Rad
Lokomotiva
Omladinska liga Srbije: Indjija - OFK Beograd 2:0
24.05.2013 fkindjija.com

Omladinci Inđije odigrali su u sredu zaostalu utakmicu 19. kola prvenstva Omladinske lige Srbije. Protivnik je bio OFK beiograd. Domaći fudbaleri trijumfovali su rezultatom 2:0 (0:0). Prvo poluvreme proteklo je u dominaciji gostujućih igrača. Imali su omladinci OFK beograda nekoliko vrlo izglednih prilika za postizanje pogotka. Dva puta su pogodili stativu gola Inđije. U drugom poluvremenu odnos snaga se potpuno promenio u korist domaćina.Izabranici trenera Petra Jeftića nametnuli su snažan tempo a kao rezultat takve igre došliu su i pogoci. Strelci za Inđiju bili su Janjuz u 70. i Vasiljević u 75. minutu. Za ekipu Inđije nastupili su: Brdar (Stanivuković), Vitanović, Pantić, Tanasić, Mitrović, Krivokuća, Mačak (Vasiljević), Bosančić (Višnjić), Ćirković (Tutek), Krstić (Janjuz), Andreata (Dimitrić). Nakon poslednjeg trijumfa povećane su šanse da indjijski omladinci sačuvaju status člana Omladinske lige Srbije. Narednu utakmicu odigraće u nedelju u Jagodini protiv istoimenog kluba. Početak utakmice zakazan je za 11 časova.