Šamot
Maskar
BSK
Još jedna pobeda Sloge

U 15. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge savladali su ekipu Jasenice iz Božurnje rezultatom 3:1. Iimperativ pobede i jednih i drugih sputavao je lepršavost  igre, pa su licidni potezi ( zbog kojih gledaoci u najvećoj meri i dolaze na utakmice ) i ovaj put izostali. Bila je to prava prvenstvena, teška utakmica u kojoj su Zagoričani uspeli da osvoje nova tri boda i time odmaknu najbližim konkurentima u borbi za opstanak.

Domaći igrači su u utakmicu ušli pomalo bojažljivo i napadali stihiski. Milić je  šutirao sa 20-ak metara, ali nedovoljno precizno. Fudbaleri Jasenice su svoju šansu tražili u prekid igri i iskoristili je u 25. minutu. Korner je izveo Vujičić, a u gužvi u šesnaestercu Sloge najbolje se snašao Simićević. Na izjednačenje se nije dugo čekalo. Grešku golmana Spasića, izazvanu raskvašenim terenom, iskoristio je Jovan Petrović u 27. minutu u postigao prvi gol za domaće.

U nastavku meča mnogo angažovanija igra fudbalera Sloge. Drugi gol za domaće postigao je Gajić u 55. minutu posle sjajnog prodora i centaršuta Dimitrujevića. U 59. minutu Dimitrijević je ponovo prošao po levoj strani i pravovremeno asistirao Ivanoviću, koji je sa 15-ak metara loptu zakucao u gol. Nakon trećeg primljenog gola gosti više nisu imali snage za preokret. Zato su se ređale šanse i šutevi Antonijevića, Vladimira Petrovćča, Vukajlovića, Dimitrijevića. . . Samo zahvaljujući golmanu Spasiću rezultat se do kraja nije menjao.

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 70. Sudija: Slađan Kantar ( Aranđelovac ) pomoćnici: Srđan Kantar (Aranđelovac ) i Miljana Nikolić ( Belosavci ) Strelci: Jovan Petrović u 27. Gajić u 55. i Ivanović u 59. minutu za Slogu, a Simićević u 25. minutu za Jasenicu.

Žuti kartoni: Dimitrijević, Gajić. Vladimir Petrović, Blagojević, Vukajlović ( Sloga ) Stanković ( Jasenica )

Sloga: Jelesijević, MIloš Stevanović, Dimitrijević, Gajić, Milan Stevanović, Blagojević, Jovan Petrović, Antonijević, ivanović, Milić ( od 46. Vukajlović ), Vladimir Petrović ( od 78. Čedomir Petrović )

Jasenica: Spasić, Stanković, Švabić ( od 64. Pavlović ), Radojković, Popović, Miljković, Tanasijević, Simićević, Rakić, Vujičić, Jovanović