : 22 Zlatar
19.11.2016 20:00 Novi Pazar 25 : 20 Inđija
19.11.2016 19:00 Vranje 1957 29 : 31 Proleter

19.11.2016 20:00 Jedinstvo 23 : 20 Kikinda
19.11.2016 18:00 Vrbas 32 : 21 Sivac
19.11.2016 18:00 Crvenka 25 : 24 Banatski Karlovac
19.11.2016 19:30 Crvena Zvezda 22 : 27 Mladost

19.11.2016 19:00 Loznica 25 : 23 Metalac
19.11.2016 21:00 Sportski Centar Voždovac 2012 24 : 25 Studentski grad
19.11.2016 19:30 Novi Beograd 33 : 27 Mačva
19.11.2016 19:30 PKB 22 : 19 Radnički

19.11.2016 19:00 BSK Heba 29 : 34 Jagodina
19.11.2016 19:00 Planinka 22 : 21 Jastrebac
19.11.2016 19:00 Radnički 30 : 23 ORK Bor

19.11.2016 20:00 Župa 54 35 : 26 Napredak

19.11.2016 20:15 Ub 35 : 16 Gučevo
19.11.2016 18:00 Palanka 28 : 27 Dorćol

19.11.2016 19:30 Rudar 28 : 33 Majdanpek
19.11.2016 19:00 Knjaževac 27 : 26 Bor 2
19.11.2016 17:00 Mladost 1949 22 : 19 Đerdap

19.11.2016 18:00 Pobednik 30 : 23 Šamot 65 2
19.11.2016 15:00 Bane 40 : 27 Užice

19.11.2016 17:00 Graničar 22 : 29 Rusin
19.11.2016 20:00 Prigrevica 34 : 26 Vojput 2
19.11.2016 16:00 Kljajićevo 27 : 33 Somborelektro
19.11.2016 17:00 Borac 23 : 27 Grafičar

19.11.2016 19:00 Ruma 21 : 31 Titel
19.11.2016 20:00 Nova Pazova 43 : 20 Jedinstvo

19.11.2016 16:30 Medicinar 36 : 23 Radnički KG
19.11.2016 20:00 Kikinda 23 : 18 Sloga
19.11.2016 19:00 Jagodina 33 : 31 Junior
19.11.2016 19:00 Železničar 18 : 21 Naisa

19.11.2016 20:00 Požarevac 35 : 29 Proleter SP
19.11.2016 17:30 Župa 16 : 28 Mladost (NP)
19.11.2016 20:30 Pančevo 17 : 24 Voždovac 1955

19.11.2016 16:00 Kučevo 38 : 35 ORK Beograd
19.11.2016 20:30 Mačva 29 : 26 Beograd
19.11.2016 17:00 Rudar 25 : 33 Radnički
19.11.2016 17:00 ORK Loznica 33 : 28 Grand Zvezda

19.11.2016 18:00 Mladost 17 : 28 Žitorađa
19.11.2016 12:30 Naisa 2 29 : 25 Radnički
19.11.2016 17:00 Pirot 30 : 24 Đerdap

19.11.2016 19:30 Jadran Lider 25 : 24 Temerin
19.11.2016 17:00 Petrovaradin 29 : 36 Partizan
19.11.2016 18:30 Halas Jožef 38 : 25 Mladost
19.11.2016 18:00 Ravangrad 30 : 31 Laki

19.11.2016 17:30 Vlasotince 33 : 24 Vranje
19.11.2016 12:00 Jagodina 2 24 : 15 Hajduk Veljko
19.11.2016 15:00 Niška Banja 35 : 10 Bor - RTB 2

Vaterpolo

19.11.2016 Jadran Carine 10 : 4 Budva
19.11.2016 HAVK Mladost 10 : 9 Primorje EB
19.11.2016 Partizan Raiffeisen 5 : 11 Jug CO
19.11.2016 Mornar BS 11 : 9 Jadran Split

19.11.2016 Solaris 6 : 8 Zadar 1952
19.11.2016 Primorac 8 : 5 BVK Crvena zvezda
19.11.2016 Medveščak 8 : 14 OVK POŠK
19.11.2016 VA Cattaro 7 : 16 Šabac

19.11.2016 Nais 11 : 10 Dunav
19.11.2016 Banjica 13 : 11 Beograd

19.11.2016 Spartak Prozivka 14 : 6 Polet
19.11.2016 Bečej 9 : 7 Banja Luka
19.11.2016 Proleter 10 : 21 ŽAK

19.11.2016 Singidunum 12 : 5 Goč
19.11.2016 Rasina 8 : 11 Dorćol
19.11.2016 KVK Radnički 15 : 10 Novi Beograd 011


Futsal

19.11.2016 20:00 Leteći Holandjanin 2 : 2 Kalča
19.11.2016 20:30 FON 6 : 2 Nova Pazova
19.11.2016 17:00 Novi Pazar 7 : 1 Jastrebac

19.11.2016 20:00 Ivanjica 4 : 0 Raška
19.11.2016 18:30 Mašinac 4 : 5 Olimp

19.11.2016 16:15 Srpska BGD 5 : 2 Sopot

19.11.2016 21:00 Bezbednost 192 3 : 11 Bajina Bašta

19.11.2016 17:30 Miners 3 : 0 Aleksinac 2015

19.11.2016 09:40 Delijski Vis 5 : 1 Aca Menta
19.11.2016 11:00 Fri Kik 8 : 2 Soko

19.11.2016 11:40 Free Kick 8 : 2 Soko
19.11.2016 12:20 Delijski Vis 8 : 0 Sinđelić B
19.11.2016 13:00 Radnički A 8 : 4 Sinđelić A

19.11.2016 17:40 Nacional Milan Plavi 4 : 0 Red Star
19.11.2016 18:20 Delijski Vis 1 : 3 Radnički A

19.11.2016 10:20 Delijski Vis 1 : 3 Aca Menta
19.11.2016 15:40 Fri Kik 4 : 3 Soko

19.11.2016 16:20 Filip Filipović 3 : 0 Proleter

Hokej

19.11.2016 17:30 Partizan 2 : 4 Crvena zvezda

19.11.2016 18:00 ECE Celje 3 : 1 Playboy Slavija
19.11.2016 19:00 Maribor 4 : 2 Medvescak