Šamot 65 -2
Goč Merkur
Knez Lazar 2
Bane - Karađorđe 24:23

Odličnom igrom u poslenjih petnaest minuta utakmice, rukometaši Bana savladali su Karađorđe iz Topole sa 24:23 i tako upisali petu utakmicu u sezoni. Raščani su dobro otvorili susret, poveli sa 3:1, ali od petog minuta gosti iz Topole prelaze u vođstvo, a u nekoliko navrata imali su i maksimalnih pet golva prednosti. Sve ovo je trajalo do 50. minuta, tada domaćin pojačava igru u odbrani i uz raspoloženog golmana Arsovića ponovo dolazi do vođstva, koje uspeva da sačuva do samog kraja. U fer i korektnoj utakmici, najefikasniji u domaćem timu bio je Jovanović koji je postigao 15 golova, dok je Milićević postigao tri. Kod gostiju uz golmana Stevanovića, dobru partiju pružio je Pantić strelac sedam golova.

BANE - KARAĐORĐE   24:23 (9:13)

Sportska hala. Gledalaca: 100. Sudije: Tokalić i Petrović (Kraljevo). Sedmerci: Bane 5 (5), Karađorđe 2 (1). isključenja: Bane 2 minuta.

BANE: Arsović ( 16 odbrana), Savković, Zečević, Topalović 1, Milojković 1, Milićević 3, Milosavljević, Trboljevac 2, Glišović 2, Jovanović 15 (5), M.Đorđević, Andrić, Popović, radomirović, N.Đorđević, Veličanin.

KARAĐORĐE: Stevanović ( 17 odbrana), Vasiljević 3, Popović 4, Pantić 7 (1), Si.Stjepanović, Spasić 2, Sa.Stjepanović, Todorović 3, Golubović, Antić 4.