XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 428 utakmica za dan
Subota, 23 Novembar 2013

Fudbal

23.11.2013 13:00 Javor Matis 1 : 1 Radnički 1923
23.11.2013 15:00 Jagodina 3 : 0 Vojvodina
23.11.2013 13:00 Napredak 3 : 0 OFK Beograd
23.11.2013 17:00 Crvena zvezda 4 : 1 Sloboda Point
23.11.2013 13:00 Donji Srem 2 : 0 Rad
23.11.2013 13:00 Spartak 1 : 0 Radnički (N)
23.11.2013 17:00 Čukarički 1 : 1 Novi Pazar
23.11.2013 13:00 Bežanija 0 : 0 Teleoptik
23.11.2013 13:00 Timok 1 : 0 Inđija
23.11.2013 13:00 Radnik 2 : 1 Sloga (PM)
23.11.2013 13:00 Smederevo 0 : 2 Sindjelić
23.11.2013 13:00 Dolina 2 : 3 BSK Borča
23.11.2013 13:00 Mladost (L) 0 : 0 Metalac (GM)
23.11.2013 13:00 Borac 2 : 0 Jedinstvo Putevi
23.11.2013 13:00 Sloga (K) 3 : 1 Proleter
23.11.2013 13:00 Lokomotiva 0 : 0 Sopot
23.11.2013 13:00 Trepča 2 : 0 Tutin
23.11.2013 13:00 Železničar 2 : 0 Zvižd
23.11.2013 13:00 Sloga 2 : 3 VGSK
23.11.2013 13:00 Gruža 1 : 2 Karađorđe
23.11.2013 13:00 Jedinstvo 1945 4 : 0 Sloga 1940
23.11.2013 13:00 FAP 1 : 0 Brezovica
23.11.2013 13:00 Ribnica 3 : 1 Zlatar
23.11.2013 13:00 Budućnost 2 : 2 Radnički (V)
23.11.2013 13:00 Jedinstvo (UB) 4 : 0 Sevojno
23.11.2013 13:00 Borac 2 : 0 Radnički Stobeks
23.11.2013 13:00 Sloga (P) 1 : 0 Sloga (S)
23.11.2013 13:00 Lužnica 3 : 1 Rudar Alpos
23.11.2013 13:00 Pusta Reka 1 : 0 Topličanin
23.11.2013 13:00 Bukovik 0 : 3 Svrljig
23.11.2013 13:00 Napredak 0 : 0 Radan
23.11.2013 13:00 Rudar 0 : 2 OFK Bor
23.11.2013 13:00 Ozren 5 : 2 Trajal
23.11.2013 13:00 Rtanj 4 : 0 Dragocvet
23.11.2013 13:00 SFS Borac 1 : 1 Borac (B)
23.11.2013 13:00 Radnički 4 : 1 Dunav
23.11.2013 13:00 Vršac United 5 : 1 Kozara
23.11.2013 13:00 Proleter 1 : 0 Borac (Starčevo)
23.11.2013 13:00 TSC 1 : 1 Tisa
23.11.2013 13:00 OFK Kikinda 6 : 1 Jedinstvo (BK)
23.11.2013 13:00 Budućnost 2 : 0 Radnički (K)
23.11.2013 13:00 Sloboda 1 : 1 Vršac
23.11.2013 13:00 Sloga 4 : 0 Graničar 1924
23.11.2013 13:00 Polet 2 : 0 Crvena Zvezda
23.11.2013 13:00 Jedinstvo 0 : 3 Srbobran
23.11.2013 13:00 Jugović 3 : 0 Borac
23.11.2013 13:00 Vrbas 2 : 1 Cement
23.11.2013 13:00 Mladost 0 : 0 Omladinac
23.11.2013 11:00 GSP Polet 3 : 0 Balkan Mirijevo
23.11.2013 13:00 Resnik 1 : 0 Vrčin
23.11.2013 13:00 Lepušnica 2 : 2 Palilulac
23.11.2013 13:00 Radnički (NB) 0 : 4 IMT
23.11.2013 13:00 Maršić 2 : 1 Šumadinac
23.11.2013 13:00 Karađorđe 3 : 1 Lokomotiva
23.11.2013 13:00 Mladi borac 3 : 0 Glavaš
23.11.2013 13:00 Mačva 2005 4 : 0 Mladi Borac
23.11.2013 13:00 Gučevo 3 : 4 Lipolist
23.11.2013 13:00 Sindjelić 3 : 4 Hajduk Stanko
23.11.2013 13:00 Rutevac 3 : 2 Naisus
23.11.2013 13:00 Morava 0 : 1 Moravica
23.11.2013 13:00 Mekiš 0 : 1 Naša krila 1936
23.11.2013 13:00 Mladost (B) 0 : 0 Orljane
23.11.2013 13:30 Radnički 3 : 1 Šumadija
23.11.2013 13:00 Biljači 3 : 5 Vihor
23.11.2013 13:00 Čelik 2 : 4 Mladost (B)
23.11.2013 13:00 Pčinja 4 : 0 Mladost (S)
23.11.2013 13:00 Morava 1918 5 : 0 Mladost (D)
23.11.2013 13:00 Levač 1 : 1 Mladost (J)
23.11.2013 13:00 Poreč 0 : 2 Ključ
23.11.2013 13:00 Nemetali 4 : 3 Brodoremont
23.11.2013 13:00 Brestovac 3 : 2 Rudna Glava
23.11.2013 13:00 Bučje 2 : 0 ŠSK
23.11.2013 13:00 Midžor 7 : 2 Omladinac
23.11.2013 13:00 Rgotina 2 : 1 Rudar (VČ)
23.11.2013 13:00 BSK 6 : 1 Borac
23.11.2013 13:30 Sloga (P) 3 : 0 Radnički (B)
23.11.2013 13:30 BAK 1 : 0 Jugoslavija
23.11.2013 13:00 Čoka 3 : 0 Čantavir
23.11.2013 13:00 Olimpija (G) 4 : 0 Bačka
23.11.2013 13:00 AFK 0 : 4 Subotica
23.11.2013 13:00 Njegoš 1 : 1 Krivaja
23.11.2013 13:30 Mladost (NS) 1 : 1 Vojvodina (T)
23.11.2013 13:30 Tvrdjava 1 : 0 Vojvodina (BG)
23.11.2013 13:00 Mladost PP 3 : 2 Cerić
23.11.2013 13:00 Gorki 0 : 0 Drina
23.11.2013 13:00 Real 2 : 3 Knežica
23.11.2013 13:30 OFK Sikole 3 : 4 Graničar
23.11.2013 13:30 Nacional 1 : 5 Kosovo
23.11.2013 13:00 Jedinstvo (M) 2 : 3 Jadran
23.11.2013 13:00 Tisa B (A) 1 : 3 Radnički Gladiolus
23.11.2013 13:00 Sofeks 5 : 0 Bačka
23.11.2013 13:00 Slavija 3 : 0 Borac
23.11.2013 13:00 Železničar 1 : 1 OFK Futog
23.11.2013 13:00 OFK Slatina 4 : 2 Ropočevo
23.11.2013 13:00 Drlupa 4 : 0 Sloga 2012
23.11.2013 13:00 Denim 2 : 1 Mladost
23.11.2013 13:00 Vis 3 : 0 OFK Rogača
23.11.2013 13:00 Mladost 1 : 5 4 Juli
23.11.2013 13:00 Rudar 2012 3 : 1 Vojvoda
23.11.2013 13:00 Stojnik 1 : 1 Sibnica
23.11.2013 13:00 Gradac 6 : 1 Bujacic
23.11.2013 12:30 Moravac-C 74 2 : 0 Stara Čaršija
23.11.2013 12:30 Kamenorezac 76 3 : 1 Omladinac (O)
23.11.2013 12:30 Omladinac (U) 6 : 0 Vinogradar
23.11.2013 12:30 Stevka Bozurevka 1 : 6 Topoljak
23.11.2013 12:30 Mladost 4 : 2 Rujišnik
23.11.2013 Borac 0 : 1 Olimpic
23.11.2013 Čelik 4 : 1 Mladost
23.11.2013 Leotar 0 : 4 Velež
23.11.2013 Široki Brijeg 2 : 0 Sarajevo
23.11.2013 Slavija 1 : 1 Rudar
23.11.2013 Zrinjski 3 : 0 Zvijezda
23.11.2013 Radnik 1 : 0 Travnik
23.11.2013 Željezničar 3 : 1 Vitez
23.11.2013 12:00 OFK Beograd 3 : 1 Jagodina
23.11.2013 10:00 Omladinac 3 : 1 Radnički (S)
23.11.2013 10:00 OFK Hajduk 5 : 1 Indeks
23.11.2013 09:30 Novi Sad 1 : 0 Donji Srem
23.11.2013 10:00 Radnički (SM) 5 : 3 Dinamo
23.11.2013 10:00 Vojvodina 3 : 2 Radnički (NP)
23.11.2013 10:00 Inđija 2 : 1 Vršac United
23.11.2013 12:00 Jedinstvo (P) 3 : 2 Vlasina
23.11.2013 11:00 Radnički (N) 3 : 1 Žitoradja
23.11.2013 13:00 Moravac Orion 6 : 0 Bor
23.11.2013 11:00 Hajduk Veljko 4 : 1 Toplicanin
23.11.2013 11:00 Dinamo 2 : 0 Palilulac
23.11.2013 11:00 Radnički (O) 1 : 1 BASK
23.11.2013 Kolubara 3 : 0 BSK Borča 2
23.11.2013 11:00 Žarkovo 1 : 1 Sinđelić
23.11.2013 13:00 Radnički 1923 2 : 0 Borac
23.11.2013 11:00 Rad 2 : 0 Sloboda (Č)
23.11.2013 14:30 OFK Beograd 1 : 1 Jagodina
23.11.2013 13:00 ČSK Pivara 0 : 1 Partizan
23.11.2013 12:00 Radnički (S) 2 : 0 Mladost (L)
23.11.2013 12:00 Bačka 1901 5 : 0 Banat
23.11.2013 12:00 Vrbas 0 : 4 Vojvodina
23.11.2013 12:00 Dinamo 2 : 1 TSC
23.11.2013 12:00 Bečej 1 : 4 Novi Sad
23.11.2013 12:00 Proleter 2006 1 : 1 Spartak
23.11.2013 12:00 Železničar 1 : 1 OFK Hajduk
23.11.2013 BSK Borča 1 : 1 Zemun
23.11.2013 Internacional 1 : 3 Radnički (NB)
23.11.2013 Radnički (O) 2 : 3 Dominus
23.11.2013 Kolubara 3 : 0 BASK
23.11.2013 Bežanija 1 : 2 Sinđelić
23.11.2013 Voždovac 1 : 1 Teleoptik
23.11.2013 Lokomotiva 0 : 5 Brodarac
23.11.2013 11:45 Čukarički 2 : 1 Sloboda Point
23.11.2013 11:00 Radnički 1923 0 : 0 Borac
23.11.2013 13:00 Rad 3 : 0 Loznica
23.11.2013 13:00 Zemun 1 : 0 Napredak
23.11.2013 11:00 Partizan 5 : 0 Savacijum
23.11.2013 11:00 Brodarac 0 : 1 Smederevo
23.11.2013 10:00 Radnički (S) 0 : 1 Mladost (L)
23.11.2013 10:00 Vršac 2 : 2 Inđija
23.11.2013 10:00 Bačka 1901 2 : 0 Banat
23.11.2013 10:00 Vrbas 0 : 10 Vojvodina
23.11.2013 10:00 Dinamo 3 : 2 TSC
23.11.2013 10:00 Bečej 4 : 0 Novi Sad
23.11.2013 10:00 Proleter 2006 0 : 3 Spartak
23.11.2013 10:00 Železničar 2 : 1 OFK Hajduk
23.11.2013 OFK Ras 9 : 1 Granit
23.11.2013 BSK 5 : 2 Mladenovac
23.11.2013 Internacional 0 : 0 BASK
23.11.2013 Kolubara 1 : 1 Ada
23.11.2013 Sinđelić 1 : 5 Teleoptik
23.11.2013 Lokomotiva 0 : 0 Dominus
23.11.2013 OFK Ras 1 : 0 Pionir 028

Košarka

23.11.2013 19:00 MZT Skopje Aerodrom 90 : 85 Igokea
23.11.2013 17:00 Cibona 91 : 74 Zadar
23.11.2013 19:00 Union Olimpija 69 : 71 Cedevita
23.11.2013 18:00 Crnokosa 96 : 62 Sloboda
23.11.2013 18:30 Tamiš 67 : 58 Konstantin
23.11.2013 18:30 Meridiana 65 : 68 Borac
23.11.2013 20:00 Napredak Rubin 78 : 73 Vojvodina Srbijagas
23.11.2013 20:30 OKK Beograd 63 : 93 FMP
23.11.2013 18:00 Pirot 95 : 93 Morava
23.11.2013 19:00 Železničar 83 : 86 Kolubara LA 2003
23.11.2013 16:30 Mladost (Č) 69 : 88 Beovuk 72
23.11.2013 20:00 Proleter Naftagas 74 : 64 Radnički
23.11.2013 16:30 Mladost (Z) 64 : 72 Vojvodina
23.11.2013 16:30 Jagodina 95 : 77 Napredak Maksi Ko
23.11.2013 Novi Pazar 58 : 64 Svilajnac
23.11.2013 Sloga (P) 76 : 81 Mileševac
23.11.2013 Zlatibor 82 : 76 Prva Petoletka
23.11.2013 Polet 86 : 78 Temnić
23.11.2013 Ub 67 : 81 Priboj
23.11.2013 Zlatar 91 : 75 Železničar
23.11.2013 Plana 97 : 72 Sloga (D)
23.11.2013 18:00 Radnik 96 : 59 Jablanica
23.11.2013 16:30 Jug 73 : 69 Sokobanja
23.11.2013 19:00 Mladost 92 : 78 Bor RTB
23.11.2013 18:00 Rtanj 98 : 63 Kuršumlija
23.11.2013 20:30 Niš 74 : 62 OKK Junior
23.11.2013 18:00 Prokuplje 84 : 79 Knjaževac
23.11.2013 18:00 Stara Pazova 86 : 73 Sveti Đorđe
23.11.2013 20:00 Srem 71 : 50 Odžaci
23.11.2013 20:00 Velika Kikinda 52 : 61 Topola
23.11.2013 15:00 Torlak 56 : 67 Viva Basket
23.11.2013 18:40 Zvezdara 63 : 55 Milan Trivić
23.11.2013 16:00 Sparta Radijus Vektor 97 : 82 Žitko Basket
23.11.2013 14:15 Zemun 70 : 83 Žarkovo
23.11.2013 Vladimirci 69 : 98 Play off
23.11.2013 Užice 64 : 88 Čačak Basket Tim
23.11.2013 Klik 52 : 87 Student BB
23.11.2013 Ivanjica 111 : 47 Železničar
23.11.2013 Čačak 94 72 : 87 Mionica
23.11.2013 Surčin Dobanovci 72 : 51 Milan Trivić 2
23.11.2013 Ras 78 : 84 Mladost 2009 2
23.11.2013 Grocka 75 : 62 Flash
23.11.2013 Umka 2009 67 : 74 Zvezdara 2
23.11.2013 Vitez 82 : 48 Mladenovac
23.11.2013 Radan 70 : 82 Hajduk Veljko
23.11.2013 Zone Boys 66 : 78 Jastrebac
23.11.2013 Vlasotince 77 : 83 Mladost Vesna
23.11.2013 Hisar 79 : 69 Negotin
23.11.2013 BSK Junior 78 : 67 Đerdap
23.11.2013 Paraćin 85 : 60 Basket Top
23.11.2013 Starinski 87 : 68 Stragari
23.11.2013 Trepča 78 : 84 Korićani
23.11.2013 Bane 69 : 75 Požarevac
23.11.2013 Ušće 94 : 69 Sloga (PM)
23.11.2013 Šumarice 20 : 0 Goč
23.11.2013 Mladost 109 : 80 Župa
23.11.2013 Budućnost 77 : 83 Selekta
23.11.2013 Futog Tehnomer 92 : 64 SO Koš
23.11.2013 Sport Key Plus 20 : 0 Apatin
23.11.2013 Feniks 76 : 77 Crvenka
23.11.2013 Sloboda NS 89 : 68 Kadet
23.11.2013 Vojvodina NM 79 : 86 Mladost Veternik
23.11.2013 Pink 77 : 99 LSK
23.11.2013 Indians Basket 64 : 92 Banatski Karlovac
23.11.2013 Radnički 69 : 77 Jadran
23.11.2013 BNS 90 : 84 Vojka
23.11.2013 Partizan 79 : 89 Omladinac
23.11.2013 Kris Kros 77 : 85 Dinamo
23.11.2013 19:30 Radivoj Korać 88 : 41 Student Radnički
23.11.2013 19:00 Srbobran Reahem 79 : 62 Stara Pazova
23.11.2013 17:00 Šabac 71 : 74 Šumadija
23.11.2013 18:30 Crvena Zvezda 65 : 57 Vojvodina Nis Gas
23.11.2013 17:00 Bor 76 : 37 Student 2
23.11.2013 Play Off 66 : 79 All Star
23.11.2013 Ivanjica 63 : 68 Železničar
23.11.2013 Loznica 31 : 68 Ljubovija
23.11.2013 Kraljevo 65 : 62 Karaburma

Odbojka

23.11.2013 18:00 Đerdap 0 : 3 Vojvodina NS seme
23.11.2013 19:00 Mladi radnik 3 : 1 Jedinstvo
23.11.2013 19:00 Putevi 0 : 3 Inđija
23.11.2013 18:00 Novi Pazar-Junior 3 : 1 Železničar
23.11.2013 16:00 Borac 1 : 3 Klek Srbijašume
23.11.2013 17:00 Timok 2 : 3 Dunav Volley
23.11.2013 18:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 VGSK
23.11.2013 14:30 Partizan 3 : 2 Antena
23.11.2013 14:00 Užice 3 : 0 Priboj
23.11.2013 19:00 FAP Livnica 2 : 3 Gračac
23.11.2013 Borac 1 : 3 Topličanin
23.11.2013 19:30 Milenijum 3 : 2 Niš
23.11.2013 Mladost 3 : 0 Radan
23.11.2013 20:00 Novi Sad 3 : 1 Vrbas
23.11.2013 Vojvodina 2 3 : 1 Bavanište
23.11.2013 Proleter 3 : 0 Sloven
23.11.2013 Stražilovo 3 : 2 Srem Iton
23.11.2013 Futog 3 : 0 Hercegovina
23.11.2013 Šumadija 2 : 3 Sterija
23.11.2013 Loznica 3 : 2 Jedinstvo
23.11.2013 VA 014 3 : 0 Obilić
23.11.2013 Radnički 2 3 : 2 Obrenovac
23.11.2013 Tamnava Voćar 0 : 3 Jedinstvo (V)
23.11.2013 16:30 Železničar 2012 0 : 3 Jedinstvo (MZ)
23.11.2013 18:00 BMR Petlovača 1947 2 : 3 Zaslon
23.11.2013 Duga 3 : 0 Mladi Radnik 2
23.11.2013 Blok Aut 3 : 2 As
23.11.2013 12:00 Busije 3 : 1 Crnjanski
23.11.2013 Carina 1 : 3 Karađorđe
23.11.2013 Kikinda 3 : 0 Klek Srbijašume 2
23.11.2013 Botafogo 3 : 1 Jedinstvo 2
23.11.2013 Banat 3 : 0 Dinamo
23.11.2013 Mladost (NP) 3 : 0 Bečej
23.11.2013 Partizan 2 : 3 Spartak 2
23.11.2013 Merkur 3 : 0 Kulpin
23.11.2013 Maglić 1953 3 : 1 Sirig
23.11.2013 Morava 3 : 0 Mladost
23.11.2013 15:00 MOK Topličanin 97 3 : 0 Surdulica
23.11.2013 Zaječar 3 : 0 Istočnik
23.11.2013 Ozren 3 : 0 Knjaževac
23.11.2013 Voša 2 3 : 2 Sombor
23.11.2013 Dunav Volley 3 : 1 Novi Sad
23.11.2013 Futog 2 3 : 1 Žabalj
23.11.2013 Sportisimo Pajp 0 : 3 Dunav 2
23.11.2013 19:00 Tent 3 : 1 Kolubara
23.11.2013 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 NIS Spartak
23.11.2013 16:00 Futog 3 : 1 Takovo Zvezda Helios
23.11.2013 19:00 Valjevo 3 : 0 Libero ČA
23.11.2013 16:30 Mladost 0 : 3 Kraguj
23.11.2013 Borac 1 : 3 Zlatibor
23.11.2013 Zlatar 1 : 3 Tutin Stil Jasen
23.11.2013 17:00 Gimnazijalac 2 : 3 Ivanjica
23.11.2013 Tajm 3 : 1 Sloboda S
23.11.2013 Putevi Trendteks 2 : 3 Ekonomac
23.11.2013 Majdanpek FBC 2 : 3 Jagodina
23.11.2013 Bor 3 : 0 Paraćin
23.11.2013 Milenijum 3 : 0 Topličanin
23.11.2013 Vranje 3 : 2 LE-016
23.11.2013 Klek Srbijašume 3 : 0 FOK
23.11.2013 Omladinac 0 : 3 Ruma
23.11.2013 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Vrbas
23.11.2013 Vršac 1 : 3 Slavija
23.11.2013 Radnički 3 : 1 Mladost
23.11.2013 19:00 Obilić 3 : 2 Sterija
23.11.2013 Beograd 3 : 0 Spas
23.11.2013 Poštar 064 2 : 3 Smederevo
23.11.2013 14:30 Imlek 0 : 3 Lazarevac
23.11.2013 14:00 Spartak 3 : 1 Šumadija
23.11.2013 Tehničar 1 : 3 Mokra Gora
23.11.2013 Leposavić 3 : 1 Kraljevo
23.11.2013 Zvečan 3 : 2 Bane
23.11.2013 Trstenik 0 : 3 Novi Pazar
23.11.2013 20:00 Čačak 3 : 1 Arilje
23.11.2013 16:30 Lučani 1 : 3 Sjenica
23.11.2013 Novi Sad 3 : 0 Futog vest
23.11.2013 VST 3 : 1 Čemp 07
23.11.2013 NS Volej tim 0 : 3 NS Tim
23.11.2013 Futog 2 1 : 3 Žabalj Volej
23.11.2013 Hercegovina 3 : 0 Proleter
23.11.2013 MD Zrenjanin 2 0 : 3 Volejstars
23.11.2013 Kikinda 3 : 0 Koral
23.11.2013 Banat 1 : 3 Žitište
23.11.2013 Krajišnik 3 : 0 Vojvoda Stepa
23.11.2013 Prvi Tempo 2 : 3 Mladost
23.11.2013 Dunav 3 : 2 Star
23.11.2013 Odbojka 013 3 : 0 Beočin Metal
23.11.2013 Trijumf 2013 0 : 3 Maks
23.11.2013 Neoplanta 0 : 3 Eaton Srem Tempo 2
23.11.2013 Mali Zvornik 1 : 3 Zaslon
23.11.2013 Tamnava Voćar 0 : 3 VA 014
23.11.2013 Proleter 0 : 3 Osečina
23.11.2013 Ub 3 : 0 Valjevo
23.11.2013 Ribnica 0 : 3 Rađevac
23.11.2013 CVS 1 : 3 NIS Spartak 2
23.11.2013 Senta 3 : 0 Goks In
23.11.2013 Apatin 0 : 3 Merkur
23.11.2013 Turija 1 : 3 Bečej
23.11.2013 Komete 0 : 3 Mladenovac
23.11.2013 Partizan Vizura 2 3 : 1 Železnik 2012
23.11.2013 As 3 : 0 Pionir
23.11.2013 Dunav 3 : 1 Blok-aut
23.11.2013 Roda 3 : 1 As Batajnica
23.11.2013 Carina 3 : 0 Rudar
23.11.2013 Tehničar 1 : 3 Mladi Radnik
23.11.2013 Tvrđava L 0 : 3 VGSK
23.11.2013 13:30 Mladi Radnik 2 3 : 2 Plana
23.11.2013 19:00 As 3 : 0 Caribrod
23.11.2013 Jedinstvo 2 3 : 0 Prvi Tempo 2
23.11.2013 Mladost 1 : 3 Sloga
23.11.2013 Radinci Volej 3 : 0 Mitrovica
23.11.2013 Srem 022 0 : 3 Sremac
23.11.2013 Kikinda 2 1 : 3 KI 0230
23.11.2013 Panonija 1 : 3 Subotica
23.11.2013 Topola 1 : 3 Zlatica
23.11.2013 Vollejstar 3 : 1 NIS Spartak 3
23.11.2013 Slavija 3 : 0 Štrand Volej
23.11.2013 NS Volej 3 : 1 Libero
23.11.2013 Smeč 1 : 3 NS Volej tim
23.11.2013 Mladost 0 : 3 SK Volej
23.11.2013 Fok 3 : 1 Volejbol 2000

Rukomet

23.11.2013 18:30 Crvena Zvezda 28 : 28 Jugović Unimet
23.11.2013 19:00 Morava 23 : 27 Radnički
23.11.2013 19:00 Rudar 25 : 29 Železničar 1949
23.11.2013 19:00 Hercegovina 31 : 29 Nova Pazova
23.11.2013 19:30 Dinamo 34 : 26 Inđija
23.11.2013 17:30 Proleter 34 : 21 Mladost
23.11.2013 20:00 Obilić 27 : 25 Primus Car Dušan
23.11.2013 18:30 Novi Beograd 35 : 32 Partizan Dunav osigiranje 2
23.11.2013 18:00 Sloga 42 : 25 Metalac
23.11.2013 18:00 Šamot 65 29 : 22 Župa 54
23.11.2013 19:00 Bane 24 : 23 Karađorđe
23.11.2013 Radnički 32 : 28 Rudar
23.11.2013 18:00 Apatin 29 : 19 Radnički-Cement
23.11.2013 19:00 Hajduk 25 : 23 Kikinda
23.11.2013 20:30 Metalac 25 : 24 Banatski Karlovac
23.11.2013 19:30 Somborelektro 40 : 39 Vladimirovac
23.11.2013 18:30 Hidroelektrana 16 : 23 Omladinac
23.11.2013 Mladost (V) 24 : 15 Mladost (O)
23.11.2013 Crepaja 15 : 27 Dolovo
23.11.2013 Radnički 30 : 21 Omladinac (I)
23.11.2013 Spartak 27 : 31 Glogonj
23.11.2013 Omladinac (D) 25 : 29 Budućnost
23.11.2013 16:00 Naftagas 21 : 35 Radnički
23.11.2013 Napredak 12 22 : 21 Župa
23.11.2013 Prijepolje 17 : 35 Knjaz Miloš 2
23.11.2013 Sloga 20 : 36 Metalac
23.11.2013 Čačak 30 : 33 Metalac AD
23.11.2013 Laki 28 : 10 Vrbas
23.11.2013 Miletić 30 : 32 Apatin
23.11.2013 Naftagas 23 : 22 Jedinstvo
23.11.2013 Spartak 32 : 26 Topola
23.11.2013 Radnički 29 : 31 Petrovaradin
23.11.2013 Vlasotince 18 : 32 Mladost 1949

Futsal

23.11.2013 Raška 3 : 6 Ekonomac 2
23.11.2013 Mašinac 7 : 2 Metalac Kolorado
23.11.2013 RB 1 : 6 Partenon
23.11.2013 Fontana 5 : 4 Užice
23.11.2013 Bajina Bašta 4 : 3 Krčagovo
23.11.2013 Prokuplje 8 : 5 vintersport
23.11.2013 Akademac 1 : 4 Pirot
23.11.2013 Bor 6 : 5 Niš 92
23.11.2013 vranje 6 : 6 As
23.11.2013 20:00 Viking 1 : 8 Leteći Holandjanin
23.11.2013 18:30 Deus Futsal 1 : 6 Nova Pazova
23.11.2013 20:00 Ekonomist 2 : 9 Zemun
23.11.2013 18:30 TMF Adonis hospital 4 : 5 Slodes
23.11.2013 Imperija 6 : 1 Kareli
23.11.2013 20:00 Aranđelovac 10 : 3 92
23.11.2013 Flash 1 : 3 Ivanjica
23.11.2013 Župski Rubin 3 : 3 Kragujevac 2011
23.11.2013 19:00 BSK 5 : 7 Apa futsal
23.11.2013 Dolap 4 : 2 Babušnica 2011
23.11.2013 VIK Naisus 2 : 5 Timok
23.11.2013 Ekonomist 4 : 9 Zufo
23.11.2013 Kopernikus Vidre 2 3 : 1 Gurgusovac

FFA

23.11.2013 Dribling A 12 : 0 ŠF Cvrčak B
23.11.2013 Subotica A 3 : 2 ŠF Cvrčak A
23.11.2013 Subotica B 3 : 2 Bačka 1901 C
23.11.2013 Dribling A 9 : 2 Dribling B
23.11.2013 KMF Chempions 3 : 5 Subotica B
23.11.2013 KMF Chempions 4 : 0 ŠF Cvrčak A
23.11.2013 Dribling B 5 : 1 ŠF Cvrčak B

Hokej

23.11.2013 18:00 Tisza Volán 1 : 8 Partizan
Još uvek je,posle utakmice koju izgubismo,važnije šta su drugi rekli ili uradili.od toga da smo loše igrali i kako će mo protiv Brazila.Baš onako po naški.O tome će se pričati uskoro u "Ruskoj bajci" na RTS-u pošto se znalci vraćaju kući pa će studio biti pun "znalaca"
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Eto kratko se radovasmo,srpski fudbal je ponovo na svom mestu-na kolenima.Mediji,naročito rts se ovih dana više bave vanfudbalskim nego događanjima na terenu.Važno im je kakve su boje dresovi hrvatske,šta pevaju kako izgledaju samo ne to da su nokautirali Argentince.Važno je proširiti malo mržnju pričama o nekim navodnim provokacijama naturalizovanih švajcaraca,orlovima,pričati o biografiji nemačkog sudije i njegovom ne-postojećem penalu ..... Samo nije važno to da ta naša ekipa poslednjih godina i kad pobeđuje i kad gubi to čini bez igre,njenim preskakanjem kao u poslednjim minutima,jer nema odavno vođu ,dirigenta na sredini možda još iz vremena Piksija ako pričamo o srpskim fudbalerima.Nemoguće je da nisu fizički spremni,a trče samo na mahove,znači li to da neće,fali li im motivacija.Razni treneri nazovi stručni ljudi neće da pričaju o manama naše igre,pričju lepo kad pobedimo a posle poraza ne znaju šta bi pametno rekli.Samo treba pogledati fifa statistiku sa sinoćne utakmice i sve će biti jasno.
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu