Zemun
Mladost (L)
Omladinska liga Srbije: Lider zaustavljen u Kraljevu
06.06.2013 A. DaiÅ”ević

Sloga i Vojvodina odigrali su bez golova u zaostalom meču 21. kola. Bila je to vrlo borbena utakmica, dobrog ritma, kojoj su nedostajali golovi za najvišu ocenu. U prvih 45 minuta Vojvodina je uglavnom pretila udarcima sa distance, dok su domaći propustili dve lepe prilike preko Krunića koji je više uživao u driblinzima čuvara, umesto pravovremenog šuta ili asistencije koje bi donele prednost. U nastavku "lale" si bile dominantnije, češÄ‡e je lopta bila u šesnaestercu vrlo raspoloženog Tatića. Najbolje prilike propustio je rezervista Grgić koji je u dva navrata promašio sa pet metara gol "belih". Na drugoj strani Ćuković je u finišu utakmice imao dobru priliku, šutirao glavom, ali je lopta otišla pored gola.

Rezultat: SLOGA - VOJVODINA 0:0. Gradski stadion Gledalaca: 200. Sudija: Lazar Tripković (Kraljevo) 8. Igrač utakmice: Mihailo Cmiljanović (Sloga).

SLOGA: Tatić 7,5, Jovanović 7, Parezanović 7, Radojević 7 (Janković 7), Janićijević 7,5, Mlađović 7, Jablanović 7, Dabižljević 7 (Pavlović 7), Ćuković 7 (Vukadinović -), Cmiljanović 7,5, Krunić 7 (Šaponjić 7).

VOJVODINA: Čavić 7, Nikolić 7, Cvijić 7, Sekulić 7 (Katanić 7), Kanostrevac 7 (Stanić 7), Petrić 7, Janjušević 7 (Grgić 7,5), Kočović 7 (Panić 7), Ferati 7 (Karać 7), Spremo 7,5, Asani 7 (Stojisavljević 7).